26 Maja 2016
 

Kapitał chiński inwestuje w Pasłęku                                                                                                                                        Festyn ekologiczny - 28 maja w Parku Ekologicznym                                                                                                                                        Dzień Dziecka na placu Tysiąclecia - 1 czerwca spotykamy się o godz. 15-stej                                                                                                                                        Samorząd województwa przeznaczył 18 tys. złotych na pmoc dla pogorzelców z Pólka                                                                                                                                        W kinie: Dzień Matki oraz Księga dżungli.                                                                                                                                        Polonia przegrała w Barczewie i ma małe sznse na utryzmanie w IV lidze                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Dzień dawcy w Pasłęku...

Już w najbliższą niedzielę 29 maja w Pasłęku będzie okazja, by zarejestrować się w bazie potencjalnych dawców DKMS. W tym celu w godz. od 10-tej do 16-tej należy odwiedzić jedno z dwóch...

Data dodania: 25-05-2016, 08:51

Powiatowy Dzień Działacza Kultury...

W miniony piątek w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Tolkmicku odbyły się uroczystości związane z powiatowymi obchodami Dnia Działacza Kultury. Tradycją świętowania są nagrody Starosty...

Data dodania: 24-05-2016, 07:37

Koncert Józefa Skrzeka i pasłęckich chórów…

W sobotę 28 maja będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie kulturalne. W kościele św. Bartłomieja odbędzie się koncert Józefa Skrzeka z udziałem chórów Adoramus i Carmen Gregorianum oraz...

Data dodania: 22-05-2016, 06:09

Przemek Kalicki wygrał VI Memoriał H. Hucza…

Przemysław Kalicki wygrał konkurs memoriałowy klasy N (120 cm) rozgrywany podczas IX Zawodów Regionalnych w Skokach Przez Przeszkody organizowanych pod Patronatem Burmistrza Pasłęka i...

Data dodania: 22-05-2016, 05:58

Festyn Ekologiczny - IV Pasłęcki Dzień Recyklingu…

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Festyn Ekologiczny pn. „IV Pasłęcki Dzień Recyklingu”, który odbędzie się 28 maja 2016 roku w Parku Ekologicznym w Pasłęku przy ul. Partyzantów, w...

Data dodania: 19-05-2016, 05:39

1

2

3

4

5

Archiwum


Weekend w kinie...

Anna

Data dodania:czwartek 26 maja 2016 godz: 08:31:44

Już od jutra Kino Zamkowego zaprasza na kolejne, nowe projekcje filmowe. Pierwsza z nich to przygodowa opowieść o chłopcu, wychowywanym przez wilki. Księga dżungli, bo właśnie o tej produkcji mowa, swoją bajkową premierę miała w 1967 roku. Teraz mamy okazję obejrzeć tę niezwykłą historię w zupełnie innej wersji. Drugą propozycją Kina Zamkowego na weekend jest komedia Dzień Matki. Szczegóły, dotyczące repertuaru znajdą Państwo na stronie głównej naszego portalu w zakładce kino.
aw
Dzień Matki...

Anna

Data dodania:czwartek 26 maja 2016 godz: 08:14:04

Dziś świętujemy Dzień Matki. Z tej okazji wszystkim Mamom życzymy zdrowia, wielu powodów do radości oraz poczucia dumy ze swoich dzieci. Przy okazji dziękujemy za trud wychowania, życzliwość i wsparcie.
Dzień Matki już wczoraj uczcili słuchacze Pasłęckiego Uniwersytetu Trzeciego wieku. W sali widowiskowej POK zaprezentowali słowno-wokalne przedstawienie, nawiązujące do dzisiejszego święta. Wystąpienia były pełne wzruszeń. Nie zabrakło też dawki humorystycznej. A to dzięki przedstawionym monologom teściowej i synowej. W ten sposób słuchaczki PUTW przypomniały, że w Dniu Matki trzeba pamiętać o każdej mamie. Spotkanie przygotował zespół Perełki i członkowie Koła Miłośników Poezji PUTW.
aw
Natura Potrzebuje Super Bohaterów- prośba o głosy...

Anna

Data dodania:czwartek 26 maja 2016 godz: 07:17:20

Dzieci ze świetlicy środowiskowej „Fantazja” w Drulitach przyłączyły się do ogólnopolskiego konkursu telewizji AXN oraz Fundacji „Nasza Ziemia”- „ Natura Potrzebuje Super Bohaterów”. Konkurs składa się z trzech zadań związanych z ekologią. Pierwszym zadaniem było przygotowanie plakatu promującego akcję „ Sprzątanie świata”. Główną nagrodą w konkursie jest wyjazd całej grupy na Zieloną Eko Szkołę. Aby pomóc dzieciom wygrać wymarzony wyjazd ,należy wejść na stronę axn.zmiento.com.pl, a następnie w zakładkę konkurs-zadanie 1 i oddać głos na pracę wychowanków świetlicy „Fantazja” w Drulitach. Prosimy o głosy!
info: nadesłane
 
 
Lingo School przedstawia...

Tekst sponsorowany

Data dodania:czwartek 26 maja 2016 godz: 06:53:07

INTELEKTUALNE WYTWORY KUBY – CONSTANTA, ROMANIA. Hi, it’s Kuba here. A few weeks ago, I attended a conference organized by European Association for American Studies. The conference took place in Constanta, Romania. I won’t be boring you with details of the conference; it was about all the aspects of the USA – from “Seeking Freedom in the Midst of Slavery: Fugitive Slaves in the Antebellum South” to “Superman: An American Icon”.
Cały odcinek do pobrania w pliku pdf poniżej.
Koncert papieski w Rychlikach...

Jerzy

Data dodania:czwartek 26 maja 2016 godz: 05:17:07

W dniu 29 maja 2016 o godzinie 1900 w Kościele Niepokalanego Serca NMP w Rychlikach odbędzie się „Koncert papieski”, którego przesłaniem jest przypomnienie postaci św. Jana Pawła II, a w szczególności Jego nauczania. Przywołując w pamięci postać Naszego Papieża zbyt wiele uwagi poświęcamy na to, kiedy został biskupem, kardynałem, papieżem, ile pielgrzymek odbył do Ameryki Łacińskiej, a ile do Polski. Zapominamy o jego nauce i o tym, że był człowiekiem radości i ufności Bogu. Kochał poezję, teatr, przyrodę. Podczas koncertu ponad czterdziestu wokalistów - uczniów Zespołu Szkół w Rychlikach z towarzyszeniem członków zespołu „POTOK” zaprezentuje piosenki religijne, a całość wzbogacą prezentacje multimedialne oraz cytaty z wybranych dzieł Jana Pawła II.
Noc Bibliotek...

Jerzy

Data dodania:czwartek 26 maja 2016 godz: 05:14:38

Biblioteka Publiczna w Pasłęku zaprasza na ogólnopolską Noc Bibliotek. Już 4 czerwca zarówno dzieci jak i dorośli znajdą dla siebie wiele interesujących zajęć. Zapraszamy do zapoznania się z programem.
bp
Absolutorium w powiecie…

Jerzy

Data dodania:czwartek 26 maja 2016 godz: 05:12:29

XIV sesja Rady Powiatu w Elblągu została zwołana na dzień 3 czerwca 2016 r. na godz. 10.00. Na sesji będzie m.in. mowa o stanie bezpieczeństwa na terenie powiatu. Najważniejszym punktem obrad będzie jednak głosowanie nad udzieleniem Zarządowi Powiatu absolutorium za rok 2015. Poniżej porządek obrad.
jp
Kolejne sukcesy sekcji POK Dance...

Anna

Data dodania:środa 25 maja 2016 godz: 09:12:03

Trzy grupy z Pasłęckiego Ośrodka Kultury wzięły udział w Ogólnopolskich Konfrontacjach Tanecznych, jakie odbyły się w minioną sobotę w elbląskim Światowidzie. Zespół Baletu Klasycznego „ePOKa” zajął II miejsce w kategorii wiekowej do 11 lat w stylu: inne formy tańca, a pierwsza grupa sekcji cheerleadingu zajęła 9 miejsce w stylu: disco – dance/cheerleaders. Z kolei druga grupa sekcji cheerleadingu zajęła 4 miejsce w kategorii wiekowej 12-15 lat w tym samym stylu. W zawodach udział wzięło ponad 900 uczestników, którzy tańczyli w formacjach, mini formacjach, duetach i jako soliści.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

WYNAJMĘ BUSA (BEZ KIEROWCY)

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu auta dostawczego L4H2: - model Fiat Ducato Maxi Furgon, rok produkcji 2015; - wymiary przedziału ładunkowego - długość 4070 mm, szerokość 1870 mm,... więcej »

Sprzedam mieszkanie cena179tysięcy-cena do...

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na I. piętrze bloku zlokalizowanego w Małdytach. Na powierzchnię ok 80 mkw. składają się 4 pokoje,2 kuchnie, łazienka oraz oddzielne wc. Na... więcej »

SPRZEDAM WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIE

Dwupokojowe WŁASNOŚCIOWE mieszkanie o powierzchni 33,86m2 położone na wysokim parterze, w bloku dwupiętrowym,przy ulicy Bankowej,składa się z przedpokoju w którym znajduje się szafa... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 123093927 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:33

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl