11 grudnia 2019 Damazego, Waldemara, Daniela

Bal Sołtysów

dodał 2018-10-19
Bal Sołtysów

W imieniu swoim jak i Sołtysów Gminy Pasłęk pragnę serdecznie podziękować panu Adamowi Buska. Sołtys Sołectwa Rogajny już po raz kolejny zorganizował w świetlicy wiejskiej w Rogajnach dn.13.10.2018 ,,Bal Sołtysów''. Swoją obecnością zaszczycili nas pan burmistrz Wiesław Śniecikowski oraz pan radny Marian Matuszczak. Panowie ciepłymi słowami powitali przybyłych gości oraz wręczyli w imieniu władz Miasta i Gminy Pasłęk list gratulacyjny panu Adamowi Buska, w którym to podziękowano panu sołtysowi za dotychczasową współpracę z pasłęckim samorządem jak i za pomysł zorganizowania ,,Balu Sołtysa''.

Głos zabrał też Prezes Zarządu Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia Sołtysów pan Zbigniew Cieśla. Wspomniał w swoim wystąpieniu o działalności stowarzyszenia i o tym, że siedziba zarządu mieści się w Aniołowie. Zachęcał do wstąpienia w szeregi stowarzyszenia.

Podziękowania należą się też osobom bez których spotkanie nie miałoby miejsca, które przygotowały pyszny poczęstunek, udekorowały stoły oraz na drugi dzień posprzątały po imprezie, a są to panie; Leonarda Buska, Małgorzata Wolfram, Krystyna Steciuk, Marzena Choma, Maryla Buska, Justyna Buska, Alicja Buska oraz Karolina Nizio.

Wszyscy bawili się przy dobrej muzyce do białego rana. Miejmy nadzieję, że ,,Bal Sołtysów'' stanie się naszą tradycją.

Aneta Wiżyń - Sołtys Sołectwa Rzędy

 

0
0
0
0
0
0
0
0
0

Koncert Świąteczny – przypominamy

Pozostało7 dni

Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zaprasza w środę 18 grudnia 2019 r. na koncert...