18 Kwietnia 2014
 

10 maja, godzina 19:15, kościół św. Bartłomieja koncert Józefa Skrzeka                                                                                                                                        KINO ZAMKOWE: W poniedziałek 21. kwietnia wyświetlone będą dwa seanse: film animowany                                                                                                                                        Pasłęcki akcent w Orlen Warsaw Maraton                                                                                                                                        Znowu marihuana                                                                                                                                        Przegrana Polonii w Janowcu. Orzeł Janowiec - Polonia Pasłek 1:0 (0:0)                                                                                                                                        11 maja Grand Prix Zakrzewka II                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Moje Bociany - wernisaż wystawy Jaromira Nowaka...

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Jaromira Nowaka pt. „Moje Bociany”, który odbędzie się 25.04.2014 r. (piątek) o godz. 18:00 w miejscowej...

Data dodania: 18-04-2014, 08:42

Młody talent fryzjerski 2014 roku - Wawrzyniec Wierzbicki z Zespołu Szkół w Pasłęku...

11 kwietnia 2014 r. odbył się w Gdańsku X Ogólnopolski Konkurs Młodych Talentów Fryzjerstwa „Bursztynowy Grzebień. Zespół Szkół w Pasłęku po raz pierwszy wziął udział w rywalizacji....

Data dodania: 15-04-2014, 05:59

Pasłęcki akcent w Orlen Warsaw Maraton…

Orlen Warsaw Marathon stał się największa imprezą biegową w Polsce. Na dwóch dystansach 10 km i 42.195 km wystartowało łącznie ponad dwadzieścia tysięcy biegaczy z kraju i zagranicy.  W tym...

Data dodania: 14-04-2014, 05:20

1

2

3

4

5

Archiwum


Ogłoszenie - znaleziono pieska...

Anna

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 15:15:35

Dziś w okolicy osiedla Działki w Pasłęku znaleziono młodego pieska w typie husky. Kontakt pod numerem tel. 531923232
Przypominamy o zmianie w odbiorze odpadów komunalnych...

Anna

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 12:17:54

Urząd Miejski w Pasłęku informuje, iż w związku z przypadającym w dniu 21.04.2014 r. świętem (wielkanocny poniedziałek) odpady komunalne z następujących ulic: 11 Listopada, 3 Maja, Andersa, Bohaterów Westerplatte, Buczka, Chopina, Cyganka, Stefana Czarneckiego, Długa, Dolna, Drzymały, Elbląska, Firmowa, Gwiezdna, Jaśminowa, Kochanowskiego, Kolonia Zdroje, Kraszewskiego, Kresowa, Krzywa, Kusocińskiego, Kwiatowa, Lanca, Lwowska, Nowowiejskiego, Ogrodowa, Ostry Róg, Paderewskiego, Plac Grunwaldzki, Polna, Rataja, Różana, Słoneczna, Spacerowa, Spółdzielcza, Sprzymierzonych, Sybiraków, Topolowa oraz Sand Valley, Traugutta, Tuwima, Widokowa, Wileńska, Wiosenna, Wschodnia, Zawiszy Czarnego zostaną odebrane w dniu 19.04.2014 r. (wielka sobota).
Moje Bociany - wernisaż wystawy Jaromira Nowaka...

Anna

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 08:42:39

Pasłęcki Ośrodek Kultury zaprasza na wernisaż wystawy fotografii Jaromira Nowaka pt. „Moje Bociany”, który odbędzie się 25.04.2014 r. (piątek) o godz. 18:00 w miejscowej galerii. Jaromir Nowak jako członek Gdańskiego Towarzystwa Fotograficznego uczestniczył w wielu wystawach krajowych i zagranicznych zdobywając wiele nagród i wyróżnień.Od 1989 roku aparatem dokumentuje okolicę Godkowa. Organizował plenery GTF w Klekotkach i poplenerowe wystawy w szkole w Godkowie. Od 1996 roku zamieszkał na stałe w Skowronach i do dziś fotografuje niedocenione walory gminy Godkowo.
Kolejna sesja za tydzień...

Anna

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 08:34:00

W przyszły piątek (25. kwietnia) o godz. 10-tej w Urzędzie Miejskim radni z Pasłęka spotkają się na kolejnej sesji. Udział w niej zapowiedział również inwestor z Trójmiasta, który w ostatnim czasie zakupił zabytkową wieżę ciśnień. Spotkanie będzie miało na celu przekazanie radnym informacji o sposobie zagospodarowania obiektu w przyszłości. Poza tym swoje sprawozdania z działalności przedstawi Miejsko- Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej, Środowiskowy Dom Samopomocy z Rzecznej i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Wśród podejmowanych uchwał znajdzie się m.in. uchwała w sprawie ustalenia regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie miasta i gminy Pasłęk. Poniżej porządek sesji.
 
Ciąg dalszy żonkilowej akcji...

Anna

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 08:12:41

Dokładnie 4.931,61 zł udało się zebrać w ramach akcji „Żonkilowe Pola Nadziei”, jaka miała miejsce w niedzielę 6. kwietnia w Pasłęku i Zielonce Pasłęckiej. To jednak nie koniec zbiórki pieniędzy na elbląskie hospicjum, ponieważ przedszkolaki z Pasłęka, podczas wiosennych spacerów w dalszym ciągu kwestują na ulicach. Oczywiście w podzięce za datek, każdy z darczyńców otrzymuje żonkila, który wyrósł na pasłęckim polu żonkilowym przy zbiegu ul. Spółdzielczej, 11 Listopada i 3 Maja - Jeśli nie udało się Państwu spotkać roześmianych i kwestujących dzieci zapraszamy do Przedszkola nr 1 (ul. 11 Listopada) i Przedszkola Nr 2 (ul. Gdańska) – zachęcają koordynatorzy akcji -  Tam czekają na Państwa żonkile i oczywiście puszki na datki – dodają.
aw
Znowu marihuana…

Jerzy

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 05:01:13

W minioną środę strażnik miejski zatrzymał w czasie długiej przerwy pięciu młodych mężczyzn, którzy na drodze do miejscowości Pólko raczyli się prawdopodobnie popularną wśród młodzieży „trawką”. Jeden z zatrzymanych (18 letni mieszkaniec Rogajn) miał przy sobie susz. Wszyscy uczestnicy zdarzenia są uczniami jednej z pasłęckich szkół. Sprawą zajęła się miejscowa policja.
jp
Wielkanoc w ŚDS w Rzecznej...

Jerzy

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 04:56:56

W dniu 17 kwietnia 2014 roku w Środowiskowym Domu Samopomocy w Rzecznej odbyło się świąteczne spotkanie Wielkanocne, w którym uczestniczyli: Burmistrz Pasłęka, Kierownik MGOPS w Pasłęku, przedstawiciele sołectwa Rzeczna oraz rodziny uczestników. Kadra i uczestnicy ŚDS w Rzecznej mieszkańcom Miasta i Gminy Pasłęk życzą WESOŁYCH ŚWIĄT!!!
Senior Games – gramy w golfa…

Jerzy

Data dodania:piątek 18 kwietnia 2014 godz: 04:53:22

Trwają przygotowania do imprezy sportowej pn. Senior Games. Impreza przygotowana przez urząd marszałkowski i gminy województwa warmińsko – mazurskiego odbędzie się w dniach 28 – 31 sierpnia. W igrzyskach sportowych promujących Warmię i Mazury mogą startować zawodnicy, którzy ukończyli 45 lat (40 w grach zespołowych). Również Pasłęk będzie gościł zawodników z całego świata. W ramach igrzysk na polu Sand Valley odbędzie się turniej golfa. Organizację turnieju wspiera firma Sand Valley oraz firma Lotos i jej prezes Paweł Olechnowicz, który poproszony został o objęcie patronatu honorowego i udział w zawodach.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

PRZETARG

Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-Własnościowa „Pasłęczanka” w Pasłęku ogłasza przetarg nieograniczony  na wykonanie w 2014 roku zakresu robót:1.    Wykonanie... więcej »

Mieszkanie do wynajęcia

wynajmę mieszkanie 2 pokojowe(duże),w domku jednorodzinnym położone przy ul.Geodetów3 w Pasłęku,wynajem od zaraz,800zł plus opłaty licznikowe tel 505174 225 więcej »

Pokój do wynajęcia - ul. Drzymały

Wynajmę pokój z aneksem kuchennym przy ul. Drzymały w Pasłęku. Cena 500 zł + opłaty. tel. 512-692-225 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 60155925 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:21

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz, Jadwiga Zajac-Przedpełska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl