18 Sierpnia 2017
 

Konferencja na temat wykopalisk...                                                                                                                                        20 sierpnia kolejne Grand Prix Zakrzewka II                                                                                                                                        Trwają przygotowania do jubileuszu miasta                                                                                                                                        Drugie badanie wody w Jeziorku Miejskim                                                                                                                                        Apel o pomoc dla ofiar gwałtownych burz i nawałnic                                                                                                                                        Polonia - Fortuna Dorotowo 1:0 (1:0)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

RedakcjaRedakcja

Barbara Budkiewicz – urodzona w 1969 roku w Pasłęku. Absolwentka technikum ogrodniczego w Pasłęku. Magister pedagogiki o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, zarządzania oświatą oraz filozofii z etyką. Od początku kariery zawodowej związana z instytucjami oświaty - przez wile lat pracowała w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej Filia w Pasłęku. Z "Głosem Pasłęka" związana od 1990 r. Początkowo zajmowała się sprawami technicznymi, związanymi w wydawaniem miesięcznika. Z końcem 2014 roku wystąpiła ze spółki PRASA. Obecnie, w ramach współpracy zajmuje się składem komputerowym magazynu.

Anna Włodarska – urodzona w 1985 roku w Pasłęku. Swoją przygodę z lokalną prasą rozpoczęła jeszcze za czasów stacjonarnych studiów dziennikarskich na poziomie licencjata. W 2006 roku podjęła praktykę zawodową w „Głosie Pasłęka”, wydawanym przez „Spółkę PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz,” Jadwiga Zając-Przedpełska. Wraz z kontynuacją studiów w systemie niestacjonarnym, jesienią 2007 roku na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpoczęła staż w spółce PRASA, gdzie przez rok pracowała na stanowisku redaktora. Od 2009 roku na stałe związała się z lokalnym periodykiem i pracuje tam do dziś. Jest odpowiedzialna za administrowanie strony internetowej, kontakty z czytelnikami oraz reprezentowanie firmy na wszystkich ważnych dla miasta i gminy Pasłęk wydarzeniach towarzysko – kulturalnych. Prowadzi również dział reklam. To na niej ciąży odpowiedzialność przygotowania wersji papierowej GP do druku, utrzymanie stałego poziomu wpływu z reklam oraz bieżące realizowanie zapotrzebowań czytelników. Z chwilą uruchomienia TV NET na portalu internetowych, do jej kompetencji doszły również zadania z zakresu realizacji materiałów filmowych. Nietypowo, jak na kobietę, jej zainteresowania skłaniają się w kierunku motoryzacji, polityki, kina akcji i grozy oraz sportu.

Jerzy Przedpełski
- urodzony w 1951 roku w Pasłęku. Ponad 30 lat pracował
w służbie zdrowia, a od 2003 roku jest dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Sport jest jego pasją, szczególnie tenis ziemny oraz jazda konna. Organizuje zawody sportowe dla młodzieży oraz jest pomysłodawcą założenia szkółki jazdy konnej „Nenia” dla dzieci. Uwielbia pracę z młodzieżą oraz dawanie im możliwości na aktywne spędzanie wolnego czasu. Jest inicjatorem założenia miesięcznika „Głosu Pasłęka” oraz liderem zespołu redakcyjnego. Za cel stawia sobie kontrolowanie tego, co dzieje się w życiu politycznym i społecznym Pasłęka, a także jego okolic. Oprócz redagowania informacji, do jego zadań należy także fotografowanie ważnych wydarzeń. Od lat pełni funkcję redaktora naczelnego „Głosu Pasłęka” i portalu www.glospasleka.pl.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Elmro meble kuchene na wymiar

Elmro to produkcja i projektowanie mebli kuchennych i szaf na wymiar. Zadzwoń 507559799 i umów się na darmowy pomiar. Na miejscu ustalimy wygląd kuchni, dopasujemy odpowiednie wyposażenie,... więcej »

Zatrudnimy Pracowników Produkcyjnych

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d, poszukuje pracowników na stanowiska; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI PAKOWACZY... więcej »

Honda na sprzedaż

Sprzedam samochód marki HONDA CITY  1.4 Comfort. Rok produkcji 2008, auto jest czterodrzwiowe, benzyna, 60 tys. przebiegu. Pojazd w kolorze szampańskim, nie jest uszkodzony, bezwypadkowy,... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 145920426 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:66

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl