23 Lipca 2014
 

Sobota 2 sierpnia Rockowisko - Przystanek Pasłęk                                                                                                                                        Powstało Stowarzyszenie Walki z Wiarakami z siedzibą w Majkach                                                                                                                                        Beata Choma z Poznania wygrała XVIII Zawody Balonowe im. śp. Bogusława Stankiewicza                                                                                                                                        Cyrk Arena zaprasza na przedstawienie do Parku Ekologicznego                                                                                                                                        Festyn Policyjny - przyjdź w czwartek od godz. 14-stej na plac przy ul. 11 Listopada                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Święto Policji…

W czwartek 24 lipca o godzinie 14:00 rozpoczną się obchody Święta Policji w Pasłęku. Impreza będzie miała miejsce na placu przy ulicy 11 Listopada, obok przedszkola. Na uczestników imprezy...

Data dodania: 22-07-2014, 05:18

Grają najlepsi…

Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Polski – LOTOS Polish Open 2014 rozpoczęły się wczoraj na polu golfowym Sand Valley. Do walki stanęło 90 golfistów z różnych stron Europy. Są też...

Data dodania: 22-07-2014, 05:06

Wspaniały koncert…

Potwierdziły się opinie fachowców na temat młodych muzyków z Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. Wczorajszy koncert w kościele św. Bartłomieja organizowany w ramach Festiwalu ,,Muzyka polska...

Data dodania: 18-07-2014, 06:01

Zasłużona dla Kultury Polskiej…

Podczas wczorajszej uroczystości w kościele św. Bartłomieja w Pasłęku minister Piotr Żuchowski udekorował Panią Marię Korzeniewską odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”....

Data dodania: 18-07-2014, 05:54

1

2

3

4

5

Archiwum


Zaproszenie na kino w plenerze...

Anna

Data dodania:czwartek 17 lipca 2014 godz: 08:20:20

„Kolej na kino” to propozycja elbląskiego Światowidu na spędzenie sierpniowych wieczorów w plenerowym kinie. Bezpłatne projekcje filmowe kultowych produkcji będzie można obejrzeć w dniach 14 - 17 sierpnia w 4 miejscowościach: w Pasłęku, Suchaczu, Młynarach i Janowie. W naszym mieście pokaz plenerowy planowany jest na 16. sierpnia o godz. 21.00 na placu św. Wojciecha. Widzowie będą mieli okazję obejrzeć komedię „Brunet wieczorową porą” (reż. Stanisław Bareja). 
Pożar w nowej fabryce...

Anna

Data dodania:czwartek 17 lipca 2014 godz: 07:35:56

Wczoraj około godz. 17-stej wybuchł pożar w nowej fabryce nanokompozytu sadzowo – mineralnego i komponentów paliwowych w sąsiedztwie ul. Dworcowej. Do akcji wyjechało 8 wozów bojowych, a strażacy z uwagi na trudne warunki pracowali w maskach tlenowych do godz. 20-stej. Straty są bardzo duże, zniszczeniu uległa główna taśma w fabryce i urządzenia elektroniczne. Na razie przyczyna pożaru nie została ustalona.
jp
Puchar Zakrzewka I…

Jerzy

Data dodania:czwartek 17 lipca 2014 godz: 05:41:12

Zarząd Koła PZW w Pasłęku informuje, że w dniu 20 lipca 2014r. odbędą się towarzyskie zawody wędkarskie o Puchar Zakrzewka I. Zbiórka zawodników o godzinie 6:30 na parkingu przy Zakrzewku. Metoda połowu ryb dowolna. 
Zarząd Koła
 
Jarmark św. Bartłomieja…

Jerzy

Data dodania:czwartek 17 lipca 2014 godz: 05:35:42

Towarzystwo Miłośników Pasłęka, Stowarzyszenie Wspierania Aktywności Lokalnej ‘Kuźnia Pruska’ oraz  Zabytkowy Pasłęk organizują w dniu 24 sierpnia Jarmark św. Bartłomieja. Miejscem imprezy będzie Stare Miasto. Poniżej przedstawiamy szczegółowy program zamierzenia, ale już teraz chcemy zwrócić uwagę Państwa na bardzo oryginalny pomysł tj. bicie rekordu w opasaniu murów miejskich żywym łańcuchem. Osoby chcące brać  udział w tym happeningu proszone są o przybycie o godzinie 18:00 w pobliże Bramy Młyńskiej i Bramy Kamiennej.
jp
Pierwszy sparing…

Jerzy

Data dodania:czwartek 17 lipca 2014 godz: 05:30:48

W pierwszym meczu sparingowym w ramach przygotowań do rozgrywek w IV lidze Polonia Pasłęk  pokonała Zalew Frombork 5:3. Bramki dla naszego zespołu strzelali: Lenart, Nadolny – 2, Dzieżyc, Sobociński. Skład Polonii: Gołębiewski, Żabko, Musiński, Kowzan, Augustyńczyk, Lenart, Błażewicz, Konczewski, Ciesielski, Nadolny. Po przerwie zagrali: Cytrycki, Chojnicki, Smolak, Dycha, Kamiński, Piotrowski, Dzieżyc, Sobociński.
mp
Warmia Mazury Lokalnie! Pozyskaj dotację do 5000,00 złotych na...

Tekst sponsorowany

Data dodania:środa 16 lipca 2014 godz: 09:13:30

Jeśli masz pomysł na działanie, które łączy ludzi, pobudza społeczność do aktywności i rozwiązuje konkretne potrzeby mieszkańców Warmii i Mazur złóż wniosek o mikrodotacje. Mikrodotacje może uzyskać młoda organizacja pozarządowa, grupa nieformalna i grupa samopomocowa. Aby uzyskać od 1500,00 zł do 5000,00 zł na działania rozwijające działalność społeczną należy mieć dobry pomysł wynikający z konkretnych potrzeb społeczności lokalnej, dobrze zaplanować cele, działania i budżet.
Zagraj w adaptacji „Małej Syrenki”…

Anna

Data dodania:środa 16 lipca 2014 godz: 08:38:48

Studentka Łódzkiej Szkoły Filmowej poszukuje kilkunastu 5-6 letnich dzieci do zagrania wychowanków sierocińca, którym opiekują się syrenie siostry. Pośród kandydatów wybrane zostaną najbardziej uzdolnione dzieci, które otrzymają większe role. Zgłoszenia wraz ze zdjęciem, wiekiem dziecka można wysyłać na adres: soma.palega@gmail.com. Więcej informacji: 603-523-909. Projekt jest realizowany jako praca dyplomowa, która być może przyczyni się do odkrycia talentu u początkujących aktorów.
aw
Siatkówka plażowa…

Jerzy

Data dodania:środa 16 lipca 2014 godz: 05:25:20

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pasłęku zaprasza na II Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pasłęka, który odbędzie się w Parku Ekologicznym w najbliższą sobotę 19 lipca o godzinie 12.30. Zapisy do turnieju na miejscu zawodów. Serdecznie zapraszamy.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Przyjmę nieodpłatnie

Potrzebująca rodzina przyjmie nieodpłatnie tapczanik dziecięcy, wersalkę, meble do niedużego pokoju oraz działający telewizor.  kontakt: 603-071-114 więcej »

ZATRUDNIĘ PRACOWNIKA

Firma PPHU "ARTECH" w Pasłęku zatrudni pracownika fizycznego na produkcję okien PCV, kontakt osobisty w siedzibie firmy w Pasłęku na ul. Działka 3. Tel kontaktowy 55 248 55 22 więcej »

SPRZEDAM MIESZKANIE PILNIE

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49.1 m2 położone na trzecim piętrze przy ulicy Ogrodowej w Pasłęku. Mieszkanie słoneczne z balkonem, wyremontowane, panele na podłogach, gładzie na... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 73826560 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:28

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz, Jadwiga Zajac-Przedpełska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl