3 czerwca 2020 Leszka, Tamary, Karola

Polonia przegrała w Olsztynku

dodał 2019-04-07
 Polonia przegrała w Olsztynku

Gol Essomby nie wystarczył Polonii do wywalczenia choćby punktu w wyjazdowym meczu z Olimpią Olsztynek. Gospodarze wygrali 2:1 (0:0).

Sobotni mecz był bardzo wyrównany. Nie zabrakło kontrowersji sędziowskich przy golu dla Olimpii i karnym który nie został podyktowany dla Polonii. Ostatecznie po zaciętym pojedynku punkty zostały w Olsztynku.
Nie był to w naszym wykonaniu najlepszy mecz- mówił po meczu trener Piotr Zając- Niby nie można się do wielu rzeczy przyczepić, stworzyliśmy kilka sytuacji, ale zabrakło nam jakości w decydujących momentach. Pracy sędziego oceniał nie będę, bo to już niczego nie zmieni. Zdaje sobie sprawę, że grając na wyjeździe mecz na takim styku trzeba być trzy razy lepszym od rywala, by zapunktować. Od poniedziałku przygotowujemy się do meczu z Huraganem.

Olimpia Olsztynek- Polonia Pasłęk 2:1 (0:0)

Polonia: Łastówka- Laskowski, Ciesielski, Czerniewski (65' Wiczyński), Komuniewski, Sambor, Szymanowski (66' Wiernicki), Kuczkowski (60' Żukowski), Konczewski (55' Kopycki), Błażewicz, Essomba

 


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Kibic z daleka   2019-04-10

Wyniki pasłęckiej młodzieży z Polonii napawają optymizmem już nie 20 a tylko 10-0 porażka z WKRA Działdowo w lidze trampkarzy oraz 8-0 w plecy z Kormoranem Zwierzewo jedynie młodzik wygrał derby w Młynarach 2-1.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności