27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Talent 2017 - wyniki konkursu...

Anna

Data dodania:wtorek 13 czerwca 2017 godz: 09:07:04

W miniony piątek (9. czerwca) w sali widowiskowej POK już po raz XIV odbył się Wojewódzki Konkurs Wokalny TALENT. Tym razem udział w nim wzięło około osiemdziesięciu uczestników z terenu naszego województwa, którzy rywalizowali ze sobą w pięciu kategoriach. Zadaniem uczestników konkursu było zaśpiewanie przeboju z lat 70-tych i 80-tych. Jury w składzie: Ryszard Szmit, Zbigniew Hofman i Tomasz Steńczyk zadecydowało, że nagroda Grand Prix Talent 2017 trafi w ręce Oktawii Bernaś z Ornety. Nagrody wręczał zwycięzcom starosta Maciej Romanowski i burmistrz Wiesław Śniecikowski w towarzystwie dyrektor POK Izabeli Wiśniewskiej. Poniżej szczegółowa klasyfikacja.
Zaproszenie na pierwszy koncert…

Jerzy

Data dodania:wtorek 13 czerwca 2017 godz: 05:18:55

W niedzielę 25 czerwca o godzinie 19:00 odbędzie się w kościele św. Bartłomieja pierwszy koncert w ramach V Pasłęckiego Festiwalu Organowego. Na organach Andreasa Hildebrandta zagra Bogusław Grabowski - organista i kompozytor, profesor Akademii Muzycznej w Gdańsku. Wystąpi też Chór Akademii Morskiej w Gdyni pod dyrekcją Karola Hilla. Przypominamy, że patronem festiwalu jest Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Gustaw Marek Brzezin.
Wstęp wolny.
jp
Dzień Rodziny w Rzecznej…

Jerzy

Data dodania:wtorek 13 czerwca 2017 godz: 05:14:20

W sobotę 10 czerwca w Rzecznej odbył się Dzień Rodziny. Najmłodsi przygotowali dla rodziców krótką część artystyczną. Naszym pociechom czas zorganizowało Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej "Kuźnia Pruska". Były wspólne zabawy i konkurencje. Dla uczestników został przygotowany słodki poczęstunek, upominki oraz ognisko. Odwiedził nas również burmistrz Wiesław Śniecikowski.
Impreza nie odbyłaby się bez pomocy mieszkańców, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w organizację oraz sponsorów: Sklep spożywczy Wanda Furtak, PPHU Elvis dom handlowy, PlawiSport MP, Hubcio sklep wielobranżowy, Tempo Finanse, Votum s.a Odszkodowania.
ir
Odbiór odpadów komunalnych za czwartek Boże Ciało...

Jerzy

Data dodania:wtorek 13 czerwca 2017 godz: 05:12:18

Urząd Miejski w Pasłęku informuje, iż zgodnie z obowiązującym harmonogramem odbioru odpadów komunalnych odbiór odpadów z nieruchomości, których odbiór przypada w czwartek (Boże Ciało) tj. 15.06.2017 r. odbędzie się w sobotę 17.06.2017 r. Również odbiór odpadów segregowanych przypadający w czwartek 15.06.2017 r. odbędzie się w dniu 17.06.2017 r. Właścicieli nieruchomości, których odbiór odpadów przypada w czwartek 15.06.2017 r. prosimy o wystawienie pojemników w dniu zastępczego odbioru odpadów tj. 17.06.2017 r. celem sprawnego odbioru odpadów przez firmę odbierającą odpady.
Harmonogram dostępny jest na stronach www.paslek.pl, oraz www.bip.paslek.pl.
bs
II przetarg…

Jerzy

Data dodania:wtorek 13 czerwca 2017 godz: 05:10:26

Ogłoszony został II przetarg na budowę ciągu pieszo –jezdnego pomiędzy ulicami Osińskiego i Partyzantów w Pasłęku. Przypominamy, że przedmiotem zamówienia jest: robota budowlana, polegająca na budowie ciągu pieszo – jezdnego pomiędzy ulicami Osińskiego i Partyzantów w Pasłęku z kostki betonowej starobruk gr. 8cm. szarej i czerwonej, na podbudowie z kruszywa stabilizowanego mechanicznie z wykonaniem istniejących zjazdów i dojść do działek, regulacja bram wjazdowych, korekta istniejącego ogrodzenia, wykonanie trawników wraz z humusowaniem.
Dzień Dziecka w Nowych Kusach...

Anna

Data dodania:poniedziałek 12 czerwca 2017 godz: 10:50:06

W sobotę najmłodsi mieszkańcy sołectwa Nowe Kusy świętowali Dzień Dziecka. Imprezę tę corocznie organizuje sołtys Stanisław Wiśniewski wraz z radą sołectwa, którą wspierają także aktywni mieszkańcy wsi. Sobotnie popołudnie upłynęło pod znakiem przeróżnych zabaw, konkurencji sprawnościowych i tańców. Był też konkurs wędkarski dla dzieci i słodki poczęstunek. Dużym zainteresowaniem, nie tylko dzieci i młodzieży, ale też dorosłych cieszył się pokaz sprzętu, z jakim do Nowych Kus przyjechali strażacy. Pokazali oni pełne wyposażenie, z jakim każdy strażak porusza się podczas akcji gaszenia pożaru, sprzęt do rozcinania pojazdów oraz wentylator, służący do usuwania zadymienia z pomieszczenia. Strażacy opowiadali też, że podczas akcji, w ramach potrzeby udzielają pierwszej pomocy. Na zakończenie spotkania dali pokaz gaszenia pożaru. W imprezie brał udział burmistrz Wiesław Śniecikowski, który wręczał nagrody zwycięzcom konkursu wędkarskiego.
Minął weekend....

Anna

Data dodania:poniedziałek 12 czerwca 2017 godz: 09:15:39

W miniony weekend policjanci odnotowali 21 interwencji. 7 z nich to interwencje domowe. Funkcjonariusze z drogówki nałożyli 20 mandatów na łączną kwotę 3.940 zł oraz zatrzymali 4 dowody rejestracyjne niesprawnych pojazdów. Policjanci wystawili też dwa mandaty porządkowe na sumę 350 zł. W weekend doszło do pięciu kolizji (dwie na trasie orneckiej nr 513, kolejne miały miejsce w Młynarach, w Jelonkach i na skrzyżowaniu ul. Zamkowej z Woj. Polskiego w Pasłęku). W niedzielę na odcinku Robity – Łukszty kobieta kierująca oplem zjechała z drogi (o wypadku informowaliśmy wczoraj). Poza tym policjanci zostali powiadomieni o znalezieniu kolejnych niewypałów w Rzecznej.
 
Mała Czarna...

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 12 czerwca 2017 godz: 09:08:06

Lubisz markowe ubrania, ale nie chcesz wydawać na nie fortuny?  Odwiedź sklep odzieży nowej i używanej MAŁA CZARNA w Pasłęku. Znajdziesz tu prawdziwe perełki, odzież znanych i lubianych marek w dobrej jakości i w bardzo korzystnej cenie. Salony odzieży używanej cieszą się wielką popularnością zarówno w naszym regionie, jak i innych zakątkach świata. Nie od dziś wiadomo, że można w nich upolować świetne ubrania, przy odrobinie szczęścia można trafić nawet na perełkę od znanego projektanta. Secondhandów jest dziś mnóstwo, jednak każda koneserka "ubrań z duszą" wie, że jeden jest drugiemu nierówny! Zaletą dobrego salonu odzieży używanej są nie tylko dobre ceny, lecz także starannie wyselekcjonowana odzież w dobrej jakości. U nas w każdy piątek wielka promocja: każdy ciuszek ze strefy odzieży używanej jedynie za 3 złote.
 
Taką znaleźć można właśnie w MAŁEJ CZARNEJ.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142443666 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:76

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl