25 Lutego 2017
 

Sesja nadzwyczajna                                                                                                                                        W kinie: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej oraz SING                                                                                                                                        Uwalić burmistrza - kiedy wybory samorządowe?                                                                                                                                        Wernisaż wystawy WYKLĘCI w czwartek w galerii POK                                                                                                                                        Będą kopać na Starym Mieście                                                                                                                                        Tablica ku czci żołnierzy wyklętych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Debatowali o zmianach w szkolnictwie...

Wszystkie samorządy w kraju przygotowują się do reformy oświaty, o której zadecydował rząd. Wczoraj, podczas nadzwyczajnej sesji radni debatowali o skutkach wprowadzanych zmian w...

Data dodania: 23-02-2017, 09:45

Weekend w kinie...

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne projekcje w Kinie Zamkowym. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć animowany musical SING. Jego głównym bohaterem jest koala Buster Moon-...

Data dodania: 23-02-2017, 08:29

Tablica ku czci żołnierzy wyklętych…

W imieniu pasłęckiego samorządu zapraszam Państwa na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w Pasłęckim Ośrodku Kultury w dniu 1 marca 2017 r....

Data dodania: 21-02-2017, 05:29

Zatańczyli dla Sebastiana...

Charytatywny maraton taneczny – to kolejna akcja, podczas której zbierano pieniądze na leczenie chorego na białaczkę Sebastiana. Wczorajsze dwie godziny treningu zaowocowały zbiórką...

Data dodania: 20-02-2017, 10:24

Charytatywny turniej piłki nożnej...

Wczoraj młodzi piłkarze zagrali w jednym z ważniejszych turniejów w swojej karierze, gdzie stawką było zebranie pieniędzy dla chorego kolegi z boiska. Sebastian, który jeszcze do niedawna...

Data dodania: 19-02-2017, 07:57

1

2

3

4

5

Archiwum


Jasełka w Godkowie...

Anna

Data dodania:wtorek 22 grudnia 2015 godz: 11:35:33

Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia zawitała wśród mieszkańców Godkowa i okolic, dzięki przygotowanym w miniony piątek w świetlicy wiejskiej Jasełkom. Grupa dzieci ze Szkoły Podstawowej w Godkowie uczestniczących w zajęciach Koła Teatralnego po raz kolejny wspaniale wystawiła mini spektakl przedstawiający okoliczności przyjścia na świat Jezusa Chrystusa. Cała historia przeplatana była pięknymi kolędami i pastorałkami w wykonaniu zespołu Nutki. Dopisała jak zwykle publiczność - grono rodziców, babć, dziadków i innych osób, którzy z uśmiechem na twarzy, a niekiedy łzą w oku przyglądali się grze małych aktorów. Serdeczne podziękowania dla opiekuna Koła Teatralnego - Pani Reginy Czaus i opiekuna Zespołu Nutki - Pani Marii Borowej, za świetne przygotowanie dzieci do występu, dla opiekuna świetlicy, Rady Sołeckiej i Sołtysa za przygotowanie rekwizytów oraz słodkiego poczęstunku.
Profilaktycznie w Gminie Godkowo

Anna

Data dodania:piątek 18 grudnia 2015 godz: 14:59:10

W minionym czasie w szkołach z terenu Gminy Godkowo uczniowie wzięli udział w działaniach profilaktycznych finansowanych w ramach Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. W Szkole Podstawowej w Godkowie i w Bielicy młodzież z klas IV-VI w dniach 30.11.2015 r i 14.12.2015 r. wzięła udział w zajęciach z terapeutą uzależnień, które były podzielone na dwa moduły.W pierwszej części zajęć uczniowie zostali zapoznani z zagadnieniami uzależnień w tym uzależnień behawioralnych, czynnikami i motywami sięgania po środki psychoaktywne.
Najlepsze życzenia...

Anna

Data dodania:piątek 18 grudnia 2015 godz: 13:47:55

Przed nami najpiękniejsze i najbardziej radosne święta, z bogatą tradycją i pięknymi śpiewami. Czarodziejskich chwil, ciepłej, rodzinnej atmosfery, uśmiechów, zdrowia, pyszności na stole, cudownych prezentów, spełnienia marzeń, wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.

Wszystkim mieszkańcom Gminy Godkowo życzę, aby atmosfera nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia towarzyszyła nam przez cały 2016 Rok.
Niech zrozumienie oraz serdeczna współpraca buduje naszą małą Ojczyznę i staje się źródłem trwałej radości, pokoju ducha i optymizmu.


