3 Lipca 2015
 

ZLOT MIŁOŚNIKÓW ANIOŁÓW                                                                                                                                        Burmistrz Pasłęka otrzymał absolutorium                                                                                                                                        Wakacje w bibliotece                                                                                                                                        Weronika Wiśniewska wygrała Derby Rzecznej                                                                                                                                        Festiwal Disco Polo nad jeziorkiem miejskim już w sobotę 4 lipca                                                                                                                                        Balony nad Pasłękiem 6-12 lipca 2015 r.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Balony…

Już w środę po południu rozpoczną się pierwsze loty treningowe w ramach XIX Zawodów Balonowych im. Bogusława Stankiewicza. Jak zwykle załogi balonowe pojawią się kilka razy na Osiedlu...

Data dodania: 03-07-2015, 06:20

XI Zlot Miłośników Aniołów już w ten weekend...

W tym roku impreza w Aniołowie potrwa trzy dni. Zlot rozpoczną w piątek o godz.16-stej spacery szlakiem aniołów i urokliwych zakątków. Później planowane są warsztaty związane z zakładaniem...

Data dodania: 02-07-2015, 08:33

"Piosenka jest dobra na wszystko"...

W najbliższą niedzielę 5. lipca czeka nas muzyczna rewia znanych, polskich przebojów. W ramach Artystycznego Lata na placu przed zamkiem wystąpią artyści z teatru muzycznego Hals z Gdyni w...

Data dodania: 01-07-2015, 07:49

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

W sobotę 4 lipca zapraszamy do Parku Ekologicznego na V Festiwal Disco Polo. Większość z nas deklaruje, że nie słucha tego rodzaju muzyki, ale co roku zjawia się w Parku sporo mieszkańców...

Data dodania: 30-06-2015, 04:32

Weronika Wiśniewska wygrała Derby Rzecznej…

Weronika Wiśniewska 15 letnia amazonka z MKJ Nenia wygrała konkurs klasy P „Derby” rozgrywany podczas wczorajszych zawodów konnych w Rzecznej. Weronika walczyła praktycznie...

Data dodania: 28-06-2015, 05:50

1

2

3

4

5

Archiwum


Chcą zlikwidować straż miejską…

Jerzy

Data dodania:czwartek 2 lipca 2015 godz: 04:47:37

Władze kolejnego miasta z naszego województwa chcą zlikwidować straż miejską. Tym razem przymierza się do tego burmistrz Braniewa Monika Trzcińska. W trakcie kampanii przed wyborami samorządowymi obecna pani burmistrz obiecała zorganizowanie referendum w tej sprawie. Przypominamy, że skutecznie zlikwidowano straż miejską w Piszu i gminie Giżycko.
jp
POPRAWKA Z MATURY MUSI BYĆ ZDANA...

Tekst sponsorowany

Data dodania:środa 1 lipca 2015 godz: 08:00:15

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu wesprze maturzystów, którzy w sierpniu br. muszą ponownie zmierzyć się z egzaminem maturalnym. Uczelnia proponuje intensywny – kurs z matematyki (60h) i języka polskiego (50h). Cykl zajęć, który pozwoli na efektywne powtórzenie materiału i nadrobienie zaległości - wszystko pod kątem wymagań maturalnych.
Koszt udziału w kursie to zaledwie 1 zł za 1 godzinę dydaktyczną.Zgłoszenia: zainteresowani mogą zapisywać się do 10 lipca br. przesyłając wypełniony formularz zgłoszeniowy mailowo – na adres: rekrutacja@pwsz.elblag.pl oraz dokonując wpłaty na konto uczelni. (Nr konta: Bank Zachodni WBK S.A. I O/Elbląg 21 1090 2617 0000 0006 5200 2942)
Prowadzący: zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych nauczycieli akademickich, certyfikowanych egzaminatorów maturalnych, nauczających jednocześnie w szkołach ponadgimnazjalnych.
"Piosenka jest dobra na wszystko"...

Anna

Data dodania:środa 1 lipca 2015 godz: 07:49:25

W najbliższą niedzielę 5. lipca czeka nas muzyczna rewia znanych, polskich przebojów. W ramach Artystycznego Lata na placu przed zamkiem wystąpią artyści z teatru muzycznego Hals z Gdyni w repertuarze „Piosenka jest dobra na wszystko” – Program zawiera największe polskie przeboje, przypominające lata 50-te, 60-te i kolejne aż do lat 90-tych ubiegłego wieku, wykonywane w nowych aranżacjach – zachęcają pracownicy Pasłęckiego Ośrodka Kultury, którzy gwarantują, że całość koncertu, utrzymana w żartobliwej formie dostarczy widzom wiele zabawnych skojarzeń - „Serduszko puka w rytmie cha-cha”, „Parasolki”, „Dwudziestolatki”, „Czarny Alibaba”, „Do zakochania jeden krok”, czy też „Niech żyje bal” to tylko niewielka część przebojów, która jest wykonywana w tym programie – informują organizatorzy. Koncert rozpocznie się o godz. 19.00, wstęp wolny.
aw
Wójt interweniuje w sprawie dróg...

Anna

Data dodania:środa 1 lipca 2015 godz: 07:46:47

Na ostatniej sesji Rady Powiatowej (25. czerwca) wójt Henryk Kiedo interweniował w sprawie naprawy dróg powiatowych na terenie gminy Rychliki. W tym celu zabrał ze sobą zdjęcia drogi Barzyna- Śliwica- Rychliki, które przekazał staroście podczas posiedzenia. Nie mógł on zabrać głosu podczas obrad, ale zdążył  powiedzieć, że  w gminie Rychliki są drogi powiatowe, które czekają na remont. Zdaniem wójta remont wspomnianej drogi jest konieczny - Chodzi o bezpieczeństwo mieszkańców, o estetykę w pobliżu Kanału Elbląskiego i o utrzymanie w dobrym stanie alternatywnej trasy dla wyremontowanej, wojewódzkiej drogi 527 – przekonywał H. Kiejdo w rozmowie z nami.
Wakacje w bibliotece...

Jerzy

Data dodania:środa 1 lipca 2015 godz: 04:46:45

Biblioteka Publiczna zaprasza wszystkie dzieci na wakacyjne zajęcia, które będą odbywały się w każdy wtorek i czwartek od godz. 11:00 w Oddziale dla Dzieci.Zaczynamy już 30 czerwca! Serdecznie zapraszamy! Więcej o zajęciach na stronie www.bppaslek.pl
Susz Triatlon...

Jerzy

Data dodania:środa 1 lipca 2015 godz: 04:45:00

W minioną niedzielę w Suszu odbył się EUCO Susz Triatlon, w którym wystartowało 452 zawodników i zawodniczek. Uczestnicy tradycyjnej już imprezy mieli do pokonania 750 metrów pływania, 20,2 km jazdy na rowerze i 5750 metrów do przebiegnięcia. W tym doborowym gronie „ludzi z żelaza”  znalazły się dwie osoby z Pasłęka: Piotr Sanecki i Paweł Buczko, na co dzień reprezentujący KB BiegamBoLubię Pasłęk. W klasyfikacji generalnej Piotrek zajął 160 miejsce z czasem 1.24.19, a Paweł był na 183 miejscu z wynikiem 1.25.29.
MP
Wakacyjny Festyn Rodzinny...

Jerzy

Data dodania:środa 1 lipca 2015 godz: 04:36:27

Piękna pogoda, radość i wspólna zabawa gościła 27 czerwca 2015 r. w Rzecznej podczas Wakacyjnego Festynu Rodzinnego zorganizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzecznej oraz Sołtysa i Radę Sołecką Rzecznej. W spotkaniu wziął udział pan Burmistrz Wiesław Śniecikowski, Kierownik MGOPS w Pasłęku pani Agnieszka Pocełujko, uczestnicy ŚDS i ich rodziny oraz mieszkańcy wsi. Organizatorzy przygotowali występy artystyczne, gry i zabawy, grill oraz zabawę taneczną przy muzyce na żywo.
Nabór w OSiW...

Anna

Data dodania:wtorek 30 czerwca 2015 godz: 09:12:38

Ośrodek Szkolenia i Wychowania OGŁASZA NABÓR DZIEWCZAT I CHŁOPCÓW DO GIMNAZJUM na rok szkolny 2015/2016:
- Nabór prowadzony  jest do klasy pierwszej, drugiej i trzeciej,
- Zajęcia szkolne w I klasie gimnazjum  tylko 3 dni w tygodniu,
- Od klasy II gimnazjum płatna praktyka – zawód do wyboru.,
 Do Gimnazjum dla Dorosłych przyjmujemy młodzież  w wieku 15 – 18 lat. Ośrodek zapewnia bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie i całodobową opiekę pedagogiczną. Liczne zajęcia rekreacyjno – sportowe oraz koła zainteresowań a także projekty i innowacje.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

sprzedam mieszkanie

sprzedam mieszkanie o powierzchni 49 mkw. przy ul. Ogrodowej w Pasłęku: 2 pokoje z aneksem kuchennym, na parterze, po remoncie, nowy sprzęt AGD i meble. tel. 607-308-437 lub 693-992-556 więcej »

PRACA W LODZIARNI

Smażalnia Ryb Okoń zatrudni osobę do pracy w lodziarni. Poszukujemy osoby dyspozycyjnej, samodzielnej i uczciwej. Oferujemy umowę zlecenie. Mile widziane osoby z doświadczeniem. Zachęcamy do pracy... więcej »

Sprzedam kawalerkę

Sprzedam kawalerkę 30 m ul.Ogrodowa tel.518-412-573 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 106635235 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:8

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl