21 maja 2018 Wiktora, Kryspina, Tymoteusza

  FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Co? Gdzie? Kiedy?
#MarekChrapan

  5 dni temu, 2018-05-16

Zapraszamy na spotkanie 16.05.2018 (dzisiaj) godz. 18,00 z przedstawicielami reaktywowanego Ruchu Narodowego - m.inn. będzie poseł Robert Winnicki - ul. Pieniężnego 4 (Hotel Polonii).


#MarekChrapan

  5 dni temu, 2018-05-16

Spotkanie będzie poświęcone odbudowie struktur RN na Warmii i Mazurach oraz udział w wyborach ssamorządowych, do "Jewrejsojuzu" i parlamerntarnych - jak równierz budowie programu gospodarczego dla Polski i polityki odporu nas żydowski atak na Polskę.


#wyborca

  5 dni temu, 2018-05-16

      Winnicki napisał do ministra MSWiA Brudzińskiego: Potrzeba pilnej interwencj1. Policja w Katowicach ochraniała dziś lewaków blokujących manif.ku czci Powstańców Śląskich 2.Brutalnie interweniowała wobec uczestników marszu a 4 zatrzymała. Wszystko przez to, że prezydent Krupa (kandydat PiS) kazał rozwiązać marsz!

      Odpowiedź Brudzińskiego:Panie Pośle gdyby Pan wpłynął na organizatorów narodowych demonstracji,aby skuteczniej eliminowali ze swoich szeregów idiotów eksponujących faszystowskie i nazistowskie symbole to Polska Policja nie musiałaby interweniować.A Ruch Narodowy nie byłby kompromitowany w oczach Polaków.

     To zapowiedź, że zabawny jest nowy program Kabaretu RN, przygotowany na sezon wiosenno-letni 2018. Jutro (tj.17.05) zapraszają na 18 do Lidzbarka Warmińskiego. Doroczne Lidzbarskie Wieczory Satyry i Humoru będą miały w tym roku prolog. Na zachetę dodam, że po udanym turnee w kujawsko-pomorskiem do dzisiaj można jeszcze boki zrywać.

    


#Marek Chrapan

  4 dni temu, 2018-05-16

W Elbągu jest organizowana struktura Ruchu Narodowego zwolennicy mogą kontaktować się przeze mnie -796 030 422


#julek

  4 dni temu, 2018-05-17

Śmiać się , czy płakać ?


#bogdan dziaslo

  3 dni temu, 2018-05-17

organizujcie sie szybko , bo wroci normalny rzad to was pozamykaja 


#lokalny koordynator

  3 dni temu, 2018-05-17

Przypominamy. Stop. Kolejna wizyta RN. Stop.18 maj Ełk. Stop. Gość prezes RN Robert Winnicki. Stop. Prezes warmińsko-mazurskiego RN Piotr Lisiecki. Stop. Krzysztof Tuduj koordynator ds. budowy struktur RN. Stop.

To ostatnia taka okazja w Prusach Wschodnich. Kto nie zdążył do Ostródy i Lidzbarka musi być w Ełku. Później to juz daleko trza będzie jechać. 

 

 


#śmieszek

  3 dni temu, 2018-05-17

Przypał bodzio i jego marzenia.


#Marek Chrapan

  3 dni temu, 2018-05-17

Będą w Elblągu - dodatkowo będzie koordynator RN d/s programu gospodarczego dla Polski - termin jeszcze` nie ustalony.


#bogdan dziaslo

  3 dni temu, 2018-05-17

przypal to ty jestes , poczytaj sobie co zrobil

Józef Piłsudski

 z tymi przyglupami 


#wyborca

  3 dni temu, 2018-05-17

Powiem tak. Jak będzie tak słabo jak w Ostródzie to do EG nie przyjadę. A w ostródzkiej Poloni obecni: Ja, Chrapan, razem nie więcej jak 20 osób. W tym jakieś dzieciaki w bieli prosto z komunii (pewnie dlatego nie na brunatno) wystrzyżone ala Hitler. Prwaie jak z rodziny Adamsów. Chyba jedynym powyżej 40-ki byłeś tam ty Chrapan i znacząco zawyżałeś nam średnią. A poza tym, nudno, niemrawie, same banały, jedyny plus to towarzystwo jak z Transylwani. Wszyscy Winnickiemu z dziobka spijali. Pytań mało, a jak już to nieśmiało. Jak zapytałem dlaczego wierzy w Boga, to udawał, że nie słyszy. Michalkiewicz powinien z nimi jeździć. Prawda Chrapan. Przyszły Prezydent przecie. Ten przynajmniej rozkręciłby towarzystwo. A tak godzina i do domu. Naprawdę, wielkie rozczarowanie. Liczyłem na więcej. 

 


#wyborca

  3 dni temu, 2018-05-18

PS. Tak po starej przyjaźni Marku. Jesli mogę coś doradzić. Rób częściej pranie. Jak  chodzisz na jasno. to pamietaj. Kiedy jasne ubranie robi sie już żółte, to niestety wymaga prania. Pozdrawiam.


#Marek Chrapan

  3 dni temu, 2018-05-18

Wyborco WSIoków i SBcji - oglądając fotki i ewentualnie część filmu ze spotkania trzeba uważniej liczyć zeby udawać, że się było na nim, podobnie z pytaniem twoim którego nikt tam nie słyszał, ani pytającego nie widział Nie martw się o RN, martw się o swoich WSIoków i SBcję bo  wkrótce poumierają z głodu mając 2 tyś emerytur. Podobnie nie martw się o mój jasny "strój" - idę w nim do kina dzisiaj (nie prany od spotkania z RN) - jak chcesz obwąchać moje "żólte" plamy zapraszam pod drzewi WC - specjalnie przygotuję ci atrakcje.żeby przeniknęły i drzwi.


#śmieszek

  3 dni temu, 2018-05-18

Bogdan, idąc twoim tropem to przeczytaj co w Sparcie robili z takimi niedorozwojami jak ty. W poprzednim wpisie odniosłem się do twojego powrotu >normalnego rządu> . Z tego powodu uważam ciebie za przypała.


#pytek

  3 dni temu, 2018-05-18

co za dziadostwo tu sie zebrało? chrapany, śmieszki i inne wyrodki. na co wy liczycie. A tak swoja drogą to ile chrapcio masz tej komuszej emerytury, że nabijasz sie z tych co mają po dwa tysiące?

 

 

 


#bogdan dziaslo

  3 dni temu, 2018-05-18

smieszek = debil radimaryjny 


#Marek Chrapan

  2 dni temu, 2018-05-18

Dziadowski "pytku" ("pyta"  to w jednym z żargonów oznacza ch.ja") - mam mniej niż  2 tyś. bo zbrodniarze SLDowscy z żydokomuchem Stoltzmanem na czele zrabowali mi ok. 1 tys. bandycką ustawą emerytalną w 1997 rokju, a mimo to nie płaczę jak żydokomuchy WSIoccy i SBccy " nie przyżyją za 2 tyś"..


#ab

  2 dni temu, 2018-05-18

BOGDAN , WIDZĘ ŻE WPIS ŚMIESZKA ZABOLAŁ.  DLA MNIE JESTEŚ '' RYCERZEM ''.


#pyta chrapana

  2 dni temu, 2018-05-18

To kto ci ciulu finansuje jak za niecałe dwa tysiaki wszędzie ciebie nosi?


#Marek Chrapan

  Wczoraj 20:58

Widzisz "pyto" - trzeba umieć gospodarować piniędzmi by nie oczekiwać finansowania przez kogoś, a ze swoich jeszcze finansować działalność społeczną - są i w Pasłęku jeszcze ludzie rozumiejący społeczną działalność stosując zniżki na nią - za co tu im dziękuję nie podając kto i jakie usługi by "targowickie ścierwa" antypolskie nie mściły się na nich. Jestem t. ekonomistą "ekonomii komuszej" ale jak widać po państwie polskim to nie  rodzaj ekonomii stanowi siłę ekonomiczną ale sposób wykorzystania jej zgodnie ze zdrowym rozsądkiem i dlatego mnie mimo zrabowania mi znaczącej dla mnie kwoty przez bandycką żydokomunę SLDowską, stać mnie na swoją dzałalność bez oglądanie się na czyjąkolwiek pomoc, a tzw. III RP z rozgrabionym maqjątkiem ogólnonarodoewym nuie stsać na utrzymanie w kraju swoich obywateli.  TWORZĄC  RUCH NARODOWY NIE BĘDZIEMY SZUKALI DLA PAŃSTWA  "SPONSORÓW" TYPU JEWREJSOJUZA KTÓRY JAKOBY "DAJE"  WYPROWADZAJĄC  Z KRAJU PAROKROTNIE WIĘCEJ. WON Z JEWREJSOJUZEM!


#ale jaja

  Wczoraj 22:11

Jakbyum mial za niecałe dwa tysiaki życ to bym sie wolal powiesic. Trzeba pracować chrapus.


#znudzony

  Wczoraj 23:08

Dlatego, żyć za "dwa tysiaki", jakie wam polski Sejm zostawił, żyć nie możecie - jak to jeden z waszych gienierałów powiedział. Toteż dorabiacie sobie u Żydów jako ich parobki. Najpierw służyliście Ruskim, teraz Żydom - jako genetyczne parobki żyć inaczej nie potraficie.


Czy ty znudzony musisz koniecznie ze swją glupotą sie obnosic na tym forum?
  Formularz odpowiedzi


  Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Akceptuję regulamin serwisu

  Dni Rodziny

  Pozostało11 dni

  W piątek 1. czerwca Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie dzieci na plac zabaw,...


  Talent po raz XV

  Pozostało18 dni

  Organizatorem XV WOJEWÓDZKIEGO KONKURSU WOKALNEGO „TALENT 2018" jest...


  To tytuł wyjątkowego koncertu, na który zaprasza Państwa już teraz burmistrz...