25 Lutego 2017
 

Sesja nadzwyczajna                                                                                                                                        W kinie: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej oraz SING                                                                                                                                        Uwalić burmistrza - kiedy wybory samorządowe?                                                                                                                                        Wernisaż wystawy WYKLĘCI w czwartek w galerii POK                                                                                                                                        Będą kopać na Starym Mieście                                                                                                                                        Tablica ku czci żołnierzy wyklętych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Debatowali o zmianach w szkolnictwie...

Wszystkie samorządy w kraju przygotowują się do reformy oświaty, o której zadecydował rząd. Wczoraj, podczas nadzwyczajnej sesji radni debatowali o skutkach wprowadzanych zmian w...

Data dodania: 23-02-2017, 09:45

Weekend w kinie...

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne projekcje w Kinie Zamkowym. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć animowany musical SING. Jego głównym bohaterem jest koala Buster Moon-...

Data dodania: 23-02-2017, 08:29

Tablica ku czci żołnierzy wyklętych…

W imieniu pasłęckiego samorządu zapraszam Państwa na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w Pasłęckim Ośrodku Kultury w dniu 1 marca 2017 r....

Data dodania: 21-02-2017, 05:29

Zatańczyli dla Sebastiana...

Charytatywny maraton taneczny – to kolejna akcja, podczas której zbierano pieniądze na leczenie chorego na białaczkę Sebastiana. Wczorajsze dwie godziny treningu zaowocowały zbiórką...

Data dodania: 20-02-2017, 10:24

Charytatywny turniej piłki nożnej...

Wczoraj młodzi piłkarze zagrali w jednym z ważniejszych turniejów w swojej karierze, gdzie stawką było zebranie pieniędzy dla chorego kolegi z boiska. Sebastian, który jeszcze do niedawna...

Data dodania: 19-02-2017, 07:57

1

2

3

4

5

Archiwum


Dziewczyny na medal...

Anna

Data dodania:niedziela 13 marca 2016 godz: 19:17:00

W miniony czwartek tj. 10 marca 2016r. w Gronowie Elbląskim rozegrany został Finał Unihokeja Dziewcząt Igrzysk Młodzieży Szkolnej 2015/2016, w którym startowało łącznie siedem zespołów: Gronowo Elbląskie, Gronowo Górne, Zwierzno, Nowakowo, Godkowo, Zielonka Pasłęcka i Bielica. Swoją dominację w Powiecie Elbląskim potwierdziła Szkoła Podstawowa z Godkowa. Dziewczęta bez większych problemów dotarły do finału, w którym pokonały Szkołę z Zielonki Pasłęckiej 4:0 i tym samym wywalczyły I miejsce, uzyskując awans do Finału Wojewódzkiego.
Skład drużyny: Buszowecka Katarzyna, Kalińska Sandra, Kozakiewicz Paulina, Łuciw Magdalena, Bogdanowicz Weronika, Jechna Zofia, Jaczewska Gabriela, Wąsowska Kinga, Gajownik Łucja, Kalińska Daria, Wierzbicka Julia. Opiekun - Michał Dutkiewicz.
Uczniowie z Bielicy wzięli udział w matematycznym konkursie...

Anna

Data dodania:środa 9 marca 2016 godz: 10:14:51

Klasa III ze Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy wzięła udział w VI Powiatowym Konkursie Matematycznym klas III „MRÓWA”,, który odbył się w Szkole Podstawowej nr 25 w Elblągu. Konkurs dzielił się na dwa etapy. W pierwszym etapie nasi uczniowie wykonywali zadania grupowe. Organizatorzy przewidzieli także krótką przerwę dla „zregenerowania sił” uczestników. Drugi etap konkursu miał na celu wyłonienie „Mistrza Matematyki”, stąd też dzieci pracowały indywidualnie.
W czasie konkursu nie zabrakło emocji i zaciętej rywalizacji. Dzieci z naszej szkoły otrzymały dyplom z podziękowaniem za udział w konkursie oraz drobne upominki. Nie obyło się również bez nagrody niespodzianki, którą dla swoich najzdolniejszych trzecioklasistów przygotowała pani dyrektor Renata Biernacka.
Ewelina Brzezińska
Zaproszenie na Dzień Kobiet
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKIE PANIE NA GMINNE OBCHODY DNIA KOBIET KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W NASTĘPUJĄCYCH ŚWIETLICACH WIEJSKICH:

Data dodania:wtorek 1 marca 2016 godz: 12:26:27

Konkurs Wielkanocny ...

Anna

Data dodania:poniedziałek 29 lutego 2016 godz: 09:09:40

Biblioteka Publiczna Gminy Godkowo zaprasza dzieci i dorosłych do wzięcia udziału w konkursie ,,Tradycje Wielkanocne’’, na najpiękniejszą palmę, pisankę i ciasto wielkanocne.Należy przygotować:-pisanki(3 szt.) lub-palmę-ciasto wielkanocneKomisja oceni prace według każdej kategorii. Najładniejsze i najciekawsze prace zostaną nagrodzone. Prace konkursowe pozostają własnością organizatora. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się dnia 21.03.2016r. o godzinie 11:00 w świetlicy wiejskiej w Godkowie. Uczestnictwo w konkursie proszę zgłaszać do dnia 17.03.2016r. pod nr tel. 55 2497621 lub osobiście.
„MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”

Anna

Data dodania:poniedziałek 22 lutego 2016 godz: 13:14:15

W dniu 19 lutego 2016 r. młodzież ze szkół podstawowych Gminy Godkowo zaprezentowała swoją szeroką wiedzę pożarniczą w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM”.
Do udziału w eliminacjach gminnych zakwalifikowało się po 5 uczniów ze szkól podstawowych w Bielicy i Godkowie. Publiczną Szkołę Podstawową Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Bielicy reprezentowali:
1. Julia Piórkowska
2. Nikola Anna Stolica,
3. Adrian Głuszyk,
4. Gabriela Roman,
5. Kacper Rokosz,
Przygotowywani przez Panią Renatę Boruc.
Super sołtys powiatu elbląskiego

Anna

Data dodania:środa 17 lutego 2016 godz: 12:47:32

Zachęcamy wszystkich do głosowania w plebiscycie organizowanym przez Dziennik Elbląski "Super Sołtys Powiatu Elbląskiego 2016". Aby oddać głos należy wysłać SMS na numer 71160 (Koszt 1,23 zł z VAT za SMS) wpisując w treści kod przypisany każdemu kandydatowi.
Kandydatury zgłoszone przez Urząd Gminy w Godkowie:
- Sławomir Łesyk - Sołtys Godkowo - SMS o treści DE.NPS.10
- Ryszard Łapka - Sołtys Podągi - SMS o treści DE.NPS.9
- Natalia Ciarcińska - Sołtys Lesiska -  SMS o treści DE.NPS.6
- Halina Potrapeluk - Sołtys Skowrony- SMS o treści DE.NPS.11
- Eligiusz Korzeniowski - Sołtys Szymbory - SMS o treści DE.NPS.8
- Bogdan Chojecki - Sołtys Stojpy - SMS o treści DE.NPS.7

Głosowanie potrwa do 3 marca 2016 r. do godz. 23:00.Każdy może wysłać dowolną liczbę głosów.Szczegóły na stronie Dziennika Elbląskiego w zakładce KONKURSY.
Dzień Babci i Dziadka w Skowronach...

Anna

Data dodania:środa 10 lutego 2016 godz: 13:12:41

W sobotę 30 stycznia 2016 r. w świetlicy wiejskiej  w Skowronach obchodzono Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji dzieci i młodzież przygotowała część artystyczną, która umiliła wspólnie spędzony czas. Następnie dzieci wręczyły Babciom i Dziadkom laurki z okazji ich święta. Tym miłym akcentem rozpoczęła się zabawa choinkowa, w trakcie której nie brakowało konkursów z nagrodami, wspólnego tańca  i upominków wręczonych przez Mikołaja.

Opiekun świetlicy - Alina Koroś
Imprezowo w Szymborach....

Anna

Data dodania:poniedziałek 8 lutego 2016 godz: 10:46:58

W sobotę 30 stycznia 2016 r. w świetlicy wiejskiej w Szymborach zorganizowano zabawę choinkową dla dzieci, połączoną z obchodami Dnia Babci i Dziadka.
Były tańce, konkursy z nagrodami oraz słodki poczęstunek. Nie zabrakło także Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki i świetnie się z nimi bawił.
W trakcie imprezy dzieci podarowały swoim Babciom i Dziadkom wykonane wcześniej w świetlicy laurki.Uczestnicy zabawy składają serdeczne podziękowania dla sponsorów:

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Dam pracę

Zatrudnię kierowców kat. C+E. do pracy w Niimczech (niemiecka umowa) 1750 euro netto, system pracy 2/1, dojazdy firmowym autem.  Więcej informacji pod numerem: 692-997-020 więcej »

Poszukuję opiekunki

Zatrudnię opiekunkę do dwóch chłopców (w wieku 3 i 5 lat). Pomoc polegać miałaby na obiorze dzieci z przedszkola i opiece nad nimi u mnie w domu po jakieś 4 godziny, co drugi dzień. tel. 505 592... więcej »

Dam pracę - zatrudnię elektryka

Zatrudnię na umowę o pracę - elektryk / konserwator. Wymagania -znajomość zawodu więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 136736596 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:57

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl