27 Listopada 2014
 

Mazda na torach - pijany kierowca i dwójka pasażerów                                                                                                                                        Pierwsza sesja rady miejskiej - 28.11.2014                                                                                                                                        II tura wyborów w Rychlikach i Godkowie                                                                                                                                        Zaproszenie do teatru - Komedia Rybałtowska - niedziela 30 listopada sala POK, godz. 18:00                                                                                                                                        Starosta z Pasłęka?                                                                                                                                        Sławomir Sadowski zdobył mandat radnego sejmiku warmińko-mazurskiego                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zaproszenie na Komedię Rybałtowską…

Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zaprasza 30 listopada 2014r. o godzinie 18:00 na spektakl w wykonaniu grupy Teatralnej POK, która prowadzona jest przez Marcina Tomasika – aktora...

Data dodania: 25-11-2014, 05:35

Wywiad i sesja dla VIVY…

W grudniowym wydaniu VIVY znajdzie się wywiad  i sesja zdjęciowa Małgosi Pasternak z Pasłęka. Ma to związek z rozpoczęciem emisji serialu „Cisza nad rozlewiskiem”, w którym pani...

Data dodania: 20-11-2014, 05:56

Sprzymierzonych – spór trwa…

Wczoraj Zarząd Dróg Wojewódzkich w Olsztynie przysłał ekipę, która miała zlikwidować niedokończony wjazd na posesję 44A. Właściciel nieruchomości przegonił drogowców i nie pozwolił im na...

Data dodania: 19-11-2014, 05:57

Indywidualne wyniki wyborów do rady miejskiej…

Podajemy Państwu indywidualne wyniki poszczególnych kandydatów biorących udział w niedzielnych wyborach. Jest wiele niespodzianek (brak Kopańskiego, Otręby, Jasiukiewicza czy Ferka) oraz...

Data dodania: 18-11-2014, 18:59

1

2

3

4

5

Archiwum


Lingo School przedstawia...

Anna

Data dodania:czwartek 27 listopada 2014 godz: 08:21:55

INTELEKTUALNE WYTWORY KUBY – ODCINEK 9. (Podkreślenia i pogrubienia wskazują pary językowe)
Hi, it’s Kuba here. Hej, tu Kuba. So my mum decided to refurbish and redecorate the kitchen. No więc moja mama postanowiła wyremontować naszą kuchnię. What an adventure! Cóż za przygoda! First, at least a month of preparations. No, więc po pierwsze, co najmniej miesiąc przygotowań. And let me tell you, planning is crucial; you must know everything before you start. I powiem Wam, że planowanie to podstawa; trzeba wiedzieć wszystko zanim się zacznie.
W Godkowie i Rychlikach druga tura…

Jerzy

Data dodania:czwartek 27 listopada 2014 godz: 05:59:22

W najbliższą niedzielę odbędzie się druga tura wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów. W całym kraju dotyczy to 890 gmin. Swoich włodarzy na najbliższe cztery lata wybiorą również mieszkańcy Rychlik i Godkowa. W Rychlikach w pierwszej turze lepiej wypadł dotychczasowy wójt Henryk Kiejdo (769 głosów). Jego rywal Zbigniew Lichuszewski zebrał 576 głosów. W Godkowie „stary” wójt Janusz Grzywalski (518) musi gonić rywala bowiem w pierwszej turze stracił do Andrzeja Bondaruka (576) 58 głosów. Przypominamy, że tak jak dwa tygodnie temu, cisza wyborcza obowiązuje od godziny 24:00 w piątek.
jp
Podziękowanie...

Jerzy

Data dodania:czwartek 27 listopada 2014 godz: 05:52:52

Serdecznie dziękuję Mieszkańcom Miasta i Gminy Pasłęk za okazane mi zaufanie i powierzenie mi funkcji Burmistrza Pasłęka w wyniku wyborów, które odbyły się w dniu 16 listopada 2014 roku. Wykonując obowiązki burmistrza w kadencji 2014 – 2018 dołożę wszelkich starań by nie zawieść Państwa oczekiwań.
Chłopcy z Gimnazjum nr 1 mistrzami powiatu w piłce siatkowej...

Jerzy

Data dodania:czwartek 27 listopada 2014 godz: 05:48:34

W dniu 25.11.2014 Gimnazjum nr 1 im. Wł. Jagiełły w Pasłęku było gospodarzem turnieju finałowego Gimnazjady Powiatu Elbląskiego w siatkówce chłopców. Drużyna pod opieką p. Marka Białogrzywego zdecydowanie wygrała swoje mecze zdobywając I miejsce, a kolejne pozycje zajęły: II miejsce Gim. Młynary, III miejsce Gim. Gronowo Elbląskie i IV miejsce Gim. Gronowo Górne.
Podziękowania...

Tekst sponsorowany

Data dodania:środa 26 listopada 2014 godz: 07:26:34

Dziękuję wszystkim mieszkańcom naszego miasta oraz gminy, za wyrazy poparcia podczas kampanii wyborczej. Ta kampania miała szczególne znaczenie, ponieważ udało się stworzyć zespół ludzi, w większości bardzo młodych, z pomysłami i energią. NOWY PASŁĘK po raz pierwszy zaistniał w świadomości mieszkańców jako nowe ugrupowanie zdeterminowane, aby tworzyć gminę przyjazną mieszkańcom. Gminę, która zapewni wysoki standard życia i zdrowia, a jej rozwój będzie opierał się o ideę zrównoważonego rozwoju. Jeszcze raz dziękuję za każdy głos oddany na mnie oraz kandydatów na radnych z KWW Nowy Pasłęk.
Janusz Otręba
Weekend w kinie...

Anna

Data dodania:środa 26 listopada 2014 godz: 07:23:05

W najbliższy piątek w Kinie Zamkowym planowany jest premierowy seans komedii romantycznej Scenariusz na miłość. Oprócz tej propozycji widzowie będą mieli okazję obejrzeć w nadchodzący weekend film familijny Serce, serduszko oraz francuską produkcję Bella i Sebastian. Ceny biletów: 14 zł normalny, 12zł- ulgowy, 10 zł - grupowy. Szczegóły, zwiazane z repertuarem, jak zawsze dostępne w zakładce kino na stronie głównej naszego portalu.
aw
Weź kredyt w „Spółdzielczym” – jest...

Tekst sponsorowany

Data dodania:środa 26 listopada 2014 godz: 07:22:08

Zanim dacie się Państwo „złapać” na różnego rodzaju gwarancje niskich, czy też najniższych rat, oprocentowania itp. warto dokładnie  zapoznać się z proponowanymi warunkami, a następnie porównać je z warunkami kredytów oferowanych przez Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Pasłęku. Prawdopodobnie w ostatecznym rozrachunku kredyty w B-PBS-ie okażą się dla Państwa sporo tańsze i o wiele korzystniejsze. Oferta kredytowa B-PBS z siedzibą w Pasłęku nie jest tworzona dla masowego klienta, ale „skrojona” pod potrzeby i uwzględniająca oczekiwania naszej lokalnej społeczności – stąd bierze się jej wyjątkowość. Popularność kredytów gotówkowych, udzielanych przez nasz bank ciągle wzrasta. Dzieje się tak za sprawą niebywale atrakcyjnych warunków, na jakich są one udzielane. W opinii wielu kredytobiorców uchodzą za bardzo przyjazne klientowi, co w praktyce oznacza, że są bezkonkurencyjne.
Pierwsza sesja w piątek…

Jerzy

Data dodania:środa 26 listopada 2014 godz: 05:49:23

Komisarz wyborczy w Elblągu zaproponował porządek pierwszej sesji rady miejskiej kadencji 2014 – 2018. Sesja odbędzie się w piątek 28 listopada o godzinie 10:00. Poniżej program sesji.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

sprzedam

Sprzedam mieszkanie w Pasłęku o powierzchni 57 m kw znajdujące się na pierwszym piętrze w bloku przy ulicy Ogrodowej 36. Mieszkanie posiada 4 pokoje , kuchnię, przedpokój, łazienkę, WC i piwnicę.... więcej »

Mieszkanie sprzedam lub wynajmę

Mieszkanie 3 -pokojowe, I/III piętro, bardzo słoneczne sprzedam lub wynajmę. Mieszkanie bardzo ciepłe, gotowe do zamieszkania, niski czynsz, CO i CW miejskie, 2 łazienki, parkiet. Kontakt:... więcej »

Zgubiono Klucze...

Wczoraj na ulicy 3-go Maja w okolicy ksiegarni Elvis-a zgubiono kluczyk do auta , do kluczyka był podpiety pendrayw i saszetka na ten kluczyk , uczciwego znalazce prosze o kontakt. Czeka Nagroda... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 91354236 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:20

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz, Jadwiga Zajac-Przedpełska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl