25 października 2021 Darii, Wilhelminy, Bonifacego
Reklama Heops

30 września kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2021-09-28
30 września kończy się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021

To już ostatnie dni trwania Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Osoby które do tej pory nie wywiązały się z swojego obowiązku spisowego powinny to zrobić jak najszybciej. Udział w spisie to ustawowy obowiązek i można go dopełnić przez:

 

  • internet na stronie spis.gov.pl,

  • telefon pod numerem infolinii spisowej 22 279 99 99,

  • rachmistrza spisowego gdy się z nami skontaktuje

  • w swoim urzędzie gminy.

 

Urząd Miejski w Pasłęku wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców naszej gminy, przygotował w swojej siedzibie (pl. św. Wojciecha 5) punkt spisowy funkcjonujący w godzinach pracy urzędu. Osoby chętne do skorzystania z punktu spisowego mogą liczyć na pomoc pracownika urzędu w wypełnieniu formularza spisowego. Z punktu może skorzystać każdy kto jeszcze nie dokonał spisu i nie skontaktował się z nim rachmistrz spisowy.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału w spisie powszechnym oraz do skorzystania z możliwości dokonania spisu w punkcie przygotowanym przez Urząd Miejski w Pasłęku.

 

Wszystkie dane osobowe przetwarzane w ramach prac spisowych są poufne i podlegają szczególnej ochronie, na zasadach określonych w ustawie o statystyce publicznej oraz w ustawie o ochronie danych osobowych. Dane osobowe od momentu ich zebrania stają się danymi statystycznymi i objęte są tajemnicą statystyczną. Zasada tajemnicy statystycznej ma charakter absolutny, jest wieczysta, obejmuje wszystkie dane osobowe i nie przewiduje żadnych wyjątków dających możliwość jej uchylenia.

 

Masz pytania? Skontaktuj się:

Infolinia spisowa: 22 279 99 99 (opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora).

wew. 1 – „Spisz się przez telefon”

wew. 2 – Pomoc i informacje o NSP 2021 oraz weryfikacja rachmistrza

Więcej informacji na temat NSP 2021 dostępne jest na stronie: https://spis.gov.pl

0
0
0

Żwirownia 1140 px
nasza2