27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Liderzy poszukiwani w Pasłęku...

Anna

Data dodania:piątek 16 czerwca 2017 godz: 08:56:01

Ruszyła rekrutacja Liderów do SZLACHETNEJ PACZKI  – znanym w całej Polsce programie społecznym organizowanym przez Stowarzyszenie WIOSNA. Szansę na zdobycie wyjątkowego doświadczenia otrzyma 960 osób w całej Polsce. W Pasłęku wciąż szukamy kandydatów do roli Lidera. Zgłaszać się można do 30 czerwca przez stronę www.superw.pl.

Kim jest Lider?
Zadaniem Lidera jest całoroczne zarządzanie projektem – SZLACHETNĄ PACZKĄ – w poszczególnych lokalizacjach. Lider zarządza zespołem wolontariuszy, organizuje ich pracę, nawiązuje współpracę z firmami i instytucjami, ma również okazję organizować Finał w Paczce.
IV PASŁĘCKI MTB MARATON - UTRUDNIENIA W RUCHU DROGOWYM...

Anna

Data dodania:piątek 16 czerwca 2017 godz: 08:09:52

W sobotę 17. czerwca 2017 roku odbędzie się IV Pasłęcki MTB Maraton. W związku z organizacją zawodów, będą utrudnienia w ruchu drogowym. Dotyczą one ulic: Kościuszki, Mickiewicza, Jagiełły, Zamkowa, Augustyna Steffena, Hrynyka. Bardzo prosimy nie parkować samochodów w godzinach 9.00-15.30 w obrębie wymienionych ulic. Czasowe utrudnienia dotyczą również miejscowości: Gołąbki, Rogajny i Leżnica. Za utrudnienia przepraszamy, prosząc o wyrozumiałość. Zapraszamy również do kibicowania wszystkim zawodnikom uczestniczącym w maratonie.
Organizatorzy
Polonia jedzie do Rudzienic…

Jerzy

Data dodania:piątek 16 czerwca 2017 godz: 05:11:58

W sobotę Polonia Pasłęk wyjeżdża na ostatni mecz do Rudzienic. Czarni Rudzienice to nasz bezpośredni sąsiad w tabeli. Na jesieni wygraliśmy z tym zespołem 2:0. Okazuje się, że zgodnie z informacją zawartą na stronie Warmińsko Mazurskiego Związku Piłki Nożnej, z klasy okręgowej (z każdej grupy) spadają cztery drużyny. Bez względu na sobotni wynik, Polonia ma zapewniony byt w tej klasie rozgrywkowej.
jp
Ekumeniczne Boże Ciało…

Jerzy

Data dodania:piątek 16 czerwca 2017 godz: 05:09:25

Wczorajsze obchody święta Bożego Ciała w Pasłęku miały ekumeniczny charakter. We wspólnej procesji uczestniczyli wierni z parafii p.w. św. Józefa i bł. J. Matulewicza oraz wierni z parafii greckokatolickiej p.w. Narodzenia Najświętszej Marii Panny w Pasłęku. W uroczystościach tradycyjnie brało udział sporo mieszkańców z Pasłęka i okolic oraz przyjezdni. Trasę przemarszu zabezpieczali policjanci z komisariatu w Pasłęku.
jp
Jadą „wanny” z piaskiem…

Jerzy

Data dodania:piątek 16 czerwca 2017 godz: 05:02:51

Pisaliśmy już o uciążliwościach związanych z przejazdem ciężarówek wypełnionych piaskiem. Degradacji ulegają ulice wyremontowane za ciężkie pieniądze i drogi dojazdowe do Pasłęka. Na trasie Pasłęk – Rogajny – Morąg już powstały uszkodzenia nawierzchni wymagające interwencji drogowców. Dzwonią do nas mieszkańcy ul. Kopernika i proszą o pomoc. Już po godzinie 5:00 pojawiają się pierwsze składy z piaskiem. Przejazd 40 tonowych zestawów powoduje drgania w ich nowo wybudowanych domach. Ciekawe jest to, że na ulicy Kopernika ustawione są znaki ograniczające tonaż przejeżdżających pojazdów, z wyjątkiem zaopatrzenia. Wynika z tego, że „wanny” z piaskiem to niezbędne zaopatrzenie.
jp
Uwaga procesja…

Jerzy

Data dodania:czwartek 15 czerwca 2017 godz: 05:23:10

Kierowców informujemy, że w związku z procesją Bożego Ciała organizowaną przez pasłęckie parafie, w dniu dzisiejszym (czwartek) wystąpią utrudnienia w ruchu. W godzinach 12:00 – 13:00 procesja przejdzie ulicami: Chrobrego, Kościuszki, Mickiewicza, Jagiełły i Kopernika. Kierowców prosi się o nieparkowanie pojazdów na trasie procesji.
jp
Laureatka ogólnopolskiego konkursu literackiego z Gim. nr 1...

Jerzy

Data dodania:czwartek 15 czerwca 2017 godz: 05:19:54

Jest nam niezwykle miło poinformować, że Julia Winiewska uczennica klasy II b Gimnazjum nr 1 im. Władysława Jagiełły w Pasłęku została laureatką 27 edycji Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego, organizowanego przez Polski Komitet Olimpijski. W tym roku do konkursu zgłoszono prawie 400 opowiadań z całej Polski. Komisja konkursowa wyłoniła 17 laureatów, w tym 7 w kategorii szkoły podstawowe oraz 10 w kategorii gimnazja, pośród których znalazła się Julia Winiewska z Pasłęka.
Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych w ZSEiT...

Jerzy

Data dodania:czwartek 15 czerwca 2017 godz: 05:14:51

Zespół Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku zorganizował po raz trzeci Międzyszkolny Turniej Gier Planszowych dla uczniów klas gimnazjalnych. Głównym celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży współczesnych gier planszowych i logicznych, ćwiczenie wyobraźni i koncentracji, umiejętności planowania i przewidywania konsekwencji swoich działań, a także kształtowanie postawy: „Zwyciężaj bez pychy, przegrywaj bez urazy”. Etap I konkursu to eliminacje, które odbywały się w gimnazjach: Gimnazjum nr 1 w Pasłęku, Gimnazjum w Małdytach oraz Gimnazjum nr 2 w Pasłęku. Gimnazjaliści rozegrali Dobble, Jungle Speed, Wsiąść do pociągu. Do etapu finałowego przystąpiło z każdej szkoły 5 najlepszych zawodników. Finał Międzyszkolnego Turnieju Gier Planszowych odbył się 2 czerwca 2017 roku w Zespole Szkół Ekonomicznych i Technicznych w Pasłęku. Rozgrywane były takie gry jak Pomysłówka, Rancho, Bang, 6 bierze, Robale, Rumikub i drużynowo Time’s up.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142443742 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:63

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl