20 października 2018 Ireny, Kleopatry, Jana

Wyjątkowe wydarzenie muzyczne

dodał 2017-10-19
Wyjątkowe wydarzenie muzyczne

Wczorajszy wieczorny koncert w kościele św. Bartłomieja był bez wątpienia wyjątkowym wydarzeniem muzycznym. Gwiazdą wieczoru był pianista Szymon Nehring, laureat konkursu w Tel Awiwie. W pierwszej części koncertu wystąpili: Jennyfer Fouani – flet, Maciej Kułakowski – wiolonczela i Michał Mossakowski – fortepian. Koncert zorganizowała fundacja MyWay, której prezesem jest Pasłęczanin Adam Górko. Partnerami projektu byli: firma Kram, Urząd Miejski w Pasłęku, parafia św. Józefa.

jp

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Marek Chrapan   2017-10-20

@ "Sn" - To, że nie poznajesz siebie w pierwszej ławce nie oznacza, że jesteś Chrapanem, (Chrapan siedzi w 10 rzędzie do którego aparat fotografa nie sięga) a jedynie, że jesteś ślepą ciurą próbującą się podszyć pod kogokolwiek z braku tożsamości swojej. Skąd to znamy? - Z lat 40-tych kiedy to pod polskimi nazwiskami dziadzia Stalin przysyłał nam tu wszelaką chazarię.


#Blues 80   2017-10-20

niesamowity, niesamowity koncert Nehring'a, wspaniałe brzmienie wiolonczeli z fortepianem i fletem. Do tego piękna iluminacja świetlna wnętrza kościoła co dało jedyne w swoim rodzaju koncert. Cieszę się z tak niepowtarzalnego wieczoru.


#Pani starsza   2017-10-19

Powiem krótko: nigdy nie pisałam komentarzy, ale to wydarzenie na takowy zasługuje. Bardzo, bardzo dziękuję Panom Górko za prawdziwie zaczarowany koncert. W trakcie koncertu zdarzyło mi się pomyśleć, że w niebie piękniej nie grają. Mam nadzieję, że choć raz do roku zdarzy się tak wielkie wydarzenie muzyczne w Pasłęku, bardzo proszę:)


#Wacekwisnia   2017-10-19

Koncert wspanialy,bo muzycy z wysokiej juz polki.Bardzo dziekuje,ze udalo sie!Wielkie wrazenie i podziw dla Szymona Nehringa za technike i odwage zaprezentowania,tak bardzo trudnego,jak na prowincje,repertuaru.Podziekowania dla sponsora za pieniazki.Cieszy fakt,ze takie wydarzenia mialo miejsce.Mam nadzieje,ze czesciej tego rodzaju koncerty nas uciesza.Podziwiam publicznosc,ze wytrwala do konca.


#ślepy chrapan   2017-10-19

Przepraszam za swój komentarz. Samego siebie w pierwszej ławce nie poznałem...ech życie, życie....


#Jarek   2017-10-19

Oprócz 720 Lecia to także koncert poświęcony pamięci ŚP. Państwu Górko Stanisławie i Helenie, którzy żyli w naszym małym mieście a wychowali synów na wspaniałych ludzi o ogromnych sercach to dzięki nim ten koncert. Nie przypuszczałem że będę uczestniczył w tak majestatycznym koncercie. Dziękuje.


#Irena   2017-10-19

Cudowny ...Cudowni artyści koncert światowej klasy i to w naszym mieście. Dziękujemy Prezesowi MYWAY i wszystkim tym, którzy przyczynili się do tego koncertu. Młodym artystom życzymy dalszych sukcesów muzycznych oraz osobistych. Aby być na takim koncercie czeka się latami .....My mieliśmy to w zasięgu ręki SUPER


#Paweł   2017-10-19

Niesamowity koncert. Jeszcze takiego koncertu w naszym mieście nie było i ... chyba długo nie będzie. Artyści podeszli z szacunkiem do "wiejskiej " publiczności i grali na maksa! Dziękuję organizatorom i sponsorom.


#Marek Chrapan   2017-10-19

Coś pustawo w pierwszych rzędach zarezerwowanych dla "V(P)IP" do których zwykłym śmiertelnikom zakazano wstępu. V(P)IPy "olali" wielkopomne wydarzenie?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Dzień dawcy szpiku w Pasłęku

Wydarzenie odddbyło się 5 godzin temu 

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...


Ostatni koncert Festiwalu

Pozostało1 dzień

W niedzielę 21 października o godz. 19:00 w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku...


Wojtek Strażak

Pozostało3 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...