27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Zaproszenie na zawody wędkarskie…

Jerzy

Data dodania:niedziela 11 czerwca 2017 godz: 04:24:09

Przypominamy! W niedzielę 18 czerwca odbędą się kolejne zawody wędkarskie (spławikowe) z cyklu Grand Prix Zakrzewka II. Wędkarzy zapraszamy na godzinę 5:45. Przypominamy, że uczestnicy rywalizują o puchary fundowane przez burmistrza Wiesława Śniecikowskiego i nagrody zakupione przez MOSiR.
jp
Polonia Pasłęk – Radomniak Radomno 1:4 (1:1)…

Jerzy

Data dodania:niedziela 11 czerwca 2017 godz: 04:23:02

Przed wczorajszym meczem burmistrz Wiesław Śniecikowski przekazał kapitanowi Polonii nowy komplet strojów piłkarskich zakupionych przez Urząd Miejski. Komplet nawiązuje do 720 rocznicy nadania praw miejskich i flagi miasta. Niestety koszulki same nie wygrają. W pierwszej połowie podopieczni trenera Andrusewicza dotrzymywali kroku przeciwnikowi. W drugiej połowie grali już tylko goście. Jak tak dalej pójdzie, to o utrzymanie walczyć trzeba będzie w barażach. Skład: Perwejnis (15’ Grabowski), Rokicki, Rosenau, Pietrewicz (Oller 80’), Żabko (Andrusewicz 85’), Gapski, Szymański, Musiński, Żukowski, Rafalski (Wiernicki 56’), Augustyńczyk. Bramkę dla Polonii zdobył w 30’ Gapski.
jp
Muzyka klasyczna i młodzieńczy entuzjazm...

Anna

Data dodania:sobota 10 czerwca 2017 godz: 09:10:43

Wczoraj w kościele św. Bartłomieja w koncercie muzyki klasycznej zaprezentowali się uczniowie z Orkiestry Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu pod dyrekcją Michała Krężlewskiego. W ich występie można było dostrzec ogromną żywiołowość, dynamizm i młodzieńczy entuzjazm. W repertuarze wczorajszego koncertu znalazły się utwory takich wybitnych muzyków jak: Ludwig van Beethoven, Franz Doppler, Luigi Boccherini i Witold Lutosławski. Koncert zakończył się owacjami na stojąco. Burmistrz Wiesław Śniecikowski dziękując muzykom za występ wręczył im miód z Pasłęka. Przypomnijmy jeszcze, że to wydarzenie zostało wpisane w obchody jubileuszu 720-lecia miasta, a organizatorem koncertu był Urząd Miejski w Pasłęku, Zespół Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu oraz Parafia św. Józefa w Pasłęku.
aw
Cyrk Arena odwiedzi Pasłęk…

Jerzy

Data dodania:sobota 10 czerwca 2017 godz: 05:07:18

Już w najbliższy wtorek (13 czerwca) do Pasłęka przyjedzie Cyrk Arena. Cyrkowe miasteczko rozstawi się na placu w Parku Ekologicznym. Spektakl odbędzie się o godzinie 17:30. W tegorocznym jubileuszowym spektaklu zobaczą Państwo jedyny w Polsce pokaz lwów afrykańskich, a także konie, kuce, wielbłądy, lamy, osły, skoki na trampolinie, gimnastykę na drążkach, gimnastykę na trapezie ramka i linie pionowej, pokaz ekwilibrystyczny na maszcie, repryzy komiczne. Gościem specjalnym będzie młody utalentowany artysta z Ukrainy - 13 letni Aleksiej, uczestnik ukraińskiej edycji programu Mam Talent. Zaprezentuje on spacer na luźnej linie poziomej. W cyrkowym ZOO czekają na Państwa dwa nowo narodzone wielbłądy. 120 minut wspaniałej zabawy. Serdecznie zapraszamy.
ca
Amatorska Liga Piłki Nożnej…

Jerzy

Data dodania:sobota 10 czerwca 2017 godz: 05:04:13

Meczem Meyer Team – Cukiernia Hildebrandt, zainaugurowano rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pasłęka. W tych rozgrywkach dla jednych ważny jest wynik, a dla innych dobra zabawa i aktywnie spędzony wolny czas. Rozgrywki ligi, które odbywają się na boisku sportowym Orlik przy Gimnazjum Nr 1 potrwają do końca lipca.
Uczniowie z ZSEiT w „zielonych barwach...

Jerzy

Data dodania:sobota 10 czerwca 2017 godz: 05:01:36

W minionym tygodniu odbył się III Integracyjny Bieg Terenowy Warsztatów Terapii Zajęciowej „Bażantarnia 2017” organizowany przez WTZ w Elblągu. Uczniowie Zespołu Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku na zaproszenie Dyrekcji WTZ tradycyjnie uczestniczyli w nim jako wolontariusze. W zawodach wzięło udział 10 drużyn z trzech województw – razem ok. 120 osób. Była to piękna integracja nie tylko Warsztatów, ale też szkolnych środowisk.
Arsenał z czasów II Wojny Światowej...

Anna

Data dodania:piątek 9 czerwca 2017 godz: 16:44:49

Wczoraj przed godziną 18-stą mieszkaniec Rzecznej powiadomił policję, że podczas prac polowych odkrył pocisk. Do czasu przyjazdu saperów z Braniewa, niebezpiecznego znaleziska pilnowali policjanci prewencji. Jak się okazało reliktów z czasów II Wojny Światowej było znacznie więcej - Zabezpieczono 197 bomb lotniczych i pocisków, w tym zapalniki i jeden pocisk rakietowy - informuje Jakib Sawicki z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Elblągu. Teren sprawdzili żołnierze i zabrali arsenał na poligon, gdzie zostanie zneutralizowany.
70-lecie Liceum tuż tuż...

Anna

Data dodania:piątek 9 czerwca 2017 godz: 16:38:12

W sobotę 10. czerwca 2017 r. minie 70 lat od dnia, w którym pierwszy raz zadzwonił szkolny dzwonek, rozpoczynając piękną historię Liceum Ogólnokształcącego w Pasłęku. W roku 1947 wszystko się zaczęło. Powołano do życia szkołę, która po dziś dzień kształci i wychowuje ambitnych i mądrych ludzi. Trudno uwierzyć, że to taki szmat czasu. Taka rocznica to wyjątkowa okazja, by wspomnieniami ożywić przeszłość. Jednak, aby móc wspólnie cieszyć się z powrotu do szkolnych ławek, dawnych przyjaźni i poddać się chwili refleksji i wzruszeń, przygotowaliśmy dla wszystkich absolwentów moc atrakcji.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142443633 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:71

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl