27 Lipca 2016
 

Nowy Dom Klubowy na Sand Valley                                                                                                                                        Nagroda finansowa za wskazanie sprawcy zniszczenia drzew na ul. Partyzantów                                                                                                                                        Badania wokół zamku                                                                                                                                        Grand Prix Zakrzewka II                                                                                                                                        Czy Polonia będzie grała w klasie okręgowej? - Rafał Starzyński trenerem młodych piłkarzy Olimpii Elbląg                                                                                                                                        Patrycja Adamczyk dziesiąta w Tbilisi                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Gmina wysoko w rankingu Rzeczpospolitej…

W Rankingu Samorządów 2016 w kategorii pn. „Europejski Samorząd” sporządzonym przez dziennik Rzeczpospolita Gmina Pasłęk zajęła bardzo wysokie 83 miejsce w kraju wśród 611 gmin...

Data dodania: 26-07-2016, 05:23

Wandale w akcji…

Po raz kolejny zniszczone zostały młode drzewa posadzone przy ul. Partyzantów. Dewastacja miała miejsce prawdopodobnie z soboty na niedzielę. Połamanych zostało osiem drzewek. Osoby, które...

Data dodania: 25-07-2016, 05:20

Festyn policyjny...

Coroczny festyn, jaki z myślą o najmłodszych mieszkańcach miasta i okolic przygotowują cyklicznie pasłęccy policjanci cieszy się wciąż sporym zainteresowaniem.  Wczoraj dobrej zabawie nie...

Data dodania: 23-07-2016, 09:11

Patrycja Adamczyk dziesiąta w Tbilisi…

Patrycja Adamczyk, zawodniczka pasłęckiej Polonii brała udział w mistrzostwach Europy juniorów młodszych w siedmioboku la i zajęła tam dziesiąte miejsce, bijąc przy okazji rekord Polski...

Data dodania: 19-07-2016, 05:15

Nowy dom klubowy na Sand Valley…

Wczoraj oficjalnie oddano do użytku nowy dom klubowy na polu golfowym Sand Valley. Obiekt ma salę restauracyjną na 60 miejsc i zaplecze kuchenne. W okresie letnim obok domu klubowego...

Data dodania: 17-07-2016, 06:25

1

2

3

4

5

Archiwum


Kredyt Konsolidacyjny w Banku BPH tylko 3,9%

Tekst sponsorowany

Data dodania:środa 27 lipca 2016 godz: 07:25:40

Spłacają Państwo jeden lub więcej kredytów ? Polecamy sprawdzić, czy warunki ich spłaty są korzystne, jeśli jest bank, który oferuje lepsze warunki to warto przenieść swoje zadłużenie. Zapraszamy do skorzystania z promocji „ Wymiksuj się z wielu kredytów” w której dajemy niskie oprocentowanie 3,9% dla kredytów przeniesionych do naszego Banku. Wystarczy przenieść do nas kredyty na co najmniej 5000zł z innych banków lub SKOK-ów. Gwarantujemy że oprocentowanie 3,9% nie wzrośnie przez cały czas trwania umowy. Promocyjnym kredytem mogą Państwo spłacić kredyty ratalne, gotówkowe, samochodowe ,zadłużenie na karcie kredytowej oraz na koncie.
Ruszył remont Polnej…

Jerzy

Data dodania:środa 27 lipca 2016 godz: 05:52:45

Do końca października br. ma być wykonany remont ul. Polnej. Firma Skanska rozpoczęła już prace od układania kolektora burzowego. Przypominamy, że powstanie ponad 600 mb asfaltowej jezdni, chodniki i ścieżka rowerowa. Ustawione zostaną również 24 nowe lampy oświetleniowe. Koszt inwestycji sięga prawie 2 mln zł. Największym udziałowcem jest gmina (955 tys. zł) i wojewoda (660 tys. zł). Powiat dokłada 330 tys. złotych.
jp
Będzie kamera…

Jerzy

Data dodania:środa 27 lipca 2016 godz: 05:51:04

Jest zgoda burmistrza Pasłęka na zainstalowanie kamer przy ul. Partyzantów w miejscu, gdzie notorycznie niszczone są młode drzewa. Jest już też wstępna koncepcja na wykonanie monitoringu z wykorzystaniem słupów oświetleniowych będących własnością gminy. Rozwiązany zostanie również problem zasilania urządzeń energią elektryczną i akumulatorami. Kamery rejestrowały będą obraz z całej ulicy, również niebezpieczne zachowania kierowców.
jp
Przetarg na Firmową…

Jerzy

Data dodania:środa 27 lipca 2016 godz: 05:48:17

Błyskawiczną decyzję w sprawie budowy ulicy Firmowej podjęła gmina. W poniedziałek zmieniono budżet, a we wtorek ogłoszono przetarg na realizację zadania. Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana, polegająca na wykonaniu jezdni o długości 414 m o szerokości 6 m o nawierzchni asfaltowej, z chodnikami po obu stronach o szerokości 2 m z kostki betonowej oraz budowa na całym odcinku sieci kanalizacji sanitarnej, kanalizacji burzowej, sieci wodociągowej i oświetlenia drogowego. Oferty można składać do dnia 9 sierpnia 2016 r. Termin zakończenia inwestycji określono na dzień 30 czerwca 2017 r.
jp
Potrącenie 6-latka...

Anna

Data dodania:wtorek 26 lipca 2016 godz: 17:23:50

Tuż przed godz.16-stą kierowca osobówego vw passata potrącił 6-letniego rowerzystę. Do zdarzenia doszło na przejściu dla pieszych w okolicy skrzyżowania ul. Ogrodowej i Kopernika. Karetka przyjechała dopiero po pół godz. od zgłoszenia. Pierwszej pomocy poszkodowanemu udzielali strażacy. Chłopiec, z połamaną nogą i ogólnymi obrażeniami został odwieziony do szpitala. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci.
jp
Chcesz założyć własną działalność gospodarczą?

Anna

Data dodania:wtorek 26 lipca 2016 godz: 08:30:45

Zgłoś się do Nas i otrzymaj dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej!
Stowarzyszenie ,,Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka’’ z dniem 1 lipca 2016 roku rozpoczęło realizację projektu ,,Masz pomysł – masz firmę II’’ w ramach którego można otrzymać dotację na rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Kto może otrzymać dotację?
O dotację ubiegać mogą się osoby bezrobotne i osoby poszukujące pracy/nieaktywne/bierne zawodowo zamieszkujące powiat elbląski, braniewski lub m. Elbląg, które ukończyły 30 lat i spełnią min. 1 dodatkowy warunek:
- kobiety,
- osoby powyżej 50 roku życia,
- osoby niepełnosprawne,
- osoby długotrwale bezrobotne (pozostające bez zatrudnienia nieprzerwanie przez okres 12 miesięcy)
- osoby niskowykwalifikowane (posiadające wykształcenie max. ponadgimnazjalne).
Koszenie rzepaku i zboża na zlecenie

Tekst sponsorowany

Data dodania:wtorek 26 lipca 2016 godz: 07:56:37

Już wkrótce rozpoczną się żniwa. Okres wzmożonej pracy u rolników. Jeśli zatem potrzebujesz pomocy przy koszeniu rzepaku i zbóż – to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferuję usługę koszenia zbóż nowoczesnym kombajnem - Claas Dominator 96 to niezawodna i wydajna maszyna, pozwalająca wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy cyklicznie korzystają z profesjonalnej pomocy podczas żniw. Dobry sprzęt oraz fachowa obsługa gwarantuje spokojny i sprawny przebieg prac w szczycie sezonu. Korzystanie z tego rodzaju usług jest coraz częściej praktykowane w wielu gospodarstwach. Dlatego nie zwlekaj i już dziś zadzwoń, by umówić termin na żniwa 2016:
607-819-564
Radni jednomyślni…

Jerzy

Data dodania:wtorek 26 lipca 2016 godz: 05:33:20

Wczoraj na sesji nadzwyczajnej radni jednomyślnie podjęli decyzję o zmianie budżetu gminy na rok 2016 w związku z nowymi szacunkami dotyczącymi wydatków na ul. Firmową i drogę Anglity – Gulbity. Ulica Firmowa ma kosztować nieco ponad 2,2 mln złotych i będzie realizowana w latach 2016 – 2017. W tym roku powstanie sieć wodociągowa, kanalizacyjna i burzowa oraz usunięta zostanie kolizja energetyczna. Cała ulica liczyła będzie 414 mb i połączy 27 ha terenów przeznaczonych pod inwestycje oraz 30 ha ogródków działkowych z ul. Boh. Westerplatte. Jeden z inwestorów posiadający tam grunty deklaruje utworzenie minimum 90 miejsc pracy. Warto przypomnieć, że przy tej ulicy ma swoją siedzibę prężna firma DRE i sklep rozwijającej się dynamicznie Agromy Olsztyn Grupa Sznajder.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

Przyjmę nieodpłatnie

Samotna matka nieodpłatnie przyjmie telewizor. Potrzebny jest też wózek dla chłopca, który wkrótce pojawi się na świecie. Chętnie przyjmę również ubranka dla niego oraz łóżeczko. tel. 516 640... więcej »

Kawalerka do wynajęcia, 35m2, naprzeciw Orlenu.

Posiadam kawalerkę do wynajęcia, salon z aneksem, sypialnia, łazienka. Komfortowo urządzona, w pełni wyposażona. Czynsz 700 zł + około 350 zł opłat. Oferta ważna od zaraz. tel. 502 792 254 więcej »

SPRZEDAM WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIE

Mieszkanie własnościowe sprzedam o pow. 35 m2 w dobrej lokalizacji.Kontakt: 511-321-745 więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 126012138 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:69

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl