25 września 2018 Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#Agata

2017-07-01

Jestem Rolnikiem rok temu sprzedałem do Pasłęka zboze za dużą kwotę do firmy Agro trust Damian Filip z Padł. Do dziś nie dostałam pieniędzy. Zbliżają się żniwa. Chciałabym was ostrzec przed tum oszustem. Oferuje wyższą cenę a potem nic nie płaci. Nie odbiera telefonów. A może są tu rolnicy których też oszukał i chętnie przedstawia razem że mną problem np w tv w Agrobiznes

#Agata

2017-07-02

Logicznie myśląc w Polsce mamy określone najniższą krajową wynagrodzenia to dlaczego ludzie idą tam gdzie płacą więcej?
#bogdan dziaslo

2017-07-02

trzeba myslec logicznie , skoro cena zboza jest taka a nie inna to dlaczego ktos niby ma placic wiecej?
#bogdan dziaslo

2017-07-02

trzeba myslec logicznie , skoro cena zboza jest taka a nie inna to dlaczego ktos niby ma placic wiecej?
#bogdan dziaslo

2017-07-02

#Agata

2017-07-02

dziękuję na pewno pojawi się artykuł w tych gazetach Może są tu rolnicy którzy zostali też oszukani . piszcie i zróbmy wspólny artykół żeby zmusić tego oszusta do oddania pieniędzy
#Agata

2017-07-02

jaka jest w Pasłęku lokalna gazeta żeby zrobić artykuł na ten temat i dotrzec do jak największej liczby czytelników?
#

2017-07-02

Dziennik Elblaski, może być też Gazeta Olsztyńska
#Agata

2017-07-02

jaka jest w Pasłęku lokalna gazeta żeby zrobić artykuł na ten temat i dotrzec do jak największej liczby czytelników?
#grab

2017-07-02

Teraz zaczął się sezon na polowanie na oszustów. Tyle tylko, że - moim zdaniem - za łagodnie. Powinno być ostrzej i bardziej zdecydowanie
#

2017-07-02

tak. sprawa została przekazana do komornika. Widzę nawet że otworzył kolejną filię skupu zbóż w Gdańsku. Mam nadzieje ze komornikowi uda się odzyskac moje pieniądze.
#

2017-07-01

A nie da się go zawlec do sądu? Czy może już ogłosił bankructwo?
#

2017-07-01

głupie bogdany nie mają pojęcia co to praca
#

2017-07-01

Pazerność? wiesz ile trzeba się napracować żeby coś urosło na polu sprzedać a oszust ci nie zapłaci. Mam nadzieję że ostrzege innych przed tym panem
#bogdan dziaslo

2017-07-01

pazernosc cie zgubila
#Agata

2017-07-01

Z Pasłęka
#Dług 13000

2017-12-13

https://www.dlugi.inf o/wierzytelnosc/1774565/AGRO-TRUST-DAMIAN-FILIP 

#Fast

2018-01-21

Firma niewypłacalna, skupuje zboże, wywozi i tyle go widzieli. Właściciel ściemnia jak tylko może żeby nie zaplacić. Od września 2017 nie zapłacił nawet 1zł za 25ton jęczmienia. Nie polecam i przestrzegam. Sprawa zgłoszona do Sądu i komornika.

Sprzedam dług

https://www.dlugi.inf o/wierzytelnosc/1774565/AGRO-TRUST-DAMIAN-FILIP

#jontek 22

2018-01-22

Chrapan ! Zajmij się problemem , bo te wszystkie komentarze , to dyrdymały. Złap sedno sprawy i podaj receptę. Wierzę w ciebie.

#Rolnik

Ponad miesiąc temu, 2018-07-30

Ojciec tego oszusta doprowadził do sądu i co jest niewinny  mieszka w Pasłęku i rozbija się nowym bmw X5 

#kjh

Ponad miesiąc temu, 2018-07-31

no to sąd jakiś ...  a co się dziwić,  sędzie ukradł kobiecie 50 zł na stacji benzynowej i Sa Najwyższy go uniewinnił.....  taka kasta, w większości gorszy sort

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...

Uroczyste ślubowanie przedszkolaków

Pozostało2 godziny 53 minut

We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...

Spektakl dla dzieci

Pozostało2 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...