27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


Wakacyjna Biblioteka - zajęcia dla dzieci

Anna

Data dodania:piątek 4 lipca 2014 godz: 11:01:41

Zapraszamy dzieci w okresie wakacji na ciekawe zajęcia do Biblioteki Publicznej w Młynarach oraz świetlic wiejskich (Nowe Monasterzysko, Błudowo, Kurowo Braniewskie oraz Karszewo). Zajęcia w bliotece będą odbywały się w każdy czwartek w godz. 14:00-16:00. Natomiast zajęcia w terenie będą obdywały się we wtorki:Nowe Monasterzysko - 8 lipca i 5 sierpniaBłudowo - 15 lipca i 12 sierpniaKurowo Braniewskie - 22 lipca i 19 sierpniaKarszewo - 29 lipca i 26 sierpniaW programie: zajęcia literackie, zajęcia plastyczno-technicze, gry i zabawy edukacyjne, zajęcia w plenerze (podczas Pleneru Plastycznego), konkursy.Zajęcia są bezpłatne. Zapraszamy!
info: OK Młynary
Trwają prace nad kolejnym Planem Odnowy...

Anna

Data dodania:piątek 4 lipca 2014 godz: 11:00:09

W Nowym Monasterzysku właśnie rozpoczęły się pierwsze prace nad utworzeniem Planu Odnowy Miejscowości. Sołectwo Nowe Monasterzysko zostało zgłoszone przez gminę Młynary w tegorocznym naborze do Programu Odnowy Wsi Województwa Warmińsko-Mazurskiego „Wieś Warmii, Mazur i Powiśla miejscem w którym warto żyć..”. Celem głównym programu jest wzrost aktywności i integracji społeczności obszarów wiejskich i zaangażowania mieszkańców w działania na rzecz swojego sołectwa, a także poprawa warunków życia mieszkańców wsi. W ramach programu, sołectwu został przyznany animator, który ma pomóc w tworzeniu Planu Odnowy Miejscowości. Program przewiduje również wsparcie szkoleniowe poprzez organizowanie szkoleń i wyjazdów studyjnych dla mieszkańców uczestniczących w pracach nad utworzeniem POM.
Integracje 2014...

Anna

Data dodania:środa 18 czerwca 2014 godz: 12:00:26

Zapraszamy 27 i 28 czerwca na 24. edycję Przeglądu Kultury Mniejszości Narodowych. W tym roku na scenie zaprezentują się: Dziecięcy Zespół Wokalny SUZIRJACZKO, ZPiT Malbork, Warmia Folk, ZPiT Warmia, Tabor Cygański, Muthos oraz 3 zespoły z Ukrainy: Luiku, Joryj Kloc oraz HAYDAMAKY. Rozpoczęcie INTEGRACJI 2014 o godz. 18:00.
PIKNIK RODZINNY

Anna

Data dodania:środa 11 czerwca 2014 godz: 08:58:56

Zespół Szkół w Młynarach i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary zapraszają w najbliższy weekend od. godz. 12-stej na pełne atrakcji sobotnie popołudnie. 14. czerwca w Młynarach odbędzie się kolejna edycja imprezy pod nazwą Piknik Rodzinny. Tradycyjnie poprzedzi ją Rekreacyjny Biegi Uliczny, którego trasa liczy 2.100 metrów (start i meta przy Zespole Szkół, początek o godz. 11:30). W międzyczasie poznamy również zwycięzców konkursów, zorganizowanych z okazji 30-lecia odzyskania przez Młynary praw miejskich. Nie zabraknie również dodatkowych atrakcji – Dzieci będą mogły korzystać m.in. z placu zabaw, dmuchawców, możliwości malowania twarzy i rozmaitych konkursów – zapowiadają organizatorzy – Przygotowaliśmy również tory sprawnościowe, symulator wypadków i pokaz tresury psów - dodają.
Zaproszenie na uroczystą sesję...

Anna

Data dodania:środa 4 czerwca 2014 godz: 08:15:54

Przewodniczący Rady Miejskiej w Młynarach, Burmistrz Miasta i Gminy Młynary mają zaszczyt zaprosić mieszkańców na uroczystą XXXIX sesję Rady Miejskiej z okazji trzydziestolecia odzyskania praw miejskich przez Miasto Młynary, która odbędzie się w dniu 7 czerwca 2014 r. (sobota) o godz. 13. 00  w sali kina „ZENIT” w Młynarach, ul. Dworcowa 10. Porządek obrad:
MARSZ PRZECIW PRZEMOCY...

Anna

Data dodania:środa 4 czerwca 2014 godz: 08:13:39

W piątek 6 czerwca 2014 r. odbędzie się już po raz IV Marsz Przeciw Przemocy. Wokół Rynku naszego miasta przejdzie korowód uczniów, pracowników szkoły, zaproszonych gości. Zapraszamy również MIESZKAŃCÓW MŁYNAR do wzięcia udziału w Marszu jako sprzeciwu wobec przemocy w szkołach, w domu, na ulicy... Rozpoczęcie o godz. 9.00 sprzed budynku Zespołu Szkół w Młynarach (prosimy o ubranie czerwonej koszulki). SERDECZNIE ZAPRASZAMY.
Organizatorzy
Program „UMIEM PŁYWAĆ” w Młynarach...

Anna

Data dodania:poniedziałek 2 czerwca 2014 godz: 13:37:00

Od kwietnia 50 uczniów klas III szkół podstawowych z Młynar oraz Błudowa uczestniczy w zajęciach pływania, realizowanych w ramach realizacji projektu powszechnej nauki pływania pod nazwą „Umiem pływać”, ogłoszonego przez Ministerstwo Sportu i Turystki. Burmistrz Młynar Ryszard Zając podpisał umowę z Warmińsko-Mazurską Federacją Sportu w Olsztynie na realizację aktywizacyjnego projektu nauki pływania , dofinansowanego ze środków Funduszau Zajęć Sportowych dla Uczniów. Nauka pływania odbywa się na basenie w Braniewie w grupach 20 i 30 osobowych w każdy wtorek i czwartek. Czas realizacji projektu to 20 godzin lekcyjnych dla każdego dziecka. Uczniowie dowożeni są na basen gminnym autobusem szkolnym. Ogólny koszt projektu wynosi 18.155,00 zł, w tym udział własny gminy stanowi kwotę 6.689,00 zł.
Po pijanemu spowodował wypadek...

Anna

Data dodania:poniedziałek 2 czerwca 2014 godz: 12:02:03

Wczoraj w Młynarach około godziny 15-stej doszło do wypadku drogowego, spowodowanego przez pijanego kierowcę. Na ulicy Elbląskiej 41-letni mężczyzna, jadący volkswagenem passatem na prostym odcinku drogi zjechał na pobocze, uderzył w drzewo i odbił się od niego wpadając autem na jadące z przeciwka BMW. 29-letni kierowca i pasażer tego samochodu odnieśli ogólne potłuczenia. Podobnie większych obrażeń nie odniósł kierowca passata i 33 – letni mężczyzna, który siedział obok. Na miejscu ratownicy udzielili im niezbędnej pomocy medycznej. 41-letni Andrzej S. nakłaniam poszkodowanych z BMW, aby nie wzywali policji. Na miejsce przyjechała karetka i radiowóz. Jak się okazało kierowca passata był nietrzeźwy i miał 3,3 promila alkoholu w organizmie. Ponadto miał też zakaz sądowy prowadzenia do 2015 roku. Wcześniej był karany za jazdę po alkoholu. Trafił do policyjnej celi. Grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
info: KMP Elbląg

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142457767 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:3

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl