23 Sierpnia 2017
 

Jarmark św. Bartłomieja                                                                                                                                        4 września początek roku szkolnego                                                                                                                                        Trwają przygotowania do jubileuszu miasta                                                                                                                                        Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 6:2                                                                                                                                        Apel o pomoc dla ofiar gwałtownych burz i nawałnic                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Rychliki: Dożynki w niedzielę...

Dożynki gminne w Rychlikach zaplanowano na najbliższą niedzielę 27. sierpnia. Imprezę poprzedzi msza św. odprawiona o godz.11-stej w miejscowym kościele. Po niej (około godz. 12-stej) na...

Data dodania: 23-08-2017, 07:51

Nowe alejki na cmentarzu…

Ogłoszony został przetarg na budowę nowych alejek na cmentarzu komunalnym przy ul Steffena. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu alejek o nawierzchni...

Data dodania: 22-08-2017, 05:19

Udana zabawa na Jarmarku św. Bartłomieja...

Pasłęcki Jarmark św. Bartłomieja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród wystawców, jak i uczestników imprezy. Wśród nich są osoby, które przyjeżdżają tu z sąsiednich gmin, a nawet...

Data dodania: 21-08-2017, 09:09

Balony już w środę…

XXI Zawody Balonowe im. Bogusława Stankiewicza rozpoczynają się już w środę 23 sierpnia. Miejmy nadzieję, że do środy wyklaruje się pogoda i przestanie wiać i padać. Poniżej program...

Data dodania: 21-08-2017, 05:23

Chodziarze z Pasłęka walczą o Puchar Bałtyku....

Prawie dwustu zawodników wystartowało w sobotnich zawodach nordic walking w Łężycach, będących piątym etapem Pucharu Bałtyku. Oczywiście wśród chodziarzy nie mogło zabraknąć pasłęczan,...

Data dodania: 20-08-2017, 11:19

1

2

3

4

5

Archiwum


Teatr przy stoliku w Godkowie

Anna

Data dodania:poniedziałek 14 listopada 2016 godz: 09:26:11

W środę 9 listopada odbył się spektakl Teatru przy stoliku pt. ,,Świeczka zgasła" A. Fredry, w wykonaniu aktorów z teatru im. S. Jaracza w Olsztynie. Aktorów zaprosiła Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo.
Frekwencja dopisała. Spektakl przebiegł w miłej atmosferze. Publiczność była zachwycona i nagrodziła aktorów gromkimi brawami.
info nadesłane
Zaproszenie na halowy turniej piłki nożnej

Anna

Data dodania:środa 9 listopada 2016 godz: 08:12:51

Serdecznie zapraszamy na halowy turniej piłki nożnej o Puchar Wójta Gminy Godkowo  który odbędzie się w najbliższą sobotę 12 listopada o godzinie 13:00 na sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej w Godkowie. Każda drużyna powinna składać się z czterech osób,trojga dzieci (rocznik 2004 i młodsi) oraz jednej osoby dorosłej. Zespoły chętne do wzięcia udziału w rozgrywkach prosimy zgłaszać pod nr tel 512 735 115.
Zapraszamy
INFORMACJA o zmianie organizacji ruchu...

Anna

Data dodania:piątek 21 pażdziernika 2016 godz: 09:20:20

Zarząd Dróg Powiatowych w Elblągu zs. w Pasłęku, w związku z realizacją zadania pn.: „Remont drogi powiatowej nr 1183N Godkowo-Klekotki na odcinku Godkowo-Skowrony”, informuje, że w dniu 21.10.2015r. (piątek) całkowicie zamknięty będzie ww. odcinek drogi (od tartaku w kierunku miejscowości Skowrony) o długości ok 550 mb. W związku z powyższymi utrudnieniami ruch odbywać się będzie objazdem odpowiednio oznakowanym przez Wykonawcę robót.
Za wszelkie utrudnienia przepraszamy.
III miejsce w mini piłce siatkowej...

Anna

Data dodania:czwartek 20 pażdziernika 2016 godz: 09:01:58

W środę 19 października w Gronowie Górnym odbył się Finał Powiatowy Mini Piłki Siatkowej "3" dziewcząt. Po bardzo zaciętych i emocjonujących meczach drużyna ze Szkoły Podstawowej w Godkowie zajęła wysokie III miejsce. Skład drużyny: Bogdanowicz Weronika, Jechna Zofia, Przybysz Julia, Mazurek Maja, Szypluk Klara, Gajownik Łucja, Kalińska Daria. 
Wyniki:
SP Zwierzno - SP Godkowo 0:2(18:25,15:25)
SP Gronowo Górne - SP Godkowo 2:1(25:16,14:25,16:14)
Półfinał:
SP Godkowo - SP Milejewo 1:2(15:25, 25:18, 12:15)
mecz o III miejsce:
SP Młynary - SP Godkowo 1:2(25:19,18:25,13:15)
Info. Szkoła Podstawowa w Godkowie
Dzień Edukacji Narodowej w w Bielicy...

Anna

Data dodania:wtorek 18 pażdziernika 2016 godz: 10:03:00

„Niespotykanie dobre serce masz aż, aż, uwierzyć sam w to dziś nie mogę. Takie nietypowe lekcje twoje – takie chcę dziś mieć…” Takie słowa rozbrzmiewały na ustach uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Bielicy podczas obchodów Dnia Edukacji Narodowej. Uroczystą akademię przygotowali z tej okazji członkowie szkolnego koła teatralno – recytatorskiego „Mistrzowie Słowa”. Spektakl spotkał się z dużym uznaniem ze strony publiczności. Nauczyciele nie ukrywali łez wzruszenia, nie powstrzymywali się od radosnego śmiechu i nie szczędzili słów uznania dla zaangażowania i profesjonalizmu młodych artystów. Zwieńczeniem przedstawienia było wręczenie całemu gronu pedagogicznemu oraz pracownikom obsługi kwiatów i własnoręcznie wykonanych laurek. Oby nigdy nie zbrakło w naszej szkole tak wspaniałych chwil, kiedy to nauczyciele i uczniowie są sobie szczególnie bliscy.
info: SPSK w Bielicy
Uczniowie z Godkowa biegali przełaje...

Anna

Data dodania:poniedziałek 17 pażdziernika 2016 godz: 09:12:30

W ramach Powiatowej Inauguracji Sportowego Roku Szkolnego 2016/2017 w Pasłęckim Parku Ekologicznym odbyły się Jesienne Biegi Przełajowe. Uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Godkowie zdobyli dwa medale. W kategorii dziewcząt klas III - srebrny medal wybiegała Julia Bloch, natomiast brązowy medal zdobył Mateusz Anuciński - również klasa III. Opiekun - Michał Dutkiewicz.
APEL do mieszkańców

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 13:04:09

Zwracamy uwagę na jakość wrzucanych tekstyliów i odzieży do pojemników ze znakiem PCK z uwagi na odnotowanie znacznego wzrostu odpadów komunalnych ( śmieci, jedzenia, puszek, opakowań szklanych i plastikowych oraz mokrych, porwanych i brudnych tekstyliów itp. ). Odzież z pojemników Polskiego Czerwonego Krzyża trafia do osób potrzebujących, a dochód z nadwyżki odsprzedanej odzieży przeznaczany jest na działania celowe, tj. działania pro socjalne: odżywianie głodnych dzieci, poprawę życia najbiedniejszych rodzin, tworzenie miejsc pomocy dla potrzebujących oraz działania prozdrowotne, poprzez zakup rowerów rehabilitacyjnych trójkołowych dla osób niepełnosprawnych.
Przypominamy, że do pojemników wrzucamy (zgodnie z opisem na pojemnikach): odzież czystą, nieporwaną, suchą- nadająca się do przekazania potrzebującym, obuwie czyste, sparowane, związane (w miarę możliwości każdą parę obuwia w osobnej reklamówce), czystą pościel, czyste nieuszkodzone zabawki.
ŻURAW ZNOWU LATA

Anna

Data dodania:wtorek 11 pażdziernika 2016 godz: 08:52:30

W minioną sobotę 8 pazdziernika w Godkowie odbył się mecz II Grupy A Klasy,pomiędzy rodzimym Klubem Sportowym Żuraw Godkowo a drużyną Kaczkan Huragan II Morąg,zakończony zwycięstwem naszej drużyny 3:2.Zwycięstwem tym bardziej cennym iż klub z Morąga jest od początku rundy jesiennej liderem tabeli i to właśnie w Godkowie doznał pierwszej porażki.Niestety liderom pogodzenie się z przegraną nie przyszło łatwo.W trakcie dość burzliwego meczu zgłosili głównemu sędziemu prośbę sprawdzenia zgodności tożsamości wszystkich naszych zawodników.Sędzia przychylił sie ich prośbie i wraz z kapitanem drużyny z Morąga dokonał weryfikacji zawodników.Oczywiście wszyscy piłkarze KS Żuraw Godkowo byli uprawnieni do gry. W najbliższy weekend podopieczni pana Mariusza Perlejewskiego jadą po kolejne 3 punkty do Pieniężna.
info: nadesłane (io)

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Remont-budowlane>szukam usługi

Wspólnota Mieszkaniowa DOMATOR 14-400 Pasłęk ul. Ogrodowa 13. Poszukuje firmy na wykonanie przyłącza budynku do sieci kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego budynku. więcej »

PRACA

Praca dla mężczyzny na stanowisku KIEROWCA w sklepie mięsnym. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Praca dla osoby z Pasłęka! Więcej informacji udzielę telefonicznie: 660-404-607 więcej »

Elmro meble kuchene na wymiar

Elmro to produkcja i projektowanie mebli kuchennych i szaf na wymiar. Zadzwoń 507559799 i umów się na darmowy pomiar. Na miejscu ustalimy wygląd kuchni, dopasujemy odpowiednie wyposażenie,... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 146256967 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:47

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl