23 Maja 2017
 

Dzień Dziecka z wędką - zawody w niedzielę 4. czerwca                                                                                                                                        Bieg Filipidesa i Festiwal Zdrowia - 3. czerwca.                                                                                                                                        20 kg karp z Zakrzewka II                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Karp olbrzym…

Wczoraj wieczorem około godziny 20:20 złowiony został w zbiorniku Zakrzewko II karp o wadze 20 kg mierzący 95 cm długości. Szczęśliwym wędkarzem jest Kazimierz Jarzyński. Ryba złowiona...

Data dodania: 21-05-2017, 05:53

Powiatowy Dzień Działacza Kultury - nagrody i wyróżnienia...

W tym roku miejscem uroczystości, związanych z Powiatowym Dniem Działacza Kultury był Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Zwyczajem corocznych spotkań są nagrody i...

Data dodania: 20-05-2017, 08:28

Zasłużeni dla kultury...

10 osób odebrało wczoraj odznaki honorowe nadane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony dla Kultury Polskiej”. Wród odznaczonych znaleźli się: Joanna...

Data dodania: 20-05-2017, 07:21

Wspaniali - to oni dają przykład...

Maria Cieśla będzie w tym roku reprezentować nasze miasto w Eliminacjach Ogólnopolskich samorządowego konkursu "Ośmiu Wspaniałych". Prócz niej wyróżnienia odebrały jeszcze: Agnieszka...

Data dodania: 20-05-2017, 07:26

Festiwal faktem…

W czasie wczorajszej sesji rady miejskiej sfinalizowano przedsięwzięcie pn. „Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Pasłęku”. Umowa zawarta została pomiędzy: Akademią Muzyczną...

Data dodania: 20-05-2017, 05:25

1

2

3

4

5

Archiwum


Nie tylko dowódca…

Jerzy

Data dodania:sobota 20 maja 2017 godz: 05:28:35

Podczas obchodów Dnia Strażaka i 25 - lecia powstania PSP w Elblągu odznaczenia i awanse otrzymali również strażacy z JRG w Pasłęku. Medalem Srebrnym za Długoletnią Służbę odznaczony został mł. bryg. Sławomir Mackiewicz. Brązową Odznaką „Zasłużony dla Ochrony Przeciwpożarowej” otrzymał dowódca JRG mł. bryg. Tomasz Marcinkowski. Złotymi Medalami Za Zasługi Dla Pożarnictwa nagrodzono: st. ogn. Jarosława Błaszczyka i st. ogn. Artura Wójcika. Srebrne Medale Za Zasługi Dla Pożarnictwa otrzymali: st. asp. Krzysztof Bicki, mŁ. ogn. Bartłomiej Plebanik i ogn. Mariusz Śmieszko.
Festiwal faktem…

Jerzy

Data dodania:sobota 20 maja 2017 godz: 05:25:09

W czasie wczorajszej sesji rady miejskiej sfinalizowano przedsięwzięcie pn. „Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej w Pasłęku”. Umowa zawarta została pomiędzy: Akademią Muzyczną im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, Parafią św. Józefa w Pasłęku, Elbląską Orkiestrą Kameralną oraz Gminą Pasłęk. Umowę parafowali: Bożena Sielewicz - dyrektor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej, ks. kan. Andrzej Kłódka - administrator parafii św. Józefa w Pasłęku, dr hab. Krzysztof Urbaniak – kierownik Katedry Organów i Muzyki Kościelnej Akademii Muzycznej w Łodzi i burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski. Pierwszy festiwal będzie miał miejsce w roku 2018.
jp
IX Gimnazjada Sportowa w ZSEiT...

Jerzy

Data dodania:sobota 20 maja 2017 godz: 05:22:27

W dniu 17.05.2017r. na obiektach sportowych Zespołu Szkól Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku odbyła się IX edycja Gimnazjady Sportowej. Przy pięknej słonecznej pogodzie gimnazjaliści rywalizowali w dwóch dyscyplinach sportowych : piłce siatkowej (dziewczęta) i piłce nożnej (chłopcy).
Kadeci z ZSEiT na „arktycznym obozie...

Anna

Data dodania:piątek 19 maja 2017 godz: 08:17:29

„Ubierać się ciepło, dresy i kalesony włóż” - między innymi takie komendy padały codziennie od godz. 6.00 na obozie szkoleniowym II klasy LO /klasy mundurowej/ o nachyleniu obronnym w 9 Braniewskiej Brygadzie Kawalerii Pancernej w Braniewie.
Po raz drugi odbyliśmy szkolenie w jednostce wojskowej pod opieką nauczycieli: Edyty Sienkiewicz  i Bolesława Czechowskiego. Niestety pogoda była „taktyczna”, jak mówią żołnierze, czyli było bardzo zimno, wietrznie i padał śnieg. I taka pogoda jest najlepsza do odbywania zajęć z taktyki.
Noc Bibliotek...

Jerzy

Data dodania:piątek 19 maja 2017 godz: 05:34:29

Biblioteka Publiczna w Pasłęku serdecznie zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 8 do 12 lat na „III ogólnopolską NOC W BIBLIOTEK”, która odbędzie się 3 czerwca 2017r. w godzinach: od 18:00 do 22:00.Tym razem przeniesiemy się w świat książki Dahl R „Charlie i fabryka czekolady” W zajęciach przewidziane jest wspólne czytanie książki, gry i zabawy, zajęcia plastyczne, nocne zwiedzanie zakamarków biblioteki,oraz kolacja.
Uczestnicy będą pod stałą opieką wychowawczą.
Ilość miejsc ograniczona . Zgłoszenia będą przyjmowane osobiście w Oddziale dla Dzieci bądź pod numerem telefonu 55 248 30 55.
Serdecznie zapraszamy
Trudny mecz w Olsztynie…

Jerzy

Data dodania:piątek 19 maja 2017 godz: 05:31:27

Piłkarze Polonii Pasłęk wybierają się w niedziele 21 maja do Olsztyna na mecz z miejscową Warmią. Drużyna z Olsztyna z 38 punktami zajmuje 4 miejsce w tabeli ligi okręgowej. W październiku minionego roku przegraliśmy z Warmią w Pasłęku 0:2. Jest więc okazja do rewanżu. Mecz rozpoczyna się o godzinie 16:00.
jp
Awans dowódcy JRG w Pasłęku…

Jerzy

Data dodania:piątek 19 maja 2017 godz: 05:29:25

W minioną środę świętowano w Galerii EL w Elblągu Dzień Strażaka i 25 rocznicę powołania Państwowej Straży Pożarnej. W trakcie uroczystości wręczano odznaczenia, wyróżnienia i awanse. Wśród najlepszych byli oczywiście strażacy z Jednostki Ratowniczo Gaśniczej w Pasłęku. Dowódca jednostki Tomasz Marcinkowski otrzymał awans na młodszego brygadiera. Gratulacje strażakom i panu Tomaszowi składał m.in. burmistrz Pasłęka Wiesław Śniecikowski. Do życzeń przyłącza się redakcja NetGazety i Głosu Pasłęka.
jp
W kinie...

Anna

Data dodania:czwartek 18 maja 2017 godz: 10:57:35

Dzieciak rządzi to najnowsza propozycja Kina Zamkowego, skierowana do najmłodszych widzów. Film opowiada o historii siedmioletniego Tima, u którego w domu pojawia się dziwny braciszek. Jak się później okaże, udający bobasa szef-dzidziuś przybył na ziemię z tajemniczą misją... Drugą propozycją kinową na weekend jest film akcji Szybcy i wściekli 8, który jak i poprzednie części jest dla wielu widzów synonim dobrej zabawy i niezwykłych efektów specjalnych... Szczegóły tutaj.
aw

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

sprzedaż mieszkania

Drulity, gmina Pasłęk. Sprzedam mieszkanie bezczynszowe, w budynku jednopiętrowym na parterze, środkowe, o powierzchni 51 m² (2 pokoje, kuchnia, przedpokój, łazienka, spiżarnia). Budynek... więcej »

PRACA - doradca klienta

Stanowisko- Doradca KlientaNa teren- Pasłęk i okolice,Rodzaj ogłoszenia - dam praceTyp pracy- dodatkowaTyp umowy –  praca dodatkowaTyp Umowy – umowa zlecenieDodatkowe wymagania... więcej »

Praca - operator koparki obrotowej

Przyjmę do pracy operatora koparki kołowej. UWAGA - wymagane uprawnienia. Więcej informacji pod nr tel. 607 580 273 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 139949418 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:31

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl