12 Lutego 2016
 

Pasłęcki Ośrodek Kultury zapowiada V Wiosnę Teatralną.                                                                                                                                        Wysokie bezrobocie w powiecie elbląskim                                                                                                                                        Wikingowie uczą jeździć na łyżwach.                                                                                                                                        Koncert walentynkowy w Młynarach - w sobotę 13. lutego wystąpi Tomasz Steńczyk.                                                                                                                                        W kinie: Misiek w Nowym Jorku oraz Planeta Singli.                                                                                                                                        Piłkarze Polonii wznowili treningi                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Pejzażowe koncepcje malarskie powiatu malborskiego...

To temat wernisażu, jaki Pasłęcki Ośrodek Kultury przygotowuje na najbliższy czwartek 11 lutego. Otwarcie wystawy o godzinie 18-stej w miejscowej galerii. Wstęp wolny. Wernisaż jest...

Data dodania: 09-02-2016, 09:53

Obradowali wędkarze…

Wczoraj w Sali Rycerskiej pasłęckiego zamku odbyło się walne zgromadzenie sprawozdawcze członków Koła PZW w Pasłęku. Sprawozdanie z działalności koła za rok 2015 złożył prezes Przemysław...

Data dodania: 08-02-2016, 05:24

W tym roku też czeka nas wiosna...

Choć zima nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa, Pasłęcki Ośrodek Kultury już zapowiada wiosnę… Wiosnę Teatralną. Będzie to piąta edycja przedsięwzięcia, które cyklicznie przenosi...

Data dodania: 05-02-2016, 08:42

Sesja za nami...

Na ostatniej sesji radni spotkali się w miniony piątek. Ich gościem był wicewojewoda Sławomir Sadowski. Posiedzenie rady było dobrą okazją, by pogratulować mu objęcia stanowiska i wyrazić...

Data dodania: 03-02-2016, 09:42

1

2

3

4

5

Archiwum


Weekend w kinie...

Anna

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 10:00:16

Planeta Singli to najnowsza polska komedia romantyczna, która na ekranie pasłęckiego kina pojawi się już w najbliższy piątek. Projekcje tego filmu zaplanowano również na sobotę i niedzielę. W najnowszym repertuarze znalazła się też animacja Misiek w Nowym Jorku. W niedzielę 14. lutego Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na walentynkowy koncert grupy wokalnej, prowadzonej przez Wojciecha Hazę. Występ rozpocznie się o godz. 18.30. Zaraz po nim zacznie się seans Planety Singli. Zakup biletu na film upoważnia do udziału w występie. Szczegóły tutaj.
aw
Możesz zgarnąć 10 tys. zł na lokalne inicjatywy! Masz pomysł?

Anna

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 09:18:53

Już po raz czwarty Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z/s w Pasłęku zaprasza wszystkich społeczników i osoby, które czują potrzebę zintegrowania się z sąsiadami, do wzięcia udziału w konkursie na inicjatywy lokalne.Jeśli masz pomysł, co fajnego możesz zrobić w swojej okolicy, to koniecznie zajrzyj na stronę www.spolecznik20.pl do zakładki Spółdzielnia pomysłów! Aby wziąć udział w konkursie zgłoś pomysł przez formularz na stronie, a następnie zbieraj głosy publiczności. Jeśli projekt wejdzie do finałowej trzydziestki, to trafi pod obrady jury. Autorzy trzech projektów, które zdaniem jury najlepiej spełniają założenia konkursu zostaną zaproszeni do podpisania umowy sponsorskiej na kwotę do 10 000 zł brutto.
Zabawa choinkowa w Marzewie...

Anna

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 09:14:30

W ubiegły piątek (5. lutego) na zabawie choinkowej bawili się mieszkańcy sołectwa Marzewo. Imprezę zdominmowały wspólne zabawy taneczne oraz ciekawe konkursy, w których dzieci chętnie brały udział.  Jednak najsympatyczniejszym momentem imprezy była wizyta Mikołaja, który obdarował prezentami najmłodszych mieszkańców sołectwa. Zadowolone twarze dzieci są najlepszym dowodem na to, że zabawa choinkowa udala się także i w tym roku.
info: nadesłane
Media to potęga…

Jerzy

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 05:43:29

Tytuł nie dotyczy oczywiście naszego lokalnego Głosu Pasłęka, ale z satysfakcją informujemy Państwa, że po styczniowej informacji o ruinie szpecącej stare miasto coś drgnęło. Na działce położonej u zbiegu ulic Kościuszki i Chrobrego pojawili się wczoraj robotnicy rozbierający obiekt będący zagrożeniem dla otoczenia i nie przynoszący nam swoim wyglądem chluby. Miejmy nadzieję, że nie są to kosmetyczne zmiany, a działania zmierzające do finalnego zagospodarowania tego ważnego miejsca.
jp
Przełaje w Parku…

Jerzy

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 05:37:03

Dzięki staraniom Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pasłęku, 26 lutego 2016 r. w Parku Ekologicznym odbędą się Mistrzostwa Województwa Zrzeszenia LZS w Biegach Przełajowych. W zawodach wystartują uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych na dystansach od 1500 m do 5000 m wśród dziewcząt i chłopców. Impreza odbędzie się pod Honorowym Patronatem Burmistrza Pasłęka. Organizacyjnie biegi wesprą: Zespół Szkół w Pasłęku, KS Polonia i Team Mustang Pasłęk.
MP
Wizyta w Olsztynie…

Jerzy

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 05:35:50

Wczoraj burmistrz Wiesław Śniecikowski gościł po raz kolejny w Urzędzie Wojewódzkim w Olsztynie. Wizyta miała charakter roboczy i dotyczyła planowanych inwestycji z udziałem środków będących w gestii wojewody. Przypominamy, że czekamy na decyzje związane z remontem ulicy Polnej. Druga inwestycja to rozbudowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Rzecznej. Planowana jest tam budowa pracowni kulinarnej i jadalni. W trakcie wizyty burmistrz Pasłęka spotkał się wicewojewodą Sławomirem Sadowskim.
jp
Po zabawie choinkowej w Rogajnach...

Anna

Data dodania:wtorek 9 lutego 2016 godz: 13:35:24

W minioną niedzielę na zabawie choinkowej bawili się najmłodsi mieszkańcy sołectwa Rogajny. W imprezie, organizowanej przez sołtysa i radę sołecką udział wzięło około 90 dzieci. Na wszystkich czekał słodki poczęstunek.Zabawę rozpoczęły występy solistów z sekcji wokalnej Pasłęckiego Ośrodka Kultury, które wprowadziły wszystkich w karnawałowy nastrój. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych konkursach z nagrodami oraz tańcach.
Pejzażowe koncepcje malarskie powiatu malborskiego...

Anna

Data dodania:wtorek 9 lutego 2016 godz: 09:53:42

To temat wernisażu, jaki Pasłęcki Ośrodek Kultury przygotowuje na najbliższy czwartek 11 lutego. Otwarcie wystawy o godzinie 18-stej w miejscowej galerii. Wstęp wolny. Wernisaż jest zwieńczeniem konkursu plastycznego, w którym udział brali profesjonalni twórcy, jak i amatorzy. Wśród profesjonalistów I nagrodę zdobył Benedykt Kropelewski, wyróżnienie przyznano Teresie Bekier. Z kolei laureatką I nagrody dla amatorów jest Wioletta Dominiak, a wyróżnienie trafiło do  Anny Albrecht. Komisja oceniające prace przyznała również wyróżnienia honorowe Annie Panek, Martynie Czop, Wandzie Wolak, Ewie Niewolskiej – Ozga i Wojciechowi Łaszkiewiczowi.  W czasie wystawy będzie można zobaczyć prace nie tylko laureatów, ale i innych twórców, którzy zgłosili się do konkursu.
aw

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Wynajmę kawalerkę

Wynajmę od zaraz w pełni wyposażoną kawalerkę (pokój z aneksem kuchennym i dodatkowy mały pokoik) na ul. Ogrodowej. Więcej informacji dotyczących oferty, w tym miesięcznych płatności i kaucji pod... więcej »

FOTOWOLTAIKA - DARMOWA ENERGIA SŁONECZNA DLA DOMU...

FOTOWOLTAIKA Wykorzystaj darmową energię słoneczną i zapewnij sobie komfort na długie lata. Firma TECHNIK PUH Zaprasza do zapoznania się z naszą ofertą instalacji solarnych dla odbiorców... więcej »

Sprzedam mieszkanie ul. Zwycięstwa

Sprzedam dwupoziomowe mieszkanie w Pasłęku przy u. Zwycięstwa, cztery pokoje, kuchnia, łazienka i garderoba o powierzchni około 100 m2. Własne ogrzewanie, koszt roczny ogrzewania do 2000 zł. Do... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 118760655 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:27

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl