23 września 2018 Tekli, Boguslawa, Linusa

Weź udział w I Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym!

dodał 2017-10-04
Weź udział w I Nawigacyjnym Rajdzie Rowerowym!
Rajd Pasłęk-Aniołowo staruje w najbliższą niedzielę (8 października). Zespoły uczestników zmierzą się nie tylko z 15-kilometrową trasą, wiodącą drogami różnego typu, ale również czekającymi na szlaku zadaniami do wykonania.

 

Kuźnia Pruska serdecznie zaprasza do udziału całe rodziny – wraz z rodzicami i dziadkami – oraz grupy przyjaciół, chcące aktywnie i ciekawie spędzić najbliższą niedzielę. Rajd rozpocznie się o 14.00 przy Szkole Podstawowej nr 2 w Pasłęku, a zakończy w Aniołowie wspólnym ogniskiem. Trasa liczy około 15 km. Biegnie ścieżkami rowerowymi Pasłęka, drogami gruntowymi oraz odcinkowo drogą asfaltową.

Nie tylko czas pokonania szlaku jest istotny. Po drodze, w punktach kontrolnych obsługiwanych przez wolontariuszy, zespoły zmierzą się z różnymi zadaniami, wymagającymi ruchu i sprawności. Wykonanie każdego to kolejne zdobyte punkty. Zdobywcy I, II i III miejsca mogą liczyć na dyplomy i nagrody, a wszyscy uczestnicy rajdu na pamiątkowe medale.

 

Stowarzyszenie czeka do 7 października na zgłoszenia 2-, 5-osobowych zespołów i oświadczenia rodziców (w przypadku niepełnoletnich uczestników). W każdej grupce musi być przynajmniej jedna pełnoletnia osoba – opiekun. Przed wypełnieniem zgłoszenia i oświadczeń koniecznie zapoznajcie się z regulaminem rajdu.

 

Formularze zgłoszeniowe należy dostarczyć na adres: Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej „Kuźnia Pruska”, ul. Wiosenna 8, 14-400 Pasłęk lub e-mailem pod adres: swal.paslek@gmail.com.

 

Poniżej regulamin i niezbędne formularze.

 

I Nawigacyjny Rajd Rowerowy jest zadaniem dofinansowanym przez Gminę Pasłęk.Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...


We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...


Spektakl dla dzieci

Pozostało4 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...