Wójt Gminy Godkowo Andrzej Bondaruk
Przewodniczący Rady Gminy Godkowo Mariusz Dziki

Boże Narodzenie 2015 r.
Spotkanie Wigilijne w Skowornach

Anna

Data dodania:czwartek 17 grudnia 2015 godz: 14:26:10

Dnia 11 grudnia  w Świetlicy Wiejskiej w Skowronach odbyło się spotkanie opłatkowe dla mieszkańców wsi. Na stole gościły różnego rodzaju pyszne potrawy wigilijne. Uczestnicy spotkania dzielili się opłatkiem, składali sobie świąteczne życzenia, a przy kolacji kolędowali wspólnie z zespołem 'Melodie z Godkowa'.

Organizatorzy: Mieszkańcy Skowron
Mikołajkowe spotkanie...

Anna

Data dodania:czwartek 10 grudnia 2015 godz: 12:04:28

W sobotę 5 grudnia mieszkańcy Kwitajn Wielkich wzięli udział w spotkaniu Mikołajkowym. Dzieci zaprezentowały wiersze i pastorałki, po czym otrzymały paczki ze słodyczami ufundowanymi przez Koło Łowieckie Sowa.  
Serdeczne podziękowania dla sponsora i rodziców przekazuje Sołtys Pani Urszula Klimczak

STOP DOPALACZOM

Anna

Data dodania:poniedziałek 30 listopada 2015 godz: 10:06:53

To nazwa programu realizowanego w Gimnazjum w Dobrym w dniu 25.11.2015 r. W związku z narastającym problemem cywilizacyjnym, wynikającym z coraz większej liczby zatruć DOPALACZAMI, w Gimnazjum w Dobrym odbyło się spotkanie gimnazjalistów, ich rodziców oraz nauczycieli z p. Markiem Jaroszem- Dyr. PSSE, a zarazem Powiatowym Inspektorem Sanitarnym oraz Nadkom. Markiem Cieślakiem- z Wydz. Kryminalnego i Wykroczeń KMP w Elblągu. Specjaliści w dziedzinie profilaktyki uzależnień wśród młodzieży prowadzili akcję profilaktyczną "STOP DOPALACZOM", której celem było uświadomienie społeczeństwu szkodliwości zażywania substancji psychoaktywnych oraz zmniejszenie liczby zatruć, a nawet zgonów wśród młodzieży. Uczestnicy programu wykazali duże zainteresowanie tematem.
Gimnazjum w Dobrym
O takich inicjatywach warto mówić!

Anna

Data dodania:piątek 27 listopada 2015 godz: 21:11:53

Po raz kolejny Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK w Bielicy udowodniła, że mała placówka edukacyjna nie powinna odchodzi na dalszy plan. 16.11.2015 r. w ramach obchodów Narodowego Święta Niepodległości szkoła w Bielicy rozkwitała w biało – czerwonych barwach. Za sprawą pani Małgorzaty Purzyckiej- nauczycielki historii zostało bowiem zorganizowane Ognisko Patriotyczne, które stało się ważnym wydarzeniem dla lokalnej społeczności. Uroczystość zainaugurowali uczniowie klasy szóstej, którzy przygotowali piękną, wzruszającą akademię.
Magia Świąt Bożego Narodzenia - konkurs...

Anna

Data dodania:wtorek 24 listopada 2015 godz: 11:32:30

Biblioteka Publiczna w Godkowie zaprasza do wzięcia udziału w konkursie „Magia Świąt Bożego Narodzenia”Należy wykonać ( do wyboru )
- kartkę świąteczną
- ozdobę świąteczną
W konkursie mogą wziąć udział dzieci, młodzież i dorośli mieszkańcyPrace oceniane będą w dwóch kategoriach: Kartka świąteczna i ozdoba .Komisja oceni estetykę,pomysłowość i orginalność prac oraz wykonanie z naturalnych materiałów.Prace można składać w Bibliotece do 16 grudnia 2015r.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Dam pracę

Zatrudnię kierowców kat. C+E. do pracy w Niimczech (niemiecka umowa) 1750 euro netto, system pracy 2/1, dojazdy firmowym autem.  Więcej informacji pod numerem: 692-997-020 więcej »

Poszukuję opiekunki

Zatrudnię opiekunkę do dwóch chłopców (w wieku 3 i 5 lat). Pomoc polegać miałaby na obiorze dzieci z przedszkola i opiece nad nimi u mnie w domu po jakieś 4 godziny, co drugi dzień. tel. 505 592... więcej »

Dam pracę - zatrudnię elektryka

Zatrudnię na umowę o pracę - elektryk / konserwator. Wymagania -znajomość zawodu więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 136736093 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:53

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl