29 Lipca 2014
 

Sobota 2 sierpnia Rockowisko - Przystanek Pasłęk                                                                                                                                        Powstało Stowarzyszenie Walki z Wiarakami z siedzibą w Majkach                                                                                                                                        Przetarg na wywóz odpadów komunalnych z gminy Pasłęk                                                                                                                                        Koncert organowy Romana Peruckiego                                                                                                                                        Marszałek Jacek Protas gościł na Sand Valley                                                                                                                                        Rydzówka - śmierć na torach                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Szpital się zmienia...

Do końca sierpnia potrwa przebudowa ciągów pieszych i jezdnych na terenie pasłęckiego szpitala. Dzięki inwestycji, która kosztowała 400 tys. zł powstaną m.in. nowe chodniki i drogi...

Data dodania: 29-07-2014, 08:57

Przetarg na wywóz odpadów komunalnych…

Ogłoszony został przetarg na wywóz odpadów komunalnych z gminy Pasłęk. Przedmiotem zamówienia jest usługa, polegająca na odbieraniu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości...

Data dodania: 29-07-2014, 05:26

Zainteresowanie inwestycją wzrasta…

W miarę przybywania wyposażenia na „nowym” placu 1000 - lecia wzrasta zainteresowanie tą inwestycją. Przypominamy, że wykonawca ma jeszcze miesiąc na dokończenie zadania. Już...

Data dodania: 28-07-2014, 05:32

Utrudnienia na drodze Rychliki – Jelonki…

Od dzisiaj (28 lipca) wystąpią utrudnienia na trasie Rychliki – Jelonki. Wykonawca inwestycji firma Skanska S.A. rozpoczyna układanie ostatniej warstwy asfaltu. Poniżej podajemy...

Data dodania: 28-07-2014, 05:18

Rockowisko – przystanek Pasłęk…

Sympatyków imprez na wolnym powietrzu zapraszamy 2 sierpnia do Parku Ekologicznego na Rockowisko – Przystanek Pasłęk. W godzinach od 16:00 do 18:00 odbędzie się festyn dla dzieci oraz...

Data dodania: 26-07-2014, 05:46

1

2

3

4

5

Archiwum


Utrudnienia na drodze Rychliki – Jelonki… ...

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 28 lipca 2014 godz: 05:18:18

Od dzisiaj (28 lipca) wystąpią utrudnienia na trasie Rychliki – Jelonki. Wykonawca inwestycji firma Skanska S.A. rozpoczyna układanie ostatniej warstwy asfaltu. Poniżej podajemy harmonogram wyłączeń z ruchu poszczególnych odcinków drogi wojewódzkiej numer 527.
jp
Polonia Pasłęk – Gryf Tczew 3:0… ...

Jerzy

Data dodania:niedziela 27 lipca 2014 godz: 05:50:48

W kolejnym meczu kontrolnym przed rozpoczęciem rozgrywek IV ligi piłkarze Polonii Pasłęk pokonali Gryf Tczew 3:0. Bramki zdobyli: Nadolny – 2, Lenart 1.
Skład: Gołębiewski, Ratajczak, Ciesielski, Leśniewski, Kowzan, Konczewski, Musiński, Piotrowski, Lenart, Augustyńczyk, Nadolny. Na zmiany wchodzili: Cytrycki, Chojnicki, Dąbrowski, Kurgan, Kowalczyk, Srebnik.
Gryf to spadkowicz z IV ligi Pomorskiego ZPN.
mp
Marszałek Protas na Sand Valley…

Jerzy

Data dodania:niedziela 27 lipca 2014 godz: 05:43:42

Marszałek Jacek Protas gościł wczoraj na polu golfowym Sand Valley. Wizyta miała związek z turniejem „Warmia i Mazury Cup”, w którym uczestniczyło prawie 70 golfistów z Polski, Rosji, Finlandii i Szwecji. Zwracając się do uczestników imprezy, marszałek zachęcał również do prowadzenia interesów na Warmii i Mazurach. W klasyfikacji generalnej najlepszy był Wiesław Smalarz, przed Dariuszen Studzińskim i Conny Larsonem. Najdłuższe uderzenie wśród kobiet zanotowała Olesya Shevchenko a wśród panów Darek Studziński. Kolejna duża impreza golfowa będzie miała miejsce w sobotę 9 sierpnia. Gościem pola będzie Heikki Kovalainen, znany kierowca Formuły 1.
jp
II Powiatowe Igrzyska Samorządowe…

Jerzy

Data dodania:niedziela 27 lipca 2014 godz: 05:36:51

Reprezentacja Gminy Pasłęk zajęła trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej podczas II Powiatowych Igrzysk Samorządowych rozgrywanych w Rychlikach. Nasi samorządowcy nieznacznie ulegli reprezentacji Gminy Godkowo (drugie miejsce) i Gminie Gronowo Elbląskie. Reprezentanci z Pasłęka wygrali dwie konkurencje indywidualne: Bożena Adamczyk w rzucie dyskietką kobiet i Marcin Samsonowicz w rzucie piłeczka do kosza, drugie miejsca wywalczyli Eugeniusz  Andrusewicz w pchnięciu kulą do celu i Mirosław Plawgo w rzucie dyskietką mężczyzn. W pozostałych konkurencjach z dobrymi wynikami startowali: Stanisław Miklusz, Sławomir Stando, Anna  Szydłowska, Eliza Hoszwa, Ryszard Marszałkowski, Diana Stefanowska, Patryk Kwieciński, Izabela Charmuszko.
mp
Rockowisko – przystanek Pasłęk…

Jerzy

Data dodania:sobota 26 lipca 2014 godz: 05:46:01

Sympatyków imprez na wolnym powietrzu zapraszamy 2 sierpnia do Parku Ekologicznego na Rockowisko – Przystanek Pasłęk. W godzinach od 16:00 do 18:00 odbędzie się festyn dla dzieci oraz prezentacja oryginalnych motocykli. Około godziny 17:45 kolumna motocyklistów wyjedzie na paradę ulicami miasta. Pierwszy zespół pojawi się na scenie o godzinie 18:15 i będzie to Rockerfeler. Na godzinę 19:45 przewidziano występ zespołu Bartosza Krzywdy. Gwiazda wieczoru Anthimos Apostolis Trio rozpocznie występ około godziny 21:15. Imprezę zakończy koncert Braci Wróbel (około godziny 22:30). Organizatorem Rockowiska jest MOSiR Pasłęk.
jp
Śmierć na torach…

Jerzy

Data dodania:sobota 26 lipca 2014 godz: 05:43:14

Wczoraj około godziny 15:35 doszło do tragicznego zdarzenia na torach kolejowych pomiędzy miejscowością Rydzówka i Nowa Wieś Cierpkie. Pociąg osobowy relacji Olsztyn – Szczecin najechał na leżącego na torach mężczyznę. Ofiara wypadku to 21 letni mieszkaniec pobliskiej wsi. Według relacji maszynisty, mimo natychmiastowego hamowania, nie było szans na zatrzymanie składu. Z powodu wypadku na kilka godzin wstrzymano ruch pociągów na trasie Pasłęk – Małdyty.
jp
Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej...

Jerzy

Data dodania:sobota 26 lipca 2014 godz: 05:39:20

Pięć zespołów rywalizowało ze sobą w kolejnej edycji Letniego Turnieju Drużyn Podwórkowych o Puchar Dyrektora Gimnazjum Nr 1 w Pasłęku: Atomowi Pasłęczanie, Wypierdki Mamuta, Kasztanki, FC Pasłęk i Leśne Ludki. Imprezę zorganizowaną 23 lipca na obiekcie sportowym Orlik przy Gimnazjum Nr 1, zdominowały trzy drużyny uzyskując wyniki: I miejsce – Atomowi Pasłęczanie, II miejsce – FC Pasłęk, III miejsce – Kasztanki.
Policjanci dzieciom...

Anna

Data dodania:piątek 25 lipca 2014 godz: 08:00:38

Nie słabnie zainteresowanie festynem policyjnym, jaki pasłęccy funkcjonariusze corocznie organizują w dniu swojego święta. Wczoraj na boisku przy ul. 11 Listopada policjanci zachęcali do wspólnej zabawy dzieci i młodzież z wszystkich gmin, jakie obejmuje rejon działania Komisariatu Policji w Pasłęku. Tradycyjnie imprezę rozpoczął konkurs rysunkowy. W tym roku jego motywem przewodnim było promowanie zasad bezpieczeństwa nad wodą. Później dzieci brały udział 9 konkurencjach, a za ich przejście otrzymywały karteczki, które z kolei można było wymienić na nagrody rzeczowe. W międzyczasie do egzaminu na kartę rowerową przystąpiło 10 chętnych, a 17 dorosłych honorowo oddało krew w mobilnym punkcie RCKiK (co dało około 8 litrów krwi).

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

AUTO na sprzedaż - Renault Megane

Sprzedam samochód RENAULT MEGANErok produkcji: 1999  silnik: 1,4 benzyna, 90 KWWymienione zawieszenie, łożyska, świece i akumulator. Przegląd do marca 2015, OC do kwietnia 2015 tel.... więcej »

Warsztaty gry na bębnach afrykańskich - djembe!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH NA LEKCJE NAUKI GRY NA BĘBNACH AFRYKAŃSKICH - DJEMBE.  OSOBY CHĘTNE PROSIMY O KONTAKT POD NUMEREM: 783 592 327. więcej »

Zatrudnię od zaraz

Firma tapicerska ,,ANDI'' w Pasłęku zatrudni od zaraz osoby na stanowisko; -SZWACZKA-szycie pokrowców na meble - POMOC STOLARZA-zbijanie stelaży - TAPICERÓW - OSOBY DO PRZYUCZENIA NA... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 74910334 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:27

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz, Jadwiga Zajac-Przedpełska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl