27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

Bieg Filipidesa i Festiwal Zdrowia

Data imprezy: 2017-06-03

Godzina imprezy: 13:30:00

Trwają przygotowania do dwunastej edycji Biegu Filipidesa, który zaplanowano na 3. czerwca. Tym razem zawodnicy pobiegną inną trasą - Będzie gdzie się rozpędzić. Jedna duża pętla o długości 4 kilometrów wiedzie przez zabytkową część miasta, a 3 kolejne pętle po 2 kilometry usytuowane są w części „bardziej nowoczesnej” – zapowiadają organizatorzy i dodają, że to z pewnością usatysfakcjonuje zarówno zawodników, jak i kibiców. Prócz klasyfikacji open, będzie też klasyfikacja dla pracowników banków oraz nauczycieli, którzy już po raz trzeci walczyć będą o tytuły Mistrzów Polski. W tym roku impreza zostanie włączona w uroczystości, związane z obchodami 720 rocznicy nadania Pasłękowi praw miejskich. Przypomnijmy, że imprezę organizuje UKS Gimpas i Zespół Szkół Powszechnych.Miejscem zawodów będzie jak co roku teren orzed budynkiem ZS w Pasłęku (ul. 3 Maja).

Imprezą towarzyszącą będzie Festiwal Zdrowia na terenie boiska Orlik przy ZS Powszechnych. 

 

Biegi towarzyszące rozpoczną się o godz. 13.30, bieg główny o godz. 15-stej.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142443809 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:60

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl