17 lipca 2018 Anety, Bogdana, Jadwigi

Zmiana planu

dodał 2017-11-25
Zmiana planu

Na wczorajszej sesji rady miejskiej uchwalono zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego dla obszaru położonego u zbiegu ulic Kraszewskiego i Steffena. Powierzchnia o której mowa wynosi 0,93 ha. Na terenie tym dopuszcza się zabudowę usługową i obsługi komunikacji (stacja paliw i minimarket). Maksymalna powierzchnia zabudowy wynosi 0,71 ha. W uchwale ustalono również zasady modernizacji, rozbudowy i budowy systemu komunikacji (zjazd i wyjazd do ul. Kraszewskiego oraz zjazd prawostronny z ul. Steffena).

jp

0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Patykiem pisane   2017-11-27

Pod Bostonem gadali, że Chrapan zdechł... Prawda to czy fałsz ? - Jeżeli prawda - to trza do nocnego "po krzynkę gorzały" biec. Potwierdźcie więc.


#Vv#Patykiem pisane  2017-11-27

ty nie patyk, ty to kanalia jesteś


#Dozgtywus   2017-11-26

Do zgrywus.Zbidowali by Nam drogi za ich podatki,gdyby nie tacy Jak Ty Co zyja z zasilkow i Nic nie robia Telko gadaja.


#Wiem   2017-11-26

W tym miejscu była ogromna dziura. Została zasypana śmieciami. Ciekawe czy potencjalny amator budowania wie jakie koszty poniesie w związku z posadowieniem budynku?


#Zgrywus   2017-11-25

Na pewno za ich podatki wybudują nowe drogi w Pasłęku ha ha ha puknij się w głowę chłopie. Ty chyba dziś siusiu nie robiłeś ! Jak jesteś taki kozak to czemu sam tej stacji nie zbudowałeś? Dziś byśmy mieli wszystkie drogi wyremontowane w naszym miescie i nie tylko ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


#Zrezygnowany wędkarz   2017-11-25

I bardzo dobrze, że fotka cyknięta z góry -widać teren , o którym mowa. Ale, że redaktor zmieścił się w tym wątłym okienku?


#Beskit   2017-11-25

Jeśli mowa o planach, to w którym stuleciu planowane jest wykonanie planu zagospodarowania w zakresie łącznika Wojska Polskiego - Sprzymierzonych ? Kluczowego w kontekście komunikacji w tym mieście.


#Ja#Beskit  2017-11-25

Weź już przestań z tą bzdurą. Przed powodzią to były fantazje a teraz? Kilometr tego łącznika kosztowaby znacznie więcej niż km autostrady


#Bylywlasciciel   2017-11-25

Witam,jestem poprzednim wlascicielem wyzej wymienionej dzialki na ul.Kraszewskiego .Dzialke nabylem w 2001 r i juz wowczas byl to grunt przeznaczony pod stacje bezynowa i mini market ,wiec mowa o zmianie zagospodarowania przestrzennego dotyczy tylko i wylacznie wjazdow .Juz w 2001 roku budowa stacji bezynowej i mini marketu spotkala sie z duza aprobata wsrod okolicznych mieszkancow . A swoja droga to ciesze sie ,ze dzialka weszla w posiadanie panstwa Grabowskich,za pieniadze jakie placa z podadkow od dzialalnosci moze wybuduja nam lepsze drogi w Pasleku.Powinno byc takich ludzi wiecej,pewnie lepiej by nam sie zylo, a napewno wygodniej.Pelny szacunku dla PanI Uli i Pana Tomka byly wlasciciel.


#ZIOMAL   2017-11-25

O CO CHODZI KIEDY NIE WIADOMO DLA KOGO I W CZYIM INTERESIE??????JEŚLI PISZE SIĘ ARTYKUŁ TO ZACZYNA DO KOGO NALEŻY DZIAŁKA ALBO NA CZYJ WNIOSEK NASTĄPIŁA ZMIANA.


#Nick   2017-11-25

Jak nie z samochodu zdjęcia to teraz z okna normalnie zenada i powolny upadek redaktora JP


#Sil   2017-11-25

Sprostowanie artykułu. Zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego działek o których mowa w artykule dotyczyła jedynie wjazdów i zjazdów. Poprzedni plan dopuszczał lokalizację na tych działkach stacji benzynowej oraz minimarketów (przeznaczenie działek pod obsługę komunikacji a także powiązane z tym usługi). W tym przedmiocie zmiana planu nie mogła mieć miejsca.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Od 16 do 21 lipca w Rzecznej potrwa plener rzeźbiarski. Będzie to już druga edycja...


Wędkarzom planującym swój pobyt na wodą podajemy datę kolejnych zawodów...


Najbliższy koncert w ramach projektu Artystyczne Lato, jaki realizuje Pasłęcki...