8 sierpnia 2022 Cypriana, Emiliana, Dominika
Reklama Heops

3 lipca w Godkowie odbyła się IV Palinocka.

dodał Miesiąc temu
3 lipca w Godkowie odbyła się IV Palinocka.

Dla uczestników imprezy Gminny Ośrodek Kultury w Godkowie wraz ze Stowarzyszeniem „Pomocna Dłoń" przygotował szereg atrakcji:

Najmłodsi mogli skorzystać z darmowych dmuchańców, odwiedzić wioskę Elbląskiego Bractwa Historycznego, obejrzeć pokaz sokolniczy, wziąć udział w animacjach Pan i Pani Panda, odwiedzić ciekawe stoisko Biblioteki Publicznej w Godkowie, pojeździć na konikach. Dodatkowo został przygotowany konkurs ekologiczny Ziemia - mój przyjaciel Dbam o nią.

Wszystko to działo się przy występach ze sceny lokalnych zespołów: Coolturalni (sekcja młodzieży i dorosłych pod przewodnictwem Bartka Krzywdy), Cyganeczki z Rzecznej, Kamrat Shanty Folk z Elbląga. W trakcie imprezy można było skorzystać z przepysznej oferty KGW Szymbory oraz KGW Dobry oraz zakupić lokalne rękodzieło. Serdecznie dziękujemy za wsparcie osób i instytucji, bez którego taka impreza nie mogłaby się odbyć: Zarząd Powiatu w Elblągu, Gmina Godkowo, Piotr Żemojtel, Związek Gmin Czyste Środowisko, Braniewsko-Pasłęcki Bank Spółdzielczy w Pasłęku oraz Bank Spółdzielczy w Sztumie z siedzibą w Godkowie.

Dziękuję serdecznie dla wszystkich zaangażowanych w przygotowanie imprezy i przede wszystkim gościom, którzy tak licznie skorzystali z przygotowanych przez nas atrakcji.

Dziękuję również wszystkim którzy zapewnili atrakcje dla małych i dużych. Byli niesamowici, z pewnością jeszcze nie raz skorzystamy z ich oferty:

Elbląskie Bractwo Historyczne

Pan i Pani Panda

JUMP Piotr Suszyński

Aleksander Amba Ga

Stajnia Ząbrowiec

Szponem i Mieczem

 

M. Przybysz - Pietrzak

0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :mury

Komentarze

kocham jarka
gp reklama