24 Marca 2017
 

Polonia przegrała w Nidzicy 1:2 (1:0)                                                                                                                                        Sesja Rady Miejskiej i nowy Honorowy Obywatel Miasta                                                                                                                                        W kinie: animacja OZZY oraz film biograficzny MARIA SKŁODOWSKA-CURIE                                                                                                                                        Trwa budowa parkingu przy ul. Mickiewicza                                                                                                                                        Zakrzewko II - sezon rusza z początkiem kwietnia                                                                                                                                        Do Kronina przyleciał pierwszy bocian                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

70-lecie LO...

Przypominamy, że 10. czerwca 2017r. Liceum Ogólnokształcące im. Bohaterów Grunwaldu będzie obchodzić 70-lecie istnienia placówki. Organizatorzy uroczystości zapraszają wszystkich Państwa,...

Data dodania: 24-03-2017, 08:23

Fachowcy…

Błyskawicznie zmienia się zaawansowanie robót na budowie nowego parkingu przy ulicy Mickiewicza. Firma ze Strzegomia utrzymuje rewelacyjne tempo i wszystko wskazuje na to, że parking może...

Data dodania: 24-03-2017, 04:56

Miał w garażach prawie 20 kilogramów narkotyków....

Policjanci z Elbląga zatrzymali w Pasłęku 42-latka, który w użytkowanych przez siebie garażach przechowywał narkotyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 7 kilogramów amfetaminy i...

Data dodania: 23-03-2017, 13:40

W kinie...

Na nadchodzący weekend Kino Zamkowe przygotowało dwie propozycje filmowe. Pierwsza z nich skierowana jest do najmłodszych widzów. Animacja Ozzy, bo o niej właśnie mowa, opowiada o losach...

Data dodania: 23-03-2017, 09:22

Pasłęcko – lidzbarska załoga z miejscem na podium…

Wśród 30 załóg, jakie wystartowały w minioną niedzielę w imprezie pod nazwą 1 Sprint o Mistrzostwo Ziemi Lubawskiej pojawił się pasłęcki akcent - 1 miejsce w kategorii K3 wywalczył...

Data dodania: 21-03-2017, 11:46

1

2

3

4

5

Archiwum


„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Anna

Data dodania:poniedziałek 22 lutego 2016 godz: 13:14:15

W dniu 19 lutego 2016 r. młodzież ze szkół podstawowych Gminy Godkowo zaprezentowała swoją szeroką wiedzę pożarniczą w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
Do udziału w eliminacjach gminnych zakwalifikowało się po 5 uczniów ze szkól podstawowych w Bielicy i Godkowie. Publiczną Szkołę Podstawową Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy reprezentowali:
1. Julia Piórkowska
2. Nikola Anna Stolica,
3. Adrian Głuszyk,
4. Gabriela Roman,
5. Kacper Rokosz,
Przygotowywani przez Panią Renatę Boruc.
Super sołtys powiatu elbląskiego

Anna

Data dodania:środa 17 lutego 2016 godz: 12:47:32

Zachęcamy wszystkich do głosowania w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Elbląski "Super Sołtys Powiatu Elbląskiego 2016". Aby oddać głos należy wysłać SMS na numer 71160 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS) wpisując w treści kod przypisany każdemu kandydatowi.
Kandydatury zgłoszone przez Urząd Gminy w Godkowie:
- Sławomir Łesyk - Sołtys Godkowo - SMS o treści DE.NPS.10
- Ryszard Łapka - Sołtys Podągi - SMS o treści DE.NPS.9
- Natalia Ciarcińska - Sołtys Lesiska -  SMS o treści DE.NPS.6
- Halina Potrapeluk - Sołtys Skowrony- SMS o treści DE.NPS.11
- Eligiusz Korzeniowski - Sołtys Szymbory - SMS o treści DE.NPS.8
- Bogdan Chojecki - Sołtys Stojpy - SMS o treści DE.NPS.7

Głosowanie potrwa do 3 marca 2016 r. do godz. 23:00.Każdy może wysłać dowolną liczbę głosów.Szczegóły na stronie Dziennika Elbląskiego w zakładce KONKURSY.
Dzień Babci i Dziadka w Skowronach...

Anna

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 13:12:41

W sobotę 30 stycznia 2016 r. w świetlicy wiejskiej  w Skowronach obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci i młodzież przygotowała część artystyczną, która umiliła wspólnie spędzony czas. Następnie dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom laurki z okazji ich święta. Tym miłym akcentem rozpoczęła się zabawa choinkowa, w trakcie której nie brakowało konkursów z nagrodami, wspólnego tańca  i upominków wręczonych przez Mikołaja.

Opiekun świetlicy - Alina Koroś
Imprezowo w Szymborach....

Anna

Data dodania:poniedziałek 8 lutego 2016 godz: 10:46:58

W sobotę 30 stycznia 2016 r. w świetlicy wiejskiej w Szymborach zorganizowano zabawę choinkową dla dzieci, połączoną z obchodami Dnia Babci i Dziadka.
Były tańce, konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki i świetnie się z nimi bawił.
W trakcie imprezy dzieci podarowały swoim Babciom i Dziadkom wykonane wcześniej w świetlicy laurki.Uczestnicy zabawy składają serdeczne podziękowania dla sponsorów:
Harcerze w Bielicy...

Anna

Data dodania:czwartek 4 lutego 2016 godz: 12:55:34

Od 23.01 do 27.01 gościliśmy w Publicznej Szkole Podstawowej SPSK w Bielicy wyjątkowych młodych ludzi – harcerki z 17 Olsztyńskiej Drużyny „Dolina” i harcerzy z 8 Olsztyńskiej Drużyny „Szperacze”.Pomimo trudów niesionych przez zimową aurę, harcerze z uśmiechami na twarzach przekroczyli skromne progi naszej palcówki. Bielica i jej okolice okazały się dla olsztyńskiej drużyny wspaniałym miejscem do zabaw i pieszych wędrówek. Każdy dzień zdawał się przynosić im nowe doświadczenia. I dlatego też zacni goście zgodnie zapowiedzieli, że wrócą do nas już za rok.
Aneta Kuc
Turniej unihokeja...

Anna

Data dodania:poniedziałek 1 lutego 2016 godz: 09:54:30

Drugim turniejem organizowanym podczas ferii zimowych przez Elbląski Szkolny Związek Sportowy był turniej Unihokeja rozgrywany w ubiegły piątek w Gronowie Elbląskim. Puchar Starosty w kategorii dziewcząt zdobyła reprezentacja SP Godkowo pokonując bez większych problemów drużynę Gronowa Elbląskiego 10:0. Drużyna chłopców wywalczyła II miejsce pokonując gospodarzy 9:0 i ulegając zespołowi Szkoły Podstawowej z Zielonki Pasłęckiej 1:5. Mecze rozgrywane były 2 x 10 minut. Skład dziewcząt: Buszowecka Katarzyna(K), Łuciw Magdalena, Kalińska Sandra, Kozakiewicz Paulina(B), Przybysz Julia, Bogdanowicz Weronika, Jechna Zofia, Wąsowska Kinga. Skład chłopców: Dyl Szymon(K), Dudkowski Dawid, Trochimiuk Nikodem, Wąsowski Jakub, Król Dominik(B), Bogdański Tomasz. Opiekunem drużyn był Michał Dutkiewicz.
Kulig w Szymborach...

Anna

Data dodania:czwartek 28 stycznia 2016 godz: 14:03:16

Dnia 23.01.2016r.  w Szymborach został zorganizowany kulig dla dzieci. Uczestniczyły w nim wszystkie dzieci, nawet te najmłodsze wraz z opiekunami. Były także dzieci z innych miejscowości. Po odbytym kuligu wszyscy udaliśmy się na poczęstunek - kiełbaski z ogniska. W tym dniu bezpieczeństwo zapewnili nam strażacy z Godkowa, którym serdecznie dziękujemy.  Podziękowania składamy także naszym sponsorom - GS Godkowo i Piekarni Tradycja oraz Sołtysowi i Radzie Sołeckiej za pomoc w zorganizowaniu kuligu.
Informację przygotowała Pani Anna Kabłasz – opiekun świetlicy wiejskiej w Szymborach
Puchar Ferii 2016 dla dziewcząt z Godkowa...

Anna

Data dodania:czwartek 28 stycznia 2016 godz: 08:32:49

W środę 27 stycznia w Gronowie Elbląskim odbył się turniej piłki nożnej o Puchar Starosty Elbląskiego. Turniej rozgrywany był w ramach zajęć sportowych jako Puchar Ferii 2016. Bardzo dobrze zaprezentowała się drużyna dziewcząt Szkoły Podstawowej w Godkowie, która pokonała rówieśniczki z Jegłownika oraz Gronowa Elbląskiego zajmując I miejsce. Gorzej za to wypadła drużyna chłopców, która po zaciętych meczach musiała uznać wyższość rywali w rozgrywkach i z 3 punktami uplasowała się na czwartym miejscu. Każdy z zawodników otrzymał słodki poczęstunek przygotowany przez ESZS. Skład zwycięskiej drużyny dziewcząt: Łuciw Magdalena, Buszowecka Katarzyna, Kalińska Sandra, Kozakiewicz Paulina, Przybysz Julia, Bogdanowicz Weronika, Jechna Zofia, Wąsowska Kinga.
md

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

STASIAK *OKNA*DRZWI*PODŁOGI

Teraz także w ofercie TYNKI DEKORACYJNE i KARNISZE!   więcej »

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych

Zatrudnię pracowników ogólnobudowlanych. Oferuję dobre warunki pracy i godziwe wynagrodzenie. Szczegóły pod nr telefonu: 510249144. więcej »

PRACA w Alior Banku

Placówka Alior Banku w Pasłęku poszukuje pozytywnie nastawionych, energicznych i zaangażowanych osób, które chciałyby poszerzać swoje doświadczenia zawodowe w obszarze doradztwa, sprzedaży i obsługi... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 137604670 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:70

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl