29 Czerwca 2016
 

2 lipca (sobota) zapraszamy na Zawody w Skokach Przez Przeszkody o Puchar Prezesa MKJ Nenia                                                                                                                                        Marian Matuszczak nowym wiceprzewodniczącym Rady Miejskiej                                                                                                                                        Rusza Artystyczne Lato 2016 - pierwszy koncert w niedzielę 3 lipca o godz.19-stej                                                                                                                                        Disco Polo - sobota godzina 18:30 Park Ekologiczny                                                                                                                                        Kacper Oleszczuk brązowym medalistą Mistrzostw Polski seniorów                                                                                                                                        Cyrk Arena zaprasza 8 lipca do Parku Ekologicznego                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie do Aniołowa...

Zlot Aniołów potrwa od 14 do 16 lipca. To będzie XII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Na czwartek 14. lipca zaplanowano...

Data dodania: 28-06-2016, 09:10

Po sesji...

Poza przyjęciem sprawozdania Burmistrza Pasłęka z wykonania budżetu za 2015 rok oraz głosowaniem nad udzieleniem mu absolutorium radni mieli na piątkowej sesji jeszcze sporo pracy. Najpierw...

Data dodania: 27-06-2016, 09:48

Kapitalne skoki Weroniki Wiśniewskiej…

Wczoraj w SK Rzeczna odbyły się Regionalne Zawody w Skokach Przez Przeszkody pod Patronatem Wojewody Warmińsko – Mazurskiego. Mimo upału nie brakowało emocji i pasjonującej walki....

Data dodania: 26-06-2016, 06:17

Zasłużeni dla kultury...

Na wczorajszej sesji burmistrz Wiesław Śniecikowski wręczył nagrody za działalność kulturową. Odznaczenia honorowe nadane przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego „Zasłużony...

Data dodania: 25-06-2016, 07:53

Disco polo w Parku Ekologicznym…

Tradycyjnie na początku lipca zapraszamy do Parku Ekologicznego miłośników muzyki disco polo. W sobotę 2 lipca o godzinie 18:30 rozpocznie się kolejny Festiwal Disco Polo. Oprócz muzyki na...

Data dodania: 22-06-2016, 05:39

1

2

3

4

5

Archiwum


Kąpielisko wyznaczone…

Jerzy

Data dodania:środa 29 czerwca 2016 godz: 05:35:52

Kąpielisko nad Jeziorkiem Miejskim zostało oznaczone i przygotowane do przyjęcia gości. Od wczoraj kapiących strzeże ratownik wodny. Kolejny ratownik pojawi się od najbliższego czwartku. U ratowników można uzyskać pomoc i oraz zaopatrzyć drobne rany i skaleczenia. Dostępna będzie również piłka i siatka oraz paletki do tenisa. Przypominamy, że ratownicy pracować będą w godzinach 11:00 – 18:00.
jp
Cyrk Arena zaprasza…

Jerzy

Data dodania:środa 29 czerwca 2016 godz: 05:28:09

Cyrk Arena zaprasza na jedyne przedstawienie do Parku Ekologicznego w Pasłęku w dniu 8 lipca (piątek) o godzinie 18:00. Na widzów czeka wiele atrakcji, w tym akrobacje na linie, żonglerka i pokaz tresury zwierząt. Bilety do nabycia w kasie cyrku przed przedstawieniem.
jp
Aniołowo w Warszawie…

Jerzy

Data dodania:środa 29 czerwca 2016 godz: 05:25:44

Z aniołów słynie nie tylko nasze Aniołowo położone w gminie Pasłęk. Jak się okazuje jest też Aniołowo, a raczej galeria pod tą nazwą w Warszawie przy ul. Piwnej 43. W odbudowanej po wojnie kamienicy mieści się sklepik, w którym można kupić anioły w drewnie, szkle, metalu, ceramice oraz na kartonie i papierze. Sklepik i urokliwe miejsce w Warszawie odwiedził turysta z Pasłęka pan Wiesław Śniecikowski.
jp
Pod lipą...

Jerzy

Data dodania:środa 29 czerwca 2016 godz: 05:22:14

W sobotę, 25 czerwca Biblioteka Publiczna przygotowała swoim użytkownikom Czytelnię na świeżym powietrzu. Tego dnia na dziedzińcu zamkowym można było poczytać książki oraz najświeższą prasę, zagrać w gry przygotowane przez pracowników Oddziału dla dzieci, poczęstować się przygotowanymi smakołykami... oraz odpocząć. Zapraszamy na kolejne spotkanie "Pod lipą", teramin podamy niebawem.
bp
500 plus w gminie Pasłęk...

Anna

Data dodania:wtorek 28 czerwca 2016 godz: 10:41:33

Pracownicy Urzędu Miejskiego przypominają o możliwości składania wniosków na świadczenie wychowawcze w ramach rządowego programu Rodzina 500 PLUS. W przypadku złożenia wniosku w ciągu pierwszych 3 miesięcy, tj. od 1 kwietnia 2016 r. do 1 lipca 2016 r. przysługuje wypłata świadczenia z wyrównaniem od 1 kwietnia 2016 r. W przypadku złożenia wniosku po 1 lipca 2016 r. (tj. 2 lipca 2016 r. i później), świadczenie wychowawcze będzie przysługiwało od miesiąca złożenia wniosku o ustalenie prawa do świadczenia wychowawczego. Do programu można dołączyć w dowolnym momencie. Dokumenty można składać osobiście w Urzędzie Miejskim oraz drogą elektroniczną. Do tej pory (dane z dnia 22 czerwca) w Pasłęku złożono 1.429 wnioski. Urzędnicy wydali 1.147 decyzje w sprawie świadczenia wychowawczego, co przełożyło się na wypłatę 1.732.459,70 zł dla 1.745 dzieci z terenu Miasta i Gminy Pasłęk za kwiecień i maj 2016 r.
aw
Zaproszenie do Aniołowa...

Anna

Data dodania:wtorek 28 czerwca 2016 godz: 09:10:52

Zlot Aniołów potrwa od 14 do 16 lipca. To będzie XII edycja cyklicznej imprezy w Aniołowie, podczas której każdy znajdzie coś dla ciała i dla ducha. Na czwartek 14. lipca zaplanowano spotkanie w „anielskim zakątku”, gdzie zaprezentowane zostaną realizowane projekty. Tego dnia poznamy też zwycięzcę konkursu sołeckiego na „Najpiękniejsze obejście” w Aniołowie. W piątek 15. lipca odbędą się uroczystości 70-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Aniołowie. Tego dnia będą też warsztaty animacyjne, na których omówione zostaną sprawy związane z funkcjonowaniem wiosek tematycznych i stowarzyszeń. Najwięcej atrakcji czeka nas w sobotę 16. lipca. O godz. 13-stej ruszymy szlakiem aniołów i urokliwych zakątków. Po uroczystym otwarciu zlotu szykują się anielskie warsztaty i diabelskie igraszki, czyli tematyczne wariacje kulturowe.
Jak zostać social media ninja?

Tekst sponsorowany

Data dodania:wtorek 28 czerwca 2016 godz: 08:25:45

Interesują Cię social media? Wiesz, że marketing i PR są dla Ciebie? Wybierz PWSZ w Elblągu! W roku akademickim 2016/2017 startujemy z nową specjalnością na kierunku ekonomia: media społecznościowe w biznesie.
Media społecznościowe są przyszłością public relations. W połączeniu ze strategią marketingową stanowią potężną siłę, która pozwala bezpośrednio dotrzeć do szerokiego grona odbiorców i klientów. Nic dziwnego, że istnieje duże zapotrzebowanie na specjalistów w tej branży. Po studiach w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu możesz stać się jednym z nich.Studiując specjalność media społecznościowe w biznesie, zdobędziesz umiejętności, które pozwolą Ci poznać dynamicznie rozwijające się obszary marketingu. Podczas toku studiów nauczysz się planować, organizować i przeprowadzać akcje wizerunkowe w serwisach społecznościowych, takich jak Facebook czy Twitter. Poznasz sposoby tworzenia strategii marketingowych i komunikacyjnych, zdobędziesz także informacje na temat zarządzania sytuacją kryzysową w social media.
Kacper Oleszczuk brązowym medalistą Mistrzostw Polski...

Jerzy

Data dodania:wtorek 28 czerwca 2016 godz: 05:36:20

Podczas Mistrzostw Polski Seniorów w Lekkiej Atletyce rozgrywanych w dniach 24-26.06.2016 w Bydgoszczy reprezentant Polonii Pasłęk Kacper Oleszczuk zdobył brązowy medal w rzucie oszczepem z wynikiem 78,57. W dniach 6 - 10 lipca Kacper będzie reprezentował Polskę podczas Mistrzostw Europy Seniorów , które odbędą się w Amsterdamie. Młodzieżowy Mistrz Europy z ubiegłego roku podczas swojego debiutu w ME seniorów powalczy o uzyskanie kwalifikacji uprawniającej do startu w Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro.
pb

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Szukam pracy

Kobieta po 30 poszukuje pracy/stażu. Mam doświadczenie biurowe i bankowe. Poszukuję zajęcia, adekwatnego do posiadanych umiejętności, na przykład pracy w charakterze doradcy klienta. tel.... więcej »

PRZETARG

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Pasłęczanka” w Pasłęku ogłasza przetarg nieograniczony ofertowy na :      1. wykonanie regulacji podpionowej... więcej »

Działka budowlana na sprzedaż

Sprzedam działkę budowlaną o powierzchni około 5 arów w miejscowości Nowe Kusy. Działka położona w centrum wsi, posiada warunki zabudowy, nowo wyznaczone granice. Malownicze tereny: park, staw,... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 124892800 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:66

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl