27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Wycieczka do zoo

Anna

Data dodania:piątek 10 czerwca 2016 godz: 11:57:06

W piątek 03.06.2016r uczniowie z Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Bielicy uczestniczyli we wspaniałej wycieczce do gdańskiego zoo oliwa. Wyjazd był szczególnie atrakcyjny dla najmłodszej grupy naszych wychowanków, czyli przedszkolaków. Dzieci były zachwycone przejazdem kolejką,którą urozmaicały ciekawe komentarze przewodnika.Opowiadał on o każdym zwierzęciu z dużym zaangażowaniem nie pomijając ciekawostek dotyczących typowych zachowań każdego ze zwierząt. Podczas wycieczki znalazł się czas na fotografowanie podopiecznych zoo oraz odpoczynek. Powrót do Bielicy przebiegał w  iście szampańskich humorach. Wszyscy dzielili się ze sobą swoimi wrażeniami. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem , ale również atrakcyją lekcją przyrody. Oby kolejne wycieczki były również udane.
info: nadeslane
 
Gminne zawody sportowo – pożarnicze

Anna

Data dodania:czwartek 9 czerwca 2016 godz: 10:39:30

 Imprezę zaplanowano na 11 czerwca na boisku sportowym w Godkowie. Gminne zawody sportowo – pożarnicze w kategorii MDP i OSP rozpoczną się tuż po 11-stej. O 13.00 podsumowanie zawodów, wręczenie pucharów i dyplomów. Ponadto będzie okazja do spróbowania strażackiej grochówki. 
info: organizatorzy
Dni Rodziny - podsumowanie festynu...

Anna

Data dodania:wtorek 7 czerwca 2016 godz: 09:20:05

Podczas Dnia Rodziny organizowanego w niedzielę 28. maja na boisku gminnym w Godkowie ogłoszono wyniki i wręczono nagrody uczestnikom konkursu Rola rodziny w profilaktyce uzależnień dzieci i młodzieży”. Konkurs skierowany był do uczniów klas IV-VI Szkół Podstawowych z terenu Gminy Godkowo oraz Gimnazjum w Dobrym. Uczniowie przygotowali prace w kategorii PLAKAT i WIERSZ. Łącznie do konkursu zgłoszono 18 plakatów i 8 wierszy. Podczas festynu odbyła się wystawa prac konkursowych. Komisja Konkursowa jako zwycięzców wyłoniła następujące osoby:
Impreza z okazji Dnia Dziecka w Dobrym

Anna

Data dodania:czwartek 2 czerwca 2016 godz: 10:21:26

Jak co roku policjanci z Młynar i Elbląga włączają się w działania na rzecz dzieci z gimnazjum w Dobrym (pow. elbląski, gm. Godkowo). Były konkursy, gry i zabawy. Nie zabrakło pogadanek na temat bezpieczeństwa, spotkania z mistrzem świata w kulturystyce oraz pokazu strażaków. Wszystko to w ramach obchodów Dnia Dziecka.
Uczniowie z Godkowa w finale powiatowym w 3-boju...

Anna

Data dodania:sobota 21 maja 2016 godz: 19:41:32

Dużym sukcesem zakończył się Finał Powiatowy w 3-boju LA dziewcząt i chłopców dla Szkoły Podstawowej w Godkowie. Zawody rozgrywane na obiekcie pasłęckiego liceum drużyna dziewcząt zakończyła na II miejscu, zdobywając srebrne medale Mistrzostw Powiatu Elbląskiego. Uzyskany wynik daje awans do startu w finałach wojewódzkich w Lubawie. Najlepszą zawodniczką w całym turnieju została Weronika Bogdanowicz(SP Godkowo), która łącznie w trzech konkurencjach zdobyła najwięcej punktów - 169. Drużyna chłopców zajęła VI miejsce.
Drużyna dziewcząt w składzie: Weronika Bogdanowicz, Julia Przybysz, Zofia Jechna, Maja Mazurek, Łucja Gajownik.
Drużyna chłopców: Wąsowski Jakub, Andruszkiewicz Jakub, Czarnecki Alan, Anuciński Mateusz, Jaroszewicz Kacper.
Dni rodziny na sportowo - zaproszenie na festyn

Anna

Data dodania:piątek 20 maja 2016 godz: 13:45:14

W neidzielę 29.05.2016r. w godzinach 12.00 – 17.00 odbędą sie obchody "Dnia Rodziny na Sportowo" w Godkowie na boisku gminnym. Program:
Uroczyste rozpoczęcie godzina 12.00
Konkurencje sportowe
Atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnia, basen z kulkami, paintball, popcorn – gratis
Pomiar ciśnienia i poziomu cukru – ratownicy OSP Godkowo
"Namiot profilaktyczny Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Godkowie" – ogłoszenie wyników i wręczenie nagród w konkursie "Rola rodziny w profilaktyce uzależnień dzieci i młodzieży"
Kiełbaska – gratis
Zakończenie i wręczenie atrakcyjnych nagród godzina 17.00
Dzień Europejski po raz dwunasty...

Anna

Data dodania:czwartek 19 maja 2016 godz: 08:42:29

Już od 12 lat Dzień Europejski cieszy się dużym uznaniem zarówno wśród młodzieży, rodziców, nauczycieli Gimnazjum w Dobrym, jak i przedstawicieli wielu instytucji, z którymi szkoła współpracuje. Podobnie jak w ubiegłym roku, na uroczystość przybyło liczne grono zaproszonych gości: władze wojewódzkie, powiatowe i gminne oraz społeczność lokalna. Uroczystość odbyła się 12 maja 2016 r. Wzięły w niej udział także dzieci z Punktu Przedszkolnego działającego przy Gimnazjum w Dobrym. Młodzież pod kierunkiem Pani Anny Więckowskiej – koordynatora Dnia Europejskiego, przygotowała dekorację oraz program artystyczny o tematyce kulinarnej. Uczniowie  zaprezentowali swój potencjał wokalny, plastyczny, aktorski, kulinarny i organizacyjny. Było kolorowo od akcentów ludowych, kulinarnych po muzykę i znane postacie. Uczniowie wykazali się pomysłowością i kreatywnością,  łącząc w subtelny sposób wiedzę z zabawą i pogłębiając więzi rówieśnicze.
Z wizytą u mundurowych...

Anna

Data dodania:środa 18 maja 2016 godz: 09:55:11

W ubiegłym tygodniu czniowie Publicznej Szkoły Podstawowej SPSK w Bielicy uczestniczyli w niezwykłej wycieczce do jednostki Straży Pożarnej oraz Komisariatu Policji w Pasłęku. Strażacy przygotowali dzieciom wiele atrakcji, wśród których znalazły się m. in.: przejażdżka wozem strażackim i lanie wody wężem strażackim.Na Komisariacie Policji szczególne wrażenie wywarł na uczniach areszt. Dużą przyjemnością było również dla nich obejrzenie radiowozu od wewnątrz. Dzieci dowiedziały się wielu ciekawostek na temat pracy strażaka i policjanta.Tydzień wcześniej 04.05.2016 r. uczniowie z klasy „0” odwiedziły Urząd Gminy w Godkowie. Tego samego dnia dzieci miały również okazję wysłać samodzielnie napisane listy. Nasi uczniowie zawędrowali także do miejscowego oddziału banku oraz biblioteki, odbywały się w niej wówczas interesujące zajęcia, które można uznać za najlepszą promocję czytelnictwa wśród najmłodszych.
Justyna Denisewicz

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142457849 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:11

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl