ZSEIT szkołą patriotów

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-22
ZSEIT szkołą patriotów

Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku bierze udział w konkursie „Szkoła młodych patriotów”. Jego celem jest krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i polskiego narodu.

Konkurs realizowany jest w okresie od 30 listopada 2017 roku do 30 maja 2018 roku. Szkoły, które wykonają zadania przewidziane regulaminem konkursu, otrzymają certyfikaty „Szkoły młodych patriotów” oraz zaświadczenia ukończenia kursu. Jednym z 9 zadań jest przygotowanie wystawy plakatów „100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości”. Zadanie pt. „Patriotyzm na co dzień. Co dla mnie oznacza bycie patriotą” już się odbyło. Wystawa została zorganizowana w dn. 12-16.02.2018 r. w holu szkoły.

Info ZSEiT: mjr Bolesław Czechowski

0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Logowanie / Rejestracja

#Woźna   Ponad 2 tygodnie temu, 2018-02-22

Niedobrze się już robi od tych informacji ze szkół. Dyrektorzy obu szkół średnich prześcigają się w tej krypto reklamie "swojej" szkoły. Wykorzystując do tego oczywiście młodzież, która sztucznie pozuje do zdjęć. No ale wiadomo o co chodzi. Przyciągnięcie "towaru" w postaci młodzieży, bo za tym idzie kasa!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Wiosna Teatralna

Pozostało1 dzień

Od 20 do 29 marca 2018 odbędzie się "VII Pasłęcka Wiosna Teatralna". W programie...


Jarmark Wielkanocny

Pozostało6 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na Jarmark Wielkanocny, który odbędzie się...