27 Czerwca 2017
 

70-lecie Kół Łowieckich Jenot i Bóbr                                                                                                                                        Na początek wakacji impreza disco - polo                                                                                                                                        2:30 - Wypadek w Olkowie. Samochód wjechał do rowu. Trzy osoby przewieziono do szpitala w Elblągu i Olsztynie.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa…

Zlot Aniołów już 8. lipca. To będzie XIII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Organizatorzy zapraszają wielbicieli aniołów z...

Data dodania: 27-06-2017, 08:45

70-lecie Koła Bóbr...

Wczoraj myśliwi z Koła Łowieckiego Bóbr świętowali 70-lecie istnienia swojego stowarzyszenia. Miejscem uroczystości był teren przy domku myśliwskim "Brzozówka". Wśród gości pojawili się...

Data dodania: 25-06-2017, 11:14

Disco Polo w Parku Ekologicznym…

Miłośników muzyki Disco Polo zapraszamy do Parku Ekologicznego w sobotę 1 lipca. O godzinie 18:00 rozpocznie się tam kolejne wydanie Festiwalu Disco Polo. W imprezie przygotowanej przez...

Data dodania: 25-06-2017, 05:10

Sobota pod znakiem koni…

Kolejne zawody jeździeckie organizowane przez MKJ Nenia i MOSiR w Parku Ekologicznym zgromadziły ponad 50 koni z różnych klubów Warmii i Mazur oraz województwa pomorskiego. Mimo...

Data dodania: 25-06-2017, 04:53

"Daj włos" - pasłęczanie biorą udział w akcji...

Fundacja onkologiczna Rak’n’Roll w ramach akcji „Daj włos” prowadzi zbiórkę ściętych włosów, które przeznaczane są na peruki dla kobiet chorych na nowotwór i...

Data dodania: 23-06-2017, 08:34

1

2

3

4

5

Archiwum


V Wojciechowy Przegląd Chórów...
Kustosz Sanktuarium w Świętym Gaju - ks. Mirosław Bułecki wraz z Wójtem Gminy Rychliki - Henrykiem Kiejdo zapraszają do Sanktuarium Świętego Wojciecha w Świętym Gaju na V Wojciechowy Przegląd Chórów Święty Gaj 2015. Przegląd odbędzie się 26 kwietnia 2015 roku w Świętym Gaju. Celem przeglądu jest propagowanie postaci Świętego Wojciecha, jego zasług dla Chrześcijańskiej Europy, promocja amatorskiego ruchu kulturalnego, nawiązanie znajomości i współpracy, wymiana doświadczeń.

Data dodania:wtorek 31 marca 2015 godz: 10:05:16

Ferie w bibliotekach...

Anna

Data dodania:wtorek 27 stycznia 2015 godz: 13:09:08

BPG Rychliki zaprasza w pierwszym tygodniu ferii tj. od 26 stycznia do 30 stycznia 2015  dzieci   w wieku od 6 do 10 lat na ferie w bibliotece. Zajęcia odbywać się w godzinach od 10:00 do 12:00. Przewidziana tematyka zajęć:
1.    W świecie wierszy Jana Brzechwy – konkurs czytelniczy
2.    Reklama ulubionej książki – konkurs plastyczno – literacki na najlepszy plakat.
3.    W bajkowym świecie – zabawy z masą solną.
4.    Łamigłówki mądrej sówki – rebusy, zagadki.
5.    Jakie to melodie? - prezentacja ukrytych talentów dzieci – śpiew, taniec.
Nowy harmonogram

Anna

Data dodania:poniedziałek 19 stycznia 2015 godz: 14:09:42

Poniżej publikujemy nowy harmonogram odbioru odpadów na terenie gminy Rychliki. Zadanie realizuje Przedsiębiorstwo Usług Komunanych z Pasłęka. Harmonogram obowiązuje od stycznia do czerwca 2015 roku.
Spotkanie Opłatkowe w ŚDS w Kwietniewie...

Anna

Data dodania:piątek 19 grudnia 2014 godz: 18:31:23

W oczekiwaniu na Święta Bożego Narodzenia w dniu 18 grudnia bieżącego roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Kwietniewie odbyła się uroczysta Wigilia z udziałem zaproszonych gości, uczestników oraz kadry.Wśród przybyłych gości byli: pani Anna Szyszka- Prezes Elbląskiego Stowarzyszenia Organizatorów Pomocy Społecznej, Pan Henryk Kiejdo- wójt Gminy Rychliki, Pan Marek Cieśla- przewodniczący rady gminy w Rychlikach, Pani Małgorzata Klepacz- Ciąćka- skarbnik Gminy Rychliki, Pani Halina Sałata- członek rady miasta w Elblągu oraz główna księgowa Środowiskowego Domu Samopomocy w Kwietniewie, Pani Bożena Helwak- kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Rychlikach, Pani Barbara Kraska- sołtys wsi Kwietniewo, Pan Stanisław Piszcz- przewodniczący rady sołeckiej w Kwietniewie, ks. Mirosław Bułecki- proboszcz parafii w Kwietniewie, ks. Lech Wasilewski- proboszcz parafii w Rychlikach, Pan Stanisław Tomczyński- były kierownik Środowiskowego Domu Samopomocy w Kwietniewie, obecnie Wiceprezes Zarządu Elbląskiego Klubu Sportowego Start, Pan Stanisław Żylis- muzyk zespołu wokalno- instrumentalnego Przebudzenie.
Po II turze w Rychlikach...

Anna

Data dodania:czwartek 4 grudnia 2014 godz: 09:31:00

Przedstawiamy oficjalne wyniki II tury wyborów na Wójta Gminy Rychliki. Na poszczególnych kandydatów na wójta oddano następującą liczbę głosów ważnych:
1. Henryk Kiejdo - 886
2. Zbigniew Lichuszewski - 766
Frekwencja wyniosła 51,44 %.
info: Urzad Gminy Rychliki
Po wyborach, czas na dogrywkę...

Anna

Data dodania:środa 19 listopada 2014 godz: 10:02:39

W wyborach na wójta gminy Rychliki najwięcej głosów zdobył Henryk Kiejdo – 769. Zbigniew Lichuszewski otrzymał 576 głosów poparcia, a Krzysztof Barański 362. W niedzielę 30. listopada w Rychlikach w II turze wyborów zmierzy się Henryk Kiejdo i Zbigniew Lichuszewski. Poniżej wyniki z wyborów radnych. Osoby z największą liczbą głosów wchodzą w skład rady gminy.
Bieg Niepodległości

Anna

Data dodania:środa 1 pażdziernika 2014 godz: 11:08:18

Urząd Gminy w Rychlikach zaprasza do wzięcia udziału w Biegu Niepodległości w dniu 11. listopada:
1. Bieg dzieci i młodzieży do  16 roku życia (Uwaga! Najmłodsi mogą biec z rodzicem)  - 300 m,
2. Bieg (marszobieg) kategoria OPEN wszyscy powyżej 16 roku życia – 3 km.
Zapisy pod  adresem  internetowym  http://goo.gl/PEm8md z podaniem rozmiaru koszulki do  31.10.2014. Biegi młodzieży odbędą się o godzinie 13.00.  Bieg „OPEN” o godzinie 13.20. Start z boiska „Orlik” w Rychlikach. Każdy, kto weźmie udział w biegu otrzyma  okolicznościową koszulkę.
info: UG Rychliki
Odcinek Jelonki – Rychliki gotowy...

Anna

Data dodania:środa 1 pażdziernika 2014 godz: 10:11:32

19. września oficjalnie oddano do użytku wyremontowany odcinek drogi wojewódzkiej 527 Jelonki – Rychliki o długości ponad 8 km. Wykonawcą inwestycji była firma Skanska, a koszt zadania wyniósł ponad 30 mln. zł. Prócz nowej jezdni, powstały również zatoki autobusowe (14 sztuk) i chodniki o długości ponad 3,5 km. Pojawiła się również ścieżka rowerowa o długości ponad 6 km. Przebudowy wymagały niektóre skrzyżowania, przepusty, sieci wodociągowe, energetyczne oraz kanalizacja deszczowa. Przebudowa drogi trwała półtora roku. Co ważne zadanie zostało dofinansowane ze środków Unii Europejskiej. Symboliczną wstęgę przeciął wczoraj marszałek Jacek Protas w towarzystwie wójta Henryka Kiejdo, wicestarosty Macieja Romanowskiego, dyrektora WORD-u Zbigniewa Lichuszewskiego i miejscowego proboszcza.
aw

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Zatrudnię pracownika do obsługi i sprzedaży w...

Poszukuję pracowników na stanowisko obsługi punktu lombardowego. Oferujemy: - umowę o pracę - system płatnych szkoleń - możliwość rozwoju - pracę w miłym, młodym zespole - możliwość wykazania... więcej »

Zatrudnię

Zakład tapicerski w Pasłęku ul. Bohaterów Westerplatte 37d zatrudni osoby na stanowisko ; TAPICER, DO ZBIJANIA STELAŻY, MONTAŻYSTA MEBLI, OSOBY DO KLEJENIA PIANKI Również osoby do przyuczenia.... więcej »

dam pracę

Zatrudnię na dobrych warunkach następujących pracowników: -stolarzy -cieśli -zbrojarzy -mechanika samochodowego -pracowników fizycznych Gwarantujemy terminowe wypłaty i uczciwość Kontakt... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 142457000 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:12

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl