20 września 2018 Filipiny, Eustachego, Euzebii

FORUM

Przeglądasz wpis w dziale Hydepark
#Donald

2017-07-04

Jutro będą okrzyki ,,Donald,Donald,,!Super imię!

#

2017-07-11

A chociaż wiesz, ze GP Sakiewicz zajumal Wierzbickiemu? Na wiki znajdziesz wśród nazwisk piszących wywrotowa Michalik ale Wierzbickiego i Isakiewicz, pierwszych redaktorów już nie ma.
#

2017-07-11

lepiej czytać Sakiewicza, niż widzieć jak Michnik kicha...( ..w TV na Morozowskiego, chyba go opluł).
#

2017-07-11

lepiej czytać Sakiewicza niż w Michnika patrzeć lica.
#

2017-07-11

Patrz, a ja ciągle tego rozwiązłego Sakiewicza czytam. Błąd?
#Marek Chrapan

2017-07-10

Sakiewicza pisemek nie kupuję, kupuję Warszawską Gazetę i Polskę Niepodległą - to są pisma czysto Polskie z tradycjami.
#

2017-07-10

Kupiłeś kolejny egzemplarz? Jak pisemko Sakiewicza?
#Marek Chrapan

2017-07-09

Ja kupiłem wczoraj na Strażackiej i jeszcze były..
#pytanko

2017-07-09

W której Biedronce? Bylem w jednej i nie dostałem.
#Marek Chrapan

2017-07-09

Wklejania od "pen is......" nie warto czytać. Polski odbiór Trumpa nie jest ważny. Ważniejszy jest kontekst międzynarodowy - narody nie tylko nie wiedzący gdzie jest Polska ale nawet, że taki Kraj istnieje, dowiedziały się i to w samych superlatywach, to ma znaczenie. Nawet Germańce zmieniły ton w stosunku do Polski. A co do "energetyki" obiecanej, mamy czas do 22 roku - w "Biedronce jest jeszcze książka W. Sumlińskiego "Niebezpieczne związki A. Leppera" - warto przeczytać, są tam wątki i energ
#Onufry

2017-07-07

Pieprzy ci się romaszka ortografia z gramatyką, ale ty przecież o tym nie wiesz no bo niby skąd masz wiedzieć. Wydaje ci się, że jesteś człowiekiem renesansu a w rzeczywistości jesteś średniowieczny rycerz - zakuta pała. Ze słownika PWN: jełop, jołop, jełopa, jołopa pogard. «człowiek nierozgarnięty»..cie Florek....
#Zagłoba

2017-07-07

mówi o tym, żes Roman jakis dziwny . Podpisz się nazwiskiem i dopiero potem się żal. Onufry ma rację, a ja się podpisze dziś.... Zagłoba..:)
#Roman

2017-07-07

Mówi, o Tobie. Niemniej jednak pisz jełopie; w sposób gramatyczny obrazisz wonczas. Poza tym zrozum pojęcie nick, którym warto się posługiwać stale. Roman jest mym prawdziwym imieniem.
#Onufry

2017-07-07

Ciągle ci piszę,jołopo, ze roman w podpisie znaczy tyle samo co anonim. Tylko Chrapan jest tu wiarygodny bo nazwiskiem wszystko firmuje. Ja podpisze się dzisiaj Onufry. Mowi ci to cokolwiek?
#Roman

2017-07-06

Czemu tylu "internautów" nie podpisuje się? Warto, naprawdę warto, posiadać swój stały nick i nim posługiwać się. Można wonczas, do dyskursu jakowegoś przystąpić. A tak, z kim? Z anonimem? A fe... .
#

2017-07-05

Juz to zrobiłem,choć i mi wytrzyj.
#

2017-07-05

Więc bedzie Donald i jest Kaczor. I nich się rude lisy, lisienki, i inne folksdojcze z tej okazji ze strachu sfajdają.
#

2017-07-04

Jest i rudy herr Donald a wiadomo - rudy więc fałszywy.
#

2017-07-04

Jest i taki mały Donald..tfu..kaczor
#

2017-07-04

w polityce wystarczy jeden Donald....:)))
#He, he, he, ...

2017-07-04

Nie każdy Donald jest super.

Formularz odpowiedzi

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Akceptuję Regulamin
    Akceptuję Politykę prywatności

Burmistrz Pasłęka oraz Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na otwarcie...

We wtorek 25 września o godz. 12.00, podczas ślubowania przedszkolaków, oficjalnie...

Spektakl dla dzieci

Pozostało7 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...