23 Maja 2015
 

Dzień Dziecka na pl. Tysiąclecia - poniedziałek 1 czerwca godzina 17:00                                                                                                                                        Polonia Pasłęk - Warmia Olsztyn 5:1                                                                                                                                        Z Miłości Jesteś - 23 maja (sobota) godzina 19:00 kościól św. Bartłomieja - koncert Józefa Skrzeka                                                                                                                                        Dorota Gębicka najlepsza w V Memoriale Henryka Hucza                                                                                                                                        Nowy regulamin połowu ryb w Jeziorku Miejskim                                                                                                                                        Weź udział w wyborach prezydenckich                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

IV liga

LP.

Nazwa

Mecze

Punkty

Bramki

1

Granica Kętrzyn

25

55

61:23

2

GKS Wikielec

25

53

51:18

3

Warmiak Łukta

25

48

54:28

4

Błękitni Orneta

25

44

36:23

5

Mrągowia Mrągowo

25

42

53:28

6

Polonia Pasłęk

25

41

53:41

7

Zatoka Braniewo

25

38

42:42

8

Motor Lubawa

25

33

28:32

9

Pisa Barczewo

25

30

32:39

10

Start Kozłowo

25

30

29:33

11

DKS Dobre Miasto

25

27

28:40

12

Mamry Giżycko

25

27

33:38

13

Omulew Wielbark

25

26

28:33

14

Warmia Olsztyn

25

25

30:66

15

Stomil II Olsztyn

25

23

38:52

16

Victoria Bartoszyce

25

13

25:72

Terminarz i wyniki spotkań

Sezon 2014/2015

Runda jesienna

Runda wiosenna





Kolejka 1:

9-10 sierpnia



Kolejka 16:

8-9 listopada


Mrągowia Mrągowo - DKS Dobre Miasto 3:3

DKS Dobre Miasto - Mrągowia Mrągowo
1:4
Motor Lubawa - Pisa Barczewo 1:1

Pisa Barczewo - Motor Lubawa
0:1
Granica Kętrzyn - GKS Wikielec
3:0

GKS Wikielec - Granica Kętrzyn
1:1
Start Kozłowo - Mamry Giżycko
2:0

Mamry Giżycko - Start Kozłowo
1:1
Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn
0:4

Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn
2:3
Polonia Pasłęk - Warmiak Łukta
2:4

Warmiak Łukta - Polonia Pasłęk
3:0
Błękitni Orneta - Omulew Wielbark
2:0

Omulew Wielbark - Błękitni Orneta
0:2
Victoria Bartoszyce - Zatoka Braniewo
2:1

Zatoka Braniewo - Victoria Bartoszyce
1:1















Kolejka 2: 13 sierpnia


Kolejka 17

DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo

3:0

wo


Zatoka - DKS
3:2
Omulew Wielbark - Victoria Bartoszyce
3:0

Victoria - Omulew
0:2
Warmiak Łukta - Błękitni Orneta
0:0

Błękitni - Warmiak
1:0
Stomil II Olsztyn - Polonia Pasłęk
1:1

 Polonia - Stomil
3:1
Mamry Giżycko - Warmia Olsztyn
0:1

Warmia - Mamry
1:4
GKS Wikielec - Start Kozłowo
2:0

Start - GKS
0:2
Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
1:2

Granica - Pisa
3:0
Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
5:2

Motor - Mrągowia
1:1















Kolejka 3:

16-17 sierpnia



Kolejka 18 :

28 - 29 marca


Motor Lubawa - DKS Dobre Miasto
1:0

Warmia Olsztyn - GKS Wikielec
0:3
Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
1:0

DKS Dobre Miasto - Motor Lubawa
0:2
Start Kozłowo - Pisa Barczewo
4:0

Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
2:2
Warmia Olsztyn - GKS Wikielec
4:1

Pisa Barczewo - Start Kozłowo
5:1
Polonia Pasłęk - Mamry Giżycko
3:2

Mamry Giżycko - Polonia Pasłęk
0:3
Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn
1:0

Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta
1:2
Victoria Bartoszyce - Warmiak Łukta
0:4

Warmiak Łukta - Victoria Bartoszyce
5:1
Zatoka Braniewo - Omulew Wielbark
2:1

Omulew Wielbark - Zatoka Braniewo
1:3















Kolejka 4:

23 - 24 sierpnia



Kolejka 19 :

3 - 4 kwietnia


DKS Dobre Miasto - Omulew WIelbark
0:0

Omulew Wielbark - DKS Dobre Miasto
1:3
Warmiak Łukta - Zatoka Braniewo
3:1

Zatoka Braniewo - Warmiak Łukta
3:0
Stomil II Olsztyn - Victoria Bartoszyce
1:0

Victoria Bartoszyce - Stomil II Olsztyn
2:0
Mamry Giżycko - Błękitni Orneta
4:1

Błękitni Orneta - Mamry Giżycko
1:1
GKS Wikielec - Polonia Pasłęk
2:2

Polonia Pasłęk - GKS Wikielec
0:0
Pisa Barczewo - Warmia Olsztyn
3:0

Warmia Olsztyn - Pisa Barczewo
2:2
Mrągowia Mrągowo - Start Kozłowo
1:0

Start Kozłowo - Mrągowia Mrągowo
1:1
Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
0:0

Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
2:0















Kolejka 5: 27 sierpnia


Kolejka 20: 11-12 kwietnia

Granica Kętrzyn - DKS Dobre Miasto
3:3

DKS Dobre Miasto - Granica Kętrzyn
0:2
Start Kozłowo - Motor Lubawa
1:0

Motor Lubawa - Start Kozłowo
1:0
Warmia Olsztyn - Mrągowia Mrągowo
1:5

Mrągowia Mrągowo - Warmia Olsztyn
3:1
Polonia Pasłęk - Pisa Barczewo
1:1

Pisa Barczewo - Polonia Pasłęk
2:1
Błękitni Orneta - GKS Wikielec
1:1

GKS Wikielec - Błękitni Orneta
1:1
Victoria Bartoszyce - Mamry Giżycko
0:1

Mamry Giżycko - Victoria Bartoszyce
2:4
Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
3:2

Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo
0:4
Omulew Wielbark - Warmiak Łukta
1:1

Warmik Łukta - Omulew Wielbark
2:1















Kolejka 6:

30-31 sierpnia



Kolejka 21: 18 -19 kwietnia

DKS Dobre Miasto - Warmiak Łukta
0:2

Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark
1:2
Stomil II Olsztyn - Omulew Wielbark
0:4

Warmiak Łukta - DKS Dobre Miasto
1:1
Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo
1:1

Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
2:2
GKS Wikielec - Victoria Bartoszyce
5:2

Victoria Bartoszyce - GKS Wikielec
1:4
Pisa Barczewo - Błękitni Orneta
1:0

Błękitni Orneta - Pisa Barczewo
1:0
Mrągowia Mrągowo - Polonia Pasłęk
4:1
Polonia Pasłęk - Mrągowia Mrągowo
0:0
Motor Lubawa - Warmia Olsztyn
2:2

Warmia Olsztyn - Motor Lubawa
1:2
Granica Kętrzyn - Start Kozłowo
0:0

Start Kozłowo - Granica Kętrzyn
2:3















Kolejka 7:

6-7 września



Kolejka 22: 25-26 kwietnia

Start Kozłowo - DKS Dobre miasto
1:2

DKS Dobre Miasto - Start Kozłowo
0:1
Warmia Olsztyn - Granica Kętrzyn
1:4

Granica Kętrzyn - Warmia Olsztyn
3:0
Polonia Pasłęk - Motor Lubawa
0:4

Motor Lubawa - Polonia Pasłęk
0:2
Błękitni Orneta - Mrągowia Mrągowo
3:2

Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta
2:1
Victoria Bartoszyce - Pisa Barczewo
0:4

Pisa Barczewo - Victoria Bartoszyce
0:1
Zatoka Braniewo - GKS Wikielec
1:2

GKS Wikielec - Zatoka Braniewo
1:1
Omulew Wielbark - Mamry Giżycko
1:1

Mamry Giżycko - Omulew Wielbark
1:2
Warmiak Łukta - Stomil II Olsztyn
2:0

Stomil II Olsztyn - Warmiak Łukta
3:5















Kolejka 8:

13-14 września



Kolejka 23: 1 maja


DKS Dobre Miasto - Stomil II Olsztyn
2:0

Stomil II Olsztyn - DKS Dobre Miasto
3:0
Mamry Giżycko - Warmiak Łukta
3:0

Warmiak Łukta - Mamry Giżycko
2:1
GKS Wikielec - Omulew WIelbark
3:2

Omulew Wielbark - GKS Wikielec
0:1
Pisa Barczewo - Zatoka Braniewo
5:0

Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo
1:1
Mrągowia Mrągowo - Victoria Bartoszyce
6:1

Victoria Bartoszyce - Mrągowia Mrągowo
0:1
Motor Lubawa - Błękitni Orneta
1:1

Błękitni Orneta - Motor Lubawa
0:0
Granica Kętrzyn - Polonia Pasłęk
4:3

Polonia Pasłęk - Granica Kętrzyn
0:3
Start Kozłowo - Warmia Olsztyn
1:1

Warmia Olsztyn - Start Kozłowo
2:1















Kolejka 9:

20-21 września



Kolejka 24:

9 - 10 maja


Warmia Olsztyn - DKS Dobre Miasto
1:1

DKS Dobre miasto - Warmia Olsztyn
3:0
Polonia Pasłęk - Start Kozłowo
3:1

Start Kozłowo - Polonia Pasłęk
1:2
Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn
1:1

Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta
0:2
Victoria Bartoszyce - Motor Lubawa
1:2

Motor Lubawa - Victoria Bartoszyce
2:1
Zatoka Braniewo - Mrągowia Mrągowo
3:1

Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
3:1
Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
3:0

Pisa Barczewo - Omulew Wielbark
2:0
Warmiak Łukta - GKS Wikielec
0:1

GKS Wikielec - Warmiak Łukta
1:1
Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko
4:3

Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn
0:0















Kolejka 10 :

27-28 września



Kolejka 25:

16 - 17 maja


DKS Dobre miasto 0 Mamry Giżycko
0:0

Mamry Giżycko - DKS Dobre Miasto
2:0
GKS Wikielec - Stomil II Olsztyn
2:0

Stomil II Olsztyn - GKS Wikielec
1:2
Pisa Barczewo - Warmiak Łukta
0:5

Warmiak Łukta - Pisa Barczewo
1:1
Mrągowia Mrągowo - Omulew WIelbark
0:0

Omulew Wielbark - Mrągowia Mrągowo
1:2
Motor Lubawa - Zatoka Braniewo
1:2

Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
4:2
Granica Kętrzyn - Victoria Bartoszyce
5:0

Victoria Bartoszyce - Granica Kętrzyn
1:6
Start Kozłowo - Błękitni Orneta
2:2

Błękitni Orneta - Start Kozłowo
0:1
Warmia Olsztyn - Polonia Pasłęk
0:6

Polonia Pasłęk - Warmia Olsztyn
5:1















Kolejka 11:

4 - 5 października



Kolejka 26:

23 - 24 maja


Polonia Pasłęk - DKS Dobre Miasto
4:1

DKS Dobre Miasto - Polonia Pasłęk

Błękitni Orneta - Warmia Olsztyn
0:1

Warmia Olsztyn - Błękitni Orneta

Victoria Bartoszyce - Start Kozłowo
0:4

Start Kozłowo - Victoria Bartoszyce

Zatoka Braniewo - Granica Kętrzyn
2:1

Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo

Omulew Wielbark - Motor Lubawa
2:0

Motor Lubawa - Omulew Wielbark

Warmiak Łukta - Mrągowia Mrągowo
3:2

Mrągowia Mrągowo - Warmiak Łukta

Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo
4:1

Pisa Barczewo - Stomil II Olsztyn

Mamry Giżycko - GKS Wikielec
1:1

GKS Wikielec - Mamry Giżycko
















Kolejka 12: 

11-12 października



Kolejka 27 :

30-31 maja


DKS Dobre Miasto - GKS Wikielec
0:1

GKS Wikielec - DKS Dobre Miasto

Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
0:0

Mamry Giżycko - Pisa Barczewo

Mrągowia Mrągowo - Stomil II Olsztyn
6:2

Stomil II Olsztyn - Mrągowia Mrągowo

Motor Lubawa - Warmiak Łukta
0:1

Warmiak Łukta - Motor Lubawa

Granica Kętrzyn - Omulew Wielbark
2:0

Omulew Wielbark - Granica Kętrzyn

Start Kozłowo - Zatoka Braniewo
2:0

Zatoka Braniewo - Start Kozłowo

Polonia Pasłęk - Błękitni Orneta
1:2

Victoria Bartoszyce - Warmia Olsztyn

Warmia Olsztyn - Victoria Bartoszyce
3:2

Błękitni Orneta - Polonia Pasłęk
















Kolejka 13:

18-19 października



Kolejka 28:

6-7 czerwca


Błękitni Orneta - DKS Dobre Miasto
4:0

DKS Dobre Miasto - Błękitni Orneta

Victoria Bartoszyce - Polonia Pasłęk
3:5

Polonia Pasłęk - Victoria Bartoszyce

Zatoka Braniewo - Warmia Olsztyn
2:1

Warmia Olsztyn - Zatoka Braniewo

Omulew Wielbark - Start  Kozłowo
0:0

Start Kozłowo - Omulew Wielbark

Warmiak Łukta- Granica Kętrzyn
1:1

Granica Kętrzyn - Warmiak Łukta

Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa
4:0

Motor Lubawa - Stomil II Olsztyn

Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo
2:0

Mrągowia Mrągowo - Mamry Giżycko

GKS Wikielec - Pisa Barczewo
5:0

Pisa Barczewo - GKS Wikielec
















Kolejka 14:

25-26 października



Kolejka 29: 13-14 czerwca

DKS Dobre Miasto - Pisa Barczewo
2:1

Pisa Barczewo - DKS Dobre Miasto

Mrągowia Mrągowo - GKS Wikielec
0:4

GKS Wikielec - Mrągowia Mrągowo

Motor Lubawa - Mamry Giżycko
3:0

Mamry Giżycko - Motor Lubawa

Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn
4:2

Stomil II Olsztyn - Granica Kętrzyn

Start Kozłowo - Warmiak Łukta
2:1

Warmiak Łukta - Start Kozłowo

Warmia Olsztyn - Omulew Wielbark
1:0

Omulew Wielbark - Warmia Olsztyn

Polonia Pasłęk - Zatoka Braniewo
1:0

Zatoka Braniewo - Polonia Pasłęk

Błękitni Orneta - Victoria Bartoszyce
4:2

Victoria Bartoszyce - Błękitni Orneta
















Kolejka 15: 2 listopada


Kolejka 30: 20-21 czerwca

Wiktoria Bartoszyce - DKS Dobre Miasto
0:1

DKS Dobre Miasto - Victoria Bartoszyce

Zatoka Braniewo - Błękitni Orneta
1:3

Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo

Omulew Wielbark - Polonia Pasłęk
1:4

Polonia Pasłęk - Omulew Wielbark

Warmiak Łukta - Warmia Olsztyn
7:2

Warmia Olsztyn - Warmiak Łukta

Stomil II Olsztyn


Start Kozłowo - Stomil II Olsztyn

Start Kozłowo
4:0

Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko

Mamry Giżycko - Granica Kętrzyn
1:5

Motor Lubawa - GKS Wikielec

GKS Wikielec - Motor Lubawa
1:0

Mrągowia Mrągowo - Pisa Barczewo

Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo
1:0













Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Mieszkanie sprzedam lub wynajmę

Bardzo słoneczne mieszkanie 3-pokojowe, I/III piętro, niski czynsz, ogrzewanie i ciepła woda miejskie, gotowe do zamieszkania SPRZEDAM lub WYNAJMĘ.  Kontakt: 603-632-452 więcej »

Szukam mieszkania do wynajęcia

Poszukuję do wynajęcia niedrogiego mieszkania lub kawalerki na terenie Pasłęka. Mieszkanie koniecznie umeblowane. Kontakt w godz. 9.00-17.00 tel. 733-099-571 więcej »

Sprzedam mieszkanie w Pasłęku ul 3 Maja z garażem

Sprzedam słoneczne, dwupokojowe mieszkanie 47,73 m2 położone na parterze ,składające się z salonu (23m2) z tarasem (8m2),sypialni (7,5m2) kuchni (9m2) , łazienki (5m2) oraz przedpokoju. Do... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 103569709 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:31

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl