26 PaŸdziernika 2014
 

Przewodnicząca PO, Premier Ewa Kopacz w Pasłęku - wizyta przedwyborcza                                                                                                                                        Polonia Pasłęk wygrała z Zatoką 1:0 (1:0)                                                                                                                                        Liga Zimowa - zapisy                                                                                                                                        Fabryka mebli Stanbor sprzedana za 7 mln złotych                                                                                                                                        SKANSKA remontuje Orgodową i Dworcową - są utrudnienia w ruchu                                                                                                                                        Kino Zamkowe: Miasto 44, Bogowie, Pinokio, Dla Ciebie wszystko                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

IV liga

LP.

Nazwa

Mecze

Punkty

Bramki

1

GKS Wikielec

13

27

30:12

2

Warmiak Łukta

13

27

26:11

3

Granica Kętrzyn

13

26

27:12

4

Polonia Pasłęk

14

21

33:29

5

Błękitni Orneta

13

20

18:14

6

Mrągowia Mrągowo

13

20

34:14

7

Zatoka Braniewo

14

19

18:26

8

Start Kozłowo

13

19

18:11

9

Mamry Giżycko

13

17

18:14

10

Omulew Wielbark

13

17

1711

11

Stomil II Olsztyn

13

16

20:25

12

Pisa Barczewo

13

15

17:23

13

Warmia Olsztyn

13

15

16:31

14

DKS Dobre Miasto

13

14

15:20

15

Motor Lubawa

13

13

14:20

16

Victoria Bartoszyce

13

3

11:44

Terminarz i wyniki spotkań

Sezon 2014/2015

Runda jesienna

Runda wiosenna





Kolejka 1:

9-10 sierpnia



Kolejka 16:

8-9 listopada


Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto 3:3

DKS Dobre Miasto - Mrągowia Mrągowo

Motor Lubawa - Pisa Barczewo 1:1

Pisa Barczewo - Motor Lubawa

Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
3:0

GKS Wikielec - Granica Kętrzyn

Start Kozłowo - Mamry Giżycko
2:0

Mamry Giżycko - Start Kozłowo

Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn
0:4

Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn

Polonia Pasłęk - Warmiak Łukta
2:4

Warmiak Łukta - Polonia Pasłęk

Błękitni Orneta - Omulew Wielbark
2:0

Omulew Wielbark - Błękitni Orneta

Victoria Bartoszyce - Zatoka Braniewo
2:1

Zatoka Braniewo - Victoria Bartoszyce
















Kolejka 2: 13 sierpnia


Kolejka 17

DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo

3:0

wo




Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce
3:0



Warmiak Łukta - Błękitni Orneta
0:0



Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk
1:1

 

Mamry Giżycko - Warmia Olsztyn
0:1



GKS Wikielec - Start Kozłowo
2:0



Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
1:2



Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
5:2


















Kolejka 3:

16-17 sierpnia



Kolejka 18

Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto
1:0



Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
1:0



Start Kozłowo - Pisa Barczewo
4:0



Warmia Olsztyn - GKS Wikielec
4:1



Polonia Pasłęk - Mamry Giżycko
3:2



Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn
1:0



Victoria Bartoszyce - Warmiak Łukta
0:4



Zatoka Braniewo - Omulew Wielbark
2:1


















Kolejka 4:

23 - 24 sierpnia



Kolejka 19

DKS Dobre Miasto - Omulew WIelbark
0:0



Warmiak Łukta - Zatoka Braniewo
3:1



Stomil II Olsztyn - Victoria Bartoszyce
1:0



Mamry Giżycko - Błękitni Orneta
4:1



GKS Wikielec - Polonia Pasłęk
2:2



Pisa Barczewo - Warmia Olsztyn
3:0



Mrągowia Mrągowo - Start Kozłowo
1:0



Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
0:0


















Kolejka 5: 27 sierpnia


Kolejka 20

Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto
3:3



Start Kozłowo - Motor Lubawa
1:0



Warmia Olsztyn - Mrągowia Mrągowo
1:5



Polonia Pasłęk - Pisa Barczewo
1:1



Błękitni Orneta - GKS Wikielec
1:1



Victoria Bartoszyce - Mamry Giżycko
0:1



Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
3:2



Omulew Wielbark - Warmiak Łukta
1:1


















Kolejka 6:

30-31 sierpnia



Kolejka 21

DKS Dobre Miasto - Warmiak Łukta
0:2



Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark
0:4



Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo
1:1



GKS Wikielec - Victoria Bartoszyce
5:2



Pisa Barczewo - Błękitni Orneta
1:0



Mrągowia Mrągowo - Polonia Pasłęk
4:1


Motor Lubawa - Warmia Olsztyn
2:2



Granica Kętrzyn - Start Kozłowo
0:0


















Kolejka 7:

6-7 września



Kolejka 22

Start Kozłowo - DKS Dobre miasto
1:2



Warmia Olsztyn - Granica Kętrzyn
1:4



Polonia Pasłęk - Motor Lubawa
0:4



Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo
3:2



Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo
0:4



Zatoka Braniewo - GKS Wikielec
1:2



Omulew Wielbark - Mamry Giżycko
1:1



Warmiak Łukta - Stomil II Olsztyn
2:0


















Kolejka 8:

13-14 września



Kolejka 23


DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn
2:0



Mamry Giżycko - Warmiak Łukta
3:0



GKS Wikielec - Omulew WIelbark
3:2



Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
5:0



Mrągowia Mrągowo - Victoria Bartoszyce
6:1



Motor Lubawa - Błękitni Orneta
1:1



Granica Kętrzyn - Polonia Pasłęk
4:3



Start Kozłowo - Warmia Olsztyn
1:1


















Kolejka 9:

20-21 września



Kolejka 24

Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
1:1



Polonia Pasłęk - Start Kozłowo
3:1



Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn
1:1



Victoria Bartoszyce - Motor Lubawa
1:2



Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo
3:1



Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
3:0



Warmiak Łukta - GKS Wikielec
0:1



Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko
4:3


















Kolejka 10 :

27-28 września



Kolejka 25

DKS Dobre miasto 0 Mamry Giżycko
0:0



GKS Wikielec - Stomil II Olsztyn
2:0



Pisa Barczewo - Warmiak Łukta
0:5



Mrągowia Mrągowo - Omulew WIelbark
0:0



Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
1:2



Granica Kętrzyn - Victoria Bartoszyce
5:0



Start Kozłowo - Błękitni Orneta
2:2



Warmia Olsztyn - Polonia Pasłęk
0:6


















Kolejka 11:

4 - 5 października



Kolejka 26

Polonia Pasłęk - DKS Dobre Miasto
4:1



Błękitni Orneta - Warmia Olsztyn
0:1



Victoria Bartoszyce - Start Kozłowo
0:4



Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
2:1



Omulew Wielbark - Motor Lubawa
2:0



Warmiak Łukta - Mrągowia Mrągowo
3:2



Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo
4:1



Mamry Giżycko - GKS Wikielec
1:1


















Kolejka 12: 

11-12 października



Kolejka 27

DKS Dobre Miasto - GKS Wikielec
0:1



Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
0:0



Mrągowia Mrągowo - Stomil II Olsztyn
6:2



Motor Lubawa - Warmiak Łukta
0:1



Granica Kętrzyn - Omulew Wielbark
2:0



Start Kozłowo - Zatoka Braniewo
2:0



Polonia Pasłęk - Błękitni Orneta
1:2



Warmia Olsztyn - Victoria Bartoszyce
3:2


















Kolejka 13:

18-19 października



Kolejka 28

Błękitni Orneta - DKS Dobre Miasto
4:0



Victoria Bartoszyce - Polonia Pasłęk
3:5



Zatoka Braniewo - Warmia Olsztyn
2:1



Omulew Wielbark - Start  Kozłowo
0:0



Warmiak Łukta- Granica Kętrzyn
1:1



Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa
4:0



Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo
2:0



GKS Wikielec - Pisa Barczewo
5:0


















Kolejka 14:

25-26 października



Kolejka 29

DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo




Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec




Motor Lubawa - Mamry Giżycko




Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn




Start Kozłowo - Warmiak Łukta




Warmia Olsztyn - Omulew Wielbark




Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo
1:0



Błękitni Orneta - Victoria Bartoszyce



















Kolejka 15: 2 listopada


Kolejka 20

Wiktoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto




Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta




Omulew Wielbark - Polonia Pasłęk




Warmiak Łukta - Warmia Olsztyn




Stomil II Olsztyn




Start Kozłowo




Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn




GKS Wikielec - Motor Lubawa




Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo














Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sprzedam mieszkanie

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 30 m kw. Mieszkanie w skład wchodzi przedpokój,łazienka , duży pokój z aneksem kuchennym , piwnica. więcej »

Praca Dodatkowa

Witam serdecznie. Poszukuję pracy dorywczej. Mogę pomóc w gotowaniu, sprzątaniu mieszkania, domu lub biura, zrobieniu zakupów w opiece nad osobą starszą....itp. Jeśli szukasz osoby godnej... więcej »

Lista kandydatów KW PO RPdo Rady Powiatu...

1. Jerzy Romanowski 2. Marek Sarnowski 3. Krystyna Janczewska 4. Anna Hryniewicz 5. Rafał Starzyński 6. Jan Lebiecki 7. Anna Adamowicz 8. Barbara Zarudzka 9. Waldemar Janusz Wielgosz 10.... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 88561206 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:19

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz, Jadwiga Zajac-Przedpełska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl