28 Kwietnia 2017
 

90-lecie Orkiestry OSP z Zielonki Pasłęckiej                                                                                                                                        Zawody strażackie już w sobotę 29. kwietnia nad jeziorkiem miejskim                                                                                                                                        Polonia Pasłęk - Tęcza Miłomłyn 4:2 (1:0). Trzy bramki Błażewicza!!!                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zapraszamy na zawody strażaków z OSP…

W sobotę 29 kwietnia 2017 r. odbędą się zawody strażaków z OSP. Impreza organizowana jest w ramach jubileuszu 720 – lecia Pasłęka . Na najlepsze drużyny seniorów i juniorów czekają...

Data dodania: 28-04-2017, 05:12

W kinie...

W weekend na ekranie Kina Zamkowego pojawi się film Piękna i Bestia, będący aktorskim remakiem animowanego filmu Disneya z 1991 roku o tym samym tutle. Bella to błyskotliwa, piękna i...

Data dodania: 27-04-2017, 10:32

Przedszkolaki apelują: dbajmy o naszą planetę...

Z okazji obchodów Dnia Ziemi przedszkolaki z obu pasłęckich przedszkoli odwiedziły wczoraj burmistrza Wiesława Śniecikowskiego i złożyły na jego ręce apel w trosce o zdrowie wszystkich...

Data dodania: 26-04-2017, 09:09

Przy szpitalu powstanie nowy parking…

Rozpoczęła się przebudowa parkingu przy pasłęckim szpitalu. W związku z realizacją inwestycji, będą utrudnienia w poruszaniu się w okolicy placówki- Wjazd na teren szpitala został...

Data dodania: 24-04-2017, 11:52

Gospodarze z pucharem...

Drużyna ŚGO Pasłęk powtórzyła ubiegłoroczny sukces i znów zwyciężyła  w charytatywnym turnieju koszykówki Świąteczne Granie Ofiarowanie. Sportowcy już po raz trzeci  zagrali na rzecz...

Data dodania: 23-04-2017, 10:06

1

2

3

4

5

Archiwum


Konkursy z okazji 30-lecia...

Anna

Data dodania:środa 28 maja 2014 godz: 10:56:00

Na konkurs plastyczny pn. „Młynary – moje miasto” wpłynęło 96 prac dzieci w wieku 6-12 lat. Według regulaminu, wszystkie prace kwalifikują się do kat. dzieci do lat 12. Jury w składzie: Aleksandra Hońko, Zygmunt Prończyk oraz Ryszard Zając, podzieliło prace w następujących kategoriach: kat. I klasa Szkoły Podstawowej, kat. II-III klasy SP, kat. IV-V klasa SP. Ogólnie nagrodzono 13 prac plastycznych. W konkursie poetyckim „Młynary” Jury w składzie: Alicja Zuzanna Gajewska, Krystyna Zabiegło oraz Beata Kucharzewska, oceniło 9 prac. Ogółem wpłynęło 15 wierszy. W konkursie „krótki film o Młynarach” wzięły udział 2 osoby dorosłe.
Inwestycja wodno – kanalizacyjna...

Anna

Data dodania:środa 28 maja 2014 godz: 10:51:30

W kwietniu bieżącego roku zakończono realizację wieloletniej inwestycji rozpoczętej w roku 2011 pn.: Budowa wodociągu w gminie Młynary wraz z modernizacją SUW Karszewo oraz rozbudowa kanalizacji w Młynarach. Z racji dużego zakresu rzeczowego inwestycja realizowana była w dwóch etapach. W I etapie zadania wybudowano sieć wodociągową wraz z przyłączami do nieruchomości na terenie  miejscowości: Nowe Monasterzysko, Sokolnik, Kwietnik, Zastawno, Warszewo, Sąpy.  Natomiast w II etapie inwestycji wybudowano sieć wodociągową wraz z przyłączami do nieruchomości na terenie miejscowości: Zaścianki, Płonne, Karszewo, Włóczyska i Błudowo, wybudowano również sieć kanalizacyjną  przy ul. 1 Maja oraz przebudowano i zmodernizowano technologie Stacji Uzdatniania Wody w Karszewie.
Dzień Dziecka w Młynarach...

Anna

Data dodania:środa 28 maja 2014 godz: 10:45:34

Ośrodek Kultury w Młynarach zaprasza na wspólne świętowanie Dnia Dziecka już w najbliższą niedzielę od godz. 14-stej w amiteatrze. W programie wspólny taniec na dobry początek, muzyczna wycieczka po krajach Europy, karaoke, liczne konkursy sportowe, darmowe DMUCHAŃCE.
info: OK
Turniej sołectw 2014...

Anna

Data dodania:czwartek 22 maja 2014 godz: 09:07:19

11-ta edycja Turnieju Sołectw Gminy Młynary w tym roku odbyła się 17 maja w Nowym Monasterzysku. O puchar Burmistrza Młynar w 9 konkurencjach przystąpiło 8 sołectw: Błudowo, Karszewo, Kurowo Braniewskie, Kwietnik, Nowe Monasterzysko, Zaścianki/Zastawno, Warszawo oraz Młynary. Warszewo najlepsze było w konkurencji: tor przeszkód z niespodziankami oraz w rzucie beretem. Drużyna z Kurowa Braniewskiego najcelniej trafiała do bramki. Kwietnik, który zwyciężył w turnieju w 2012 r., był najlepszy w biegu z oponą oraz biegu z jajkiem. Połączona grupa z Zaścianek i Zastawna prowadziła w: torze przeszkód i w rzucie do celu. Natomiast Młynary, zwycięzcy tegorocznego turnieju, byli bezkonkurencyjni w: biegu z taczką i piłkami oraz w rzucie piłką.
Młynary gospodarzem powiatowego Dnia Kultury...

Anna

Data dodania:czwartek 22 maja 2014 godz: 08:56:49

W tym roku gospodarzem powiatowych uroczystości z okazji Dnia Działacza Kultury były Młynary. Impreza miała miejsce 16. maja, a jej głównym celem było wyróżnienie osób, mających szczególne osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury. Podczas spotkania w sali widowiskowej starosta elbląski Sławomir Jezierski wręczył odznakę honorową "Zasłużony dla Kultury Polskiej", przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Wyróżnienie to otrzymały trzy panie: Barbara Grzeszczak z gm. Elbląg, Barbara Krajnik z gm. Markusy i Renata Biernacka z gm. Godkowo.
Dzień Działacza Kultury

Anna

Data dodania:czwartek 8 maja 2014 godz: 09:13:50

W piątek 16. maja o godz. 12-stej w sali widowiskowej Ośrodka Kultury w Młynarach rozpocznie się uroczystość, związana z obchodami Powiatowego Dnia Działacza Kultury. W programie występ grupy bębniarskiej, wystąpienie gości, wręczenie odznaczeń i nagród oraz występ zespołu Karszewianki.
aw
Babsztyl na scenie w Młynarach

Anna

Data dodania:wtorek 29 kwietnia 2014 godz: 09:41:29

Ośrodek Kultury w Młynarach zaprasza na koncert zespołu BABSZTYL, który odbędzie się 1 maja z okazji 10. rocznicy przystąpienia Polski do Unii Europejskiej. Od godziny 16-tej na scenie widowiskowo-kinowej zaprezentują się również: zespół wokalny LAWA oraz zespół śpiewaczy KARSZEWIANKI. Wstęp wolny. Zapraszamy!
info: OK
PIT w Młynarach

Anna

Data dodania:wtorek 22 kwietnia 2014 godz: 13:20:18

28 kwietnia br. w godzinach od 12.00. do 13.00 na parkingu przy Urzędzie Miasta i Gminy w Młynarach pracownicy urzędu skarbowego będą pełnić dyżur podatkowy.
Przedmiotem dyżuru będzie przede wszystkim promocja elektronicznej formy składania zeznań rocznych, jako najprostszej i najbardziej dogodnej formy rozliczenia podatkowego. Z udziałem pracownika będzie można wypełnić i przesłać PIT do urzędu skarbowego drogą elektroniczną.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Sprzedam ziemię

sprzedam 15 ha ziemi na terenie wsi Aniołowo. Kontakt : 602373018 więcej »

Zatrudnię sprzedawcę kasjera Kaktus Alkoholowy...

Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać do 1.05.2017 na adres mailowy: kaktus.alkohol@gmail.com ZATRUDNIMY SPRZEDAWCĘ – KASJERA Miejsce pracy: Pasłęk nowo otwarty sklep Kaktus-alkohole... więcej »

Praca dla kierowcy

Zatrudnię kierowcę do rozwożenia pizzy oraz kasjerkę.  tel.511-830-784 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 138887140 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:55

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl