26 września 2018 Wawrzynca, Kosmy, Damiana

Specjalista d/s sprzedaży (praca stacjonarna)

Ogłoszenie zostało dodane - Ponad tydzień temu, 2018-09-13

BARTEX Sp. z o.o. w Pasłęku zatrudni pracownika na stanowisko: specjalista d/s sprzedaży (praca stacjonarna)

Zadania:

- sprzedaż produktów na rynek krajowy

- utrzymywanie stałego bezpośredniego kontaktu z obecnymi odbiorcami oraz pozyskiwanie nowych klientów

- pozyskiwanie nowych rynków zbytu

- prowadzenie dokumentacji handlowej

- prowadzenie analizy spływu należności od odbiorców

- monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie

- doświadczenie w sprzedaży na podobnym stanowisku, orientacja na realizację celów

- podnoszenie wyników sprzedaży

- umiejętność słuchania, zadawania pytań, negocjacji

- zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole

 - samodzielność, dobra organizacja pracy, samodyscyplina i samokontrola

- umiejętność obsługi komputera, pakietu MS Office

- mile widziana znajomość języka angielskiego

- prawo jazdy kat B

Oferujemy:

- pracę w ambitnym i zgranym zespole

- możliwość doskonalenia kwalifikacji

- motywacyjny system wynagradzania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres Spółki lub mail: b.czyzewska@bart-ex.pl

Prosimy o dołączenie do CV podpisanej klauzuli o następującej treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez BARTEX Sp. z o.o. z siedzibą w Pasłęku przy ul. Dworcowej 4a na potrzeby procesu rekrutacji.

Kontakt w spawie ogłoszenia

Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję regulamin seriwsu

Spektakl dla dzieci

Pozostało1 dzień

Towarzystwo Przyjaciół Biblioteki w Pasłęku zaprasza wszystkie dzieci i...

Turniej koszykówki

Pozostało2 dni

W dniach 28-29 września 2018 r. w hali sportowej Zespołu Szkół w Pasłęku...

Grupa Nordic Walking Pasłęk zaprasza na pieszą wędrówkę na trasie Suchacz –...