57 zakażonych

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-03-31
57 zakażonych

Ostatnie dane mówią o 57 osobach zakażonych koronawirusem w województwie warmińsko – mazurskim. W tej liczbie jest kobieta w średnim wieku z powiatu elbląskiego (przypadek z niedzieli). Tym samym w powiecie mamy 3 potwierdzone przypadki wirusa. Najwięcej zachorowań występuje w Elblągu i powiecie nowomiejskim, po 14.

W dniu dzisiejszym zdiagnozowano kolejnego chorego. Razem jest 58 zakażonych.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Pasłęczanin od zawsze   Ponad miesiąc temu, 2020-04-02

Polecam najpierw przed zrobieniem sobie zdjęcia z maseczką sprawdzić jak się ją zakłada (polecam sprawdzić na youtube), żeby nie wyglądać tak jak pan Jurek na zdjęciu który na wszystkim się rzekomo zna ;)


#Piotr W   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Kolejne Debilne zarządzenie Rządzących. To nie tylko ludzie na spacerach przenoszą wirusa. Warto zauważyć od kiedy mówi się o ostrożności w dotykaniu różnych przedmiotów. Wirusy przynosimy po dokonaniu zakupów m.in. na opakowaniach. Nie słyszałem aby dezynfekować w domu przynoszone produkty. Teraz dodatkowe obostrzenie w zakazie wychodzących do lat 18-stu. Teraz dziecko nie wyprowadzi psa i rodzic będzie musiał się urywać z pracy. Ostrożność nie powinna powinna prowadzić do Debilnych i nieprzemyślanych decyzji bo koszty nie ponoszą zarządzający Państwem. Nie zauważyłem aby ograniczyli czy też zmniejszyli sobie swoje dochody.


#Optymista#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Nie ma tego zlego, co by na dobre nie wyszlo. Jesli mlodzi do lat 18 nie moga sie paletac, to - pomijajac normalnych - ci co lubia rozrabiac, maja utrudnienia w robieniu zadym i awantur. Bedzie troche spokoju w pewnych rejonach.


#Piotr W#Optymista  Ponad miesiąc temu, 2020-04-02

Od panowania nad porządkiem jest Policja. Nie zazdroszczę tej pracy bo jest ciężka szczególnie jak jest słabo zarządzana ale jak się siedzi w radiowozie i głaszcze smartfona zamiast patrolować miejsca gdzie wiadomo gdzie się pije alkohol i rozrabia to tak będzie.


#Chyba masz problem ze sobą#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Piotrze , trochę empatii. O tym żeby dezynfekować wszystko co się da, łacznie z zakupami trąbią od dawna. Zresztą nie powinienes w tej sprawie czekać na wytyczne. Mnie od zawsze , czyli juz ponad 60 lat Rodzice uczyli że należy często myć ręce i dbać o czystość. Co do zwierzątek to uważam że należy je trzymać gdy się ma ku temu warunki. Psy w wielorodzinnym budynku to nie jest sytuacja normalna. Zresztą kupując zwierzaka bierze się za niego odpowiedzialność tak jak i za dzieci.


#Piotr W#Chyba masz problem ze sobą  Ponad miesiąc temu, 2020-04-02

Właśnie kontakt ze zwierzakami i nauka od młodych lat odpowiedzialności za nie to dobra sprawa. Takie dziecko jak dorośnie będzie wiedzieć czy brać do domu pieska, kotka ... bo będzie wiedzieć z czym to się wiąże. Dodatkowo spacer odciąga od siedzenia w domu.


#Tak sobie myślę#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

A to trzeba Ci wyliczać, co należy czyścić? Zanim zrobisz pranie też czekasz, aż ktoś Ci powie "ej, twoja bluzka śmierdzi, więc wypadałoby ją wyprać"? Jak dla mnie słowa "odkażanie dotykanych powierzchni" oznaczają również, że warto dezynfekować opakowania produktów, które się kupuje.


#Piotr W#Tak sobie myślę  Ponad miesiąc temu, 2020-04-02

Mi nic nie trzeba wyliczać bo wykorzystuje możliwości mózgu. Pisze o tym że wprowadza się Debilne, bezmyślne ograniczenia, które tylko utrudniają życie. Wirus rozprzestrzenia się w wiadomy sposób, on nie skacze, nie fruwa i żyje dość krótko, chyba że trafi na człowieka.


#Xxx   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Na calej Polsce zamykaja łowiska a Przedpeł otwiwra zakrzewko... Bo co ? Bo kasa sie musi zgadzac...


#Zorro   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Kilkanaście dni temu w tv mówili że noszenie masek przez ludzi zdrowych nie ma sensu. To oznacza że albo kłamią albo wiekszosc posłów, senatorów czy radnych jest zarażona bo w czasie obrad w maskach.


#Duff#Zorro  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Skąd wiesz deklu ze jestes zdrowy? Własnie prze takie dzbany to g***o sie roznosi. Każdy mysli ze jest zdrowy. Nie musisz mieć zadnych objawów a łazic i zarażać. Uwazam, że noszenie maski w tym czasie to objaw kultury i dobrego zwyczaju i poszanowania dla innych ludzi.


#Same bezmózgi w tym Pasłęku #Duff  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Jełopie skoro piszą że nic nie daje noszenie maseczki przez zdrowe osoby to tak jest, teraz każdy jełop jak Ty będzie chodzić w tych maseczkach i jeszcze więcej tego syfu przez te maseczki wciągać


#Duff#Same bezmózgi w tym Pasłęku   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Ty j....j sie w głowe. To ty brudasie masz nie kichac na innych i po to ci ta maseczka burolu.


#Wytepic #Duff  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

A Ty masz bezmózgu nie wychodzić z domu a nie pisać o jakichś maseczkach baranie. Maseczki zostaw dla szpitali a nie dla siebie dobrze gadają ze jełopów nie wytępisz


#Bezmózgi#Wytepic   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Ale z was bezmózgi, Duff dobrze mówi, maski są po to żeby nie zarażać a nie żeby się nie zarazić. Możesz chodzić z wirusem i nawet nie wiedzieć, że go masz i po to masz mieć tą maskę żeby tego syfu w razie czego nie rozprzestrzeniać.


#Duff#Wytepic   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Burolu ja całe szczescie jeszcze pracuje i do sklepu tak jak ty brudasie tez chodze.


#Marek Chrapan#Duff  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Bezmyślnej "kultury" czyli "mody" - zwykłe maski nie są w stanie zatrzymać żadnego wirusa ani wydalanego, ani wdychanego, a tym bardziej koronawirusa którego rozmiar jest w granicach 1 mikrona. Do zatrzymania go muszą być maski ze specjalnego materiału -polipropylenu i jego pochodnych z odpowiednimi filtrami - to są maski typu N95, FFP3. "Maseczki" ze zwykłych szmat to tylko czasowa "moda" nie chroniąca w zasadzie przed niczym.


#P jak Polska#Marek Chrapan  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Wpis duzo wyjasniajacy ale niewielu to przeczyta.


#123#Zorro  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Takie rzeczy tylko w polsce. Maski noszą obowiązkowo na całym świecie, a tylko w polsce okazuje się, że to takie groźne. ;)


#P jak Polska#123  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Zaraza zaraza ale nikt nie uniewaznil poprawnej pisowni.


#Zorro#P jak Polska  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Widać ludzie w końcu zrozumieli - jaki rząd taka polska. Kiedyś Polska teraz niestety pisowska polska pod przywódctwem starego, chorego człowieka...


#P jak Polska#Zorro  Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Oj, Zorro, Zorro. Chory ty Ty jestes, co wlasnie udowodniles swoim wpisem. Chory na glowe a to nie sa zarty. A jeszcze jak Cie koronny wirus dopadnie, tos umarl w butach.


#Lol   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Jak większość ludzi jest założenia,że ,,co ma być to będzie''to dzieje się tak nie inaczej.Elbląg rzut beretem-strach pomyśleć,


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Ważnym jest, by nawet chuligani, złodzieje i inni gwałciciele porządku publicznego maseczki nosili. Atakowani przez w/w pozostaną zdrowsi wszak.


#Cytat z DE   Ponad miesiąc temu, 2020-04-01

Jak widać po pustych ulicach, mieszkańcy Pasłęka poważnie traktują zalecenia rządu. Plac zabaw świeci pustkami, tak jak większość ulic. – Pasłęczanie podeszli bardzo odpowiedzialnie, sumiennie, a przy tym bardzo spokojnie do całej tej sytuacji jaka aktualnie ma miejsce na całym świecie – mówi Wiesław Śniecikowski, burmistrz Pasłęka. – Miasto jest takie spokojne i wyciszone. Nie zamknęliśmy Urzędu Miejskiego, ale wprowadziliśmy pewne rygory, takie jak na przykład dezynfekcja rąk od razu po wejściu do Urzędu.


#Lekarz   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Uwaga już jest darmowy test koronawirusa: A/ mam, B/ nie mam, C/ nie wiem.


#Duszek   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Facet który na zdjęciu ma maskę to nie jest przypadkiem JP?Jakiś taki bardzo podobny do naszego admina w tych okularach.


#Nick#Duszek  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Stary dziadek podobny do sijerżanta LWP


#Nick#Duszek  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Chyba nie, to jakiś stary dziadek.


#Optymista#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Nie wiem, kto to jest ale wyglada na bardzo smutnego. Optymizmu wiecej staruszku. Ciesz sie ze zyjesz, a Twoja szlachetna twarz niech sie usmiechem rozjasni.


#Ola   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Źle założona maska. To też trzeba umieć zrobić.


#Duff   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Teraz w masce? Kilka dni temu na własne oczy widziałem jak w sklepie macałes bułki gołymi łapami...


#Optymista   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Najpilnieszym zadaniem jest teraz nie dopuscic do rozprzestrzenienia sie tego koronnego. Wszelkie lekcewazenia przepisow MUSZA BYC SUROWO KARANE i tu nie moze byc swietych krow. Zyciem i zdrowiem naszym i naszych rodzin nie moze frymarczyc NIKT!!!!


#Warmianka   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

W NML tam drastycznie wzrosła liczba, bo Pani dyrektor z sanepidu ukryła ze córka wróciła z Włoch. I mimo zachować ostroznasc pani dyrektor jak niby nic chodziła do pracy spotykała się z ludźmi ze sztabu kryzysowego itd. Niestety całe miasto zostało obecnie bez sanepidu, straży pożarnej i nie których osób z policji. Dziwie się że takie osoby na takim stanowisku zachowały się tak bezmysnie. Powinni surowo ja ukarac


#Ytre#Warmianka   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Jakas dziunia, któea myslała, ze jak zwykle jej prawo nie dotyczy. Nistety dziunia z Sanepidu tez podlega zakazeniu, tfu!


#Ciekawy   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

A ile w Pasłęku chodzi?


#Kri#Ciekawy   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Skoro jest w Elblągu tyle przypadków to jest ten virus i w Pasłęku ile ludzi tam jeździ do pracy wcześniej do szkoły tylko pewnie sami nie wiedzą jeszcze .


#Dr nauk medycznych   Ponad miesiąc temu, 2020-03-31

Tego nikt nie wie. Brak testów.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności