22 Sierpnia 2017
 

Jarmark św. Bartłomieja                                                                                                                                        4 września początek roku szkolnego                                                                                                                                        Trwają przygotowania do jubileuszu miasta                                                                                                                                        Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 6:2                                                                                                                                        Apel o pomoc dla ofiar gwałtownych burz i nawałnic                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Udana zabawa na Jarmarku św. Bartłomieja...

Pasłęcki Jarmark św. Bartłomieja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród wystawców, jak i uczestników imprezy. Wśród nich są osoby, które przyjeżdżają tu z sąsiednich gmin, a nawet...

Data dodania: 21-08-2017, 09:09

Balony już w środę…

XXI Zawody Balonowe im. Bogusława Stankiewicza rozpoczynają się już w środę 23 sierpnia. Miejmy nadzieję, że do środy wyklaruje się pogoda i przestanie wiać i padać. Poniżej program...

Data dodania: 21-08-2017, 05:23

Chodziarze z Pasłęka walczą o Puchar Bałtyku....

Prawie dwustu zawodników wystartowało w sobotnich zawodach nordic walking w Łężycach, będących piątym etapem Pucharu Bałtyku. Oczywiście wśród chodziarzy nie mogło zabraknąć pasłęczan,...

Data dodania: 20-08-2017, 11:19

4 września początek roku szkolnego…

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017 – 2018 będzie miała miejsce w poniedziałek 4 września o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sprzymierzonych. Przy okazji oddany...

Data dodania: 19-08-2017, 05:14

Odbiór odpadów budowlanych i rozbiórkowych z wiosek...

Urząd Miejski w Pasłęku informuje, iż dnia 26 sierpnia 2017 r. (sobota) zgodnie z harmonogramem odbioru odpadów komunalnych Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Sp. z o. o. przeprowadzi...

Data dodania: 18-08-2017, 10:11

1

2

3

4

5

Archiwum


W pucharze ponownie z Concordią…

Jerzy

Data dodania:wtorek 1 sierpnia 2017 godz: 05:19:25

W sobotę, 5 sierpnia 2017 r. o godz.17.00 na Stadionie Miejskim w Pasłęku Polonia Pasłęk rozegra kolejny mecz w ramach Wojewódzkiego Pucharu Polski. Przeciwnikiem podopiecznych trenera Piotra Zająca będzie Concordia Elbląg.
MP
Można już składać projekty…

Jerzy

Data dodania:wtorek 1 sierpnia 2017 godz: 05:17:35

Burmistrz Pasłęka zaprasza mieszkańców Miasta i Gminy Pasłęk oraz organizacje społeczne do składania propozycji projektów - zadań do Budżetu Obywatelskiego na 2018 rok. W roku 2018 do wykorzystania jest kwota 300 tys. złotych. Poniżej znajdą Państwo szczegóły związane ze zgłaszaniem projektów.
jp
Wystawa kostek brukowych...

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 31 lipca 2017 godz: 10:13:16

Firma Nomex materiały budowlane zaprezentowała przykładowe aranżacje kostek brukowych w swoim oddziale w Pasłęku przy ul Bohaterów Westerplatte 55a . Na ok. 80m2 udało się zaprezentować niemal całą gamę kostek brukowych firmy Polbruk. Są tam pokazane m.in. produkty linii Styl - od drobnych elementów kostki płukanej Polbruk Avanti - przez niecodzienny kształt kostki Polbruk Petra - po ekskluzywne, inspirowane naturalnym wyglądem piaskowca kształty płyt tarasowych Polbruk Teriso lub Polbruk Lira. Są też wzory Polbruk Nostalite, Carmino oraz Granito które w podstawowych kolorach są rozwiązaniem dla ogrodów pełnych kwiatów. Dopełnieniem każdego ogrodu jest mała architektura. To kolekcja obrzeży, palisad, gazonów i murków które nadają ostateczny kształt naszemu projektowi.
Minął weekend...

Anna

Data dodania:poniedziałek 31 lipca 2017 godz: 10:04:19

W miniony weekend policjanci odnotowali 24 interwencje. 4 z nich dotyczyły wezwań domowych. Funkcjonariusze z drogówki nałożyli 27 mandatów (głównie za nadmierną prędkość) na łączną sumę 9.200 zł. Był też jeden mandat porządkowy. Policjanci zatrzymali w Pasłęku nietrzeźwą kierującą – 25-latka jadąca vw polo miała 0,28 promila alkoholu w organizmie. Poza tym policjanci zatrzymali jeszcze dwie osoby poszukiwane do odbycia kary i pracowali przy dwóch kolizjach: na ul. 3 Maja motocyklista zderzył się z osobówką, a na węźle w okolicy Zielonego Grądu zderzyły się dwa samochody.
Getin Bank zprasza jutro na urodziny...

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 31 lipca 2017 godz: 08:42:39

Kolejne urodziny naszej Placówki nie mogą się obyć bez najważniejszych dla nas osób - Was Klientów! Serdecznie zapraszamy już jutro, tj. 1. sierpnia 2017 roku od godz. 11-stej na wspólne świętowanie. W tym dniu zapewnimy wiele atrakcji. Będą zabawy dla dzieci z animatorem, duży Minionek oraz możliwość z nim wspólnych zdjęć, loteria z nagrodami i oczywiście bezpłatne konsultacje z naszymi doradcami. Nie zabraknie też urodzinowego tortu i innych słodkości. Czekamy na Państwa w Pasłęku przy ul. A. Mickiewicza 1.

Getin Bank Pasłęk
Wakacyjny festyn w Krośnie...

Anna

Data dodania:poniedziałek 31 lipca 2017 godz: 08:33:29

W sobotę mieszkańcy Krosna bawili się na corocznym, wakacyjnym festynie. Organizatorem wydarzenia była rada sołecka wraz z sołtysem Wacławem Furtakiem. Oczywiście najwięcej atrakcji czekało na najmłodszych mieszkańców sołectwa. Mieli oni okazję nie tylko obejrzeć sprzęt, z jakim przyjechali do nich strażacy i policjanci, ale i przymierzyć policyjne umundurowanie oraz przytrzymać strażackiego węża, co sprawiało im wiele radości. Były też konkursy z nagrodami, zabawy sprawnościowe, grill i wspólne biesiadowanie. Dopisała zarówno pogoda, jak i frekwencja. Mieszkańców Krosna odwiedził też burmistrz Wiesław Śniecikowski, który podziękował sołtysowi za zaangażowanie w codzienną pracę na rzecz sołectwa.
Jakie obowiązki, oprócz ZUS i US, ciążą na przedsiębiorcach?

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 31 lipca 2017 godz: 08:22:58

Jednym z obowiązków, o których często nie wiedzą przedsiębiorcy, jest obowiązek uiszczania opłat za korzystanie ze środowiska oraz składania sprawozdań o wielkościach emisji gazów cieplarnianych i innych substancji, wprowadzanych do powietrza poprzez system elektroniczny KOBiZE.

Opłaty powyższe dotyczą niemal każdego przedsiębiorcy, nawet prowadzącego działalność jednoosobową. Obowiązek ich naliczania i uiszczania powstaje, gdy firma w jakikolwiek sposób korzysta ze środowiska.  W praktyce wystarczy więc, że w przedsiębiorstwie jest jeden samochód służbowy, by trzeba było obliczyć wysokość należnej opłaty.
W sobotę piknik motocyklowy…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 31 lipca 2017 godz: 05:24:19

Zapraszamy Państwa na kolejny piknik motocyklowy, który odbywa się tym razem pod hasłem country & rock. Impreza będzie miała miejsce w Parku Ekologicznym w sobotę 5 sierpnia. Na uczestników czekamy od godziny 17:00. Na godzinę 18:00 zaplanowana została parada motocyklistów ulicami miasta. O 19:30 na scenie pojawi się zespół Hiroshima. Kolejny wykonawca to Country Band. Imprezę zakończy występ dj. W trakcie pikniku motocykliści wezmą udział w konkursach (rzut beczką), a dla Państwa przygotowaliśmy m.in. pokaz ratownictwa medycznego. Organizatorami wydarzenia są: Urząd Miejski w Pasłęku, Pasłęcka Grupa Motocyklowa i MOSiR.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Remont-budowlane>szukam usługi

Wspólnota Mieszkaniowa DOMATOR 14-400 Pasłęk ul. Ogrodowa 13. Poszukuje firmy na wykonanie przyłącza budynku do sieci kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego budynku. więcej »

PRACA

Praca dla mężczyzny na stanowisku KIEROWCA w sklepie mięsnym. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Praca dla osoby z Pasłęka! Więcej informacji udzielę telefonicznie: 660-404-607 więcej »

Elmro meble kuchene na wymiar

Elmro to produkcja i projektowanie mebli kuchennych i szaf na wymiar. Zadzwoń 507559799 i umów się na darmowy pomiar. Na miejscu ustalimy wygląd kuchni, dopasujemy odpowiednie wyposażenie,... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 146174951 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:74

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl