29 Wrzeœnia 2016
 

Jubileusz 70 - lecia Szkoły Podstawowej w Zielonce Pasłęckiej                                                                                                                                        Kompromitacja Polonii                                                                                                                                        Weekend w kinie: SŁUGI BOŻE oraz animacja KOSMICZNA JAZDA.                                                                                                                                        Śmieci obierze i wywiezie PUK                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

Klasa okręgowa grupa II

LP.

Nazwa

Mecze

Punkty

Bramki

1

Tęcza Miłomłyn

10

28

22:6

2

Pomowiec Gronowo

10

25

39:17

3

Radomniak

10

22

28:16

4

Fortuna Dorotowo

10

18

21:21

5

Polonia Iłowo

10

16

21:15

6

Ewingi Zalewo

10

14

19:21

7

Orzeł Janowiec Kościelny

10

13

16:14

8

Kormoran Zwierzewo

10

13

21:24

9

Warmia Olsztyn

10

13

19:23

10

KS Mroczno

10

12

24:26

11

GKS Stawiguda

10

11

22:25

12

Czarni Rudzienice

10

11

18:18

13

Polonia Pasłęk

10

10

18:19

14

Olimpia Olsztynek

10

10

21:27

15

Syrena Młynary

10

4

9:29

16

Start Nidzica

10

4

11:28

Terminarz i wyniki spotkań

Sezon 2016/2017

Runda jesienna

Runda wiosenna





Kolejka 1:

13 - 14 sierpnia



Kolejka 16:

 



Pomowiec Gronowo - Syrena Młynary
3:0 (wo)

 

KS Mroczno - Warmia Olsztyn
2:2



Radomniak - Orzeł Janowiec
1:3



Czarni Rudzienice - Olimpia Olsztynek
3:0



Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk
3:1



Start Nidzica - Tęcza Miłomłyn
2:4



GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo
1:2



Kormoran Zwierzewo - Fortuna Dorotowo
2:3


















Kolejka 2:                          20 - 21 sierpnia


Kolejka 17

Syrena Młynary - Fortuna Dorotowo
1:2



Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo
0:4



Polonia Pasłęk - Start Nidzica
3:0



Olimpia Olsztynek - Polonia Iłowo
3:3



Orzeł Janowiec - Czarni Rudzienice
0:0



Warmia Olsztyn - Radomniak
2:7



Pomowiec Gronowo - KS Mroczno
4:2



GKS Stawiguda - Tęcza Miłomłyn
1:3


















Kolejka 3:

24  sierpnia



Kolejka 18 :



KS Mroczno - Syrena Młynary
1:1



Radomniak - Pomowiec Gronowo
3:4



Czarni Rudzienice - Warmia Olsztyn
1:1



Polonia Iłowo - Orzeł Janowiec
1:1



Start Nidzica - Olimpia Olsztynek
1:6



GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk
2:2



Kormoran Zwierzewo - Tęcza Miłomłyn
0:1



Fortuna Dorotowo - Ewingi Zalewo
1:2


















Kolejka 4:

27 - 28  sierpnia



Kolejka 19 :



Syrena Młynary - Ewingi Zalewo
1:5



Tęcza Miłomłyn - Fortuna Dorotowo
2:1



Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo
6:0



Orzeł Janowiec - Start Nidzica
3:0



Warmia Olsztyn - Polonia Iłowo
3:2



Pomowiec Gronowo - Czarni Rudzienice
6:2



KS Mroczno - Radomniak
2:4



GKS Stawiguda - Olimpia Olsztynek
4:3


















Kolejka 5:         3 - 4

września



Kolejka 20:

Radomniak - Syrena Młynary
5:1



Czarni Rudzienice - KS Mroczno
3:3



Polonia Iłowo - Pomowiec Gronowo
2:3



Start Nidzica - Warmia Olsztyn
3:4



GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec
4:3



Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek
4:1



Fortuna Dorotowo - Polonia Pasłęk
4:2



Ewingi Zalewo - Tęcza Miłomłyn
1:2


















Kolejka 6     7 września



Kolejka 21:

Syrena Młynary - Tęcza Miłomłyn
0:3



Polonia Pasłęk - Ewingi Zalewo
1:3



Olimpia Olsztynek - Fortuna Dorotowo
1:3



Orzeł Janowiec - Kormoran Zwierzewo
1:1



Pomowiec Gronowo - Start Nidzica
1:1



KS Mroczno - Polonia Iłowo
1:2



Radomniak - Czarni Rudzienice
1:0



GKS Stawiguda - Warmia Olsztyn
1:3


















Kolejka 7:   10 - 11 września




Kolejka 22:

Czarni Rudzienice - Syrena Młynary
5:1



Polonia Iłowo - Radomniak
1:1



Start Nidzica - KS Mroczno
2:4



GKS Stawiguda - Pomowiec Gronowo
4:2



Kormoran Zwierzewo - Warmia Olsztyn
3:1



Fortuna Dorotowo - Orzeł Janowiec
2:1



Ewingi Zalewo - Olimpia Olsztynek

3:4




Tęcza Miłomłyn - Polonia Pasłęk
1:0


















Kolejka 8:  17 - 18 września




Kolejka 23: 


Syrena Młynary - Polonia Pasłęk
0:2



Olimpia Olsztynek - Tęcza Miłomłyn
0:2



Orzeł Janowiec - Ewingi Zalewo
1:1



Warmia Olsztyn - Fortuna Dorotowo
1:2



Pomowiec Gronowo - Kormoran Zwierzewo
6:1



KS Mroczno - GKS Stawiguda
3:2



Radomniak - Start Nidzica
1:0



Czarni Rudzienice - Polonia Iłowo
2:2


















Kolejka 9:  21 września




Kolejka 24


Polonia Iłowo - Syrena Młynary
3:0



Start Nidzica - Czarni Rudzienice
2:0



Kormoran Zwierzewo - KS Mroczno
4:2



Fortuna Dorotowo - Pomowiec Gronowo
1:5



Ewingi Zalewo - Warmia Olsztyn
1:1



Tęcza Miłomłyn - Orzeł Janowiec
3:0



Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek
0:3



Radomniak - GKS Stawiguda
2:1


















Kolejka 10 :

24-25 września



Kolejka 25:



Syrena Młynary - Olimpia Olsztynek
4:0


0:2
Orzeł Janowiec - Polonia Pasłęk
3:1


0:3 (wo)
Warmia Olsztyn - Tęcza Miłomłyn
1:1


3:2
Pomowiec Gronowo - Ewingi Zalewo
5:1


0:5
KS Mroczno - Fortuna Dorotowo
4:2


1:0
Radomniak - Kormoran Zwierzewo
3:2


2:1
Czarni Rudzienice - GKS Stawiguda
2:2


0:2
Polonia Iłowo - Start Nidzica
2:0


3:0















Kolejka 11:




Kolejka 26:

 




1:1


1:3

1:0


0:3

5:0


2:0

0:4


6:0

1:3


2:1

0:0


3:0 (wo)

1:0


3:1

0:3


5:1















Kolejka 12: 

10-11 października



Kolejka 27 :

28 - 29 maja



Pisa Barczewo - Omulew Wielbark
1:3

Omulew Wielbark - Pisa Barczewo
0:2
Śniardwy Orzysz - Polonia Pasłęk
2:1

 Polonia Pasłęk - Śniardwy Orzysz
1:2
Tęcza Biskupiec - Start Kozłowo
2:0

Start Kozłowo - Tęcza Biskupiec
0:3 (wo)
Unia Susz - Warmiak Łukta
4:2

Warmiak Łukta - Unia Susz
1:2
Orzeł Janowiec - DKS Dobre Miasto
wo 3:0

DKS Dobre Miasto - Orzeł Janowiec
0:2
Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn
0:0

Stomil II Olsztyn - Błękitni Orneta
2:2
Mrągowia - Zatoka Braniewo
0:3

Zatoka Braniewo - Mrągowia
2:2
Motor Lubawa - Mamry Giżycko
1:0

Mamry Giżycko - Motor Lubawa
4:1















Kolejka 13:

17-18 października



Kolejka 28

4 - 5 czerwca


Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
2:2

Mamry Giżycko - Zatoka Braniewo
3:2
DKS Dobre Miasto - Błękitni Orneta
0:4

Błękitni Orneta - DKS Dobre Miasto
5:0
Warmiak Łukta - Orzeł Janowiec
2:2

Orzeł Janowiec - Warmiak Łukta
0:1
Start Kozłowo - Unia Susz
1:3

Unia Susz - Start Kozłowo
3:0 (wo)
Polonia Pasłęk - Tęcza Biskupiec
0:5

Tęcza Biskupiec - Polonia Pasłęk
1:1
Omulew Wielbark - Śniardwy Orzysz
2:0

Śniardwy Orzysz - Omulew Wielbark
1:4
Motor Lubawa - Pisa Barczewo
3:0

 Pisa Barczewo - Motor Lubawa
1:4
Mrągowia - Stomil Olsztyn
0:5

Stomil II Olsztyn - Mrągowia
0:1















Kolejka 14:

24-25 października



Kolejka 29:

11 -12 maja


Śniardwy Orzysz - Motor Lubawa
0:2

Motor Lubawa - Śniardwy Orzysz
3:0
Tęcza Biskupiec - Omulew Wielbark
4:2

Omulew Wielbark - Tęcza Biskupiec
1:2
Unia Susz - Polonia Pasłęk
2:0

Polonia Pasłęk - Unia Susz
0:2
Orzeł Janowiec - Start Kozłowo
1:2

Start Kozłowo - Orzeł Janowiec
0:3 (wo)
Błękitni Orneta - Warmiak Łukta
1:2

Warmiak Łukta - Błękitni Orneta
2:3
Mrągowia - DKS Dobre Miasto
4:0

DKS Dobre Miasto - Mrągowia
0:2
Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
1:2

Stomil II Olsztyn - Zatoka Braniewo
0:1
Pisa Barczewo - Mamry Giżycko
1:4

Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
4:1















Kolejka15:                         31 października


Kolejka 30:

Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko
3:2

Mamry Giżycko - Stomil II Olsztyn
1:1
DKS Dobre Miasto - Zatoka Braniewo
0:1

Zatoka Braniewo - DKS Dobre Miasto
3:0 (wo)
Warmiak Łukta - Mrągowia
1:2

Mrągowia - Warmiak Łukta
1:2
Start Kozłowo - Błękitni Orneta
0:0

Błękitni Orneta - Start Kozłowo
3:0 (wo)
Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny
2:1

Orzeł Janowiec Polonia Pasłęk
0:0
 Omulew Wielbark - Unia Susz
1:2

Unia Susz - Omulew Wielbark
5:0
Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec
2:3

Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa
0:1
Pisa Barczewo - Śniardwy Orzysz
1:2


















Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

PRACA - operator koparki

Zatrudnię operatora koparki obrotowej.  tel. 607-580-273 więcej »

Mercedes na sprzedaż

Sprzedam Mercedesa E 220 w idealnym stanie. Auto sprowadzone z Niemiec jakieś 4 lata temu. Posiadam do niego 2 komplety kół: zima/lato. Spalanie w trasie 5,4 l, w mieście do 8 l./100 km.... więcej »

Kocioł OC na sprzedaż

Sprzedam kocioł CO używany 14 kW (drewno/węgiel). tel. 604 070 973 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 128660231 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:48

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl