25 Marca 2017
 

Zmieniamy czas. Z soboty na niedzielę przechodzimy na czas letni (z godziny 2:00 na 3:00), śpimy krócej.                                                                                                                                        Sesja Rady Miejskiej i nowy Honorowy Obywatel Miasta                                                                                                                                        W kinie: animacja OZZY oraz film biograficzny MARIA SKŁODOWSKA-CURIE                                                                                                                                        Trwa budowa parkingu przy ul. Mickiewicza                                                                                                                                        Zakrzewko II - sezon rusza z początkiem kwietnia                                                                                                                                        Do Kronina przyleciał pierwszy bocian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

RedakcjaRedakcja

Barbara Budkiewicz – urodzona w 1969 roku w Pasłęku. Absolwentka technikum ogrodniczego w Pasłęku. Magister pedagogiki o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, zarządzania oświatą oraz filozofii z etyką. Od początku kariery zawodowej związana z instytucjami oświaty - przez wile lat pracowała w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej Filia w Pasłęku. Z "Głosem Pasłęka" związana od 1990 r. Początkowo zajmowała się sprawami technicznymi, związanymi w wydawaniem miesięcznika. Z końcem 2014 roku wystąpiła ze spółki PRASA. Obecnie, w ramach współpracy zajmuje się składem komputerowym magazynu.

Anna Włodarska – urodzona w 1985 roku w Pasłęku. Swoją przygodę z lokalną prasą rozpoczęła jeszcze za czasów stacjonarnych studiów dziennikarskich na poziomie licencjata. W 2006 roku podjęła praktykę zawodową w „Głosie Pasłęka”, wydawanym przez „Spółkę PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz,” Jadwiga Zając-Przedpełska. Wraz z kontynuacją studiów w systemie niestacjonarnym, jesienią 2007 roku na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpoczęła staż w spółce PRASA, gdzie przez rok pracowała na stanowisku redaktora. Od 2009 roku na stałe związała się z lokalnym periodykiem i pracuje tam do dziś. Jest odpowiedzialna za administrowanie strony internetowej, kontakty z czytelnikami oraz reprezentowanie firmy na wszystkich ważnych dla miasta i gminy Pasłęk wydarzeniach towarzysko – kulturalnych. Prowadzi również dział reklam. To na niej ciąży odpowiedzialność przygotowania wersji papierowej GP do druku, utrzymanie stałego poziomu wpływu z reklam oraz bieżące realizowanie zapotrzebowań czytelników. Z chwilą uruchomienia TV NET na portalu internetowych, do jej kompetencji doszły również zadania z zakresu realizacji materiałów filmowych. Nietypowo, jak na kobietę, jej zainteresowania skłaniają się w kierunku motoryzacji, polityki, kina akcji i grozy oraz sportu.

Jerzy Przedpełski
- urodzony w 1951 roku w Pasłęku. Ponad 30 lat pracował
w służbie zdrowia, a od 2003 roku jest dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Sport jest jego pasją, szczególnie tenis ziemny oraz jazda konna. Organizuje zawody sportowe dla młodzieży oraz jest pomysłodawcą założenia szkółki jazdy konnej „Nenia” dla dzieci. Uwielbia pracę z młodzieżą oraz dawanie im możliwości na aktywne spędzanie wolnego czasu. Jest inicjatorem założenia miesięcznika „Głosu Pasłęka” oraz liderem zespołu redakcyjnego. Za cel stawia sobie kontrolowanie tego, co dzieje się w życiu politycznym i społecznym Pasłęka, a także jego okolic. Oprócz redagowania informacji, do jego zadań należy także fotografowanie ważnych wydarzeń. Od lat pełni funkcję redaktora naczelnego „Głosu Pasłęka” i portalu www.glospasleka.pl.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

PRACA dla KIEROWCY

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe KARGO zatrudni kierowcę kat. C. Praca na miejscu, na żwirowni. Więcej informacji pod nr tel. 604 506 694. więcej »

Firma DOMLUX zatrudni na stanowiska:

pracownik robót ogólnobudowlanych i wykończeniowychWymagania:- doświadczenie zawodowe- preferowany wiek 20-50 lat- dyspozycyjność, sumienność, solidnośćZainteresowane osoby prosimy o kontakt... więcej »

STASIAK *OKNA*DRZWI*PODŁOGI

Zapraszamy do nowego salonu! NASZA OFERTA Drzwi   DRE , ERKADO , KMT, Okna aluplast, Podłogi Krono orginal, rolety dostępne od ręki lub na zamówienie, tynki... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 137645434 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:84

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl