28 Maja 2016
 

Kapitał chiński inwestuje w Pasłęku                                                                                                                                        Festyn ekologiczny - 28 maja w Parku Ekologicznym                                                                                                                                        Dzień Dziecka na placu Tysiąclecia - 1 czerwca spotykamy się o godz. 15-stej                                                                                                                                        Dzień Dawcy w Pasłęku - niedziela 29 maja                                                                                                                                        W kinie: Dzień Matki oraz Księga dżungli.                                                                                                                                        Dzień Dziecka z wędką - zawody w niedzielę 5 czerwca nad Zakrzewkiem                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             

Zostań dawcą, podaruj komuś życie...

Dla wielu chorych na raka krwi jedyną szansą na uratowanie życia jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. W niedzielę 29 maja będzie okazja, by dołączyć do...

Data dodania: 27-05-2016, 09:58

Dzień Dziecka z wędką...

Wędkarze z Pasłęka zapraszają na coroczną imprezę z okazji Dnia Dziecka. Spotykamy się w niedzielę 5 czerwca nad Zakrzewkiem II w parku Ekologicznym. Zapisy do udziału w zawodach...

Data dodania: 27-05-2016, 09:20

Koncert Józefa Skrzeka i pasłęckich chórów…

W sobotę 28 maja będzie miało miejsce wyjątkowe wydarzenie kulturalne. W kościele św. Bartłomieja odbędzie się koncert Józefa Skrzeka z udziałem chórów Adoramus i Carmen Gregorianum oraz...

Data dodania: 22-05-2016, 06:09

Przemek Kalicki wygrał VI Memoriał H. Hucza…

Przemysław Kalicki wygrał konkurs memoriałowy klasy N (120 cm) rozgrywany podczas IX Zawodów Regionalnych w Skokach Przez Przeszkody organizowanych pod Patronatem Burmistrza Pasłęka i...

Data dodania: 22-05-2016, 05:58

Festyn Ekologiczny - IV Pasłęcki Dzień Recyklingu…

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Festyn Ekologiczny pn. „IV Pasłęcki Dzień Recyklingu”, który odbędzie się 28 maja 2016 roku w Parku Ekologicznym w Pasłęku przy ul. Partyzantów, w...

Data dodania: 19-05-2016, 05:39

1

2

3

4

5

Archiwum


Mistrzostwa ŚDS…

Jerzy

Data dodania:sobota 28 maja 2016 godz: 05:28:11

W czwartek 9 czerwca na stadionie miejskim w Pasłęku odbędą się Zawody Sportowe Środowiskowych Domów Samopomocy Województwa Warmińsko –Mazurskiego. Zawodnicy rywalizować będą w 9 konkurencjach sportowych (bieg na 60 m, trójskok dodawany, rzut piłką lekarską, rzut piłeczką palantową, skok w dal, rzut lotką do celu, strzał piłką do bramki i przeciąganie liny). Imprezę organizuje Środowiskowy Dom Samopomocy w Rzecznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji i Urząd Miejski w Pasłęku.
jp
Sesja XVII…

Jerzy

Data dodania:sobota 28 maja 2016 godz: 05:26:06

24 czerwca radni rady miejskiej wysłuchają sprawozdania burmistrza z wykonania budżetu i podejmą decyzję o udzieleniu absolutorium. Na sesji uchwalony zostanie również plan zagospodarowania przestrzennego dla rejonu ul. Boh. Westerplatte. Radni zapoznają się też ze stanem bezpieczeństwa w mieście i gminie Pasłęk oraz poznają plan imprez przygotowany na sezon letni przez POK i MOSiR.
jp
Listy - Zielony Grąd po uderzeniu pioruna…

Jerzy

Data dodania:sobota 28 maja 2016 godz: 05:23:21

Chcę podzielić się informacją odnośnie rodziny, która straciła lokal mieszkalny podczas burzy, 12 maja b.r. Sytuacja jest wciąż zła. Pomimo zebranego materiału na odbudowę dachu, nikt od dłuższego czasu się nie pojawia. Wcześniej znalazło się kilka osób, które zaoferowały darmową pomoc, jednakże nikt się nie pojawił od czasu naprawy komina. Obecnie znów zapowiadają deszcze i burze. Ludzie mają nieszczelny dach i każdy dzień zwłoki działa na ich niekorzyść. Liczę, że publikacja na stronie pomoże jakoś w znalezieniu ludzi dobrej woli, którzy pomogą.

Z poważaniem,
Mieszkaniec gminy Pasłęk
Zostań dawcą, podaruj komuś życie...

Anna

Data dodania:piątek 27 maja 2016 godz: 09:58:10

Dla wielu chorych na raka krwi jedyną szansą na uratowanie życia jest przeszczepienie komórek macierzystych od niespokrewnionego dawcy. W niedzielę 29 maja będzie okazja, by dołączyć do grona osób, które potencjalnie mogą pomóc komuś innemu, oddając cząstkę siebie. Rejestracja w DKMS (fundacji zajmującej się tworzeniem bazy dawców) możliwa będzie w dwóch miejscach w Pasłęku (POK oraz Zespół Szkół) oraz w elbląskim Centrum Handlowym Ogrody.
To nic nie boli, a może uratować nam życie
- apeluje pasłęczanin Łukasz, u którego zdiagnozowano ostrą białaczkę szpikową. Pomóżmy mu i innym chorym znaleźć swojego bliźniaka genetycznego!
Dzień Dziecka z wędką...

Anna

Data dodania:piątek 27 maja 2016 godz: 09:20:02

Wędkarze z Pasłęka zapraszają na coroczną imprezę z okazji Dnia Dziecka. Spotykamy się w niedzielę 5 czerwca nad Zakrzewkiem II w parku Ekologicznym. Zapisy do udziału w zawodach wędkarskich do godz. 9-tej. Od 10-tej początek rywalizacji. Oczywiście nie zabraknie nagród. Będzie też poczęstunek dla wszystkich uczestników zawodów. Na organizację imprezy PZW Koło nr 14 z Pasłęka otrzymało dotacje ze środków gminy i powiatu. Zawody wspierają także sponsorzy i osoby prywatne.
aw
LODY NATURALNE NA PLACU najlepszą lodziarnią 2016 roku...

Tekst sponsorowany

Data dodania:piątek 27 maja 2016 godz: 08:46:19

"Ta praca jest naszą pasją, a energii i zapału dodaje nam uśmiechnięty klient. Lubimy zaskakiwać i trochę onieśmielać wyszukaną paleta smaków i niekonwencjonalnymi połączeniami.” - mówi właścicielka, laureatka nagrody Sweets&Coffee Awards 2016.24 maja w warszawskim Hotelu Sheraton podczas uroczystej gali zostali ogłoszeni finaliści i laureaci konkursu Sweets&Coffee Awards 2016.

Wśród nich była nasza młodziutka, bo działająca od niespełna roku, lodziarnia LODY NATURALNE Na Placu. Pasłęcka lodziarnia, która charakteryzuje się pięknym wystrojem, wyjątkowym smakiem 100% naturalnych lodów i bogatym menu ZOSTAŁA ZWYCIEZCĄ w kategorii Lodziarnia działająca Indywidualnie.
Rewitalizacja Kanału Elbląskiego „Budową Roku 2015"...

Anna

Data dodania:piątek 27 maja 2016 godz: 08:29:02

Rewitalizacja Kanału Elbląskiego przeprowadzona przez Regionalny Zarząd Gospodarki Wodnej  w Gdańsku została uznana za „Budowę Roku 2015". Prestiżową nagrodę I stopnia i tytuł „Budowy Roku" przyznał Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, przy współudziale Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego. Rozstrzygnięcie XXVI edycji konkursu odbyło się we wtorek, 24 maja 2016 roku, w Warszawie. Nagrodę dla RZGW w Gdańsku  odebrali: zastępca dyrektora RZGW ds. technicznych i inwestycji Krzysztof Roman, kierująca projektem Anna Cieśla, prowadzący nadzór autorski inwestycji Paweł Wilde oraz Justyna Rozenbajgier z Nadzoru Wodnego w Buczyńcu.
Polonia Pasłęk – Śniardwy Orzysz…

Jerzy

Data dodania:piątek 27 maja 2016 godz: 04:38:54

Teoretycznie wszystko może się jeszcze wydarzyć w walce o utrzymanie w IV lidze. Sobotni przeciwnik miejscowych ma 35 pkt. i w razie naszej wygranej zrównamy się punktami w tabeli IV ligi. Ważne są również wyniki zespołów, które nas wyprzedzają. Pożądana jest strata punktów przez Mrągowię, Warmiaka i Omulew. Na jesieni przegraliśmy w Orzyszu 1:2. Mecz rozpoczyna się w sobotę na stadionie w Pasłęku o godzinie 17:00.
jp

Już teraz dodaj ogłoszenie w serwisie glospasleka.pl Wypełnij formularz ogłoszeniowy, podaj swoje dane, wybierz sposób płatności. Po akceptacji przez naszego administratora ogłoszenie pojawi się na stronie.  - PRZEJDŹ DO OGŁOSZEŃ

PRACA W SALONIE PRASOWYM PASŁĘK ( POLOMARKET )

Witam poszukuję pracownika do pracy w salonie prasowym w Polo Markecie , wymagania znajomość obsługi komputera , dyspozycyjność , uczciwość . Mile widziane doświadczenie w obsłudze terminala Lotto... więcej »

WYNAJMĘ BUSA (BEZ KIEROWCY)

Świadczymy usługi w zakresie wynajmu auta dostawczego L4H2: - model Fiat Ducato Maxi Furgon, rok produkcji 2015; - wymiary przedziału ładunkowego - długość 4070 mm, szerokość 1870 mm,... więcej »

Sprzedam mieszkanie cena179tysięcy-cena do...

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na I. piętrze bloku zlokalizowanego w Małdytach. Na powierzchnię ok 80 mkw. składają się 4 pokoje,2 kuchnie, łazienka oraz oddzielne wc. Na... więcej »

O nasKatalog firmOgłoszeniaForumGalerieArtykułyRedakcjaReklamaKontakt stat4u
redakcja@glospasleka.pl

Odwiedziło nas: 123223241 (w tym 3722216 odwiedzin poprzedniej wersji portalu) / on-line:53

Kontakt: Jerzy Przedpełski 604 070 973

W sprawie reklam: Anna Włodarska 605 729 591, e-mail: angie.aw@vp.pl

2011 Przedsiębiorstwo Usługowe Jadwiga Zajac-Przedpełska . Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt oraz realizacja agencja reklamowa aktywwwni.pl