24 Marca 2017
 

Polonia przegrała w Nidzicy 1:2 (1:0)                                                                                                                                        Sesja Rady Miejskiej i nowy Honorowy Obywatel Miasta                                                                                                                                        W kinie: animacja OZZY oraz film biograficzny MARIA SKŁODOWSKA-CURIE                                                                                                                                        Trwa budowa parkingu przy ul. Mickiewicza                                                                                                                                        Zakrzewko II - sezon rusza z początkiem kwietnia                                                                                                                                        Do Kronina przyleciał pierwszy bocian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Archiwum

Reklama

WARUNKI ZAMIESZCZENIA MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH

1. Podstawą do zamieszczenia reklamy w NetGazecie www.glospasleka.pl oraz w magazynie „Głos Pasłęka”  jest zamówienie lub zlecenie reklamowe  podpisane przez upoważnionego przedstawiciela płatnika, określające rodzaj reklamy, jej powierzchnię, terminy realizacji, terminy i warunki płatności oraz cenę.

2. Cennik reklam dotyczy powierzchni przeznaczonej pod gotowe materiały reklamowe. Za ich treść i jakość nie odpowiada redakcja, stąd też uwaga o dostosowanie reklamy pod wskazaną specyfikację techniczną. Redakcja ma prawo odmowy przyjęcia do realizacji materiałów nienadających się do reprodukcji z powodu złej jakości lub nieodpowiadających parametrom technicznym.

3. Za opracowanie redakcyjno-graficzne lub wykonanie reklamy według dostarczonego projektu dolicza się dodatkowe koszty, ustalone po konsultacji indywidualnej.

4. Artykuły sponsorowane/promocyjne publikowane są wśród aktualności i opatrzone są dopiskiem „Tekst sponsorowany”  lub reklama”.

5.Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych reklam oraz może odmówić  zamieszczenia reklamy, jeśli jej treść lub forma pozostają w sprzeczności z prawem,  linią programową i charakterem mediów, należących do wydawcy. Redakcja ma także prawo odmówić zamieszczenia reklamy, ogłoszenia lub artykułu sponsorowanego, jeżeli ich treść może stanowić konkurencję dla działalności prowadzonej przez Wydawcę lub podmioty z nim powiązane. Redakcja zastrzega sobie również prawo odmowy przyjęcia zamieszczenia reklam bez podania przyczyny, bez ponoszenia jakiejkolwiek odpowiedzialności z tego tytułu.

6. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe na skutek sił wyższych, które zakłóciły częściowo lub całkowicie produkcję lub dystrybucję reklamy.
GŁOS PASŁĘKA – wersja papierowa


1. „Głos Pasłęka” jest miesięcznikiem o formacie A4 (wydruk komputerowy), kolportowanym na terenie miasta i gminy Pasłęk oraz w Godkowie.


2. Nowy numer ukazuje się w pierwszych dniach każdego miesiąca.


3. W przypadku zamieszczanych reklam obowiązuje poniższy cennik, uwzględniający rozmiar reklamy oraz to, czy ma być ona wydrukowana w kolorze:
cała strona format A4 (190 mm x 265mm) kolor 366 zł, cz/b 244zł,
pół strony (190x135) kolor 200, cz/b 150 zł,
1/4 str. (93x135) kolor 100, cz/b 75 zł,
1/8 str. (93x62) kolor 50, cz/b 40 zł.


4. Zamieszczenie niestandardowej reklamy są wyceniane indywidualnie przez wydawcę.


5. Gotowe reklamy przyjmujemy w postaci cyfrowej –z rozdzielczością 300 dpi w CMYK-u –w formatach zapisu tif, jpg.

6. Poza standardową reklamą istnieje możliwość zamieszczania nietypowych form reklamy w postaci  insertów – koszt 150 zł.

7. W przypadku nieotrzymania nowych materiałów w terminach określonych zamówieniu
wykorzystane zostaną materiały z poprzedniej publikacji (przy zleceniach długoterminowych).


NetGazeta www.glospasleka.pl


1. W przypadku publikacji ogłoszeń/ reklam na portalu internetowym obowiązuje miesięczna edycja, którą rozpoczynamy od dnia zamieszczenia danego materiału.


2. Gotowe reklamy przyjmujemy w postaci cyfrowej – plik JPG lub swf w rozmiarach, dostosowanych pod konkretną strefę banerową. W zależności od wybranej powierzchni obowiązuje poniższy cennik:
baner główny góra –  rozmiar 984 px na 120 px  - 500 zł
baner główny pod rotatorem (pasek TOP) 733px na 116px - 350 zł
baner w górnym lewym/ prawym rogu (kwadrat TOP) 200px na 210px - 300 zł
baner pod pierwszym newsem 518px na  82px  - 250 zł
baner po lewej/prawej (standard)  195 px na 95 px - 150 zł
baner podwójny o wymiarach 195 px na 200 px - 250 zł


3.Waga poszczególnych banerów nie może przekraczać 50 kb.

 

4. Docelowo w jedną strefę/ miejsce reklamowe podpinamy kilka banerów, zmieniające się rotacyjnie.

5. Baner może działać jako cyberlink i odsyłać do podanej przez klienta strony www.

Ogłoszenia
1. Wszystkie ogłoszenia są płatne. Kosz miesięcznej emisji na stronie to 30 zł.
2. Do ogłoszenia można dodawać zdjęcia.
3. Ogłoszenia na stronie można umieścić za pomocą STREFY OGŁOSZEŃ (na dole strony głównej NetGazety) dokonując opłaty tradycyjnym przelewem. Ogłoszenia można umieścić również poprzez kontakt z administratorem portalu, wówczas klient wszelkie formalności załatwia bezpośrednio w biurze redakcji.

Tekst sponsorowany
1. Gotowy materiał musi być zapisany w edytorze tekstowym.
2. Zdjęcia dodajemy jako oddzielne pliki JPG.
3. Artykuł ukazuje się dwukrotnie (w terminach wybranych przez klienta, ale wcześniej uzgodnionych z pracownikiem redakcji)
4. Koszt zamieszczenia takiego tekstu to 150 zł.

Jeśli klient wykupuje jakąkolwiek reklamę, wpis do katalogu firm, który funkcjonuje w internetowym GP jest darmowy. Wpis dodajemy na życzenie klienta.


PŁATNOŚCI


1. Płatność za publikację ogłoszeń i reklam dokonywana jest na konto podane na fakturze. Istnieje również możliwość zapłaty gotówkowej w biurze redakcji.


2. Ustaloną kwotę należy wpłacić w terminie określonym w zleceniu/zamówieniu.


3. Warunki i terminy płatności w wyjątkowych przypadkach mogą być ustalane indywidualnie ze zleceniodawcą.


4. Redakcja zastrzega sobie prawo wstrzymania druku zamówionych ogłoszeń i reklam, jeśli poprzednie  nie zostały opłacone.


5. Podane ceny są cenami brutto (23% VAT).


Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

STASIAK *OKNA*DRZWI*PODŁOGI

Teraz także w ofercie TYNKI DEKORACYJNE i KARNISZE!   więcej »

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych. Oferuję dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Szczegóły pod nr telefonu: 510249144. więcej »

PRACA w Alior Banku

Placówka Alior Banku w Pasłęku poszukuje pozytywnie nastawionych, energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby poszerzać swoje doświadczenia zawodowe w obszarze doradztwa, sprzedaży i obsługi... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 137604755 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:76

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl