26 września 2018 Wawrzynca, Kosmy, Damiana

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#Marek Chrapan

2017-06-27

http://www.magnapolonia.org/list-otwarty-red-stani... ......"Słuchaj synu. Przez uprzejmość nie będę precyzował - jaki synu........................."

#

2017-07-01

Nie chce mi się odnosic
#

2017-07-01

Limit się wyczerpal
#

2017-07-01

Nie przyjmuje komentarzy
#

2017-07-01

A co mi tam
#

2017-07-01

No to pojechałeś
#

2017-07-01

Nigdy nie odejdę
#Owijacze zlewa ?

2017-07-01

Chrapan odejdź od klawiatury bo zieje smrodem z internetu jak z onuc kaprala-zlewa po poligonowej przebieżce.
#

2017-06-30

u-la-la
#

2017-06-30

u-la-la
#

2017-06-30

u-la-la
#

2017-06-30

Czekam na reakcje i wyzwiska grabów, ab-ekow i innych chrapanoidalnych. dajcie mi trochę radości, pokażcie, ze was wkurwiam, najgorsza jest obojętność.
#

2017-06-30

Czekam na reakcje i wyzwiska grabów, ab-ekow i innych chrapanoidalnych. dajcie mi trochę radości, pokażcie, ze was wkurwiam, najgorsza jest obojętność.
#

2017-06-30

#

2017-06-30

#

2017-06-30

#

2017-06-30

pobawiłem sie z wami a teraz czas na coś bardziej pożytecznego.
#

2017-06-30

#

2017-06-30

#

2017-06-30

Bez względu na to, czy lubimy Jarosława Kaczyńskiego czy nie, w interesie państwa jest, by PiS zmienił się w wyniku kongresu na lepsze. By postanowił zakończyć wojnę polsko-polską. Pytanie tylko, czy sam PiS będzie potrafił w takim postanowieniu wytrwać" - zastanawia się Michał Szułdrzyński.
#łagodnieja?

2017-06-30

Głównym przekazem sobotniego kongres partii rządzącej, który odbędzie się w mazowieckiej Przysusze, ma być "odbudowanie wspólnoty, jedności i łagodzenie konfliktów". - Gdyby tak się stało, należałoby się jedynie cieszyć i trzymać za partię rządzącą kciuki - pisze w "Rzeczpospolitej" Michał Szułdrzyński. Zdaniem dziennikarza, "Polska nie może sobie pozwolić na zmarnowanie najbliższych lat".
#

2017-06-30

W 2013 r. prowadzono 835 postępowań, w tym 719 nowych. W 2014 r. prowadzono 1365 postępowań, w tym 1062 nowych. W 2015 r. prowadzono 1548 postępowań, w tym 1169 nowych. W 2016 r. prowadzono 1631 postępowań, w tym 1314 nowych.
#

2017-06-30

Jeżeli chcecie zobaczyć jak kłamie władza, to powinniście częściej wsłuchiwać się w ministra Mariusz Błaszczak. Na przykład dziś, komentując naplucie w twarz muzułmance z Niemiec, stwierdził, że w Polsce: „nie notujemy wzrostu liczby przestępstw na tle nienawiści rasowej” (wPolsce.pl) No to powiedzmy „sprawdzam!” i zobaczmy jak wygląda statystyka postępowań dotyczących przestępstw z nienawiści
#

2017-06-30

Czy polska policja, służby państwowe notują jakiś wzrost aktywności, działań na tle nienawiści etnicznej, narodowościowej, religijnej? - zapytał dziennikarz Mariusza Błaszczaka, szefa MSWiA. Nie. Oczywiście Polska jest dużym krajem. Zdarzają się przypadki, marginalne przypadki, ale one są uwypuklane przez media
#

2017-06-30

Władza nie tylko nie reaguje należycie, ale również kłamie, że problemu nie ma - pisze o przestępstwach motywowanych nienawiścią publicysta Paweł Cywiński. To odpowiedź na (niezgodną z prawdą) deklarację szefa MSWiA, że liczba takich przestępstw się nie zwiększyła.
#

2017-06-30

Macierewicz najwyraźniej się nie boi. Być może ufa, że jego elektorat pójdzie za nim zawsze, i zamknie oczy nawet na ewidentne dowody nieuczciwości. Macierewicz przecież do teraz - parę dni temu to znowu sprawdzałem - jest we władzach fundacji "Głos", której prezesem wg Krajowego Rejestru Sądowego jest Robert Jerzy Luśnia
komunistyczny nalazekZbrojeniowe
#

2017-06-30

Zaraz po premierze książki „Macierewicz i jego tajemnice” wiceminister obrony Michał Dworczyk zapowiedział, że szef MON złoży zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez dziennikarza. - Będziemy walczyć w sądzie, by postępowanie nie było utajnione. Jeśli do jakiegoś postępowania dojdzie. Bo pan minister tylko mówi. I chowa się za inne osoby - najpierw informacje o wystąpieniu do sądu przekazał za pośrednictwem Misiewicza, a teraz za ministra świeci oczami wiceminister Dworczyk - stwierdził
Choć jeszcze w grudniu pojawiła się pierwsza zapowiedź procesu, który chce wytoczyć Macierewicz. Po publikacjach w "Gazecie Wyborczej" Tomasz Piątek napisał książkę o Macierewiczu. - Książka dotyczy licznych, wieloletnich, wielostronnych powiązań ministra Macierewicza z rosyjskim, ale globalnym, gangsterem i finansistą Siemionem Mogilewiczem oraz sowieckim, a potem rosyjskim wywiadem wojskowym GRU
#ciekawe

2017-06-30

Będziemy walczyć w sądzie, by postępowanie nie było utajnione. Jeśli do jakiegoś postępowania dojdzie - mówi Tomasz Piątek w TOK FM. Min. Macierewicz groził już dziennikarzowi procesem, ale na razie na słowach się kończyło. Tomasz Piątek od miesięcy prześwietla działalność Antoniego Macierewicza. Co ciekawe, do tej pory szef MON nie spotkał się z nim w sądzie.
#paranoja

2017-06-30

Specjalny zespół zbada, czy jak wymagają przepisy, miejscy radni mieszkają w Bydgoszczy. Jakub Mendry, który przyznał się do przeprowadzki, prawdopodobnie będzie musiał się pożegnać z mandatem. Niektórzy radni tłumaczą, że w domach poza miastem tylko odwiedzają małżonków.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Spektakl dla dzieci

Pozostało1 dzień

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...

Grupa Nordic Walking Pasłęk zaprasza na pieszą wędrówkę na trasie Suchacz –...

Odsłonięcie pomnika

Pozostało5 dni

W poniedziałek 1 października władze miasta zapraszają mieszkańców na odsłonięcie...