3 lipca 2022 Jacka, Anatola, Tomasza
Reklama Heops

Apel biskupa elbląskiego o potrzebie zaszczepienia przeciw Covid-19

dodał 2021-08-05
Apel biskupa elbląskiego o potrzebie zaszczepienia przeciw Covid-19

Jest prawdopodobne, że nadejdzie kolejna fala epidemii Covid-19. Koronawirus doświadczył już mocno nasze społeczeństwo. Dlatego zachęcam, aby uprzedzić nową falę epidemii i poddać się szczepieniom. One osłabiają uderzenie choroby.

Pan Bóg dał nam czas życia na ziemi, na pracę, twórczość, wspólnotę rodzinną. Jednak nasze życie jest kruche. Przez niezachowanie zaleceń lekarzy narażamy się na jego przedwczesną utratę. Apeluję więc do wszystkich niezaszczepionych: nie rezygnujcie ze szczepień!

Po II wojnie światowej szczepienia przeciw gruźlicy miały charakter powszechny. W ten sposób występowalność tej choroby została mocno ograniczona. Dzisiaj również potrzebna jest odporność naszego pokolenia wobec koronawirusa.

+Jacek Jezierski, biskup elbląski
Elbląg, dn. 23 lipca 2021

 


Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :jeziorko

Komentarze

 • Zwyrol
   2021-08-05

  Panie biskupie, a jak tam pedofilia w kościele? Dalej ma się dobrze i jest przez was chroniona?

  Czarna_mafia
   2021-08-05

  Hahaha, czy ci wszyscy eksperci z mediów są tak słabi, że muszą mieć wsparcie klechów, żeby nakłonić ludzi do eksperymentu medycznego, jakim jest wstrzykiwanie preparatu określanego błędnie mianem szczepionki??? Dajcie ludziom spokój z tym szczepieniem. Jak ktoś czuje się zagrożony i ma ma obawy, że zachoruje to nikt przecież nie broni szczepienia. Ale jeśli człowiek przechorował już covid i przeszło to lżej niż grypa, albo zupełnie bezobjawowo to po co tak natarczywie namawiacie? Przykłady innych miejsc na świecie, gdzie poziom wyszczepienia jest zdecydowanie większy pokazują, że osoby zaszczepione nadal chorują, przenoszą wirusa i wprowadzone są ponowne obostrzenia.

  • Czarna_mafia Czarna_mafia
    2021-08-05

   Jaki kraj takie autorytety i tacy eksperci. Kartonowe państwo. Ludzie za kilka stówek z własnych podatków sprzedali się zakłamanym politykom. Za elektryczną hulajnogę nadstawiają ramię (jeżdżenie hulajnogą elektryczną ledwo uregulowane w jakichś niedorzecznych przepisach). Społeczeństwo zmanipulowane do granic możliwości i podzielone przez fikcyjne problemy. Rządzą nami krewi królika, którzy są oderwani od prawdziwego życia, żyją w innym wymiarze. Emerytom rzucą ochłap, nauczycielom coś obiecają, pielęgniarki omamią (teraz cisza, bo kasa dobra za szczepienia), a sami żyją jak pączki w maśle. Pozdrawiam i miłego czwartku...

  janusz
   2021-08-05

  Trochę późno ten apel. Ale dobre i to.

  grzes
   2021-08-05

  Gospodarka nam klęczy władze nic sobie z tego nie robi podwyżki sobie robią a nam mydlą oczy z jakimś covid 19.

kocham jarka
Usługi Dźwigowe Pasłęk