2 Kwietnia 2015
 

Krzysztof Kopański ponownie radnym rady miejskiej                                                                                                                                        Polonia - Mamry Giżycko 3:0                                                                                                                                        Przyleciały bociany                                                                                                                                        Pl. Grunwaldzki - potrzebne nowe miejsca parkingowe                                                                                                                                        Czyj to gruz?                                                                                                                                        Umowa na remont ulicy Długiej podpisana                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Fryzjerstwo z pasją i pomysłem...

W Salonie Fryzjerskim Tomasza Romanowicza nie tylko perfekcyjnie zadbasz o swoje włosy, ale również poznasz najmodniejsze, wiosenne trendy w modelowaniu fryzury. Jeśli zatem myślisz o...

Data dodania: 30-03-2015, 07:36

Stypendia starosty rozdane...

29 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych otrzymało stypendium Starosty Elbląskiego za pierwszy semestr roku szkolnego 2014/2015. Aby otrzymać to wyróżnienie trzeba wykazać się wysoką średnią...

Data dodania: 28-03-2015, 06:39

Remont Szkoły Podstawowej w Zielonce Pasłęckiej…

Ogłoszony został przetarg na remont Szkoły Podstawowej w Zielonce Pasłęckiej. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana, polegająca na: przeprowadzeniu prac remontowych sal lekcyjnych,...

Data dodania: 26-03-2015, 05:42

Ul. Długa, Wiosenna, Elbląska i Andersa - umowa podpisana...

Do końca października powstaną nowe nawierzchnie dróg na ul. Długiej, Wiosennej, Elbląskiej i Andersa w Pasłęku. Taką umowę zawarł wczoraj burmistrz Wiesław Śniecikowski z firmą DRO-BUD z...

Data dodania: 24-03-2015, 08:39

Czyj to gruz? – straż miejska wyjaśni…

Straż Miejska wyjaśni kto wysypał wywrotkę gruzu i innych śmieci budowlanych w lasku na zapleczu nowej stacji paliw BP przy trasie S 7. Prywatny teren wygląda jak wysypisko śmieci. Wokół...

Data dodania: 21-03-2015, 05:59

1

2

3

4

5

Archiwum


Zabrakło rozsądku i wyobraźni…

Jerzy

Data dodania:niedziela 29 marca 2015 godz: 05:30:43

Niepołatane dziury w jezdni pozostawili drogowcy remontujący drogę wojewódzką w ciągu ulicy Woj. Polskiego. Trzeba nie mieć wyobraźni, żeby narażać kierowców na niebezpieczeństwo spowodowania wypadku lub uszkodzenia samochodu. Taki stan rzeczy jak na fotografiach miał  miejsce z piątku na sobotę.
jp
Polonia wygrywa w Giżycku…

Jerzy

Data dodania:niedziela 29 marca 2015 godz: 05:26:09

Polonia Pasłęk po ciężkim meczu pokonała Mamry Giżycko 3:0 (0:0). Bramki dla Naszego zespołu strzelili: Tomek Augustyńczyk w 46 minucie, Maciej Dzieżyc w 84 minucie i Piotrek Kowalczyk 90 minucie. Poloniści z trzydziestoma punktami zajmują piąte miejsce w tabeli. 3 kwietnia na własnym boisku zagrają z liderem LZS Wikielec. Początek meczu  o godz. 16.30.
W Giżycku graliśmy w składzie: Gołębiewski, Kowzan, Czerniewski, Rosenau, Kurgan, Ratajczak, Piotrowski, Włodarczyk (65 Leśniewski), Augustyńczyk, Lenart (87 Kowalczyk), Musiński ( 78 Dzieżyc).
MP
Stypendia starosty rozdane...

Anna

Data dodania:sobota 28 marca 2015 godz: 06:39:17

29 uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych otrzymało stypendium Starosty Elbląskiego za pierwszy semestr roku szkolnego 2014/2015. Aby otrzymać to wyróżnienie trzeba wykazać się wysoką średnią ocen (powyżej 5,0) lub zdobyć laury na olimpiadach, konkursach tematycznych i zawodach sportowych. Podczas wczorajszej sesji starosta Maciej Romanowski pogratulował stypendystom i życzył kolejnych sukcesów. Najliczniejsze grono wyróżnionych stanowią wychowankowie Zespołu Szkół, z którego aż 22 uczniów odebrało stypendium.
W ZS gimnazjaliści odkrywają tajniki języka włoskiego...

Anna

Data dodania:sobota 28 marca 2015 godz: 06:12:40

W środę 25 marca w Zespole Szkół odbyły się pokazowe warsztaty języka włoskiego, a udział w nich wzięli uczniowie klas trzecich pasłęckich gimnazjów. Zajęcia prowadziła p. Beata Pierlejewska, nauczycielka języka włoskiego, który od nowego roku szkolnego będzie nauczany w klasie o nachyleniu humanistyczno-lingwistyczno-dziennikarskim. Zajęcia były okazją do odkrywania tajników języka Dantego. Grupa pracowała z dużym zaangażowaniem i zaciekawieniem. Podczas blisko 2-godzinnego spotkania uczniowie poznawali zwroty i wyrażenia, potrzebne przy nawiązywaniu pierwszych kontaktów, tworzyli dialogi, liczyli.
"Witaminki dla chłopczyka i dziewczynki"...

Anna

Data dodania:sobota 28 marca 2015 godz: 06:09:00

Przedszkolaki z Przedszkola Samorządowego nr 2 w Pasłęku odwiedziły wczoraj uczniów z Zespołu Szkół. Starsi koledzy i koleżanki przekazali im wiele ciekawych informacji na temat witamin i zdrowego odżywiania. „ Aktorzy” przygotowali barwne kostiumy, wesołe piosenki i znane przedszkolakom wierszyki autorów literatury dziecięcej.  Na zakończenie dzieci mogły sprawdzić swoją wiedzę, rozwiązując zagadki, za co otrzymały zdrowe, rumiane jabłuszka. Kadra przedszkola serdecznie dziękuje  Dorocie Ćwik i Annie Żołądek oraz młodzieży klas Ib i IIb za ciekawe spotkanie i wspólną zabawę.
Będzie nowy parking…

Jerzy

Data dodania:sobota 28 marca 2015 godz: 05:26:23

Firma Domlux wyremontuje parking położony przy ulicy Jagiełły (naprzeciwko poczty). Parking i leżący obok chodnik wyłożone zostaną kostką betonową. Prace remontowe zakończone zostaną do 30 maja br. Koszt inwestycji to 107,6 tys. złotych. Do przetargu na wykonanie zadania przystąpiły cztery firmy, trzy z Pasłęka, jedna z Morąga.
jp
26 lat sołtysowania…

Jerzy

Data dodania:sobota 28 marca 2015 godz: 05:24:02

Podczas wczorajszej sesji rady miejskiej burmistrz Wiesław Śniecikowski w towarzystwie przewodniczącego rady Edwarda Skalija wręczył podziękowania ustępującym sołtysom. W gronie wyróżnionych była Wanda Krygier z miejscowości Stegny i Roman Andrzejewski z Zielonego Grądu. Pani Wanda i Pan Roman sprawowali funkcję sołtysa przez 26 lat. Oprócz wymienionych „sołtysowanie” zakończyli: Tomasz Koralewski z Krasina, Kryspin Miłkowski z Łukszt, Teresa Kapłon z Marianki i Piotr Becmer z Nowej Wsi.
jp
Przełaje w Parku Ekologicznym…

Jerzy

Data dodania:sobota 28 marca 2015 godz: 05:21:06

W deszczowej pogodzie rywalizowali uczniowie szkół gimnazjalnych w Mistrzostwach Powiatu Elbląskiego w Biegach Przełajowych. W sześciu biegach wystartowało ponad stu zawodników i zawodniczek na dystansie jednego kilometra. Bardzo dobrze wypadli uczniowie Gimnazjum Nr 1 w Pasłęku, którzy wywalczyli 6 medali w tym trzy złote (Michał Czyżewski, Zuzanna Rejman i Emila Niedbalska). Mimo niesprzyjającej pogody zawody przebiegły bardzo sprawnie. W dużej mierze jest to zasługa uczniów z Zespołu Szkół w Pasłęku, którzy bardzo dobrze zabezpieczyli trasę biegów.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Garaż do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia garaż murowany, zlokalizowany w Pasłęku przy ul. Gdańskiej.  więcej informacji pod numerem tel. 791-018-475 więcej »

Mieszkanie do wynajęcia

Posiadam do wynajęcia mieszkanie 3-pokojowe na parterze w bloku przy ul. Kopernika. Mieszkanie częściowo umeblowane. Wolne od 1 MAJA.  tel. 664-862-569 więcej »

Mieszkanie na sprzedaż - Bielica

Sprzedam mieszkanie o powierzchni 59,6 mkw. (2pokoje, kuchnia, łazienka, WC) z piwnicą o powierzchni 10,8 mkw. , 2 budynki gospodarcze o łącznej powierzchni 67,5 mkw. ( w tym garaż). Działka o... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 100452585 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:31

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl