22 Sierpnia 2017
 

Jarmark św. Bartłomieja                                                                                                                                        4 września początek roku szkolnego                                                                                                                                        Trwają przygotowania do jubileuszu miasta                                                                                                                                        Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 6:2                                                                                                                                        Apel o pomoc dla ofiar gwałtownych burz i nawałnic                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Nowe alejki na cmentarzu…

Ogłoszony został przetarg na budowę nowych alejek na cmentarzu komunalnym przy ul Steffena. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu alejek o nawierzchni...

Data dodania: 22-08-2017, 05:19

Udana zabawa na Jarmarku św. Bartłomieja...

Pasłęcki Jarmark św. Bartłomieja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród wystawców, jak i uczestników imprezy. Wśród nich są osoby, które przyjeżdżają tu z sąsiednich gmin, a nawet...

Data dodania: 21-08-2017, 09:09

Balony już w środę…

XXI Zawody Balonowe im. Bogusława Stankiewicza rozpoczynają się już w środę 23 sierpnia. Miejmy nadzieję, że do środy wyklaruje się pogoda i przestanie wiać i padać. Poniżej program...

Data dodania: 21-08-2017, 05:23

Chodziarze z Pasłęka walczą o Puchar Bałtyku....

Prawie dwustu zawodników wystartowało w sobotnich zawodach nordic walking w Łężycach, będących piątym etapem Pucharu Bałtyku. Oczywiście wśród chodziarzy nie mogło zabraknąć pasłęczan,...

Data dodania: 20-08-2017, 11:19

4 września początek roku szkolnego…

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017 – 2018 będzie miała miejsce w poniedziałek 4 września o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sprzymierzonych. Przy okazji oddany...

Data dodania: 19-08-2017, 05:14

1

2

3

4

5

Archiwum


Administracja cmentarzy w rękach PUK…

Jerzy

Data dodania:piątek 18 sierpnia 2017 godz: 05:18:03

Rozstrzygnięto przetarg na administrowanie i utrzymanie cmentarzy komunalnych położonych w Pasłęku. Jak już informowaliśmy do przetargu przystąpiła tylko jedna firma. W dalszym ciągu sprawami związanymi z zarządzaniem naszymi nekropoliami zajmowało się będzie Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Spółka z o. o., ul. Piłsudskiego 6, 14-400 Pasłęk.
jp
VI Jarmark św. Bartłomieja w Pasłęku...

Anna

Data dodania:czwartek 17 sierpnia 2017 godz: 10:27:13

W najbliższą niedzielę na pasłęckiej starówce będzie można spotkać prawdziwych wojów i rycerzy, wziąć udział w konkursie na najciekawsze przebranie nawiązujące do historii, obejrzeć historyczne inscenizacje, wziąć udział w biciu rekordu opasania pasłęckich murów łańcuchem rąk, zagrać w rozmaite gry czy spróbować zupy serowej. Zobacz program zbliżającego się Jarmarku św. Bartłomieja!
 
Program VI Jarmarku św. Bartłomieja w Pasłęku:
Mrówka w przyszłym roku…

Jerzy

Data dodania:czwartek 17 sierpnia 2017 godz: 05:33:03

Budowa marketu budowlanego Mrówka jest w dalszym ciągu aktualna. Inwestycja będzie realizowana na początku przyszłego roku, ale w innym miejscu niż wcześniej planowano. Obiekt o powierzchni ponad 2 tys. metrów kwadratowych powstanie po lewej stronie ul. Boh. Westerplatte, tuż przed olsztyńską Agromą (nieco w głębi). W sklepie z materiałami budowlanymi znajdzie zatrudnienie dwadzieścia kilka osób.
jp
Koncert orkiestry dętej…

Jerzy

Data dodania:czwartek 17 sierpnia 2017 godz: 05:27:09

Przypominamy. Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert Orkiestry Dętej OSP z Zielonki Pasłęckiej, który odbędzie się w ramach Artystycznego Lata Pasłęk 2017 27 sierpnia 2017 o godz. 16:00 w Parku Rekreacyjno - Edukacyjnym na Placu Tysiąclecia.
Wstęp wolny!
Koncert jest przedsięwzięciem zorganizowanym z okazji Jubileuszu 720-lecia nadania praw miejskich Pasłękowi.
Liczą się trzy punkty…

Jerzy

Data dodania:czwartek 17 sierpnia 2017 godz: 05:23:45

Wczorajszy mecz Polonii z Fortuną Dorotowo nie był porywającym widowiskiem. Bramka strzelona w 15 minucie dawała jakiś komfort podopiecznym trenera Zająca, jednak wynik meczu był do końca niepewny. Piłkarze Fortuny do ostatniego gwizdka sędziego groźnie atakowali i byli blisko wyrównania.
Polonia Pasłęk – Fortuna Gągławki 1:0 (1:0) . Bramka - Błażewicz 15’.
Skład: Łastówka, Wiczyński, Firlej, Żukowski, Sambor, Pleszkun (60 min. Olejniczak), Augustyńczyk, Konczewski (57 min. Rafalski), Błażewicz, Lender (81 min. Rosenau), Kowzan (46 min. Gapski).
jp
Dobre wyniki w kolejnych zawodach Pucharu Bałtyku...

Anna

Data dodania:środa 16 sierpnia 2017 godz: 09:15:48

W sobotę 5. sierpnia grupa Nordic Walking Pasłęk wzięła udział w czwartych zawodach Pucharu Bałtyku -Udaliśmy się do uroczej Białogóry, by w środku letniego sezonu ścigać się na dystansach 10 i 5 kilometrów. Wystartowaliśmy w dwunastoosobowym składzie - informują na swoim profilu na facebooku. Marcin Bujnicki i Mariusz Szarszunowicz rywalizowali naodcinku 10 km, na 5 km startowali: Magda Bujnicka, Anna Szarszunowicz, Beata Jankowska, Agnieszka Rębowska, Marcin Jankowski, Grzegorz Rębowski, Mateusz Rębowski, Sławomir Gibas, Tomasz Rębowski i Andrzej Formela. Już tradycyjnie zaznaczyli swoją obecność w postaci dobrych wyników. W klasyfikacji open Anna Szarszunowicz była druga ze stratą 6 sekund do pierwszego miejsca, a na trzecim stopniu podium stanął Mariusz Szarszunowicz.
Ogłoszenie...

Anna

Data dodania:środa 16 sierpnia 2017 godz: 08:47:00

Przedsiębiorstwo Usług Wodno-kanalizacyjnych w Pasłęku informuje, że z powodu awarii sieci wodociągowej w Rogajnach, mieszkańcy miejscowości: Zielonka Pasłęcka, Marzewo, Wakarowo, Wójtowizna, Kronin, Tulno, Zielno, Kwitajny, Gryżyna i Rogajny moga zostać pozbawieni dostaw wody do czasu usunięcia awarii. Przewidywany czas naprawy uszkodzonego rurociągu godz. 14:00.
Przepraszamy za utrudnienia.
PUW-K
Apel do krwiodawców...

Jerzy

Data dodania:środa 16 sierpnia 2017 godz: 06:09:58

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Olsztynie Oddział Terenowy w Pasłęku zwraca się z prośbą do wszystkich chętnych chcących pomóc i podzielić się cząstką Siebie, czyli krwią.
Zapraszamy do naszej siedziby w Pasłęku Pl. Grunwaldzki 8 (przychodnia) od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 10:00.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Remont-budowlane>szukam usługi

Wspólnota Mieszkaniowa DOMATOR 14-400 Pasłęk ul. Ogrodowa 13. Poszukuje firmy na wykonanie przyłącza budynku do sieci kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego budynku. więcej »

PRACA

Praca dla mężczyzny na stanowisku KIEROWCA w sklepie mięsnym. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Praca dla osoby z Pasłęka! Więcej informacji udzielę telefonicznie: 660-404-607 więcej »

Elmro meble kuchene na wymiar

Elmro to produkcja i projektowanie mebli kuchennych i szaf na wymiar. Zadzwoń 507559799 i umów się na darmowy pomiar. Na miejscu ustalimy wygląd kuchni, dopasujemy odpowiednie wyposażenie,... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 146196404 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:39

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl