27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


DARMOWE ZWIEDZANIE POPRZEZ STUDIOWANIE...

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 12 czerwca 2017 godz: 08:34:32

Jeszcze do niedawna, studia za granicą dostępne były tylko dla bardziej zamożnych studentów. Obecnie niezależnie od grubości studenckiego portfela na taki wyjazd pozwolić może sobie każdy żak.  Ponadto odbycie chociaż jednego semestru na zagranicznej uczelni wzbogaca CV  o doświadczenie zawodowe i życiowe w środowisku międzynarodowym. Ponadto jest „certyfikatem” językowym, co znacznie zwiększa szanse na zdobycie dobrze płatnej pracy. Program Erasmus+ umożliwia studentom studiowanie oraz odbywanie praktyk w instytucjach i firmach zagranicznych. Daje szansę na zdobycie doświadczenia na rynku pracy, podniesienia kwalifikacji oraz co najważniejsze - jest okazją do podszkolenia języka obcego.
 
Powitanie lata...

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 12 czerwca 2017 godz: 05:28:52

Dzieci uczęszczające do Świetlicy Środowiskowej „Pomost” działającej przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji zapraszają na pirackie przygody z animatorami. 20 czerwca o godz. 15.00 chcemy wspólnie uczcić zbliżające się wakacje na stadionie miejskim w Pasłęku. Zapraszamy wszystkie chętne do zabawy dzieci. Udział w wydarzeniu jest nieodpłatny. Gwarantujemy słodki poczęstunek, świetną rozrywkę i niezapomniane przeżycia.
ma
Zatrudnimy ratowników…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 12 czerwca 2017 godz: 05:26:17

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku zatrudni na okres letni ratowników wodnych. Praca będzie miała miejsce na terenie Parku Ekologicznego (kąpielisko miejskie). Mile widziane będą osoby (również panie) uczące się oraz posiadające doświadczenie w pracy ratownika. Proponowane wynagrodzenie to 2500 zł netto w skali miesiąca. Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt pod numerem telefonu 55 649 49 49.
jp
Zaginęły dwa psy…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 12 czerwca 2017 godz: 05:23:42

Przed kilkoma dniami z posesji w Marzewie, uciekły dwa psy. Wabią się Szarik i Rosa. Widziane były w okolicy Rydzówki. Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny, gdyby ktoś je widział. Numer kontaktowy 792074136 lub 531689126.
kp
Wypadek na trasie Robity - Łukszty...

Jerzy

Data dodania:niedziela 11 czerwca 2017 godz: 15:56:11

Około godziny 13:30 doszło do wypadku na trasie Robity - Łukszty. Podczas manewru wyprzedzania przez samochód VW Passat, panowanie nad pojazdem straciła kierująca pojazdem marki Opel. Samochód, w którym oprócz kierującej była dwójka jej dzieci, wpadł do rowu i dachował. Karetka pogotowia zabrała dzieci i ich matkę do szpitala. Kierujący Passatem był trzeźwy. Na miejscu trwa usuwanie skutków zdarzenia.
Przed godziną 15:00 doszło do kolizji trzech samochodów na drodze nr 513 koło miejscowości Kopina. Sprawca kolizji ukarany został mandatem.
jp
Chodziarze z Pasłęka znów na podium....

Anna

Data dodania:niedziela 11 czerwca 2017 godz: 09:31:45

Wczoraj grupa Nordic Walking Pasłęk rywalizowała w drugich zawodach zaliczanych do Pucharu Bałtyku. Tym razem miejscem zawodów była Ścięgnica w gminie Kobylnica. Tam zawodnicy rywalizowai na dwóch dystansach:  na 8 kilometrów (Pasłęk reprezentował Marcin Bujnicki) i na 5 kilometrów, gdzie mieliśmy kilkoro „swoich” chodziarzy (Magda Bujnicka, Beata Jankowska, Anna Szarszunowicz, Sławomir Gibas i Marcin Jankowski). Jak wspominają zawodnicy - Miasteczko zawodów usytuowano na terenie parku przy XIX – wiecznym pałacu, a trasa przebiegała w okolicznym lesie. Nie należała do trudnych, choć częściowo piaszczyste szlaki mogły zmusić do bardziej wytężonego wysiłku. Po zawodach c na uczestników czekały jabłka, lody i pyszna grochówka. Najlepszy występ wśród pasłęczan zanotował Marcin Jankowski, który wygrał swoją kategorię wiekową. Na drugich stopniach podium stanęli: Magda Bujnicka, Anna Szarszunowicz i Marcin Bujnicki. Beata Jankowska była szósta, a Sławek Gibas czwarty.

70-lecie LO...

Anna

Data dodania:niedziela 11 czerwca 2017 godz: 09:15:24

Wczoraj szkolna społeczność z Zespołu Szkół świętowała jubileusz 70-lecia istnienia Liceum Ogólnokształcącego. W oficjalnych uroczystościach udział wzięli między innymi dawni i obecni nauczyciele, przedstawiciele władz samorządowych oraz uczniowie, wśród których znaleźli się także najstarsi  absolwenci z pierwszych roczników (lata 50-te). Przypomnijmy, że organizatorem szkolnictwa średniego był Jan Łozowski, a zajęcia odbywały się w budynku dawnej szkoły rolniczej przy ul. Boh. Westerplatte. Na początku było to Gimnazjum dla dorosłych. W 1947r. placówkę przeniesiono na ul. Zwycięstwa i tego samego roku miała tu miejsce pierwsza matura.
Kierowca uciekł…

Jerzy

Data dodania:niedziela 11 czerwca 2017 godz: 04:28:26

Około godziny 3:20 doszło w Jelonkach do zdarzenia drogowego, którego sprawca uciekł. Młody mieszkaniec Elbląga (prawdopodobnie) kierujący samochodem Renault Laguna uderzył w słup energetyczny ścinając go u podstawy. Kierowca, który miał dużo szczęścia zbiegł z miejsca wypadku. Nie wiadomo czy w samochodzie były inne osoby. Pojazd poruszał się od strony Rychlik. Na miejscu pracują policjanci i strażacy z Pasłęka oraz OSP Jelonki.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142443705 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:64

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl