16 stycznia 2018 Marcelego, Waldemara

Zatańcz i wesprzyj WOŚP

Wydarzenie odbyło się 3 dni temu, 2018-01-13

dodał 5 dni temu, 2018-01-11
Zatańcz i wesprzyj WOŚP
W sobotę o godz. 16-stej w sali Zespołu Szkół w Pasłęku rozpocznie się Charytatywny Maraton Taneczny. Będą to zajęcia otwarte dla wszystkich tych, którzy chcą spróbować swoich sił w tańcu, a przy okazji dobrze się bawić i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Maraton taneczny potrwa trzy godziny, a poprowadzi go pięciu profesjonalnych instruktorów tańca. Organizatorem wydarzenia jest Marcin Wierzbicki.

 

Marcin Wierzbicki to tancerz, instruktor i choreograf specjalizujący się w tańcu towarzyskim i nowoczesnym. W swej kilkunastoletniej karierze osiągnął międzynarodową klasę "S" zarówno w tańcach standardowych, jak i latynoamerykańskich. Jest Mistrzem Polski Formacji Tanecznych, a jako instruktor i choreograf prowadził wiele zespołów tańca, które zdobywały główne nagrody na prestiżowych przeglądach w kraju i za granicą. Na maratonie będzie z nami Karolina Koziar, która pochodzi z Pasłęka. Z zawodu masażystka i fizjoterapeutka, a z zamiłowania instruktorka zumba fitness, zumba kids, zumba aqua oraz fit ball. Kolejną instruktorką, która poprowadzi sobotnie zajęcia jest Kasia Ogiela - od dziecka związana z tańcem towarzyskim. To prawdziwy wulkan energii, który swoją pasją i miłością do tańca na każdym kroku zaraża kursantów. Na maratonie pojawi się także Gosia Wilczak, posiadająca międzynarodową klasę taneczną "S” oraz wiele mistrzowskich tytułów. Kolejną instruktorką jest Ewa Kalka - właścicielka Szkoły Tańca Broadway w Elblągu, która przez 14 lat trenowała taniec towarzyski z wieloma, w tym mistrzowskimi, sukcesami. Dziś uczy nie tylko zumby, ale i tańca towarzyskiego, salsy oraz flamenco.

 

Maraton taneczny jest świetną propozycją na sobotnie popołudnie. Przy okazji będzie można połączyć przyjemne z pożytecznym i wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Organizatorzy zapewniają dobrą zabawę i moc pozytywnej energii.

aw

 

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Zumba   3 dni temu, 2018-01-13

Super inicjatywa!


#Bolo   4 dni temu, 2018-01-12

Fajne dziewczyny, wysportowane, a nie jakieś grube pulpety jak co druga w pasłeku. Przyjdę popatrzeć


#Mzs   4 dni temu, 2018-01-12

Super inicjatywa, to wszystko dla dzieci :) Brawo Marcin


#Tancerka   5 dni temu, 2018-01-11

super!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Zaproszenie na Jordan

Pozostało3 dni

Parafia kościoła greckokatolickiego w Pasłęku zaprasza w piątek 19 stycznia 2018...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza na spotkanie z krawcem piszącym...