18 października 2018 Juliana, Lukasza

Klasa okręgowa grupa II

dodał Redakcja2017-09-06
LP. Nazwa Mecze Punkty Bramki
1 Warmia Olsztyn 11 27 42:12
2 Huragan II Morąg 11 22 28:14
3 Błękitni Orneta 11 21 18:13
4 Olimpia Olsztynek 11 20 33:16
5 GSZS Rybno 11 18 31:23
6 GKS Stawiguda 11 17 23:23
7 Start Nidzica 11 17 27:22
8 Polonia Pasłęk 11 17 33:22
9 Kormoran Zwierzewo 11 16 22:28
10 Ewingi Zalewo 11 14 14:24
11 Orzeł Janowiec Kościelny 11 14 15:19
12 Płomień Turznica 11 14 23:22
13 FC Dajtki (Olsztyn) 11 12 19:24
14 Radomniak Radomno 11 10 19:43
15 Gmina Kozłowo 11 5 17:42
16 Polonia Markusy 11 5 11:31
Kolejka 1: 11 - 12 sierpnia  
Płomień Turznica - Polonia Pasłęk 3:2
Start Nidzica - GKS Stawiguda 3:0
Huragan II Morąg - Ewingi Zalewo 1:2
Polonia Markusy - Warmia Olsztyn 3:2
FC Dajtki - Radomniak 2:1
Kormoran Zwierzewo - GSZS Rybno 3:5
Orzeł Janowiec - Błękitni Orneta 4:0
Olimpia Olsztynek - Gmina Kozłowo 5:0

Kolejka 2: 15 sierpnia  
Polonia Pasłęk - Błękitni Orneta 2:4
Olimpia Olsztynek - Orzeł Janowiec 0:1
GSZS Rybno - Gmina Kozłowo 4:1
Radomniak - Kormoran Zwierzewo 2:1
Warmia Olsztyn - FC Dajtki 3:1
Ewingi Zalewo - Polonia Markusy 1:1
GKS Stawiguda - Huragan II Morąg 1:2
Płomień Turznica - Start Nidzica 1:3

Kolejka 3: 18 - 19 sierpnia  
Start Nidzica - Polonia Pasłęk 2:2
Huragan II Morąg - Płomień Turznica 4:0
FC Dajtki - Ewingi Zalewo 4:0
Kormoran Zwierzewo - Warmia Olsztyn 0:5
Gmina Kozłowo - Radomniak 2:4
Orzeł Janowiec - GSZS Rybno 1:2
Błękitni Orneta - Olimpia Olsztynek 2:0
GKS Stawiguda - Polonia Markusy 7:1

Kolejka 4: 25 - 26 sierpnia  
Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek 1:1
GSZS Rybno - Błękitni Orneta 1:3
Radomniak - Orzeł Janowiec 2:1
Warmia Olsztyn - Gmina Kozłowo 5:1
Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo 4:4
Płomień Turznica - Polonia Markusy 5:0
Start Nidzica - Huragan II Morąg 6:5
FC Dajtki - Gks Stawiguda 0:0

Kolejka 5: 1 - 2 września  
Huragan II Morąg - Polonia Pasłęk 2:0
Polonia Markusy - Start Nidzica 0:1
FC Dajtki - Płomień Turznica 2:2
Kormoran Zwierzewo - GKS Stawiguda 1:3
Orzeł Janowiec - Warmia Olsztyn 0:3
Błękitni Orneta - Radomniak 5:1
Olimpia Olsztynek - GSZS Rybno 4:3
Ewingi Zalewo - Gmina Kozłowo 3:3

Kolejka 6: 8 - 9 września  
Polonia Pasłęk - GSZS Rybno 2:1
Radomniak - Olimpia Olsztynek 4:4
Warmia Olsztyn - Błękitni Orneta 4:1
Ewingi Zalewo - Orzeł Janowiec 2:2
GKS Stawiguda - Gmina Kozłowo 3:1
Płomień Turznica - Kormoran Zwierzewo 0:2
Start Nidzica - FC Dajtki 3:3
Huragan II Morąg - Polonia Markusy 2:0

Kolejka 7: 15 - 16 września  
Polonia Markusy - Polonia Pasłęk 1:5
FC Dajtki - Huragan Morąg 2:4
Kormoran Zwierzewo - Start Nidzica 2:0
Płomień Turznica - Gmina Kozłowo 7:3
Orzeł Janowiec - GKS Stawiguda 2:4
Błękitni Orneta - Ewingi Zalewo 0:0
Olimpia Olsztynek - Warmia Olsztyn 1:2
GSZS Rybno - Radomniak 8:0

Kolejka 8: 22 - 23 września  
Polonia Pasłęk - Radomniak 9:2
Warmia Olsztyn - GSZS Rybno 6:1
Ewingi Zalewo - Olimpia Olsztynek 0:4
GKS Stawiguda - Błękitni Orneta 0:0
Płomień Turznica - Orzeł Janowiec 3:1
Start Nidzica - Gmina Kozłowo 5:0
Huragan II Morąg - Kormoran Zwierzewo 5:0
Polonia Markusy - FC Dajtki 1:2

Kolejka 9: 29 - 30 września  
Kormoran Zwierzewo - Polonia Markusy 3:2
Orzeł janowiec - Start Nidzica 4:3
Olimpia Olsztynek - GKS Stawiguda 8:1
GSZS Rybno - Ewingi Zalewo 0:1
Radomniak Warmia Olsztyn 1:6
Polonia Pasłęk - FC Dajtki 5:1
Huragan II Morąg - Gmina Kozłowo 2:1
   

Kolejka 10 - 6-7października  
Polonia Pasłęk - Warmia Olsztyn 3:1
Ewingi Zalewo - Radomniak 1:0
GKS Stawiguda - GSZS Rybno 1:3
Płomień Turznica - Olimpia Olsztynek 1:2
Start Nidzica - Błękitni Orneta 0:1
Huragan II Morąg - Orzeł Janowiec 0:0
Polonia Markusy - Gmina Kozłowo 2:2
FC Dajtki - Kormoran Zwierzewo 0:2

Kolejka 11 - 13-14 października  
Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk 4:2
Orzeł Janowiec - Polonia Markusy 1:0
Błękitni Orneta - Huragan II Morąg 2:1
Olimpia Olsztynek - Start Nidzica 4:1
GSZS Rybno - Płomień Turznica 3:1
Radomniak - GKS Stawiguda 2:3
Warmia Olsztyn - Ewingi Zalewo 5:0
FC Dajtki - Gmina Kozłowo 2:3

Kolejka 10 - 20-21 października  
Polonia Pasłęk - Ewingi Zalewo  
   
   
   
   
   
   
   

Kolejka 10 - 28-29 października  
Osa Ząbrowo - Polonia Pasłęk 2:3
Orzeł Janowiec - Czarni Rudzienice 2:2
Fortuna Dorotowo - ITS Jeziorak Iława 1:3
Olimpia Olsztynek - Dąb Kadyny 2:1
GSZS Rybno - Huragan II Morąg 2:1
Radomniak Radomno - Polonia Iłowo 3:2
GKS Stawiguda - Płomień Turznica 2:3
Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo 3:1

Kolejka 10 - 4 - 5 listopada  
Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo 0:3
Płomień Turznica - Ewingi Zalewo 0:2
Polonia Iłowo - GKS Stawiguda 4:1
Huragan II Morąg - Radomniak Radomno 2:2
Dąb Kadyny - GSZS Rybno 3:1
ITS Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek 3:1
Czarni Rudzienice - Fortuna Dorotowo 0:1
Osa Ząbrowo - Orzeł Janowiec 2:4

Kolejka 10 -11-12 listopada  
Orzeł Janowiec - Polonia Pasłęk 7:1
Fortuna Dorotowo - Osa Ząbrowo 3:1
Olimpia Olsztynek - Czarni Rudzienice 5:0
GSZS Rybno - ITS Jeziorak Iława 0:3
Radomniak Radomno - Dąb Kadyny 2:3
GKS Stawiguda - Huragan II Morąg 5:2
Ewingi Zalewo - Polonia Iłowo 3:0
Kormoran Zwierzewo - Płomień Turznica 1:1

Kolejka 10 - 18 -19 listopada  
Polonia Pasłęk - Płomień Turznica 7:3
Kormoran Zwierzewo - Polonia Iłowo 1:3
Ewingi Zalewo - Huragan II Morąg 4:1
GKS Stawiguda - Dąb Kadyny 4:3
Radomniak Radomno - ITS Jeziorak Iława 0:2
GSZS Rybno - Czarni Rudzienice 1:1
Olimpia Olsztynek - Osa Ząbrowo 11:0
Fortuna Dorotowo - Orzeł Janowiec 3:0

Kolejka 10 - 24-25 marca  
Fortuna Dorotowo - Polonia Pasłęk 2:2
Orzeł Janowiec - Olimpia Olsztynek 2:2
Osa Ząbrowo - GSZS Rybno 5:1
Czarni Rudzienice - Radomniak Radomno 5:3
ITS Jeziorak Iława - GKS Stawiguda 3:0
Dąb Kadyny - Ewingi Zalewo 3:2
Huragan II Morąg - Kormoran Zwierzewo 0:3
Polonia Iłowo - Płomień Turznica 11:0

Kolejka 10 - 31 marca  
Polonia Pasłęk - Polonia Iłowo 1:2
Płomień Turznica - Huragan II Morąg 1:7
Kormoran Zwierzewo - Dąb Kadyny 1:3
Ewingi Zalewo - ITS Jeziorak Iława 0:4
GKS Stawiguda - Czarni Rudzienice 3:3
Radomniak Radomno - Osa Ząbrowo 2:0
GSZS Rybno - Orzeł Janowiec 4:0
Olimpia Olsztynek - Fortuna Dorotowo 1:1

Kolejka 10 - 7-8 kwietnia  
Olimpia Olsztynek - Polonia Pasłęk 2:0
Fortuna Dorotowo - GSZS Rybno 1:2
Orzeł Janowiec - Radomniak Radomno 1:5
Osa Ząbrowo - GKS Stawiguda 2:0
Czarni Rudzienice - Ewingi Zalewo 1:1
ITS Jeziorak Iława - Kormoran Zwierzewo 6:0
Dąb Kadyny - Płomień Turznica 3:1
Huragan II Morąg - Polonia Iłowo 2:1


Kolejka 11 - 14-15 kwietnia  
Polonia Pasłęk - Huragan II Morąg 2:1
Polonia Iłowo - Dąb Kadyny 0:3
Płomień Turznica - ITS Jeziorak Iława 1:6
Kormoran Zwierzewo - Czarni Rudzienice 2:2
Ewingi Zalewo - Osa Ząbrowo 2:1
GKS Stawiguda - Orzeł Janowiec 2:2
Radomniak Radomno - Fortuna Dorotowo 4:2
GSZS Rybno - Olimpia Olsztynek 2:0

Kolejka 12 - 21-22 kwietnia  
GSZS Rybno - Polonia Pasłęk 5:0
Olimpia Olsztynek - Radomniak Radomno 3:2
Fortuna Dorotowo - GKS Stawiguda 0:1
Orzeł Janowiec - Ewingi Zalewo 0:1
Osa Ząbrowo - Kormoran Zwierzewo 1:1
Czarni Rudzienice - Płomień Turznica 1:2
ITS Jeziorak Iława - Polonia Iłowo 6:0
Dąb Kadyny - Huragan II Morąg 1:2

Kolejka 13 - 28-29 kwietnia  
Polonia Pasłęk - Dąb Kadyny 3:2
Huragan II Morąg - ITS Jeziorak Iława 2:2
Polonia Iłowo - Czarni Rudzienice 5:2
Płomień Turznica - Osa Ząbrowo 2:3
Kormoran Zwierzewo - Orzeł Janowiec 0:2
Ewingi Zalewo - Fortuna Dorotowo 0:1
GKS Stawiguda - Olimpia Olsztynek 1:2
Radomniak Radomno - GSZS Rybno 2:6

Kolejka 14 - 5 - 6 maja  
Radomniak Radomno - Polonia Pasłęk 0:1
GSZS Rybno - GKS Stawiguda 6:1
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo 1:2
Fortuna Dorotowo - Kormoran Zwierzewo 0:1
Orzeł Janowiec - Płomień Turznica 2:2
Osa Ząbrowo - Polonia Iłowo 2:2
Czarni Rudzienice - Huragan II Morąg 4:0
ITS Jeziorak Iława - Dąb Kadyny 2:1

Kolejka 15 - 12 - 13 maja  
Polonia Pasłęk - ITS Jeziorak Iława 0:1
Dąb Kadyny - Czarni Rudzienice 0:2
Huragan II Morąg - Osa Ząbrowo 2:0
Polonia Iłowo - Orzeł Janowiec 0:2
Płomień Turznica - Fortuna Dorotowo 7:1
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek 2:0
Ewingi Zalewo - GSZS Rybno 8:3
GKS Stawiguda - Radomniak Radomno 5:1

Kolejka 16 - 19 maja  
GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk 1:1
Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo 0:1
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo 2:0
Olimpia Olsztynek - Płomień Turznica 8:1
Fortuna Dorotowo - Polonia Iłowo 2:1
Orzeł Janowiec - Huragan II Morąg 0:3
Osa Ząbrowo - Dąb Kadyny 1:5
Czarni Rudzienice - ITS Jeziorak Iława 2:7

Kolejka 17 - 26 - 27 maja  
Olimpia Olsztynek - Polonia Iłowo 5:0
Polonia Pasłęk - Czarni Rudzienice 4:0
ITS Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo 11:0
Dąb Kadyny - Orzeł Janowiec 0:3
Huragan II Morąg - Fortuna Dorotowo 5:1
Płomień Turznica - GSZS Rybno 0:5
Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno 3:3
Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda 1:2

Kolejka 18 - 30 maja  
Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk 2:4
GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo 4:2
Radomniak Radomno - Płomień Turznica 3:1
GSZS Rybno - Polonia Iłowo 0:1
Olimpia Olsztynek - Huragan II Morąg 0:4
Fortuna Dorotowo - Dąb Kadyny 4:2
Orzeł Janowiec - ITS Jeziorak Iława 2:0
Osa Ząbrowo - Czarni Rudzienice 1:4

Kolejka 19 - 2 -3 czerwca  
Polonia - Osa Ząbrowo 6:2
Czarni Rudzienice - Orzeł Janowiec 2:0
ITS Jeziorak Iława - Fortuna Dorotowo 6:0
Dąb Kadyny - Olimpia Olsztynek 2:4
Huragan II Morąg - GSZS Rybno 1:0
Polonia Iłowo - Radomniak Radomno 1:1
Płomień Turznica - GKS Stawiguda 2:2
Kormoran Zwierzewo - Ewingi Zalewo 2:0

Kolejka 20 - 9 czerwca  
Kormoran Zwierzewo - Polonia Pasłęk 4:1
Ewingi Zalewo - Płomień Turznica 2:2
GKS Stawiguda - Polonia Iłowo 1:0
Radomniak Radomno - Huragan II Morąg 2:2
GSZS Rybno - Dąb Kadyny 6:1
Olimpia Olsztynek - ITS Jeziorak Iława 1:1
Fortuna Dorotowo - Czarni Rudzienice 0:1
Orzeł Janowiec - Osa Ząbrowo 4:2

Kolejka 21 - 16 czerwca  
Polonia Pasłęk - Orzeł Janowiec Kościelny 2:0
Osa Ząbrowo - Fortuna Dorotowo 3:4
Czarni Rudzienice - Olimpia Olsztynek 0:3
ITS Jeziorak Iława - GSZS Rybno 6:3
Dąb Kadyny - Radomniak Radomno 0:2
Huragan II Morąg - GKS Stawiguda 2:8
Polonia Iłowo - Ewingi Zalewo 2:6
Płomień Turznica - Kormoran Zwierzewo 1:1

Kolejka 22 -  
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0

Kolejka 23 - 5-6 maja  
Radomniak Radomno - Polonia Pasłęk 0:0
GSZS Rybno - GKS Stawiguda 0:0
Olimpia Olsztynek - Ewingi Zalewo 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Kormoran Zwierzewo 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - Płomień Turznica 0:0
Osa Ząbrowo - Polonia Iłowo 0:0
Czarni Rudzienice - Huragan II Morąg 0:0
ITS Jeziorak Iława - Dąb Kadyny 0:0

Kolejka 24 - 12-13 maja  
Polonia Pasłęk - ITS Jeziorak Iława 0:0
Dąb Kadyny - Czarni Rudzienice 0:0
Huragan II Morąg - Osa Ząbrowo 0:0
Polonia Iłowo - Orzeł Janowiec Kościelny 0:0
Płomień Turznica - Fortuna Dorotowo Gągławki 0:0
Kormoran Zwierzewo - Olimpia Olsztynek 0:0
Ewingi Zalewo - GSZS Rybno 0:0
GKS Stawiguda - Radomniak Radomno 0:0

Kolejka 25 - 19-20 maja  
GKS Stawiguda - Polonia Pasłęk 0:0
Radomniak Radomno - Ewingi Zalewo 0:0
GSZS Rybno - Kormoran Zwierzewo 0:0
Olimpia Olsztynek - Płomień Turznica 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Polonia Iłowo 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - Huragan II Morąg 0:0
Osa Ząbrowo - Dąb Kadyny 0:0
Czarni Rudzienice - ITS Jeziorak Iława 0:0

Kolejka 26 - 26-27 maja  
Olimpia Olsztynek - Polonia Iłowo 0:0
Polonia Pasłęk - Czarni Rudzienice 0:0
ITS Jeziorak Iława - Osa Ząbrowo 0:0
Dąb Kadyny - Orzeł Janowiec Kościelny 0:0
Huragan II Morąg - Fortuna Dorotowo Gągławki 0:0
Płomień Turznica - GSZS Rybno 0:0
Kormoran Zwierzewo - Radomniak Radomno 0:0
Ewingi Zalewo - GKS Stawiguda 0:0

Kolejka 27 - 30 maja  
Ewingi Zalewo - Polonia Pasłęk 0:0
GKS Stawiguda - Kormoran Zwierzewo 0:0
Radomniak Radomno - Płomień Turznica 0:0
GSZS Rybno - Polonia Iłowo 0:0
Olimpia Olsztynek - Huragan II Morąg 0:0
Fortuna Dorotowo Gągławki - Dąb Kadyny 0:0
Orzeł Janowiec Kościelny - ITS Jeziorak Iława 0:0
Osa Ząbrowo - Czarni Rudzienice 0:0

Logowanie / Rejestracja


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Co godzinę jedna osoba w Polsce dowiaduje się, że ma białaczkę. Dla wielu chorych...


Wojtek Strażak

Pozostało5 dni

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...


Uwaga wędkarze. Ostatnie zawody z cyklu Grand Prix Zakrzewka II rozegrane zostaną w...