21 Lutego 2017
 

Sesja nadzwyczajna                                                                                                                                        W kinie: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej oraz SING                                                                                                                                        Uwalić burmistrza - kiedy wybory samorządowe?                                                                                                                                        Wernisaż wystawy WYKLĘCI w czwartek w galerii POK                                                                                                                                        Będą kopać na Starym Mieście                                                                                                                                        Tablica ku czci żołnierzy wyklętych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

RedakcjaRedakcja

Barbara Budkiewicz – urodzona w 1969 roku w Pasłęku. Absolwentka technikum ogrodniczego w Pasłęku. Magister pedagogiki o specjalności pedagogika opiekuńczo-wychowawcza. Ukończyła studia podyplomowe w zakresie bibliotekoznawstwa i informacji naukowej, zarządzania oświatą oraz filozofii z etyką. Od początku kariery zawodowej związana z instytucjami oświaty - przez wile lat pracowała w Warmińsko-Mazurskiej Bibliotece Pedagogicznej Filia w Pasłęku. Z "Głosem Pasłęka" związana od 1990 r. Początkowo zajmowała się sprawami technicznymi, związanymi w wydawaniem miesięcznika. Z końcem 2014 roku wystąpiła ze spółki PRASA. Obecnie, w ramach współpracy zajmuje się składem komputerowym magazynu.

Anna Włodarska – urodzona w 1985 roku w Pasłęku. Swoją przygodę z lokalną prasą rozpoczęła jeszcze za czasów stacjonarnych studiów dziennikarskich na poziomie licencjata. W 2006 roku podjęła praktykę zawodową w „Głosie Pasłęka”, wydawanym przez „Spółkę PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz,” Jadwiga Zając-Przedpełska. Wraz z kontynuacją studiów w systemie niestacjonarnym, jesienią 2007 roku na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna na Wydziale Humanistycznym Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie rozpoczęła staż w spółce PRASA, gdzie przez rok pracowała na stanowisku redaktora. Od 2009 roku na stałe związała się z lokalnym periodykiem i pracuje tam do dziś. Jest odpowiedzialna za administrowanie strony internetowej, kontakty z czytelnikami oraz reprezentowanie firmy na wszystkich ważnych dla miasta i gminy Pasłęk wydarzeniach towarzysko – kulturalnych. Prowadzi również dział reklam. To na niej ciąży odpowiedzialność przygotowania wersji papierowej GP do druku, utrzymanie stałego poziomu wpływu z reklam oraz bieżące realizowanie zapotrzebowań czytelników. Z chwilą uruchomienia TV NET na portalu internetowych, do jej kompetencji doszły również zadania z zakresu realizacji materiałów filmowych. Nietypowo, jak na kobietę, jej zainteresowania skłaniają się w kierunku motoryzacji, polityki, kina akcji i grozy oraz sportu.

Jerzy Przedpełski
- urodzony w 1951 roku w Pasłęku. Ponad 30 lat pracował
w służbie zdrowia, a od 2003 roku jest dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku. Sport jest jego pasją, szczególnie tenis ziemny oraz jazda konna. Organizuje zawody sportowe dla młodzieży oraz jest pomysłodawcą założenia szkółki jazdy konnej „Nenia” dla dzieci. Uwielbia pracę z młodzieżą oraz dawanie im możliwości na aktywne spędzanie wolnego czasu. Jest inicjatorem założenia miesięcznika „Głosu Pasłęka” oraz liderem zespołu redakcyjnego. Za cel stawia sobie kontrolowanie tego, co dzieje się w życiu politycznym i społecznym Pasłęka, a także jego okolic. Oprócz redagowania informacji, do jego zadań należy także fotografowanie ważnych wydarzeń. Od lat pełni funkcję redaktora naczelnego „Głosu Pasłęka” i portalu www.glospasleka.pl.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Mieszkanie na sprzedaż

Posiadam na sprzedaż kawalerkę po remoncie. Mieszkanie z zasobów Spółdzielni "Pasłęczanka". cena 90 tyś zł - więcej »

Sprzedam Dom Kamienice z 4 oddzielnymi...

Posiadam do sprzedaży kamienicę składającą się z czterech niezależnych mieszkań plus 2 lokale sklepowe po 12m2, mieszkania : parter 40m2 2 pokoje, zabudowany balkon 12m2 + taras 12m2 1 piętro... więcej »

Mieszkanie na sprzedaż

Posiadam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45 mkw.: 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie na parterze, w bloku nr 6 przy ul. Krasickiego w Pasłęku.  Cena 140 tys. zł - do... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 136611372 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:58

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl