18 października 2018 Juliana, Lukasza

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hobby
#animator

2017-10-01

Poszukuję trzech do brydża grających towarzysko (nie hazardowo)

#Marek Chrapan

2017-11-26

Już czekamy tylko na 2.

#joker

2017-11-27

Są gwa pólglówki ale niie cała głowa, w przeciwienstwie do dwoch poldupkow.

#aj waj Giewałt

2017-11-29

Sorry , że nie na temat.... ale  skrót gazety GW ma nowe rozwinięcie... juz nie tylko Dwno ale też GieWałt ! 

#wiedzący

2017-11-30

Ależ to było od początku, tylko ukryte.

#bzzz

2017-11-30

Giewałt, bo gwałca tam kobiety. Organ Michnika juz zawsze będzie się z gwałtem na lewaczkach kojarzył.  Fuj! 

#zatroskany

2017-12-04

Organ Michnika to nic, organy jego wyrobników to dopiero zagrożenie dla zatrudnionych tam kobiet.

#wyborca

2017-12-04

Taa, szczególnie jak zgwałconej, przypomniał się gwałt po zakończeniu rocznego związku...

#zniesmaczony

2017-12-04

Jakby nie spojrzeć - Sodoma i Gomora w Michnika GW.

#ww

2017-12-05

A was qrwa obchodzi bałagan w czyimś domu? Zainteresujcie sie swoim i popatrczie co pisze Sakiewicz co innego Lisicki a jeszcze  bardziej wywrotowo Karnowscy, że o Rydzyku, ktory Adriana i jego żonę z błotem zrownal nie wspomnę.. I ja mam to w doopie, niech się żrą parobki jarkowe, mnie to ani ziębi ani grzeje. A wy martwicie się GW? Skąd tyle obłudnego matołectwa.

#hgf

2017-12-05

nie martwimy sie o organ Michnika ( organ prasowy,  czyli gazetę GW) Ale skoro gwalcą tam lewaczki, to prokuratura musi sie zainteresować. Tyle, że Michnik już zawsze będzie się zgwałtem kojarzył. Bo z bratem, stalinowskim  mordercą już się kojarzy, ale nie wszystkim 

#zniesmaczony

2017-12-05

Michnik i jego organ zawsze będzie się kojarzył ze szkodnictwem i kłamstwem.

#bzdura

2017-12-06

Wy  śmieciuchy z krowim łaknem zazwsze będziecie się kojarzyc,

#rozśmieszony

2017-12-06

He, he, prawdziwa bzdura. Nie dość że zaślepiona, to jeszcze nie douczona.

#Marek Chrapan

2017-12-07

A może by tak coś w temacie? A nie jak zwykle - "jak byś się nie obrócił i tak d..a z tyłu". Niech se Szechterowe organa bzyczą wszelkie lesbejstwa, gejostwa i obojnactwa giewałtem czy bez i tak poduszą się w swoim szambie, a my zajmijmy się tematem.

#wku

2017-12-07

W temacie to peerelowskich sieżnckich szmat nie obslugujemy.

#Marek Chrapan

2017-12-07

Ooo! Zydokomuszy kapuś SBcki się odezwał. Kapuśku, gdybyś cokolwiek znał się na temacie to nawet lizałbyś mi d..ę żeby dołączyć cię do czwórtki, a ze jesteś neptyk, tuman, jołop w temacie to i szczekasz bezzębnie (wybili ci kły?) Cześć kaposiu.

#twój fan

2017-12-08

Tylko mi nie pisz , ze u Nalazkow grałeś w brydża. Matolkow trzymali z dala od takich inteligenckich fanaberii. A ja juz wtedy  rorzucałem po stoliku jedwabne piatniki przywiezione prosto z Wiednia.

#Radio olna Europa

2017-12-08

Ale jaja ale jaja ale jaja!  Esbek kontra były wojskowy....  hi hi hi.  Po podobnych szkołach a jednak całkowicie inni, Wojskwy wierny Polsce a esbek wierny swoim upodobanuio do obwąchiwania spodni i oczywiście wierny esbeskim zwyczajom. 

#Radio Wolna Europa

2017-12-08

Ten Wieden to już za naszego PRL był stolicą wszelkiej agentury  i mafii jak widać....   specyficzne miejsce,  Kto tam dostawał pozwolenie wyjazdu? Zasłużeni w obwąchiwaniu spodni funkcjonariusze? Eeee raczej nie,... oni tylko marzylii o tym. 

#wiem

2017-12-08

Ten esbek narodzil sie w chorej głowie komunistycznej sierżanciny i tak już mu zostało.

#Marek Chrapan

2017-12-08

Nie twoja sprawa kapusiu gdzie grałem w brydża, a to że karty szmuglowałeś nie swiadczy, że masz jakiekolwiek pojęcie o grze. Co do Nalazków - w moim czasie to była prawdziwa szkoła wojskowa, na wzór przedwojenny gdzie żołnierz (kadet, elew, podchorąży) nie mogli mieć czasu na gry i zabawy. Od czasu do czasu była 1 godz. (przeważnie tylko raz w tygodniu oprócz niedziel) do własnej dyspozycji (18-19,00) i to jeżeli koledzy dowodzący w tym czasie plutonem lub drużyną nie zaaplikowali alarmu dla plutonu lub drużyny dla przećwiczenia jakichś elementów musztry czy doskonalenia w  pokonywaniu toru przeszkód (małpiego gaju) którego bardzo nędzne resztki można jeszcze zobaczyć przy Królewieckiej.

Małpy najlepiej czują się w małpim gaju. A w niedzielę to nawet widzę do kosciółka nie wypuszczali. I jaki to przedwojennym wzor skoro przed wojna żołnierze czworkami do kościoła chodzili.

#bogdan dziaslo

2017-12-08

chrapan nie dorabiaj sobie legendy z ta szkola . w tamtych czasach tylko szmaty wierne moskwie tam sluzyly

#cie choroba

2017-12-09

Aleś ty chrapan ubożuchny jestes aż mi cię szkoda, jak Szydłowej..... dwa popychadła systemów

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności

Biblioteka Publiczna w Młynarach zaprasza za spotkanie z jesienną nostalgią zawartą w...

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...

Wojtek Strażak

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...