Klasa okręgowa grupa II

dodał Redakcja2017-09-06
LP. Nazwa Mecze Punkty Bramki
1 ITS Jeziorak Iława 15 43 53:7
2 Olimpia Olsztynek 15 31 41:22
3 Dąb Kadyny 15 28 42:29
4 Ewingi Zalewo 15 26 28:30
5 GSZS Rybno 15 25 63:23
6 Płomień Turznica 15 24 36:42
7 Polonia Pasłęk 15 24 31:39
8 Huragan II Morąg 15 22 34:30
9 Orzeł Janowiec Kościelny 15 21 32:34
10 Kormoran Zwierzewo 15 20 30:35
11 Osa Ząbrowo 15 17 22:41
12 Polonia Iłowo 15 16 31:32
13 Radomniak 15 16 34:53
14 GKS Stawiguda 15 13 27:46
15 Czarni Rudzienice 15 9 21:38
16 Fortuna Dorotowo 15 9 20:45
Kolejka 1: 12 - 13 sierpnia  
Płomień Turznica - Polonia Pasłęk 6:5
Polonia Iłowo - Kormoran Zwierzewo 2:4
Huragan II Morąg - Ewingi Zalewo 4:2
Dąb Kadyny - GKS Stawiguda 6:1
ITS Jeziorak Iława - Radomniak 6:2
Czarni Rudzienice - GSZS Rybno 1:1
Osa Ząbrowo - Olimpia Olsztynek 2:2
Orzeł Janowiec - Fortuna Dorotowo 1:3

Kolejka 2: 16 sierpnia  
Polonia Pasłęk - Fortuna Dorotowo 1:0
Olimpia Olsztynek - Orzeł Janowiec 4:2
GSZS Rybno - Osa Ząbrowo 11:0
Radomniak - Czarni Rudzienice 3:2
GKS Stawiguda - ITS Jeziorak Iława 0:3
Ewingi Zalewo - Dąb Kadyny 2:2
Kormoran Zwierzewo - Huragan II Morąg 1:5
Płomień Turznica - Polonia Iłowo 2:2

Kolejka 3: 19 - 20 sierpnia  
Polonia Iłowo - Polonia Pasłęk 6:2
Huragan II Morąg - Płomień Turznica 4:0
Dąb Kadyny - Kormoran Zwierzewo 0:1
ITS Jeziorak Iława - Ewingi Zalewo 5:0
Czarni Rudzienice - GKS Stawiguda 0:1
Osa Ząbrowo - Radomniak 2:0
Orzeł Janowiec - GSZS Rybno 0:0
Fortuna Dorotowo - Olimpia Olsztynek 0:3

Kolejka 4: 26 - 27 sierpnia  
Polonia Pasłęk - Olimpia Olsztynek 4:2
GSZS Rybno - Fortuna Dorotowo 5:3
Radomniak - Orzeł Janowiec 1:2
GKS Stawiguda - Osa Ząbrowo 0:0
Ewingi Zalewo - Czarni Rudzienice 3:2
Kormoran Zwierzewo - ITS Jeziorak Iława 0:0
Płomień Turznica - Dąb Kadyny 4:3
Polonia Iłowo - Huragan II Morąg 0:3

Kolejka 5: 2 - 3 września  
Huragan II Morąg - Polonia Pasłęk 4:1
Dąb Kadyny - Polonia Iłowo 6:1
ITS Jeziorak Iława - Płomień Turznica 4:0
Czarni Rudzienice - Kormoran Zwierzewo 2:1
Osa Ząbrowo - Ewingi Zalewo 1:1
Orzeł Janowiec - GKS Stawiguda 2:3
Fortuna Dorotowo - Radomniak 1:3
Olimpia Olsztynek - GSZS Rybno 2:2

Kolejka 6: 9 - 10 września  
Polonia Pasłęk - GSZS Rybno 1:0
Radomniak - Olimpia Olsztynek 1:6
GKS Stawiguda - Fortuna Dorotowo 6:1
Ewingi Zalewo - Orzeł Janowiec 0:1
Kormoran Zwierzewo - Osa Ząbrowo 5:2
Płomień Turznica - Czarni Rudzienice 5:2
Polonia Iłowo - ITS Jeziorak Iława 0:1
Huragan II Morąg - Dąb Kadyny 0:1

Kolejka 7: 16 - 17 września  
Dąb Kadyny - Polonia Pasłęk 2:3
ITS Jeziorak Iława - Huragan II Morąg 4:2
Czarni Rudzienice - Polonia Iłowo 2:1
Osa Ząbrowo - Płomień Turznica 1:4
Orzeł Janowiec - Kormoran Zwierzewo 4:2
Fortuna Dorotowo - Ewingi Zalewo 1:2
Olimpia Olsztynek - GKS Stawiguda 4:1
GSZS Rybno - Radomniak 14:4

Kolejka 8: 23 - 24 września  
Polonia Pasłęk - Radomniak Radomno 3:2
GKS Stawiguda - GSZS Rybno 4:2
Ewingi Zalewo - Olimpia Olsztynek 1:3
Kormoran Zwierzewo - Fortuna Dorotowo Gągławki 3:2
Płomień Turznica - Orzeł Janowiec Kościelny 1:2
Polonia Iłowo - Osa Ząbrowo 0:2
Huragan II Morąg - Czarni Rudzienice 3:0
Dąb Kadyny - ITS Jeziorak Iława 1:5

Kolejka 9: 30 września - 1 października  
ITS Jeziorak Iława - Polonia Pasłęk 1:0
Czarni Rudzienice - Dąb Kadyny 3:4
Osa Ząbrowo - Huragan II Morąg 2:0
Orzeł Janowiec Kościelny - Polonia Iłowo 2:2
Fortuna Dorotowo Gągławki  - Płomień Turznica 1:4
Olimpia Olsztynek - Kormoran Zwierzewo 2:1
GSZS Rybno - Ewingi Zalewo 9:1
Radomniak Radomno -  GKS Stawiguda 5:0

Kolejka 10 - 7-8 października  
Polonia Pasłęk - GKS Stawiguda 4:1
Ewingi Zalewo - Radomniak Radomno 4:1
Kormoran Zwierzewo - GSZS Rybno 0:7
Płomień Turznica - Olimpia Olsztynek 2:2
Polonia Iłowo - Fortuna Dorotowo 4:0
Huragan II Morąg - Orzeł Janowiec Kościelny 2:1
Dąb Kadyny - Osa Ząbrowo 2:1
ITS Jeziorak Iława - Czarni Rudzienice 2:0

Kolejka 10 - 14-15 października  
Czarni Rudzienice - Polonia Pasłęk 2:3
Osa Ząbrowo - ITS Jeziorak Iława 0:5
Orzeł Janowiec Kościelny - Dąb Kadyny 2:3
Fortuna Dorotowo - Huragan II Morąg 2:4
Polonia Iłowo - Olimpia Olsztynek 1:1
GSZS Rybno - Płomień Turznica 8:0
Radomniak Radomno - Kormoran Zwierzewo 4:2
GKS Stawiguda - Ewingi Zalewo 0:3

Kolejka 10 - 21-22 października  
Polonia Pasłęk - Ewingi Zalewo 0:1
Kormoran Zwierzewo - GKS Stawiguda 5:4
Płomień Turznica - Radomniak Radomno 4:1
Polonia Iłowo - GSZS Rybno 3:3
Huragan II Morąg - Olimpia Olsztynek 1:2
Dąb Kadyny - Fortuna Dorotowo 5:1
ITS Jeziorak Iława - Orzeł Janowiec 8:0
Czarni Rudzienice - Osa Ząbrowo 1:2

Kolejka 10 - 28-29 października  
Osa Ząbrowo - Polonia Pasłęk 2:3
Orzeł Janowiec - Czarni Rudzienice 2:2
Fortuna Dorotowo - ITS Jeziorak Iława 1:3
Olimpia Olsztynek - Dąb Kadyny 2:1
GSZS Rybno - Huragan II Morąg 2:1
Radomniak Radomno - Polonia Iłowo 3:2
GKS Stawiguda - Płomień Turznica 2:3
Ewingi Zalewo - Kormoran Zwierzewo 3:1

Kolejka 10 - 4 - 5 listopada  
Polonia Pasłęk - Kormoran Zwierzewo 0:3
Płomień Turznica - Ewingi Zalewo 0:2
Polonia Iłowo - GKS Stawiguda 4:1
Huragan II Morąg - Radomniak Radomno 2:2
Dąb Kadyny - GSZS Rybno 3:1
ITS Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek 3:1
Czarni Rudzienice - Fortuna Dorotowo 0:1
Osa Ząbrowo - Orzeł Janowiec 2:4

Kolejka 10 -11-12 listopada  
Orzeł Janowiec - Polonia Pasłęk 7:1
Fortuna Dorotowo - Osa Ząbrowo 3:1
Olimpia Olsztynek - Czarni Rudzienice 5:0
GSZS Rybno - ITS Jeziorak Iława 0:3
Radomniak Radomno - Dąb Kadyny 2:3
GKS Stawiguda - Huragan II Morąg 5:2
Ewingi Zalewo - Polonia Iłowo 3:0
Kormoran Zwierzewo - Płomień Turznica 1:1

Kolejka 10 - 18 -19 listopada  
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0

Kolejka 10 - 7-8 października  
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0

Kolejka 10 - 7-8 października  
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0

Kolejka 10 - 7-8 października  
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0
  0:0


Logowanie / Rejestracja


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin serwisu

Przypominamy o wystawie

Pozostało1 dzień

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy malarstwa Zygmunta...


17 grudnia 2017 roku odbędzie się w Perfect Pubie przy ul. Wiśniowej w Pasłęku...


Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na kolejne z zaplanowanych na grudzień...