11 grudnia 2017 Damazego, Waldemara, Daniela

Zaproszenie na dożynki diecezjalne

dodał 2016-09-08

Kustosz Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego w Zielonce Pasłęckiej Ks. Piotr Molenda i diecezjalny duszpasterz rolników ks. Jerzy Młocicki wraz ze wspólnotą parafialną zapraszają do wzięcia udziału w Odpuście Chrystusa Miłosiernego oraz Dożynkach Diecezjalnych i Sołeckich. Uroczystości zaplanowano na niedzielę 18. września 2016 roku w Zielonce Pasłęckiej o godz. 15-stej. Eucharystii będzie przewodniczył J.E.Bp. Jacek Jezierski, który wygłosi także homilię. Sanktuarium Chrystusa Miłosiernego co roku jest miejscem spotkania rolników, hodowców i pszczelarzy z terenu naszej diecezji. W trakcie uroczystości tradycyjnie odbędzie się konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy. awDodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Mieszkaniec gminy.   2016-09-08

Żadnego pożytku ani korzyści nikt z tego cyrku nie będzie miał no i żniwa przebiegały w fatalnych warunkach .Żadne modły ani klechy w tym nie przynoszą ludziom nic dobrego.A klechy jeszcze mają się dość dobrze.Żerują na średniowiecznej ciemnocie.Temat do zastanowienia się.Och gdyby był ten bóg.


#NORMALNY   2016-09-08

TAKI PLAKAT OGŁOSZENIOWY BARDZO PASUJE DO ŚCIANKI NA PREMIERZE FILMU SMOLEŃSK. LUDZIE - ROLNICY pomyślcie trochę-co księża mają wspólnego z Waszą ciężką pracą?


#Podpis   2016-09-08

Na pewno normalny?


#Monika   2016-09-08

ludzkie myślenie!! Myślą, że tylko sobie wszystko zawdzięczają.


#Konrad .T.   2016-09-08

Normalny ,co klechy mają wspólnego z pracą rolników .Żyją z ich pracy i PIENIĘDZY. i DURNIA KLEJĄ ,że są rolnikom potrzebni a jeszcze bardziej ich (śmieszne ) modły. W tym roku przy tych ulewach NIC NIE DAŁY .Może za ich przestępstwa ,nieuczciwość ,pedofilię itd .....nikt już ich nie chce słuchać.


#Hermenegilda   2016-09-08

Ludzie zawdzięczają tylko sobie. Znasz takie przysłowie: Jak sobie pościelisz tak się wyśpisz. (???)


#Bogdan dziaslo   2016-09-08

wiec po co te szopki?


#Znudzony bezmyślną krytyką   2016-09-09

To nie przymusowy spęd na 1 maja jak za komuny, tu nie ma żadnego przymusu. Nie chcesz - nie idziesz. Nie idziesz - nie Twoja sprawa. Nie Twoja sprawa - nic Ci do tego. Nic Ci do tego - nie krytykuj.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Biblioteka Publiczna zaprasza dzieci wraz z ich rodzicami lub opiekunami na spektakl...


17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Zapadła decyzja w sprawie powitania Nowego Roku na placu św. Wojciecha. Osoby,...