25 sierpnia 2019 Luizy, Ludwika, Józefa

5 pucharów UKS Active Family Pasłęk

dodał 2019-05-14
5 pucharów UKS Active Family Pasłęk

W niedzielę 12 maja Uczniowski Klub Sportowy Active Family Pasłęk wziął udział w Biegu i Marszu Europejskim w Gdyni. Nasz klub reprezentowało 11 dzieci i 7 dorosłych. Trasa marszu i biegu została wyznaczona w cywilnej części portu lotniczego w Gdyni Kosakowie. O godzinie 9.00 czworo dzieci zameldowało się na sprinterskim 2 km dystansie marszu starszaka. Mateusz Rębowski zajął 1 miejsce, jego brat Grzegorz 3, a Kasia i Xawery Burlińscy 5. Zaraz po dzieciach na 4 km trasę wyruszyli dorośli: tu najlepiej spisał się Tomasz Rębowski zajmując 5 miejsce OPEN. Następnie Bogdan Łochiński 1 miejsce w kategorii i Andrzej Formela 2. Andrzej Zwierz zajął 5 miejsce, Rafał Depczyński 7, Anna Burlińska 12, Agnieszka Rębowska z sekundową stratą do Ani, zajęła miejsce 13. Po ceremonii wręczenia pucharów rozpoczęły się biegi dziecięce: Na dystansie 1000m pobiegli: Julia Samojłowicz, Zuzanna Olszewska, Katarzyna Burlińska, Antoni Łochiński oraz bracia Mateusz i Grzegorz Rębowscy. Na sam koniec pobiegli najmłodsi klubowicze w biegu malucha (200m), a wśród nich: Gabrysia Samojłowicz z siostrą Julią, Asia Łochińska z bratem, Martynka Rębowska z braćmi, Xawery Burliński oraz Kuba Olszewski.

Organizator imprezy zadbał o to, by wszyscy mali uczestnicy nie nudzili się czekając na swój start. Dzieci mogły pokonać tor lekkoatletyczny, nauczyć się udzielania I pomocy, poskakać na dmuchańcach. Warto podkreślić, że dzień wcześniej dzieci reprezentowały klub w biegu Filipidesa.

info: Active Family Pasłęk

0
0
0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Polak   2019-05-14

Zwraca uwagę fakt, że niektóre rodziny zdobywają hurtowo nagrody. Czy to skutek większych wrodzonych możliwości fizycznych tych rodzin, czy też może starań rodziców, by ich pociechy nie zaniedbywały treningów w celu rozwijania sprawności fizycznych, potrzebnych w życiu każdego człowieka. Jeśli to predyspozycje genetyczne, to tylko pogratulować tego daru niebios a jeśli to wynik ćwiczeń tych dzieci, to warto brać z nich przykład przez innych.


#Jj   2019-05-14

Brawo rodzice i dzieciaki !!!


#Fan   2019-05-14

gratki dla wszyskich


#Active Family Pasłęk #Fan  2019-05-14

Dziękujemy


#Sasiadka   2019-05-14

Brawo


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Artystyczne Lato 2019 - Korzuh

Pozostało12 32 minut

Burmistrz Pasłęka i Dyrektor Pasłęckiego Ośrodka Kultury zapraszają na koncert...


Gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej w Pasłęku

Pozostało20 dni

14 września w Pasłęckim Ośrodku Kultury wystąpią gwiazdy Polskiej Opery Kameralnej....


Dożynki gminne

Pozostało21 dni

Burmistrz Pasłęka zaprasza na Dożynki Gminne, które w tym roku odbędą się 15...