18 lipca 2018 Erwina, Kamila, Szymona

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne

dodał 2017-10-19
Wyjątkowe wydarzenie muzyczne

Wczorajszy wieczorny koncert w kościele św. Bartłomieja był bez wątpienia wyjątkowym wydarzeniem muzycznym. Gwiazdą wieczoru był pianista Szymon Nehring, laureat konkursu w Tel Awiwie. W pierwszej części koncertu wystąpili: Jennyfer Fouani – flet, Maciej Kułakowski – wiolonczela i Michał Mossakowski – fortepian. Koncert zorganizowała fundacja MyWay, której prezesem jest Pasłęczanin Adam Górko. Partnerami projektu byli: firma Kram, Urząd Miejski w Pasłęku, parafia św. Józefa.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Marek Chrapan   2017-10-20

@ "Sn" - To, że nie poznajesz siebie w pierwszej ławce nie oznacza, że jesteś Chrapanem, (Chrapan siedzi w 10 rzędzie do którego aparat fotografa nie sięga) a jedynie, że jesteś ślepą ciurą próbującą się podszyć pod kogokolwiek z braku tożsamości swojej. Skąd to znamy? - Z lat 40-tych kiedy to pod polskimi nazwiskami dziadzia Stalin przysyłał nam tu wszelaką chazarię.


#Blues 80   2017-10-20

niesamowity, niesamowity koncert Nehring'a, wspaniałe brzmienie wiolonczeli z fortepianem i fletem. Do tego piękna iluminacja świetlna wnętrza kościoła co dało jedyne w swoim rodzaju koncert. Cieszę się z tak niepowtarzalnego wieczoru.


#Pani starsza   2017-10-19

Powiem krótko: nigdy nie pisałam komentarzy, ale to wydarzenie na takowy zasługuje. Bardzo, bardzo dziękuję Panom Górko za prawdziwie zaczarowany koncert. W trakcie koncertu zdarzyło mi się pomyśleć, że w niebie piękniej nie grają. Mam nadzieję, że choć raz do roku zdarzy się tak wielkie wydarzenie muzyczne w Pasłęku, bardzo proszę:)


#Wacekwisnia   2017-10-19

Koncert wspanialy,bo muzycy z wysokiej juz polki.Bardzo dziekuje,ze udalo sie!Wielkie wrazenie i podziw dla Szymona Nehringa za technike i odwage zaprezentowania,tak bardzo trudnego,jak na prowincje,repertuaru.Podziekowania dla sponsora za pieniazki.Cieszy fakt,ze takie wydarzenia mialo miejsce.Mam nadzieje,ze czesciej tego rodzaju koncerty nas uciesza.Podziwiam publicznosc,ze wytrwala do konca.


#ślepy chrapan   2017-10-19

Przepraszam za swój komentarz. Samego siebie w pierwszej ławce nie poznałem...ech życie, życie....


#Jarek   2017-10-19

Oprócz 720 Lecia to także koncert poświęcony pamięci ŚP. Państwu Górko Stanisławie i Helenie, którzy żyli w naszym małym mieście a wychowali synów na wspaniałych ludzi o ogromnych sercach to dzięki nim ten koncert. Nie przypuszczałem że będę uczestniczył w tak majestatycznym koncercie. Dziękuje.


#Irena   2017-10-19

Cudowny ...Cudowni artyści koncert światowej klasy i to w naszym mieście. Dziękujemy Prezesowi MYWAY i wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego koncertu. Młodym artystom życzymy dalszych sukcesów muzycznych oraz osobistych. Aby być na takim koncercie czeka się latami .....My mieliśmy to w zasięgu ręki SUPER


#Paweł   2017-10-19

Niesamowity koncert. Jeszcze takiego koncertu w naszym mieście nie było i ... chyba długo nie będzie. Artyści podeszli z szacunkiem do "wiejskiej " publiczności i grali na maksa! Dziękuję organizatorom i sponsorom.


#Marek Chrapan   2017-10-19

Coś pustawo w pierwszych rzędach zarezerwowanych dla "V(P)IP" do których zwykłym śmiertelnikom zakazano wstępu. V(P)IPy "olali" wielkopomne wydarzenie?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

W piątek 20 lipca odbędzie się na placu przy ul. 11 Listopada festyn rodzinny z okazji...


Od 16 do 21 lipca w Rzecznej potrwa plener rzeźbiarski. Będzie to już druga edycja...


Wędkarzom planującym swój pobyt na wodą podajemy datę kolejnych zawodów...