25 kwietnia 2018 Marka, Jaroslawa, Wasyla

PRACA: PRACOWNIK MAGAZYNOWY lub OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad tydzień temu, 2018-04-13
0

rekrutacja@meblewojcik.pl

MEBLE WÓJCIK poszukuje kandydata na stanowisko : PRACOWNIK MAGAZYNOWY lub OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy Elbląg

Firma oferuje:

-prace w jednej z najnowocześniejszych i najszybciej rozwijających się firm w branży meblarskiej,

-stałą pracę w stabilnej firmie,

-zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

-atrakcyjny pakiet socjalny (pakiety medyczne, świąteczne karty podarunkowe i inne)

-możliwość rozwoju zawodowego

-możliwość zdobycia uprawnień na wózki widłowe

Zakres obowiązków:

-przyjmowanie oraz kontrola dostaw,

-przygotowywanie i realizowanie wysyłek do klienta.

-kontrola i nadzór nad stanami magazynowymi

-wprowadzanie danych do aplikacji systemowych,

-realizacja powierzonych zadań w ramach prowadzonej gospodarki magazynowej,

-utrzymywanie jakościowych standardów poprzez przestrzeganie procedur,

-przestrzeganie przepisów BHP,

-dbałość o powierzony sprzęt i urządzenia,

-utrzymywanie obszaru magazynu w jak najwyższej czystości i porządku.

Wymagania:

-uprawnienia do prowadzenia wózków widłowych (operator wózka widłowego)

-umiejętność pracy w oparciu o procedury, instrukcje pracy, instrukcje BHP oraz politykę jakości

-umiejętność pracy w zespole

-dokładność, odpowiedzialność i uczciwość

-dyspozycyjność

-doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane

CV prosimy kierować na adres: rekrutacja@meblewojcik.pl z dopiskiem „MAGAZYNIER”

Możliwy kontakt osobisty w Dziale HR, na ul. Mazurskiej 45 w Elblągu

Lokalizacja - Mazurska, Elbląg, Polska

Trwają przygotowania do VI Festynu Ekologicznego, jaki co roku organizuje Urząd Miejski...

12 maja 2018 roku rozegrany zostanie VIII Memoriał Henryka Hucza oraz XI Regionalne...

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza 20 maja 2018 r. o godz. 16:00 do sali...