2 Wrzeœnia 2014
 

Porażka Polonii - 1:4 w Mrągowie                                                                                                                                        Sienior Games - medale rozdane                                                                                                                                        Walka z wiatrakami i kurnikami                                                                                                                                        Pierwszy weekend września w kinie: Niezniszczalni 3, Magia w blasku księżyca, Wakacje Mikołajka.                                                                                                                                        4 września pierwsza sesja Rady Miejskiej po wakacjach                                                                                                                                        Spotkanie Sybiraków                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Integracyjne dożynki w Godkowie...

Wyjątkowy charakter miały tegoroczne dożynki w Godkowo, jakie odbyły się wczoraj (niedziela 31. sierpnia) na boisku sportowym. Była to bowiem integracyjna impreza, łącząca wszystkich...

Data dodania: 01-09-2014, 08:14

Gminne dożynki w Rychlikach...

W minioną sobotę (30. sierpnia) mieszkańcy gminy Rychliki bawili się na dożynkach. Po mszy świętej, odprawionej w miejscowym kościele, na teren boiska wyruszył uroczysty korowód, w którym...

Data dodania: 01-09-2014, 07:47

Tłumy na XII Uczcie Kultur Wschodu...

Wczoraj, przez cały dzień, teren jeziorka miejskiego odwiedzały tłumy. Wszystko za sprawą XII edycji Uczty Kultur Wschodu, która rozpoczęła się od godz. 15-stej konferencją naukową w domku...

Data dodania: 31-08-2014, 09:31

Amazonki Nenii na Mistrzostwach Warmii i Mazur…

Amazonki MKJ Nenia zaznaczyły swoją obecność na Mistrzostwach Warmii i Mazur w Skokach Przez Przeszkody. Podczas pierwszego dnia zawodów w Dąbrówce Małej swoje spore możliwości potwierdziła...

Data dodania: 31-08-2014, 03:01

1

2

3

4

5

Archiwum


Twórcza strona grawerowania i nie tylko...

Tekst sponsorowany

Data dodania:wtorek 2 września 2014 godz: 08:15:27

To hasło nowej, pasłęckiej firmy. Firma Gocca ma w swojej ofercie szeroki zakres usług, związanych z grawerowaniem oraz nadrukiem, skierowanych do firm jak i osób indywidualnych.Wśród wielu oferowanych produktów znajdują się gadżety marketingowe: długopisy, kubki, koszulki, brekoli, podkładki pod mysz, kubek, magnesy, kalendarze i wiele innych. Warto też zaznaczyć, że firma ta ma w swojej ofercie również: trofea / medale / statuetki, pieczątki, tablice informacyjne, grawer okazjonalny, zaproszenia / kartki okolicznościowe, laminowanie oraz wizytówki grawerowane.Na uwagę zasługuje również artystyczny charakter firmy. Wychodząc naprzeciw trendom Gocca tworzy nowoczesne elementy do wnętrz: napisy nasćienne, zegary itp. Siedziba znajduje się na ul. Steffena Augusta 53 w Pasłęku. Można również składać zamówienia telefonicznie (728 58 00 64),  jak również drogą mailową office@gocca.com.pl.
Remont SUW w Krasinie - umowa podpisana...

Anna

Data dodania:wtorek 2 września 2014 godz: 08:14:22

Wczoraj burmistrz Wiesław Śniecikowski podpisał umowę z przedstawicielami firmy KREVOX na wykonanie remontu i modernizacji stacji uzdatniania wody w Krasinie. Przypomnijmy, że do przetargu zgłosiły się trzy firmy, a za najkorzystniejszą wybrano ofertę, opiewającą na kwotę 2.580.540 zł. Zadanie dotyczy remontu istniejącego budynku stacji uzdatniania wody wraz z wymianą dachu z eternitu i wymianą urządzeń. Wyremontowane zostaną również dwie studnie głębinowe wraz z pompami. Ponadto powstanie zbiornik na wodę uzdatnioną o pojemności 150 m³. Zakończenie inwestycji zaplanowano na 10. czerwca przyszłego roku.
Spotkanie sybiraków…

Jerzy

Data dodania:wtorek 2 września 2014 godz: 05:38:39

 
W piątek 5 września odbędzie się w Parku Ekologicznym spotkanie sybiraków z powiatu elbląskiego i braniewskiego. Swój przyjazd do Pasłęka zapowiedziało ponad 100 osób. Przy grillu i muzyce będzie miało miejsce spotkanie integracyjne z udziałem burmistrza Pasłęka Wiesława Śniecikowskiego. Organizatorem imprezy jest koło Sybiraków z Pasłęka i Oddział z Elbląga.
jp
Sesja wyjątkowo w czwartek…

Jerzy

Data dodania:wtorek 2 września 2014 godz: 05:36:38

Zainteresowanym przypominamy, że XLIII sesja rady miejskiej odbędzie się wyjątkowo w czwartek 4 września. Obrady rozpoczynają się o godzinie 9:00. W pierwszej części sesji wojewoda Marian Podziewski wręczy medale „Zasłużony dla rolnictwa” oraz „Zasłużony dla kultury polskiej”. Odbędzie się też m.in. debata na temat dróg położonych na terenie gminy Pasłęk oraz dokonana zostanie ocena przygotowania placówek oświatowych do nowego roku szkolnego. Druga część sesji poświęcona będzie nadaniu honorowego obywatelstwa.
jp
Koncert akordeonowy…

Jerzy

Data dodania:wtorek 2 września 2014 godz: 05:32:28

Należy podziwiać wczorajszego gościa sali widowiskowej POK za wirtuozowskie opanowanie instrumentu i ogromnie bogaty repertuar. Jurij Andrushchenko zaprezentował całą gamę utworów, od klasyki po melodie znane w całej Europie. Były też swojsko brzmiące utwory. Jak na pasłęckie warunki, koncert cieszył się sporym zainteresowaniem. Artysta jest absolwentem Akademii Muzycznej we Lwowie (klasa akordeonu). Można powiedzieć, że muzyczne wykształcenie i pasja w tym kierunku jest u niego rodzinną tradycją.
jp
Minął weekend – nietrzeźwa rowerzystka…

Jerzy

Data dodania:poniedziałek 1 września 2014 godz: 09:56:31

Policjanci z komisariatu w Pasłęku zatrzymali w Sałkowicach nietrzeźwą rowerzystkę. Pani w wieku 48 lat jechała jednośladem mając w organizmie 2,3 promila alkoholu. Kolejny rowerzysta (29 lat) zatrzymany w Pasłęku na ulicy 3 Maja miał w organizmie tylko 1 promil alkoholu. Oprócz tego weekend minął spokojnie. Zanotowano 21 interwencji (4 domowe), 1 kolizję w Bielicy i zakłócenie porządku na ulicy Chrobrego. Były też mandaty w ruchu drogowym (6 - 2400 zł) i porządkowe (2 – 200 zł).
WYPRZEDAŻ KREDYTÓW W GETIN BANKU!

Tekst sponsorowany

Data dodania:poniedziałek 1 września 2014 godz: 08:20:29

Informujemy, że placówka Getin Banku przeniesiona na ul. Mickiewicza 1 ( obok T-Mobile ) organizuje letnią wyprzedaż kredytów. Obniżyliśmy oprocentowanie i wyzerowaliśmy prowizję! Śpiesz się - oferta limitowana. Serdecznie zapraszamy również tych, którzy są chętni do skorzystania z innych ofert.Ważna informacja : jeśli nie możesz dojechać do nas my przyjedziemy do Ciebie - wystarczy, że zadzwonisz, tel. 89-622-20-30.
Integracyjne dożynki w Godkowie...

Anna

Data dodania:poniedziałek 1 września 2014 godz: 08:14:08

Wyjątkowy charakter miały tegoroczne dożynki w Godkowo, jakie odbyły się wczoraj (niedziela 31. sierpnia) na boisku sportowym. Była to bowiem integracyjna impreza, łącząca wszystkich mieszkańców gminy. Rozpoczęły ją dwie msze święte, odprawione w miejscowej cerkwi i kościele w Skowronach. W tym roku starostami dożynek byli: Monika Dzieniszewska z Bielicy i Andrzej Sidor z Krykajn. W części oficjalnej imprezy wójt Janusz Grzywalski podziękował rolnikom za ich pracę oraz wręczył honorowe wyróżnienia „Zasłużony dla rolnictwa” nadane na wniosek wójta Janusza Grzywalskiego i przewodniczącą rady Elę Jankowiak. Otrzymali je: Teresa i Jan Banach, Monika i Ireneusz Drózd, Monika i Ireneusz Dzieniszewscy, Konrad Dyl, Agnieszka i Wojciech Firlej, Ewa i Andrzej Sidor, Daria i Mirosław Ożubko, Krystyna i Bogdan Pomarańscy oraz Joanna i Marek Rutkowscy.

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

SPRZEDAM MIESZKANIE 3 POKOJOWE W PASŁĘKU

Sprzedam mieszkanie w Pasłęku przy ulicy Ogrodowej 30 składające się z 3-ch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju, balkonu i piwnicy na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym o powierzchni 49,1 m... więcej »

Zgubiono okulary

Wczoraj na ulicy Długiej zgubiono okulary , kolor obramówek pomarańczowy , szkła przyciemniane (fotochromy) Znalazcę proszę o kontakt gdyż okulary niezbędne są do pracy jako zawodowy kierowca.... więcej »

Praca : szwaczka, tapicer.

Firma z branży meblarskiej, funkcjonująca od wielu lat na rynku, w związku z prężnym rozwojem poszukuje pracowników na stanowiska : szwaczka, tapicer. Więcej informacji pod numerem telefonu:... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 80898070 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:29

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 PRASA Jerzy Przedpełski, Barbara Budkiewicz, Jadwiga Zajac-Przedpełska. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl