31 października 2020 Urbana, Krzysztofa
Nomex 2019

Aktualne informacje PPIS

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-09-18
Aktualne informacje PPIS

Elbląski Sanepid przekazał aktualne informacje na temat covid.

- osoby przebywające w kwarantannie nałożonej przez PPIS 35

- osoby objęte nadzorem epidemiologicznym 13

- liczba potwierdzonych przypadków 15

- ozdrowieńcy 23

ss


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-09-20

Ustawa antycowidowa i antynorkowa (projekty) spowodowały niezły kryzys; mogący ważyć na sytuacji zdrowotnej Kraju. Dlatego wszyscy trzej powinni udać się do Canossy, lub chociaż do o. Rydzyka z pieszą pielgrzymką, wzorem Henryka IV-go). U ojca jak jedna trójca, zapewniali o dobrostanie, także zdrowotnym, naszego Państwa. Czas pieszej pielgrzymki pozwoli im na przypomnienie sobie o Konstytucji, o obowiązkach wobec obywateli, o pierwszeństwie Prawa i o skromności przy żądaniach, także dot. Spółek Sk. P.


#Marco   Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że na każdym forum najwięcej wypowiadają się osoby, które mają najmniej do powiedzenia.


#Ojeju#Marco  Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Nie tylko ty :D


#Baca   Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Rozśmieszony to chyba terminował u sierżanta LWP.Jedzie capem od niego.


#Psychoprosiak   Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

A ten cyrk dalej trwa. Nieważne że ludzie z poważnymi chorobami nie mogą się dostać do lekarzy. Nieważne że więcej ludzi zmarło przez problemy administracyjne spowodowane covidem, niż przez samego covida. Nieważne że gospodarka się powoli sypie, co odczujemy dopiero w przyszłości. Nieważne że wspaniały PiS wprowadza po cichu "opłatę" za opłatą, wszystko maskując covidem. Nic nie jest ważne, ważne jest to że społeczeństwo idzie potulnie na rzeź, niczym przysłowiowe baranki, którymi zresztą są. A cały pasłęcki ośrodek zdrowia powinno się pogonić wiadomo gdzie. A te k.... tam siedzące ogolić na łyso.


#Skąd się biorą bezmózgie istoty#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

A gdzie ty dziadygo granatem od realiów oderwany a łańcuchem przykuty do komuny widzisz jakiś ośrodek zdrowia w Pasłęku.


#Psychoprosiak#Skąd się biorą bezmózgie istoty  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Twoim jedynym argumentem jest to że teraz ośrodek zdrowia nazywa się inaczej? :) Żałosne, pewnie jesteś beneficjentem 500+ i głosujesz na PiS :D


#Rozśmieszony#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

No, no, uważaj Psychprosiaczku utuczony ale jeszcze nie zjedzony - nie wiem dlaczego, wszak post dawno minął - nie wjeżdżaj mi tu na beneficjentów 500+ i głosujących na PiS, bo to są normalni ludzie, tyle tylko że w potrzebie, najczęściej przez siebie nie zawinionej. W kwestii wyolbrzymionego wirusa masz rację, popieram Cię ale od biorców 500+ wara!!!!! bo po łapkach, przepraszam, kopytkach dostaniesz.


#Psychoprosiak#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

No tak, nie ważne ze 700 zabiorą, ważne że 500 dadzą :) Inteligentni kalkulują, jeśli nie stać ich na dzieci to ich po prostu nie płodzą. To nie średniowiecze, istnieje takie coś jak antykoncepcja. Ale jeśli ktoś kogo nie stać na dzieci robi sobie je taśmowo, a potem wyciąga łapy nie po swoje, to sorry kolego, ale nie uważam takiego kogoś za normalnego człowieka.


#Rozśmieszony#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

A ja uważam takiego kogoś za normalnego człowieka. Więcej - uważam go za patriotę, który posiadaniem potomstwa, czasem licznego chroni nasz polski naród przed wymarciem. A Ciebie Psychoprosiaczku miły, uważam za człowieka stłumionego swoim egoistycznym podejściem do spraw istotnych a nawet kluczowych dla naszego narodu. Widzisz, ja w swoim długim życiu widziałem okropieństwa niemieckiej okupacji a potem dużo mniejsze ale też okropieństwa ruskiego wyzwolenia. I mam najwyższy szacunek dla własnego Państwa, jeśli nawet ono nie jest idealne.A silne Państwo to m.inn. liczni obywatele. Dlatego szanuję rodziny wielodzietnie i uważam, ze należy im się wszelka pomoc a nie cierpię samotników z wyboru, egoistów, "bo nie stać ich na dzieci". Jak ktoś nie chce pomagać polskim dzieciom, nawet nie swoim


#Ja#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Prosiak ma rację, a ty żyjesz ideałami, które zdecydowana większość młodych ma w głebokim poważaniu. Dla nich liczy się tylko własna korzyść i kasa


#Rozśmieszony#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

nawet nie swoim, tylko np. sąsiadów, to może być zmuszonym płacić na dzieci okupantów, nawet wielokrotnie więcej. Ludzie zapomnieli, że pokój nie trwa wiecznie a okupacja może się wydarzyć w momencie najmniej spodziewanym i od strony również niespodziewanej. Ja płace na czyje dzieci, bo moje już dawno dorosłe i sobie nie krzywduję. Mało tego - cieszę się, że jest na kogo płacić. Jedynym zmartwieniem jest nie płacenie - tylko troska, by te dzieci zostały wychowane na porządnych ludzi a z tym bywają czasem problemy. Oj, bywają. Mam nadzieję, że mnie zrozumiałeś, bo i z tym niektórzy dorośli ludzie mają problemy.


#Psychoprosiak#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Z tego wynika że jesteś typowym lewicowcem. Rozdawajmy więcej pieniędzy, nakładajmy więcej podatków. Jeśli w kraju daje się coś ludziom na co nie zasłużyli i na co nie zarobili, a zabiera się tym którzy pracują i zarabiają na siebie to mam dla Ciebie złą wiadomość, bo to akurat osłabia kraj i morale ludzi, ludzie dostając coś za darmo przeistaczają się w zwykłych leniwców i w razie bitki, Ci sami ludzie będą oczekiwać że ktoś będzie walczył za nich. I w taki oto sposób rośnie nam roszczeniowe społeczeństwo.


#Rozśmieszony#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

"ideały, które zdecydowana większość młodych ludzi ma w głębokim poważaniu". I w tym jest problem. Ta młodzież nawet nie przypuszcza, jak pewnego - być może pięknego - dnia ich świat może się gwałtownie zawalić a oni zostaną z przysłowiową ręką w przysłowiowym nocniku. To wina tych, którzy ich tak wychowują - często rodzina a najczęściej głupi, "nowoczesny świat", któremu się z taką lubością poddają.


#Rozśmieszony#Psychoprosiak  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Z tym masz rację, i to jest problem - pomagać trzeba ale i uważać, by nie wychować wiecznych roszczeniowców, ludzi nie potrafiących sobie dać rady w życiu. Ale to jest sprawa specjalistów, którzy nie zawsze są przez rządzących słuchani - a szkoda. I w tym też duży problem. Przeważnie w sporach każda ze stron ma swoje racje - sęk w tym, że nie potrafią - lub co gorsze nie chcą się ze sobą porozumieć. A ja lewicowcem? nawet się nad tym nie zastanawiałem, nie warto ale raczej konserwatystą. Mam staroświeckie poglądy. O, jestem "moherem". Pasuje?


#Psychoprosiak#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Z tego co czytam to do mohera Ci jeszcze sporo brakuje, więc tragedii nie ma :)


#Dawca500plus#Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Uważaj żeby tych twoich lepkich łapek do cudzego ci nie prztrąciło.


#Rozśmieszony#Dawca500plus  Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Czy to moja wina, że żałosny Dawco500plus nie rozumiesz tego co czytasz? Ja akurat cudzego nic nie biorę, sam swoje daję w/g ustanowionego prawa aleś tego nie zrozumiał. Biednyś Ty, biednieńki, zmarnowałeś czas spędzony w szkole.


#Racjonalizuję podatki nie utrzymuję dzieciorobów #Rozśmieszony  Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Ile ty starcze przytulaku dajesz? Pamiętasz wojnę, masz grubo ponad 90. Ile jeszcze pociągniesz? Co cię to wszystko obchodzi, zostaw to młodszym. Ty już przyszłość nam zbudowałeś.


#Ja   Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Dr prawa a ty jestes taki znawca ze wiesz jakie skutki długofalowe ma ten koronawirus . Jednym nic nie jest innym niszczy pluca i potrzebuja przeszczepu jak w to mialo miejsce w Gdańsku. LO ruszylo, a tej rodzinie nie zrobiono testów. Skad wiesz ze inni uczniowie nie zarażą dziadków. Trzeba patrzec dalej niz czubek wlasnego nosa


#Rafcio#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Jakie długofalowe skutki? Wirus ma dopiero kilka miesięcy, skąd Ci Tzw. Profesorowie i Doktorzy mogą znać długofalowe skutki w powikłaniach po tym typie wirusa z rodziny Koronowirusa? Przeszczep płuć, no tak wcześniej takich przeszczepów nie robili? Czy TV o tym nie mówiła? Przestań ślepo zerkać w telewizor i zacznij myśleć racjonalnie.


#Kolejny kretyn się popisuje swoim strachem#Rafcio  Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Doopa ci chodzi ze strachu i dlatego racjonalizujesz.


#Marco#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-09-19

Taa...zróbcie sobie wszyscy testy, pozamykają was w domach jak te rodziny z Pasłęka , co dopiero wyszły z kwarantanny po 25 dniach. Paranoja...


#Nie do śmiechu   Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

@Rozśmieszony moher.,,Proboszcz Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Ostrowcu Świętokrzyskim został zatrzymany przez śledczych. 58-letni ksiądz usłyszał zarzut dotyczący molestowania dziecka. Józef G. został tymczasowo aresztowany,,.


#Yzz#Nie do śmiechu  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

A co to ma wspólnego z koronawirusem?


#Brak słów   Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Stop!!starczy!! Rano jedno z was pójdzie do drugiego do sklepu po świeże bułeczki i będzie ą ę.... Stop nienawiści!! Ludzie co z Wami się dzieje??? Czy wasi dziadkowie byliby z Was dumni?????


#Ciekawe#Brak słów   Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Starczy?Czy tu chodzi o starczy uwiąd, który dopadł ,,rozśmieszonego,, tu obecnego?


#Ciekawe#Ciekawe  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Na dole uwiąd na górze moher.To ci okaz.


#Ja   Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Szkoda ze nie powiedziano ze kolejna osoba z tej klasy LO ma koronawirusa potwierdzinego testem.


#Dr prawa#Ja  Ponad miesiąc temu, 2020-09-18

Ma koronowirusa i co bezobjawowo czy poważna choroba samo zakażenie nic nie znaczy !?


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności
LAWETA
nasza2