25 Lutego 2017
 

Sesja nadzwyczajna                                                                                                                                        W kinie: Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej oraz SING                                                                                                                                        Uwalić burmistrza - kiedy wybory samorządowe?                                                                                                                                        Wernisaż wystawy WYKLĘCI w czwartek w galerii POK                                                                                                                                        Będą kopać na Starym Mieście                                                                                                                                        Tablica ku czci żołnierzy wyklętych                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Debatowali o zmianach w szkolnictwie...

Wszystkie samorządy w kraju przygotowują się do reformy oświaty, o której zadecydował rząd. Wczoraj, podczas nadzwyczajnej sesji radni debatowali o skutkach wprowadzanych zmian w...

Data dodania: 23-02-2017, 09:45

Weekend w kinie...

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne projekcje w Kinie Zamkowym. Najmłodsi widzowie będą mieli okazję obejrzeć animowany musical SING. Jego głównym bohaterem jest koala Buster Moon-...

Data dodania: 23-02-2017, 08:29

Tablica ku czci żołnierzy wyklętych…

W imieniu pasłęckiego samorządu zapraszam Państwa na uroczyste obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, które odbędą się w Pasłęckim Ośrodku Kultury w dniu 1 marca 2017 r....

Data dodania: 21-02-2017, 05:29

Zatańczyli dla Sebastiana...

Charytatywny maraton taneczny – to kolejna akcja, podczas której zbierano pieniądze na leczenie chorego na białaczkę Sebastiana. Wczorajsze dwie godziny treningu zaowocowały zbiórką...

Data dodania: 20-02-2017, 10:24

Charytatywny turniej piłki nożnej...

Wczoraj młodzi piłkarze zagrali w jednym z ważniejszych turniejów w swojej karierze, gdzie stawką było zebranie pieniędzy dla chorego kolegi z boiska. Sebastian, który jeszcze do niedawna...

Data dodania: 19-02-2017, 07:57

1

2

3

4

5

Archiwum


Zaproszenie na zabawę...

Anna

Data dodania:wtorek 14 lipca 2015 godz: 09:43:21

Ośrodek Kultury w Młynarach zaprasza na zabawę w amfiteatrze. Impreza planowana jest na sobotę 18 lipca. Początek o godzinie 20-stej. Do tańca zagra zespół ART BAND.
Integracje 2015...

Anna

Data dodania:poniedziałek 22 czerwca 2015 godz: 09:42:45

Już w najbliższy weekend (26 i 27 czerwca) w Młynarach odbędzie się jubileuszowy XXV Przegląd Kultury Mniejszości Narodowych „INTEGRACJE 2015”. Organizatorem imprezy jest Ośrodek Kultury w Młynarach oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Młynar.  Inauguracja przeglądu planowana jest na piątek o godz. 18-stej. Tego dnia na secenie zaprezentują się zespoły : The Ukrainian Folk (zespół, który również obchodzi jubileusz 25-lecia pracy twórczej), Hitano, Horpyna i Redlin. Natomiast w sobotę od godz. 18.00 koncertować będą: Melodie z Godkowa , Hopak, Zorba i Green Silence. Ponadto sceną zawładną Kozacy z Bractwa SPAS. Ich pokaz będzie składał się z kilku elementów: walki, gotowania słynnej potrawy "kulisz” i pokazu z płonącymi szablami. Impreza współfinansowana jest ze środków Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego oraz Starostwa Powiatowego w Elblągu. Organizatorzy zapraszają do Młynar.
aw
Balladyna - zaproszenie na spektakl...

Anna

Data dodania:wtorek 16 czerwca 2015 godz: 10:19:20

Gimnazjalna grupa teatralna Zespołu Szkół w Młynarach oraz zespół wokalny LAWA zapraszają na spektakl pt.: "Balladyna", który wystawiony zostanie 19 czerwca 2015r., o godz. 17.00, w sali widowiskowo- kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach.
Reżyseria: Urszula Białobrzeska
Scenografia: Katarzyna Jankowska
Kostiumy: Ewa Nisiewicz
Muzyka: Paulina Sawko oraz zespół Lawa pod opieką Edyty Wasiluk-Jarosz i Anny Kołodziej-Rabiczko.
Występują: Kamila Jemielita, Laura Dymnicka, Anna Kot, Małgorzata Władyczak, Szymon Łesyk, Katarzyna Kolator, Natalia Kawa, Katarzyna Czaplińska, Krystyna Bąkowska, Adriana Lisowska, Jan Władyczak, Oksana Stołycia, Wiktoria Iwaniec, Maria Piasecka, Karolina SochaPremiera sztuki odbyła się 18 maja 2015 w Zespole Szkół w Młynarach podczas Dnia Patrona Publicznego Gimnazjum im. Jana Pawła II w Młynarach.
Piknik rodzinny

Anna

Data dodania:niedziela 31 maja 2015 godz: 10:25:49

Organizatorzy imprezy – Zespół Szkół w Młynarach i Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Młodzieży Gminy Młynary zapraszają wszystkich mieszkańców 6 czerwca 2015 o godz.13.00 na pełne dobrej zabawy rodzinne popołudnie. Impreza, jak zwykle, odbędzie się na boisku szkolnym. Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  Piknik Rodzinny tradycyjnie rozpocznie się Młynarskim Biegiem Rodzinnym. Na scenie zaprezentują się artyści w różnym wieku. Wystąpią między innymi: przedszkolaki, uczniowie ZS Młynary, uczniowie Szkoły Podstawowej w Błudowie, zespół Lawa, zespół Ambrozja, grupa teatralna DRABINA, Karszewianki. Jak  co roku z wielu atrakcji będą mogły skorzystać dzieci, między innymi z placu zabaw, dmuchawców, malowania twarzy, wspólnego tworzenia prac plastycznych. Dla starszych uczestników przygotowaliśmy między innymi tory sprawnościowe, ściankę wspinaczkową.
Rodzinnie będzie można wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.
Tydzień Sportu w Młynarach....

Anna

Data dodania:wtorek 26 maja 2015 godz: 11:51:46

W Młynarach po raz kolejny gościł będzie Europejski Tydzień Sportu, który odbędzie się w dniach od 26 maja do 1 czerwca. W ramach inicjatywy, która ma na celu zaangażowanie jak największej ilości osób w sportową rekreacje zorganizowany zostanie także XXI Sportowy Turniej Miast i Gmin. Turniej ten polega na zestawieniu miast i gmin biorących udział w Europejskim Tygodniu Sportu i wyróżnieniu tych które zaangażowały największą ilość mieszkańców do udziału w turniejach i rozgrywkach.     W ramach ETS w Młynarach od 26 maja do 1 czerwca odbędzie się szereg imprez sportowo-rekreacyjnych dla wszystkich mieszkańców. Wydarzenia odbywać będą się według harmonogramu zamieszczonego w na stronie www.mlynary.pl w zakładce „Europejski Tydzień Sportu 2015”. Gorąco zachęcamy wszystkich mieszkańców do udziału. Ilość uczestników w zorganizowanych wydarzeniach zadecyduje o tym, które miejsce w rankingu miast i gmin zajmie Gmina Młynary. Organizatorami turniejów i rozgrywek w ramach ETS w Młynarach są między innymi: Burmistrz Miasta i Gminy Młynary, Animatorzy Orlika w Młynarach, Ośrodek Kultury w Młynarach, Zespół Szkół w Młynarach, Przedszkole w Młynarach, Szkoła Podstawowa w Błudowie, Koło PZW Młynary.
Spotkanie z piosenką francuską...

Anna

Data dodania:środa 25 marca 2015 godz: 09:58:52

Zespół Deja Vu wystąpi w najbliższą sobotę 28 marca w sali kinowej Ośrodka Kultury w Młynarach. Początek koncertu o godz. 17. Wstęp wolny. Kwartet wykonuje najpiękniejsze utwory muzyki francuskiej takich wykonawców jak: E. Piaph, J. Dassin, Ch. Aznavour, Alizze, G. Mustaki i wielu innych.
Sklad zespołu: Izabella Krasucka (wokal), Robert Furs (akordeon), Konrad Ingielewicz (gitara klasyczna), Piotr Szajrych (kontrabas).
info: OK Młynary
Spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką

Anna

Data dodania:piątek 27 lutego 2015 godz: 09:32:16

W środę 4 marca br. zapraszamy dzieci na spotkanie autorskie z Wiolettą Piasecką - autorką m.in. baśni dla dzieci. Spotkanie dla dzieci w wieku przedszkonym odbędzie się w Bibliotece w Młynarach o godz. 10:00.Wszelkie informacje dot. spotkania można uzyskać w bibliotece (nr tel. 55 248 6142).
Konkus ofert...

Anna

Data dodania:poniedziałek 23 lutego 2015 godz: 11:02:30

Burmistrz Młynar ogłosił konkurs ofert na zlecenie zadania publicznego z zakresu kultury, kultury fizycznej i sportu w 2015 roku. Termin przyjmowania zgloszeń upływa 6. marca. Poniżej rodzaje zadań.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Dam pracę

Zatrudnię kierowców kat. C+E. do pracy w Niimczech (niemiecka umowa) 1750 euro netto, system pracy 2/1, dojazdy firmowym autem.  Więcej informacji pod numerem: 692-997-020 więcej »

Poszukuję opiekunki

Zatrudnię opiekunkę do dwóch chłopców (w wieku 3 i 5 lat). Pomoc polegać miałaby na obiorze dzieci z przedszkola i opiece nad nimi u mnie w domu po jakieś 4 godziny, co drugi dzień. tel. 505 592... więcej »

Dam pracę - zatrudnię elektryka

Zatrudnię na umowę o pracę - elektryk / konserwator. Wymagania -znajomość zawodu więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 136736190 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:60

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl