29 Kwietnia 2017
 

90-lecie Orkiestry OSP z Zielonki Pasłęckiej                                                                                                                                        Zawody strażackie już w sobotę 29. kwietnia nad jeziorkiem miejskim                                                                                                                                        Polonia Pasłęk - Tęcza Miłomłyn 4:2 (1:0). Trzy bramki Błażewicza!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Łap okazję i uniknij kary...

Biblioteka Publiczna w Pasłęku namawia swoich Czytelników do skorzystania z wyjątkowej okazji i zwrócenia przetrzymywanych książek. Tylko od 4 do 31 maja bieżącego roku można uniknąć...

Data dodania: 28-04-2017, 08:56

Zapraszamy na zawody strażaków z OSP…

W sobotę 29 kwietnia 2017 r. odbędą się zawody strażaków z OSP. Impreza organizowana jest w ramach jubileuszu 720 – lecia Pasłęka . Na najlepsze drużyny seniorów i juniorów czekają...

Data dodania: 28-04-2017, 05:12

W kinie...

W weekend na ekranie Kina Zamkowego pojawi się film Piękna i Bestia, będący aktorskim remakiem animowanego filmu Disneya z 1991 roku o tym samym tutle. Bella to błyskotliwa, piękna i...

Data dodania: 27-04-2017, 10:32

Przedszkolaki apelują: dbajmy o naszą planetę...

Z okazji obchodów Dnia Ziemi przedszkolaki z obu pasłęckich przedszkoli odwiedziły wczoraj burmistrza Wiesława Śniecikowskiego i złożyły na jego ręce apel w trosce o zdrowie wszystkich...

Data dodania: 26-04-2017, 09:09

Przy szpitalu powstanie nowy parking…

Rozpoczęła się przebudowa parkingu przy pasłęckim szpitalu. W związku z realizacją inwestycji, będą utrudnienia w poruszaniu się w okolicy placówki- Wjazd na teren szpitala został...

Data dodania: 24-04-2017, 11:52

1

2

3

4

5

Archiwum


Złote gody...

Anna

Data dodania:poniedziałek 3 pażdziernika 2016 godz: 12:43:00

W dniu 30 września 2016 roku podczas Sesji Rady Gminy Godkowo odbyła się uroczystość wręczenia „Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” dla Państwa:. Janiny i Romana Arciszewskich, zam. w Skowronach, Oleny i Aleksandra Buszoweckich, zam. w Lesiskach oraz Barbary i Wincentego Markiszów, zam. w Osieku. Dostojnych Gości oraz towarzyszących im członków rodzin powitali Pan Andrzej Bondaruk - Wójt Gminy Godkowo oraz Pan Mariusz Dziki – Przewodniczący Rady Gminy Godkowo, którzy serdecznie podziękowali Dostojnym Jubilatom za chęć przybycia na uroczystość i wyrazili swój szacunek i uznanie dla wytrwałości i niezłomności wszystkich par małżeńskich, które pomimo wielu przeciwności losu dotykających każdego człowieka doczekały tak wspaniałego jubileuszu. Parom wręczono im okolicznościowe „Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” nadane im przez Pana Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, listy gratulacyjne od Pana Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, oraz okolicznościowe upominki i kwiaty od Wójta Gminy Godkowo i Rady Gminy Godkowo.
info: UG Godkowo
Dożynki powiatowe za nami...

Anna

Data dodania:poniedziałek 3 pażdziernika 2016 godz: 12:28:45

24 września na boisku w Godkowie odbyły się dożynki powiatowe. Uroczystości poprzedziła msza święta, którą odprawił ks. Biskup Jacek Jezierski. Po niej starostowie dożynek (Zofia Żuk i Mariusz Sadowski) przekazali na ręce starosty elbląskiego Macieja Romanowskiego i wójta Godkowa Andrzeja Bondaruka bochenki chleba, wypieczone z tegorocznych zbóż. Gospodarze symbolicznie podzielili się nimi ze wszystkimi gośćmi. Później był czas na wręczenie nagród, wyróżnień i podziękowań, a trzeba przyznać, że w tym roku było ich wyjątkowo dużo. Dożynki były też okazją do oficjalnego przekazania wozu strażakom z Godkowa.
Dorośli, dzieciaki pomóżcie nakarmić zwierzaki!

Anna

Data dodania:czwartek 15 września 2016 godz: 09:28:11

W dniach od 19.09.2016 r. do 14.10.2016 r. w Szkole Podstawowej w Godkowie przeprowadzona zostanie zbiórka karmy dla podopiecznych Schroniska dla bezdomnych zwierząt w miejscowości Zbożne k. Morąga, gdzie m.in. trafiają psy z terenu Gminy Godkowo. Serdecznie zapraszamy mieszkańców do wsparcia tej akcji i zakupu karmy lub akcesoriów dla bezdomnych zwierząt w schronisku. Zbierane będą : sucha karma, karma w puszkach, kasza, ryż, makaron, koce, legowiska, obroże, smycze, kagańce - mogą być używane. Celem tej inicjatywy jest przede wszystkim pomoc bezdomnym zwierzętom, nauka odpowiedzialnej postawy wobec zwierząt oraz zapobieganie nietolerancji i przedmiotowemu traktowaniu zwierząt. Pokarm oraz inne artykuły prosimy przynosić do Szkoły Podstawowej w Godkowie. Po zakończeniu akcji, dwie klasy, które uzbierają najwięcej karmy pojadą przekazać zebrane dary do schroniska.
Za pomoc Dziękujemy.
Nowa droga gotowa...

Anna

Data dodania:wtorek 13 września 2016 godz: 08:59:53

Wczoraj dokonano odbioru zadania pn. „Remont drogi gminnej w Piskajnach”, które polegało na ułożeniu na istniejącej nawierzchni brukowej nawierzchni bitumicznej, składającej się z warstwy wiążącej i ścieralnej grubości 4 cm każda. Dodatkowo wykonano odbudowania rowów przydrożnych oraz przebudowę istniejących przepustów pod drogą i zjazdami. Szerokość przebudowanego odcinka drogi wynosi 3 m przy długości 927 metrów. Ponadto wykonano obustronnie utwardzone pobocza o szerokości 0,75 m. Powyższe prace wykonała firma Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o. o. z siedzibą w Lidzbarku Warmińskim. Całkowity koszt zadania wyniósł 289. 670,76 zł, w tym dofinansowanie w wysokości 70.000,00 zł z budżetu Województwa Warmińsko-Mazurskiego pochodzących z tytułu włączeń gruntów rolnych z produkcji rolnych. Przebudowany odcinek w/w drogi zwiększy płynność ruchu, poprawi bezpieczeństwo komunikacyjne oraz zdecydowanie poprawi wizerunek miejscowości Piskajny.
info: UG Godkowo
Dożynki powiatowe...

Anna

Data dodania:poniedziałek 12 września 2016 godz: 12:49:40

W bieżącym roku gospodarzem Dożynek Powiatu Elbląskiego jest Gmina Godkowo.Uroczystości zaplanowane są na 24 września 2016 r. na boisku gminnym w Godkowie.Rozpoczną się o godz. 14:00 Mszą Świętą Polową, po czym odbędzie się część oficjalna. Ponadto w programie:- prezentacja dorobku kulturalnego gmin powiatu elbląskiego- prezentacja stoisk - występy zespołów ludowych z okolicznych gmin- konkurs dla wójtów i burmistrzów- rozstrzygnięcie konkursu na najładniejszy wieniec dożynkowy i najładniejsze stoisko- atrakcje dla dzieci: zjeżdżalnie, zabawy z animatorem, malowanie twarzy i inne.Gwiazdy wieczoru - zespół ZANOZA, zespół GESEK.Na zakończenie planowana jest zabawa przy muzyce zespołu MUSIC LOVE.
Konwent Dyrektorów Zarządców Dróg Powiatowych Województwa...

Anna

Data dodania:czwartek 8 września 2016 godz: 14:35:03

Dnia 2 września 2016 r. w Hotelu MŁYN KLEKOTKI położonego na terenie Gminy Godkowo odbyło się Prezydium Konwentu Dyrektorów Zarządców Dróg Powiatowych z Województwa Warmińsko-Mazurskiego.Gospodarzami spotkania byli Starosta Elbląski - Pan Maciej Romanowski oraz Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Elblągu z siedzibą w Pasłęku - Pan Tadeusz Przyborski. W programie oprócz omówienia bieżących tematów i wystąpienia Starosty, przewidziano prezentacje przygotowane przez Powiat Elbląski i Zarząd Dróg Powiatowych oraz firm związanych z budową i remontami dróg. Jednym z uczestników spotkania był Wójt Gminy Godkowo Pan Andrzej Bondaruk. 
info: UG w Godkowie
Nowy wóz dla OSP ...

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 sierpnia 2016 godz: 11:43:12

Wyposażenie jednostki OSP w Godkowie w ostatnim czasie zostało wzbogacone o nowy pojazd - samochód ratowniczo - gaśniczy lekki markiRENAULT MASCOT.  Wartość szacunkowa pojazdu to 80 tys. zł, a rok produkcji 2008.  Nowy nabytek pozyskano nieodpłatnie z Komendy Miejskiej Powiatowej Straży Pożarnej w Elblągu. Coraz lepsze wyposażenie jednostki OSP w Godkowie ma niewątpliwie duży wpływ na poprawę bezpieczeństwa mieszkańców gminy. Podziękowania należą się dla wszystkich osób zaangażowanych w rozwój jednostki, chętnych do działania i zawsze aktywnych.
Po sesji - nowy radny...

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 sierpnia 2016 godz: 09:48:50

Podczas XX Sesji Rady Gminy Godkowo, która odbyła się 25 sierpnia 2016 r. nowo wybrany Radny z okręgu nr 13 obejmującego miejscowość Grądki  Robert Knyżewski odebrał zaświadczenie o wyborze na Radnego Gminy Godkowo i złożył ślubowanie odkąd oficjalnie objął mandat.Przypominamy, że wybory uzupełniające do Rady Gminy Godkowo w okręgu nr 13 zostały  zarządzone na 7 sierpnia 2016 r. wskutek rezygnacji ze sprawowania mandatu przez Leszka Drewnowskiego. Głosowania nie przeprowadzano, gdyż liczba zarejestrowanych  kandydatów była równa liczbie mandatów do obsadzenia. Kandydatura Pana Knyżewskiego została zgłoszona przez KWW Nowy Radny.Podczas XX Sesji Rady Gminy Godkowo oprócz przyjęcia Zmian Wieloletniej Prognozy Finansowej Gminy na lata 2016-2019 i zmian budżetu na 2016 rok przyjęto także uchwałę w sprawie ustanowienia tytułów "Honorowy obywatel Gminy Godkowo i zasłużony dla Gminy Godkowo" oraz uchwałę w sprawie przystąpienia Gminy Godkowo do realizacji zadania wspólnie z Powiatem Elbląskim polegającego na przebudowie drogi Nr 1161 N granica powiatu - Dobry-Krykajny (DW 513). Całkowita wartość kosztorysowa przebudowy tej drogi wynosi około 6 900 000 zł i jest to jedna z największych inwestycji prowadzonych przez Powiat Elbląski jak i Gminę Godkowo.
Info: UG Godkowo
 

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sprzedam ziemię

sprzedam 15 ha ziemi na terenie wsi Aniołowo. Kontakt : 602373018 więcej »

Zatrudnię sprzedawcę kasjera Kaktus Alkoholowy...

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać do 1.05.2017 na adres mailowy: kaktus.alkohol@gmail.com ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ – KASJERA Miejsce pracy: Pasłęk nowo otwarty sklep Kaktus-alkohole... więcej »

Praca dla kierowcy

Zatrudnię kierowcę do rozwożenia pizzy oraz kasjerkę.  tel.511-830-784 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 138940887 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:69

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl