1 czerwca 2020 Justyna, Anieli, Konrada

Atrakcja turystyczna z opóźnieniem

dodał Ponad miesiąc temu, 2020-04-07
Atrakcja turystyczna z opóźnieniem

Główna atrakcja turystyczna naszego regionu, czyli rejsy statkami po Kanale Elbląskim jest na razie nieaktualna. Sezon na Kanale trwał od kwietnia do września. W związku z pandemią koronawirusa trudno przewidzieć kiedy Żegluga Ostródzko – Elbląska rozpocznie pływanie na szlaku Elbląg – Ostróda. Największym zainteresowaniem turystów cieszyły się rejsy szlakiem pochylni na trasie Elbląg – Buczyniec i Buczyniec – Elbląg.

jp

0
0
0

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Piotr W   Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Trzeba być skończonym kretynem aby nie wykorzystać tej pochylni do pozyskania turystów przez Pasłęk. Wystarczy zorganizować w okresie aktywności żeglugi komunikacje Pasłęk - Buczyniec - Pasłęk. No ale trzeba by Włodarza, który by miał wizje wykorzystania dóbr otaczających Pasłęk. Nawet Gdyby Gmina Pasłęk zakupiła Busa i go w charakterystyczny oznakowała. Mogła by stworzyć własną linię autobusową. Autobus mógłby by być też wykorzystywany do transportu dzieci i młodzieży na wydarzenia kulturalne a logo i oznakowania busa reklamowało by Pasłęk. Oczywiście trzeba by iść dalej i nie poprzestać na busie. Mam trochę pomysłów na to aby życie weszło do Pasłęka i aby wykorzystać walory jego otoczenia. Trzeba tylko "wieloletni beton" skruszyć.


#Bravo#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-10

Naprawdę wspaniała myśl - wystarczy trochę chęci i dobrego pomysłu. Może Władze obudzą się z tego marazmu, zamiast stawiać " pomniki " pieniądze przeznaczyć na szczytny cel. Jestem za dobrymi pomysłami.


#Rolnik#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

O ile inne Twoje niektóre pomysły mi się nie podobają, to ten uważam za trafiony. Gmina powinna być kreatywna i korzystać z różnych pomysłów, oczywiscie po poprzednim wszechstronnym przeswietleniu pod każdym kątem. Niestety, nasza Gmina jest taka, jaki jej włodarz - stary, pozbawiony energii, pragnący świętego spokoju oraz pozostawieniu po sobie wiekopomnych obiektów, które będą świadczyły potomnym o wielkości jego urzędowania. Nie w głowie mu jakieś wybryki, które wymagają przemyślności, odwagi w myśleniu i posiadania wizji rozwojowej Gminy.


#Bogdan dziaslo#Piotr W  Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Autobusy i rejsy organizuje żegluga. Kogo Ty byś tam chciał wozić?


#Piotr W#Bogdan dziaslo  Ponad miesiąc temu, 2020-04-08

W komentarzu jest ta informacja. Sądzę, że chętnych w okresie letnim na pewno by było.


#Piotr W   Ponad miesiąc temu, 2020-04-08

Gdyby Tobie odwagi wystarczyło to moglibyśmy temat po męsku przedyskutować. Ale jest powiedzenie, nie ruszaj ... Można by się wtedy przekonać czy kretyn mnie zrobił. I tu właśnie leży problem, że wyzywać, wyśmiewać wielu potrafi i na tym koniec. Używaj też słów, które rozumiesz. Zajrzyj do słownika co oznacza słowo domokrążca i nie ośmieszaj się.


#Roman   Ponad miesiąc temu, 2020-04-08

Admin pisał o rejsach, nie o kursach busów. Tak czy owak, p. poseł Kaczyński wstrzymał inicjatywy wszelakie wypoczynek wśród przyrody cel mający. Jedyne wycieczki legalne, to wycieczki listonoszy do skrytek pocztowych i może odwrotnie, o ile ich na powrót starczy.


#Stop idiotom   Ponad miesiąc temu, 2020-04-08

Do Piotra W . Kretyn to cię chyba zrobił że takie głupoty wypisujesz , Nie masz pojęcia o panujących realiach , sam nigdy nic mądrego nie zrobiłeś . Potrafisz tylko głupoty wypisywać , naginaj do pracy domokrążco , może dzisiaj coś sprzedasz ???


#Kanal   Ponad miesiąc temu, 2020-04-08

wer/reisen/liebt/verschiebt/ - Amen.


#Nick   Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Dalej nie pływają bo za płytki kanał.


#Bogdan dziaslo#Nick  Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Bzdury wypisujesz


#Rybka   Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

A na ryby to można jechać na ten kanał


#Zainteresowany   Ponad miesiąc temu, 2020-04-07

Tam nie tylko żegluga ostródzko-elbląska pływa ale także inni armatorzy


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności