22 Sierpnia 2017
 

Jarmark św. Bartłomieja                                                                                                                                        4 września początek roku szkolnego                                                                                                                                        Trwają przygotowania do jubileuszu miasta                                                                                                                                        Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 6:2                                                                                                                                        Apel o pomoc dla ofiar gwałtownych burz i nawałnic                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Nowe alejki na cmentarzu…

Ogłoszony został przetarg na budowę nowych alejek na cmentarzu komunalnym przy ul Steffena. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na wykonaniu alejek o nawierzchni...

Data dodania: 22-08-2017, 05:19

Udana zabawa na Jarmarku św. Bartłomieja...

Pasłęcki Jarmark św. Bartłomieja cieszy się ogromną popularnością zarówno wśród wystawców, jak i uczestników imprezy. Wśród nich są osoby, które przyjeżdżają tu z sąsiednich gmin, a nawet...

Data dodania: 21-08-2017, 09:09

Balony już w środę…

XXI Zawody Balonowe im. Bogusława Stankiewicza rozpoczynają się już w środę 23 sierpnia. Miejmy nadzieję, że do środy wyklaruje się pogoda i przestanie wiać i padać. Poniżej program...

Data dodania: 21-08-2017, 05:23

Chodziarze z Pasłęka walczą o Puchar Bałtyku....

Prawie dwustu zawodników wystartowało w sobotnich zawodach nordic walking w Łężycach, będących piątym etapem Pucharu Bałtyku. Oczywiście wśród chodziarzy nie mogło zabraknąć pasłęczan,...

Data dodania: 20-08-2017, 11:19

4 września początek roku szkolnego…

Uroczysta inauguracja roku szkolnego 2017 – 2018 będzie miała miejsce w poniedziałek 4 września o godzinie 11:00 w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Sprzymierzonych. Przy okazji oddany...

Data dodania: 19-08-2017, 05:14

1

2

3

4

5

Archiwum


Nowy sprzęt dla strażaków...

Anna

Data dodania:piątek 7 pażdziernika 2016 godz: 14:05:30

Jednostka OSP w Godkowie wzbogacona została o nowy sprzęt, wykorzystywany w ratownictwie drogowym m.in. do uwalniania osób poszkodowanych w wypadkach drogowych. Narzędzia przekazane zostały przez Komendę Miejską Powiatowej Straży Pożarnej w Elblągu, a ich wartość wynosi ok 56 000 zł.
info: UG Godkowo
Złote gody...

Anna

Data dodania:poniedziałek 3 pażdziernika 2016 godz: 12:43:00

W dniu 30 września 2016 roku podczas Sesji Rady Gminy Godkowo odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dla Państwa:. Janiny i Romana Arciszewskich, zam. w Skowronach, Oleny i Aleksandra Buszoweckich, zam. w Lesiskach oraz Barbary i Wincentego Markiszów, zam. w Osieku. Dostojnych Gości oraz towarzyszących im członków rodzin powitali Pan Andrzej Bondaruk - Wójt Gminy Godkowo oraz Pan Mariusz Dziki – Przewodniczący Rady Gminy Godkowo, którzy serdecznie podziękowali Dostojnym Jubilatom za chęć przybycia na uroczystość i wyrazili swój szacunek i uznanie dla wytrwałości i niezłomności wszystkich par małżeńskich, które pomimo wielu przeciwności losu dotykających każdego człowieka doczekały tak wspaniałego jubileuszu. Parom wręczono im okolicznościowe „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadane im przez Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, listy gratulacyjne od Pana Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, oraz okolicznościowe upominki i kwiaty od Wójta Gminy Godkowo i Rady Gminy Godkowo.
info: UG Godkowo
Dożynki powiatowe za nami...

Anna

Data dodania:poniedziałek 3 pażdziernika 2016 godz: 12:28:45

24 września na boisku w Godkowie odbyły się dożynki powiatowe. Uroczystości poprzedziła msza święta, którą odprawił ks. Biskup Jacek Jezierski. Po niej starostowie dożynek (Zofia Żuk i Mariusz Sadowski) przekazali na ręce starosty elbląskiego Macieja Romanowskiego i wójta Godkowa Andrzeja Bondaruka bochenki chleba, wypieczone z tegorocznych zbóż. Gospodarze symbolicznie podzielili się nimi ze wszystkimi gośćmi. Później był czas na wręczenie nagród, wyróżnień i podziękowań, a trzeba przyznać, że w tym roku było ich wyjątkowo dużo. Dożynki były też okazją do oficjalnego przekazania wozu strażakom z Godkowa.
Dorośli, dzieciaki pomóżcie nakarmić zwierzaki!

Anna

Data dodania:czwartek 15 września 2016 godz: 09:28:11

W dniach od 19.09.2016 r. do 14.10.2016 r. w Szkole Podstawowej w Godkowie przeprowadzona zostanie zbiórka karmy dla podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt w miejscowości Zbożne k. Morąga, gdzie m.in. trafiają psy z terenu Gminy Godkowo. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wsparcia tej akcji i zakupu karmy lub akcesoriów dla bezdomnych zwierząt w schronisku. Zbierane będą : sucha karma, karma w puszkach, kasza, ryż, makaron, koce, legowiska, obroże, smycze, kagańce - mogą być używane. Celem tej inicjatywy jest przede wszystkim pomoc bezdomnym zwierzętom, nauka odpowiedzialnej postawy wobec zwierząt oraz zapobieganie nietolerancji i przedmiotowemu traktowaniu zwierząt. Pokarm oraz inne artykuły prosimy przynosić do Szkoły Podstawowej w Godkowie. Po zakończeniu akcji, dwie klasy, które uzbierają najwięcej karmy pojadą przekazać zebrane dary do schroniska.
Za pomoc Dziękujemy.
Nowa droga gotowa...

Anna

Data dodania:wtorek 13 września 2016 godz: 08:59:53

Wczoraj dokonano odbioru zadania pn. „Remont drogi gminnej w Piskajnach”, które polegało na ułożeniu na istniejącej nawierzchni brukowej nawierzchni bitumicznej, składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej grubości 4 cm każda. Dodatkowo wykonano odbudowania rowów przydrożnych oraz przebudowę istniejących przepustów pod drogą i zjazdami. Szerokość przebudowanego odcinka drogi wynosi 3 m przy długości 927 metrów. Ponadto wykonano obustronnie utwardzone pobocza o szerokości 0,75 m. Powyższe prace wykonała firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim. Całkowity koszt zadania wyniósł 289. 670,76 zł, w tym dofinansowanie w wysokości 70.000,00 zł z budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego pochodzących z tytułu włączeń gruntów rolnych z produkcji rolnych. Przebudowany odcinek w/w drogi zwiększy płynność ruchu, poprawi bezpieczeństwo komunikacyjne oraz zdecydowanie poprawi wizerunek miejscowości Piskajny.
info: UG Godkowo
Dożynki powiatowe...

Anna

Data dodania:poniedziałek 12 września 2016 godz: 12:49:40

W bieżącym roku gospodarzem Dożynek Powiatu Elbląskiego jest Gmina Godkowo.Uroczystości zaplanowane są na 24 września 2016 r. na boisku gminnym w Godkowie.Rozpoczną się o godz. 14:00 Mszą Świętą Polową, po czym odbędzie się część oficjalna. Ponadto w programie:- prezentacja dorobku kulturalnego gmin powiatu elbląskiego- prezentacja stoisk - występy zespołów ludowych z okolicznych gmin- konkurs dla wójtów i burmistrzów- rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy i najładniejsze stoisko- atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, zabawy z animatorem, malowanie twarzy i inne.Gwiazdy wieczoru - zespół ZANOZA, zespół GESEK.Na zakończenie planowana jest zabawa przy muzyce zespołu MUSIC LOVE.
Konwent Dyrektorów Zarządców Dróg Powiatowych Województwa...

Anna

Data dodania:czwartek 8 września 2016 godz: 14:35:03

Dnia 2 września 2016 r. w Hotelu MŁYN KLEKOTKI położonego na terenie Gminy Godkowo odbyło się Prezydium Konwentu Dyrektorów Zarządców Dróg Powiatowych z Województwa Warmińsko-Mazurskiego.Gospodarzami spotkania byli Starosta Elbląski - Pan Maciej Romanowski oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Elblągu z siedzibą w Pasłęku - Pan Tadeusz Przyborski. W programie oprócz omówienia bieżących tematów i wystąpienia Starosty, przewidziano prezentacje przygotowane przez Powiat Elbląski i Zarząd Dróg Powiatowych oraz firm związanych z budową i remontami dróg. Jednym z uczestników spotkania był Wójt Gminy Godkowo Pan Andrzej Bondaruk. 
info: UG w Godkowie
Nowy wóz dla OSP ...

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 sierpnia 2016 godz: 11:43:12

Wyposażenie jednostki OSP w Godkowie w ostatnim czasie zostało wzbogacone o nowy pojazd - samochód ratowniczo - gaśniczy lekki markiRENAULT MASCOT.  Wartość szacunkowa pojazdu to 80 tys. zł, a rok produkcji 2008.  Nowy nabytek pozyskano nieodpłatnie z Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Elblągu. Coraz lepsze wyposażenie jednostki OSP w Godkowie ma niewątpliwie duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Podziękowania należą się dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój jednostki, chętnych do działania i zawsze aktywnych.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Remont-budowlane>szukam usługi

Wspólnota Mieszkaniowa DOMATOR 14-400 Pasłęk ul. Ogrodowa 13. Poszukuje firmy na wykonanie przyłącza budynku do sieci kanalizacji deszczowej i drenażu opaskowego budynku. więcej »

PRACA

Praca dla mężczyzny na stanowisku KIEROWCA w sklepie mięsnym. Wymagane prawo jazdy kategorii B. Praca dla osoby z Pasłęka! Więcej informacji udzielę telefonicznie: 660-404-607 więcej »

Elmro meble kuchene na wymiar

Elmro to produkcja i projektowanie mebli kuchennych i szaf na wymiar. Zadzwoń 507559799 i umów się na darmowy pomiar. Na miejscu ustalimy wygląd kuchni, dopasujemy odpowiednie wyposażenie,... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 146195740 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:78

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl