1 października 2020 Danuty, Remigiusza, Teresy

Będzie śmiesznie

dodał Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16
Będzie śmiesznie

Powoli, w spokoju mija mi kac powyborczy i łykam do końca gorycz porażki. Nie daje za to zapomnieć o sobie wybraniec narodu A. Duda. Wiemy już na pewno, że jego kadencja będzie bardzo ciekawa i czasami śmieszna. Oto zadbali już teraz pracownicy Pałacu Namiestnikowskiego łącząc prezydenta RP z dowcipnisiami z Rosji. Jak wypadł w tej rozmowie pan Duda, oceńcie sami. Dla jego wyborców nie ważny jest obraz Polski na zewnątrz. Ważna jest obietnica świadczeń socjalnych. Liczy się proszę Państwa to, co ma się w portfelu.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Optymista   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Redaktor w bezsilnej rozpaczy łyka gorycz porażki A z nim cała "yntelygencja", wykształcona na Wyższych Szkołach Gotowania Na Gazie, która nawet nie potrafi pisać poprawnie po polsku, oraz bezwzględni karierowicze, którzy do władzy szli tylko dla osobistych korzyści. Także "śmietanka artystyczna i pisarska". Niektóre z nich idą na wewnętrzną emigrację, nie chcąc mieć nic wspólnego z "ciemnotą, która wybrała zło". Na nich możnaby plunąć z obrzydzeniem, gdyby nie cała masa naszych współobywateli, sąsiadów, braci i sióstr, którzy dali się omotać wrogiej i kłamliwej propagandzie, sączonej z mediów niby polskojęzycznych ale obcych, niepolskich. Zebrało się tego ponad 10 milionów a tego nie da się zbyć pyskówkami, czy to w TV, czy tu, na tym portalu. Te nasze pyskówki nic nie dają.


#Kumaty#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Nie sądzisz , że przyszedł czas kiedy powinieneś w mózgu poszukać luki i wejść w nią w celu dokonania korekty ? Te same śpiewki ograniczone wiedzą o świecie. Daleko od Pasłęka chyba nie wyjeżdżałeś ? Wiesz jak się wchodzi po trapie do samolotu ? Nie możesz używać nicka > optymista 10 mln optymistów takich jak ty i 10 mln przeciwników . Wyobrażasz sobie dalszy rozwój wydarzeń ?


#Poszukane w sieci#Kumaty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Czarzasty twierdzi że jesteś jednym z przygłupawych wyborców PO. Śmieszne, prawda? Jak on mógł tak Ciebie nazwać?


#Qwerty#Kumaty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Podziwiam i gratuluję...Opanowałeś trudną sztukę wchodzenia po trapie do samolotu, niedostępną dla mniej kumatych i możesz teraz błysnąć wśród podekscytowanych tym faktem znajomych....Prawdziwy Europejczyk ...:)


#Kumaty#Qwerty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Wysłuchałem na YOU Tube opowieści pt Prezesi i spółki> czyta ARTUR BARCIŚ i następna Prezes i spólki. Imperium Jarosława Kaczyńskiego. Bardzo interesujące zdarzenia spowodowały odlot od rzeczywistości w moich wyobrażeniach. Wprowadz w google te tematy i napisz co sądzisz


#Hehe#Kumaty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Dałeś zbyt trudne zadanie dla przeciętnego pisowca, musiał by wiedzieć co to Google i jeszcze coś napisać.


#Optymista#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Z kim, my zwolennicy Prezydenta Dudy a w rzeczywistości zwolennicy polskości i normalności popierający PiS, tutaj się kłócimy? Przecież nie z fircykiem Trzaskowskim, nie z durną Jandą, nie podstawionym "katolikiem" Hołownią i nie z niemieckimi sługami Tuskiem czy Sikorskim. Kłócimy się z naszymi sąsiadami a jednak tu często się wzajemnie obrzucamy wyzwiskami. Po co nam to? Najlepiej, gdybyśmy tu występowali pod swoimi nazwiskami. O, to wtedy zapanowałaby tu kultura wypowiedzi jak się patrzy. Ale cóż, jest jak jest i pozostaje tylko nam się zastanowić, jak przekonać naszych sąsiadów, by ZACZĘLI SAMODZIELNIE MYŚLEĆ i nie wypowiadali zasłyszanych z wrogich nam mediów zdań i opinii.


#Optymista#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

No i jeszcze to poczucie niższości - co powiedzą o nas, o naszej władzy inni, UE, z Zachodu i tak dalej. A co nas to może obchodzić? U nich jeszcze gorzej niż u nas. Zamordyzm w mediach jak w Niemczech. Lewacka nietolerancja na Zachodzie i w USA, rozróby na ulicach, palenie aut, rabowanie sklepów, nietykalność nachodźców. U nas tego nie ma, choć usiłują nam to wciskać, na wyższych uczelniach już to lewackie barachło połączone ze starymi komuchami a raczej z ich potomkami prawie rządzi. Na ulicach spokój i to doceniajmy i nie oglądajmy się "co o nas powiedzą".


#Karp#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Holecka też jest ,,komuchowa " a popatrz jaka wspaniała ,,szczekaczka " PIS Albo tak Piotrowicz - geniusz od prawa do lewa


#Stary Polak#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

"Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie, co posiadacie." "Niechaj wżdy postronni narodowie znają, że Polacy nie gęsi, że swój rozum mają." Niestety, nie wszyscy.


#Optymista#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Teraz, po niedzielnych wyborach- wiadomo, że rząd będzie rządził bez niemieckiego wasala w pałacu prezydenckim, co nam groziło. Nie ma sensu kłócić się o przebrzmiałe spory. Obecnie trzeba patrzeć NASZEMU RZĄDOWI na ręce, by spełniał swoje pierwotne obietnice. 1. Dokończyć reformę sądów, by zanikła "najwyższa kasta" i by nie chodziło się tam po wyrok, tylko po sprawiedliwość. 2. Zrobić wreszcie porządek w szkolnictwie wyższym i podstawowym, bo wypuszczają tysiące matołów na każdym szczeblu, robiąc niepowetowaną krzywdę młodym ludziom. 3. Spolonizować większość mediów, by nie sączyły do głów Polakom antypolskie kłamstwa. 4. Uprościć prawo do koniecznego minimum, wyrzucić tony zbędnej makulatury, utrudniającej ludziom życie. To najpierwsze a jest tego dużo, nie mnie wyliczać.


#Optymista#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Na takie i tym podobne rzeczy skierujmy swoją energię i swoje działanie a także swoje pisanie i gadanie. Nie traćmy czasu i energii na zupełnie jałowe spory i pyskówki, które nikomu nic nie dają i nie dadzą. Mamy swoich pracowników, których uważamy za naszych królów, za naszych Napoleonów(nasz burmistrz). A to są nasi pracownicy, których wybraliśmy i od których WYMAGAJMY. To radni, posłowie, senatorowie. Kiedy był w Pasłęku jakiś poseł? senator? Nigdy? No to zażądajmy, by przyjechał do Pasłęka na spotkanie z nami wyborcami. I wyłóżmy mu czego od niego oczekujemy. No ale do tego musimy mieć jakąś organizację, bo żaden pojedynczy wyborca nie ma szans, by takiego gostka ściągnąć na spotkanie z nami. BEZ PRACY NIE MA KOŁACZY, bez naszego wysiłku zawsze będziemy nic nie znacząca masą wyborców


#Oferma#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

A może prezydenta???? pomarzyć piękna rzecz :)


#Optymista#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Taką masą wyborców, którym przed każdymi wyborami wszyscy schlebiają i obiecują złote góry a po wyborach najczęściej mają nas w nosie. Tylko że najlepsza władza, która ma najszczersze zamiary MUSI MIEĆ NA SOBĄ NASZĄ KONTROLĘ by jej nie zaczęło się zdawać, że nie ma obowiązków. Nawet w PiSie, który - moim zdaniem - jest na dzisiaj najlepszy ze wszystkich partii, jest wielu tłustych starych kotów, którym nic się już nie chce, dobrze im jest jak jest i jeśli coś muszą robić to tylko na rozkaz Kaczyńskiego, bo tylko jego jeszcze się boją. Tak jest i u nas, w Pasłęku. A jeśli chodzi o nasze wspólne działania to może obiecana inicjatywa WYBORCY coś zmieni na lepsze.


#Do jołopa optymisty#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Wypuszczają matołów powiadasz. Zleż z tego FORUM, o jednego będzie mniej. Wisz kto to jest pesymista? Optymista tylko dobrze poinformowany. Tak, że ucz się matołku, poznawaj a nie zachłystuj się.


#He he#Do jołopa optymisty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Ty zapewnie jesteś jednym z tych matołów, co widać po tekście.


#Kumaty#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Ty będziesz usilnie przekonywał , że jesteś ,,ogłupionym " PISowcem ? Przecież dzieją się zjawiska niepowtarzalne w historii Polski np budowa olbrzymiego ZAMKU w puszczy Noteckiej . Już na ukończeniu jakiś ,,mądrala " zauważył , że ,, UFO " buduje trzecią Jasną Górę po Licheniu. KTO buduje ? Jak skomplikowana jest sprawa zakupu respiratorów 220 mln zł czy 360 ? Muzyk molestował 6 kobiet czy więcej , ale przesłuchany od lat nie był.....


#Ogon kręci psem#Kumaty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Kościół zgłosił władzy 8-miu pedofili. Ziobro nie potrafił odpowiedzieć przeciwko ilu wszczął śledztwo. Księdza Isakiewicza Zalewskiego pisiaki do komisji nie zaakceptowali bo by dopiero kościelnych zboków nawymieniał.


#666#Kumaty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

To Kaczyński buduje zamek !!! Kaczyński.... To pisiory budują... Można być niezbyt inteligentnym, zaślepionym, ale w takim stopniu ?


#Optymista#666  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Wszyscy przeciwnicy PiS. Jeśli piszecie o grzechach PiS a nie są oszczercze tylko prawdziwe - to dobrze robicie. Zło to zło, trzeba je tępić wszędzie, jeśli ma być w Polsce dobrze. Jak PiS wytępi przestępców w szeregach swoich politycznych przeciwników a ci przeciwnicy w szeregach PiS, to czego nam więcej potrzeba? To byłoby świetnie, tylko my, wyborcy musimy tego dopilnować, bo te przestępstwa - wszystkie!!! - uderzają w nas, wyborców. Dlatego postuluję organizowanie się, byśmy mieli siłę przebicia. Zamiast tu głupio żreć się wzajemnie, pomyślmy o wspólnym działaniu.


#Skąd się biorą idioci którym się wydaje#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

A na co ty masz jakikolwiek wpływ? Wrzuciłeś swój pojedynczy anonimowy głos do urny i więcej się nikt po tobie niczego nie spodziewa. Teraz jakaś sraczka cię dopadła i wklejasz swoje bzdety zamiast zająć się czymś pożytecznym.


#Rolnik z Podlasia#Skąd się biorą idioci którym się wydaje  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Co z tobą, skarabeuszu egipski? Pilnuj swojej kulki, bo na więcej cię nie stać.


#Zaciekawiony#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Najciekawsze w tym wszystkim jest to, że "fani" PO i Trzaskowskiego, wyborcom Dudy zarzucają brak wykształcenia, kultury, małomiasteczkowość ... A tymczasem to im samym brak ogłady i kultury, nawet osobistej. Teraz, jak już nieco opadły wyborcze emocje, niech każdy, który tak krytykuje PIS, niech uda się do Urzędu Miasta i Gminy, niech ma na tyle przyzwoitości i zaprzestanie poboru 500 +. Który z WAS pierwszy?


#Do kolejnego przekupnego pisomatoła#Zaciekawiony  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Kupili cię baranie za 5 stówek to się zakop ze wstydu i nie przyznawaj. Nie było obowiązku głosowania kogokolwiek jak rządzący tą kiełbasę dzieli. Poza tym to ze wszystkich podatków, barania łąko, a ja nie biorę.


#Optymista#Skąd się biorą idioci którym się wydaje  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

A co Ci przeszkadzają moje "bzdety"? Nie musisz ich czytać ani komentować. Tu miejsca jest dosyć dla każdego, kto chce coś napisać od siebie. A czym ja mam się zajmować, to już nie Twoja sprawa.


#Ciekawy#Do kolejnego przekupnego pisomatoła  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Nie bierzesz, bo Ci nie przysługuje, czy Ci przysługuje a nie bierzesz. To zasadnicza różnica. Odpowiesz?


#Znam ich#Ciekawy  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Nie odpowie. Nie bierze, bo nie może. Gdyby mógł, brałby,. Oni tak wszyscy.


#Roman#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Skorzystam z części Twego tekstu: "Zamiast tu głupio żreć się wzajemnie, pomyślmy o wspólnym działaniu." Cytat dosłowny. Wiele razy udzielasz się optując, oczywiście, za jedną stroną, a właściwie za głębokimi przemyśleniami jednego posła. Jeżeli chcesz wspólnie z kimkolwiek działać, wpadnij, proszę, na pomysł, by pierwej wskazać błędy tego, który zaczął dzielić Naród, przypomnij jego teksty, wskaż błędność jego myślenia, może nawet obłęd, a zyskasz natychmiast na ilości chętnych do wspólnego działania, szczególnie, gdy zaproponujesz kierunki, a nawet rozwiązania. Stań po stronie obiektywnej mocy, a lepiej będziesz się czuł, zapewniam. Nie pisz, czemu stoisz po stronie ... brr..., gdyż zaś narazisz się na negatywy.


#Do Romana#Roman  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Zacznij od siebie, wskaż cechy mocy z Twojej strony a nie tylko w koło ten sam tekst typu szeregowy poseł.


#Optymista#Do Romana  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Szeregowy poseł rządzi Polską a marszałek Senatu rządzi Senatem. Każdy wedle swoich umiejętności jest na odpowiednim szczeblu władzy. To chyba dobrze, "czyż nie"?


#Sierżant#Optymista  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Szeregowy Jarosław wystąp! Wiadro,s****a i kibel na błysk!-niech se tam rządzi.


#Roman#Do Romana  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Moją mocą jest jedynie komentarz decyzji, postanowień, nawet egzekucji (patrz wyrzucanie z Partii i stanowisk rządowych) rówieśnika mego, p. posła. Nie do Ciebie pisałem lecz jeżeli już napisałem, napisz mi, kto po panu pośle rządzącym? Optymista nie odpowiedział nic na moją prośbę, zatem może Ty? Lecz, jeżeli jesteś tym, który nie ma stałego nicka, daj sobie spokój, ok? Wolę z internautą korespondować.


#Zaciekawiony #Do kolejnego przekupnego pisomatoła  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-20

Nie bierzesz bo i na co... Na głupotę 500 + nie dają... Baranią łąko? Cóż za wyszukane nazewnictwo. Ja też płacę podatki.


#Wyborca   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Jedno jest budujące. Wszyscy jak tu piszemy przyznajemy otwarcie (czy jak niektórzy w bardziej zawoalowany sposób), że reelekcja Dudy to katastrofa.


#A fe#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Twój komentarz to prawdziwa katastrofa.


#WYBORCA   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Dzień dobry, przede wszystkim „inteligentom” głosującym na cyber - inteligenta Trzaskowskiego! Myśle, ze warto zapisywać sobie wszystkie „złote myśli” byłego kandydata na urząd prezydenta oraz gorycz naczelnego „głosu pasleckich inteligentów”. Cholera jasna - „peowcy”: dlaczego tak poddańczo boicie się urzedasów z UE? Jesteśmy 38 mln narodem, a nie napisem na dropsach! To my stawiajmy warunki, to my wykorzystujmy razem z naszymi sojusznikami „głos weta”! Jeszcze raz odsyłam do doskonałej książki (Biały Kryk, wielu autorów), pt.:” WYGASZANIE POLSKI”. Unia Wolności a później jej córka, PO, wyprzedała polski majątek za 5% jego wartości! Albo zaczniemy odzyskiwać godność, albo nie będzie Polski! Zbyt skomplikowane, żeby zrozumieć?


#Kumaty#WYBORCA  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

PO nie ma wpływu na rządzenie już 6 rok. 10 mln głosujących to nie wyznawcy PO tylko otwarci przeciwnicy Dudy i PIS. Trzaskowski to nie Herod , ale w ciągu 3 m-cy zebrał głosy wszystkich ,którzy widzą co zrobiliście z Polski i do czego zmierzacie. Ale szybko przystąpiliście do łamania prawa . 400 tys zł Karczewskiemu umorzyliście w oparciu o tajny dokument Prezydium Sejmu . Zezwalacie na legalne okradanie państwa łamiąc podstawowe zasady funkcjonujące w państwie prawa ?


#Wyborca#WYBORCA  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

(Biały Kruk, wielu autorów), pt.:” WYGASZANIE POLSKI”. Jednym z autorów jest Krzysio Szczerski od Dudy. Tak, tak, to ten, który dopuścił do rozmowy Anżeja z rosyjskimi pranksterami, a teraz chowa się za urzędnikami niskiego szczebla. I uwaga, był autorem rozdziału o wygaszaniu polskiej dyplomacji. Macierewicz tez napisał tam jeden rozdział. Ale ty durny jesteś


#Kosmita#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

Wygaszanie Polski rozpocznie nadchodzący kryzys gospodarczy. Nawet przyjaciel Kaczyńskiego szef NBP Glapiński przedstawia wskazniki . Czytaj i nie pisz głupot. To będzie ,,bandyta " na wasze rządzenie. Miernota intelektualna ciesząca się z limuzyn nie będzie w stanie opanować tego ,,bandziora ". Cieszy się ze zwycięstwa DUDY zamiast gremialnie siadać do stołu i rozmyślać warianty rozwoju w najbliższym czasie. Emocje zamiast rozumu zgubią wszystkich Polaków >wygaszanie


#Jakoś tak#Kosmita  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

W uzupełnieniu wiedzy w tym temacie proponują PISowskiej ciemnocie zapoznać się artykułem pt NBP kreśli czarny scenariusz na 2 lata. A najgorsze przed nami....... " Wiem , że treść tego artykułu nie dla każdego PISowca będzie zrozumiały. Głowy PISowskie zwykle są odporne na wiedzę. Dla nich autorytety o najwyższych osiągnięciach naukowych nie istnieją np Ziobro i najbliższe otoczenie > robią swoje


#Bogdan dziaslo #WYBORCA  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

28 do 1 .mowi ci to cos?


#Aaa#Bogdan dziaslo   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-18

hah nic mi nie mowi, bo to dziwne cyfry. Madry by napisal 27 :1 , ale to tylko kumaty i oczytany.


#Wyborca normalny#WYBORCA  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Z naszymi sojusznikami powiadasz?Nie wiem czy mamy takowych.A jeżeli już to ten język obcy,śmiechu warte.


#Duff   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

W ostatnich 3 zdaniach zdradziłes kim jestes Redaktorzyno. Oczywiscie, że dla wyborców wazniejsze sa obietnice wyborcze niż to co pojeby w jakiejs pojebanej unii arabskiej o nas myslą! To przeciez zupełnie normalne debilu.


#Bogdan dziaslo #Duff  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

gorszych debili to od ciebie nie ma


#KRUK#Duff  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Do kogo ,,pijesz ? O jakiego redaktorzynę ciebie biega ? Masz problem ze zbieraniem mysli ?


#Pozdrowienia   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Może niech redaktor założy nowy wątek np: Jak PIS wydymał emerytów, bo tu już nie wiadomo kto do kogo pisze i o co chodzi.


#Ja   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Na co wy się tu produkujecie barany? W Internecie jeszcze nikt nikogo nie przekonał do zmiany poglądów. Nie szkoda wam czasu, energii?


#Za pieniądze koorwa cnotę odzyska   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Jacek Kurski z pierwszą żoną Moniką rozwiódł się w 2015. Na jego drodze stanęła wówczas Joanna Klimek. Para wzięła ślub cywilny, gdyż wcześniej brali już śluby kościelne.Mają też z poprzednich związków dzieci. To jednak im nie wystarczało do szczęścia, dlatego zaczęli starać się o unieważnienie poprzednich małżeństw. I udało się! REKLAMA "Bardzo zależało im na ślubie kościelnym. Oboje są bardzo wierzący. Wystąpili jakiś czas temu o unieważnienie swoich poprzednich małżeństw i teraz będą mogli przyrzec sobie miłość przed Bogiem. A przedtem przed kim ślubowali? Przed szatanem?


#Pisomałkom wmawiano że to opozycja zablokowała te   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Trwają zakulisowe rozgrywki, by osłabić Jarosława Gowina w jego własnej partii. Nieoficjalnie mówi się, że miałaby to być zemsta za przeprowadzoną przez niego operację, która doprowadziła do zablokowania majowych wyborów prezydenckich. Pojawiają się doniesienia, że na czele Porozumienia mogłaby zamiast niego stanąć Jadwiga Emilewicz


#Ojczyzna dojna   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Dokonaliśmy analiz faktur pro forma, które wystawiał handlarz bronią i co się okazało? Handlarz bronią wystawił faktury nie na 1241 respiratorów, ale na 2200 respiratorów. Nie na kwotę przewidzianą w umowie ramowej i w zamówieniu, czyli na kwotę 200 milionów złotych, ale na kwotę 370 milionów złotych , wskazując, że resort zdrowia zweryfikował faktury pro forma, ale pieniędzy do tej pory nie odzyskano.


#Ryba   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Nawet przegrać nie potrafią z honorem tak jak redaktor


#WSYTYD i ŻAL#Ryba  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

To właśnie przez takich jak Pan Redaktor i jemu podobni zagranica myśli źle o NASZYM KRAJU. Żaden ptak w swoje gniazdo nie sra !!!! i jeszcze nazywa sam siebie mądrzejszym.


#Wstyd i żal#WSYTYD i ŻAL  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Te głosy przeciw to znaczy, że srają ??? Można stanąć na dłuższą chwilę pod bocianim gniazdem i sprawdzić. Odwagi !!!


#I kto tu mówi o donosach#Wstyd i żal  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

11 grudzień 2014r....."Nieprawidłowości w wyborach samorządowych jako zagrożenie dla demokracji" - to temat wysłuchania publicznego, które zorganizowano w czwartek w Parlamencie Europejskim w Brukseli z inicjatywy europosłów Prawa i Sprawiedliwości. To, co wydarzyło się w Polsce w trakcie listopadowych wyborów samorządowych, "nie ma precedensu w demokratycznej Europie" - powiedział szef delegacji PiS we frakcji Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Ryszard Legutko, tłumacząc decyzję swojej grupy o organizacji spotkania. Relacje na temat przebiegu wyborów w Polsce zdali słuchaczom poseł PiS Krzysztof Szczerski i europoseł Ryszard Czarnecki, a także przedstawiciele inicjatyw społecznych i mediów. W dyskusji wzięło udział kilkoro polityków z Wielkiej Brytanii, Niemiec i Bułgarii.


#Ryba#Wstyd i żal  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

No widzisz że bocian robi to za gniazdo a nie do gniazda dla tego strach do niego podejść


#Karp#Ryba  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Wiesz jaką opinię wydała OBWE o polskich wyborach ? Czytaj i ubolewaj w jakim kraju mieszkasz . Nie boli ciebie , że nieroby z NIK dostają po 120 tys zł nagrody ? 500+ tak zdeprawowało ciemnotę , że oni na diabła będą głosować. Jutro będzie omawiany budżet UE. Módl się żeby nie zabrali nam 100 mld zł. Wtedy skończy rozdawnictwo i wszyscy będziemy prosić Boga o zdrowie. Szumowski nie musi bo wie jak się robi pieniądze. Kawaler Malty


#Konfederacja#Karp  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Jak PO rządziło kradli identycznie tyle tylko że lizanie Angeli lepiej im wychodziło. Tak że kto za PIS PO LSD PSL niech się lepiej na temat obsadzania swoich, wykorzystywania stanowisk, korupcji nie wypowiada. Świnie przy korycie się zmieniają, organizując tematy zastępcze typu LGBT RTV AGD, ciemny lud płaci coraz większe podatki nie zwracając na to ułamka swojej uwagi. Dalej się kłóćcie kto mniej kradnie i dalej głosujcie na złodziei


#Klerykał#Konfederacja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

A jaki dobrobyt szykuje nam wasz Bosaczek ? Albo ideolog Winnicki ? Stanowiska już zajęli np Andruszkiewicz Adaśko młotek z cybernetyki a jaki gość w limuzynie lub Piotruś Patkowski - trzęsie finansami jak dobrodziej RYDZYK


#Konfederacja#Klerykał  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Andruszkiewicz, Patkowski, nigdy nie byli w konfederacji. Prawda jest taka, że jak nie jesteś darmozjadem to dobrobyt zapewnisz sobie sam. Konfederacji w tym pomoże, przede wszystkim poprzez odchudzenie rozdętego sektora publicznego(nie będzie gdzie sadzać pociotków), to pozwoli na obniżenie vat, podniesienie kwoty wolnej od podatku ( docelowo likwidacja dochodowych). Tak że procującym świadomym jak duże podatki płacą jest to na rękę. Procującym nieświadomym jak duże podatki płacą ważniejsze jest LGBT RTV AGD, natomiast darmozjadów przeraża. W której grupie jesteś ??


#Won z hipokryzją#Konfederacja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Bo was tylu przygłupów nie ma żeby te stanowiska obsadzić dlatego krzyczycie, że będziecie likwidować. Korwin darł ryja a po eurasy poszedł. Uposażenia poselskie wasi biorą czy nie? Żyją na koszt podatnika czy nie? A z czego żyje chrapcio jak nie z emerytury, którą wy chcecie likwidować. Dać mu tysiaka i niech radzi


#Konfederacja#Won z hipokryzją  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Dokładnie, nie ma tylu przygłupów bo wszyscy siedzą w PIS i PO . Najgorsze jest to że ci przygłupi są w stanie przekonać ciebie że te wszystkie stanowiska są potrzebne,że pieniądze wystarczy dodrukować, a inflacja jest konsekwencją dobrych rządów. Według twojego toku "myślenia" ja nie powinienem płacić dochodowego, płacić niższy vat, bo uważam że to jest dobre. Jesteś urzędnikiem czy bezrobotnym ??


#Xyz#Konfederacja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Czy to w ogóle pracujesz i cokolwiek płacisz. Wielu z was żyje tak jak bosak


#Klerykał#Konfederacja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

W Polsce taki numer ? Jeżeli nie dasz w łapę przed wyborami to jesteś przegrany. A skąd wezmiesz jak nie masz władzy i nie rozporządzasz portfelem. Kaczyński to geniusz jeżeli ktoś mu nie podpowiedział jak kupić te zbiorowisko porozbiorowe. Śmiało może rządzić do końca swojego zywota w ten sposób. 10 mln ma w palcach. Są to : wyznawcy KK pod przewodem o Rydzyka , seniorzy za 13 14 emerytury , wszechwładne partyjniactwo w instytucjach państwowych ,500 plus....


#Konfederacja#Xyz  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Oczywiście, od 15 lat na własnej działalności gospodarczej, która otworzyła mi oczy na temat biurokracji i opodatkowania. A Bosak ma tyle dni przepracowanych do Kaczyński mino że jest około 30 lat młodszy


#śmieszek#Konfederacja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Papier wszystko przyjmie. Jak to się mówi diabeł tkwi w szczegółach. Zakładamy że Konfederacja dochodzi do władzy i co się dzieje?! Likwidujemy sektor państwowy by nie było koryt? Z tego samego powodu nie będzie rządu , ministerstw, itd bo przecież trzeba to będzie obsadzić? Będzie tylko Prezydent, ale już bez kancelerii i doradców? Wszystko będzie prywatne?? Czy wszystko to będzie tylko w rękach apolitycznych, wykształconych itp członkach jedynej słusznej KONFEDERACJI??? Odpowiadaj, śmiało, nie krępuj się.


#Konfederacja#śmieszek  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

"8 ministerstw , a docelowo do 6 Wojny,Policji , Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Spraw Zagranicznych , Ministerstwo Sprawiedliwości i Administracji, Ministerstwo Gospodarki Terenami i Ochrony Środowiska Dopóki Polska należy do UE (zostajemy w strefie Schengen )niezbędne będą dwa dodatkowe ministerstwa, Ministerstwo Polityki Gospodarczej,Ministerstwo Polityki Społecznej i Mecenatu Publicznego" teraz masz 20 np .klimatu i osobno środowiska, gdzie polska emisja szkodliwych gazów to niecały 1% globalnej emisji .


#Konfederacja#śmieszek  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Wiesz może śmieszku te twoje rozdęte państwo od 89 leci cały czas na deficycie, znasz jakąś firmę która rok do roku zamyka na minusie?? Pieniądze nie lecą z nieba jak opowiadają ci twoje autorytety, nie potrzeba ponad 2000 limuzyn rządowych (karetek jest ok 1300) , 330 mln złotych na premie dla nierentownego ZUS. Premie daje się za dobre wyniki. Minie też to śmieszy ale pewnie z innych powodów iż ciebie


#Konfederacja#śmieszek  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Jeżeli nie jesteś sobie tego wyobrazić w skali krajowej to może przykład lokalny, dyrektor MOSIR w Pasłęku zarabia około 7kPLN , według ciebie pewnie mało zarabia i pewnie powinien mieć 3 wicedyrektorów.


#Kumaty#Konfederacja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

A jak Bierut czy Gierek rządzili to były inne problemy. Teraz rządzi Kaczyński przy pomocy dyletantów 20- 40 letnich i co ? Morawiecki i Szumowski w czym lepsi jeśli chodzi o zdobywanie majątków ? A afery finansowe z udziałem obecnych w czym inne od poprzednich ? Stuknij w mózgownicę jak piszesz do mądrzejszych od ciebie. Codziennie afera na miarę Amber Gold. Oni nie zahamują rozkradania majątków bo DUDA jest obezwładniony


#Konfederacja#Kumaty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Coś nie kumaty jesteś, doczytaj o co chodzi a nie krytykujesz potwierdzając za razem moje sugestie


#Konfederacja#śmieszek  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

https://hotpoland.pl/polacy-nie-sa-w-stanie-konkurowac-z-brytyjczykiem-i-niemcem-bo-podatki-i-zus-dusza-polakow/ poczytaj , to tez jest smiechowe


#śmieszek#Konfederacja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Każdy ma swoją wizję państwa. Kraju w którym po 1989 roku dociera się demokracja, odbudowuje się się gospodarka i struktury państwa. Popełniono dużo błędów i nadal się je popełnia. Nie myli się ten kto nie pracuje. Ten rok miał być pierwszy bez deficytu. Jedyne co mnie denerwuje to miałkość klasy politycznej ale i tu potrzeba czasu .Zarówno oni jak i my społeczeństwo z każdym dniemy będziemy mądrzejsi.


#Ryba#Karp  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

No widzisz za rządów poprzedników mieli pensje takie same a może i większe a ludziom nic nie dali tylko sobie i tylko sprzedawali dorobek po wojennej polski za bezcen a resztę brali w "kopertach,,na kąta prywatne ale wy zwolennicy tego już nie pamiętacie ani szpitale ani komisariaty ani wojsko nie były im potrzebne by tylko zaoszczędzić dla siebie


#Asdf#Karp  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Wielkie nagrody w NIK !!! ...a potem drobnym drukiem informacja, że kontrola obejmowała lata 2017-2019, gdy prezesem był Krzysztof Kwiatkowski z nadania Platformy. Od sierpnia 2019 prezesem jest Banaś, skonfliktowany z PIS-em...Wniosek dla wielbicieli PO ? To wina pisiorów :)


#Pasuje wam ta koleżanka Ziobry   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Pawełczyk-Woicka na czele Sądu Okręgowego w Krakowie. Wcześniej dyscyplinowała sędziów Pawełczyk-Woicka po mianowaniu przez Ziobrę na prezeskę Sądu Okręgowego w Krakowie wciąż miała jedynie status sędzi sądu rejonowego, delegowanej do orzekania w placówce wyższej instancji - opisywała "Wyborcza". Kilkukrotnie starała się o awans - za każdym razem jednak jej kandydatura nie zyskiwała poparcia. Jednocześnie po objęciu prezesury w Sądzie Okręgowym w Krakowie zaprowadziła własne porządki i częściowo skłóciła się z orzekającymi tam sędziami. Krakowscy sędziowie w geście protestu wyszli z sali, alarmując, że podczas procedury opiniowania kandydatury Pawełczyk-Woickiej doszło do wielu nieprawidłowości


#No i sprawa wylądowała w sądzie   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Jak OMZRiK pisze na Facebooku - "Agata Duda kazała spędzić kilkadziesiąt dzieci do małego pomieszczenia w jednym z internatów prowadzonych przez księży, by robić z nimi spot wyborczy promujący jej męża. Mimo że przepisy całkowicie zakazywały robienia jakichkolwiek spotkań to księża na polecenie Agaty Dudy stłoczyli dzieci w stołówce i zrobili zakazane z mocy prawa spotkanie wyborcze".Sprawa trafiła do warszawskiej prokuratury, która odmówiła wszczęcia śledztwa. "Upolityczniona prokuratura kontrolowana przez Ziobrę jak zwykle odmówiła ścigania osoby związanej z PiS


#Ktos   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Wystarczy spojrzeć na statystyki kto głosował na obecnego i mamy odpowiedź.....biedni ludzie


#Cokolwiek#Ktos  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

GŁUPI JESTES!!!


#Oferma#Cokolwiek  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Każduy głupi swój rozum ma :)


#Ręce Opadają#Cokolwiek  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Jak to głupi ? Statystyki nie kłamią, głupi to jest ten kto ich nawet nie potrafi przeczytać.


#Ludwik#Ręce Opadają  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

W więzieniach od lat zdecydowanie wygrywa PO, a teraz Trzaskowski. Statystyka nie kłamie....Przypadek?


#Fakty#Ludwik  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

No to podaj mi te statystyki


#Zxc#Fakty  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Wiesz co to Google ?


#Ja#Ktos  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Kolejny "inteligent"


#Beka   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Doktor prawa o znajomości czterech (4) języków obcych (!) zabłysnął jak zrewitalizowane kowadło w b. PGR Ośla Łąka, gmina Końskawola. W ciągu ponad 11 minut zdążył oskarżyć Ukrainę o Covid-19 i omalże D. Tuska nie zaliczył do gejów. Jedynie wódka o nazwie 'Schubrovka" przywołała jego móżdżek do myślenia. Tym niemniej zrobił piękny ukłon w stronę swoich wyborców, których tak trafnie określił Zbigniew "Zibi" Boniek.


#Karp#Beka  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

O jakich 4 językach DUDY piszesz ? Albo Kaczyński językoznawca jak Lenin . Porównuję do Lenina bo on był twórcą państwa komunistycznego a nasz Kaczyński budowniczy Srebrnej a jednocześnie państwa neo- komunistycznego nie zna języków > cudzych


#Oferma#Beka  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

nie zmam się na sporcie


#Inteligent   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Niestety, ale obecnie,, bezrobotny z 500 PLUS" brzmi coraz bardziej dumnie.


#Pisowiec   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

DUDA RZĄDZI


#Haha#Pisowiec  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Na Tik Toku


#Media#Pisowiec  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Dokładnie rządzi na rosyjskim YouTubie, jest gwiazdą obciachu.


#Wyborca normalny   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Ponoć prezes Kaczyński śmiał się do rozpuku, że rosyjscy youtuberzy, chcąc wkręcić głowę polskiego państwa, zatelefonowali - zamiast do niego - do długopisu państwa.


#śmieszno i straszno#Wyborca normalny  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-17

Youtuberzy? Rosyjskie służby dały sygnał. Pomogliśmy wam w kampanii 2015 aferą podsłuchową. Pomogliśmy. Nie przeszkadzaliśmy wam w kampanii 2020. Nie przeszkadzaliśmy. A jak słyszycie, mogliśmy. Oczekujemy dalszej lojalności. W piątek szczyt UE. Wszystko jasne


#Siergiej   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Całe szczęście że te ścierwa lecwackie nie wygrały wtedy dopiero by był kabaret i okradanie Polski z pieniędzy


#Nocoty#Siergiej  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

No jak to, przecież PIS wygrał ?


#Hm#Siergiej  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Siergiej . Okazywajetsia czto ty polskaja swołocz kotoraja rabotajet protiw Polsze. Nawierno ty razwiedczik da ?


#666   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Jestem święcie przekonany, że Duda dalej myśli że rozmawiał z António Guterresem. Nie pytają cię o imię walcząc z ostrym cieniem mgły...


#Zxc#666  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Ja jestem przekonany , że dalej myślisz, że dwóch komików bez pomocy służb specjalnych potrafi dodzwonić się do Dudy ( do Macrona zresztą też ). Wielbiciel Faktu i TVN-u... :) ?


#Oferma#666  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

nie znam się na tego typu muzyce, ale coś z tą mgła i cieniem mogło być na rzeczy :)


#Zagrywki   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Świadczenia socjalne ? Właśnie rząd pokazał emerytom środkowy palec, może tuż przed wyborami rzucą im jakiś ochłap, trzeba będzie kupić głosy od ciemnej masy, potem podniesiecie ceny i podatki.


#Spostrzegawczy#Zagrywki  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Co za pesymizm? Twierdzisz że za trzy lata znowu wygra Pis? Jak żyć w takim kraju gdzie wszystko wygrywa Zjednoczona Prawica a nie mądrzy z wielkich miast?


#Xxxxxxx#Zagrywki  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

kogo masz na myśli mówiąc o ciemnej masie/myślę ze siebie/ i proszę jak masz trochę kultury to nie obrażaj innych.


#Wyborca#Xxxxxxx  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Statystyki wskazują, że Polska inteligencja pragnie zmian i wolności, natomiast ludzie po podstawówce i zawodówce łyknęła bajki z TVP. Nic dodać nic ująć


#Konfederacja#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Jaką uczelnie skończyłeś inteligencie, które punkty z programu Trzaskowskiego przypadły Ci do gustu ??


#Ja#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

My INTELIGENCJA. Non stop to słyszę od "opozycji". A podobno to Kaczyński dzielił na gorszy i lepszy sort. Hipokryzja i żenada. Taka to własnie "inteligencja"


#Obserwator#Ja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Bo inteligentny człowiek potrafi w pilocie wcisnąć choćby inny guzik niż TVP nawet jeśli tylko z ciekawości


#Hę#Xxxxxxx  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Ciemnej masy w Polsce nie brakuje. Jak nazwać miejscowość , która ogłasza się > wolna od LGBT


#Ja#Obserwator  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

No faktycznie, kryterium warte inteligenta :-) To faktycznie, niech taka inteligencja dalej głosuje na Trzaskowskiego.


#Niech nam żyje inteligencja#Obserwator  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

I nauczył się wchodzić po trapie by się dostać do samolotu, nawet nauczył się programu wyborczego p.Trzaskowskiego . Tylko którego ,bo jest kilka wersji w zależności od miejsca wiecu wyborczego. Dla inteligencji nie było, chyba to zrozumiałe , hahaha.


#Oferma#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

ludzie z podstawówką są czasami dużo mądrzejsi od profesorów


#Taka gmina   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Zwolenników PiS i PO niedługo "ostudzi" realna rzeczywistość, a ta nie będzie różowa. Niektórzy zapowiadają, że rządzący dla uratowania finansów zadłużą się bardzo u jednego kraju i przez to stracimy suwerenność. Może to bzdury, a może jest coś na rzeczy. Pewne rzeczy dzieją się szybciej, niż się nam wydaje.


#Oferma#Taka gmina  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

należy albo umieć zarabiać pieniądze, albo oszczędzać, Tanio nie znaczy dobrze, tanie mięso jedzą psy


#Takich jak jeszcze w kaczogrodzie nie było   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Z jakimi dowcipnisiami z Rosji? Dud gadał z sekretarzem ONZ. I nawet nie jarnął się i nie przerwał rozmowy kiedy ten doradzał wojnę z Ukrainą i odebranie Lwowa


#Oferma#Takich jak jeszcze w kaczogrodzie nie było  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

tylko bez wojen :) dość ich już było i na górze i na dole :)


#Wyborca   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Płacz Maleńki płacz.


#Oferma#Wyborca  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Łzy oczyszczają :)


#Wój   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

kabaretu ciąg dalszy


#Bez komentarza#Wój  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

i tak niestety kolejne 5 lat przed nami wstyd na cały świat . P.prezydent inteligentny jak jego wyborcy.


#Prognoza#Bez komentarza  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

I tak przez pięć lat będziesz tylko wył. Co za perspektywa.


#Abc#Bez komentarza  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Jak taki jesteś inteligentny to czego kryjesz się pod nikiem podaj imie i nazwisko i ludzie cie ocenią czy to prawda czy pospolity awanturnik i cwaniak z ciebie , bo inteligentny człowiek nie robił by takich wpisów i nie obrażał by ludzi


#Dajcie spokój   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Ludzie zróbcie coś aby nie gadał po angielsku bo ośmiesza nas na cały świat jaki wstyd


#Wujek dobra rada#Dajcie spokój  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Sam coś zrób. Wyjedź z kraju, zmień obywatelstwo. Mozliwości jest wiele wykształciuchu.


#Ja#Dajcie spokój  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Tusk jak pojechał do Brukseli ani be ani me po angielsku. I jakoś nie było problemu.


#Aa#Ja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

bzdury gosciu gadasz, Tusk w pol roku sie nauczyl angielskiego i to przed objeciem funkcji w Europie. A ten mial 5 lat i dalej duka, No ale mówił przeciez on ciagle sie uczy, nawet jak sie nie uczy to sie uczy.


#Technik Obserwator#Ja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Dziwne bo jakoś swobodnie rozmawia z wszystkimi przywódcami na świecie oczywiście oprócz Kaczyńskiego, bo ten ani Be ani Me ani kukuryku.


#Kacapa wyczuwa się po onucach jak naszego nalazka#Technik Obserwator  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

swobodnie powiadasz rozmawia po angielsku. Tylko nic z tej rozmowy nie rozumie. Choćby nie wiem jak ruski znał angielski to i tak ich akcent z łatwością się wyczuwa. Chyba, że urodził się w Stanach i z rosyjskim nie miał do czynienia.


#Ja#Aa  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Bzdury? Oj krótka pamieć, krótka ....


#Karp#Ja  Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Tusk urządził Amber Gold i pomógł w wielu innych oszustwach a Kaczyński począwszy od Art BI po Srebrną nadzoruje setki innych przekrętów pod hasłem ,,swoich nie wsadzamy ". Duda nie ma charakteru , aby przerwać proces rozkradania kraju. Mało czytasz ? Posłuchaj na YOU Tube Barciś czyta książkę o kombinacjach Kaczyńskiego i Glapińskiego w początkach działania PC. Otworzą się oczy na całość problemów do rozliczenia


#Mp młody   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Stare komuchy przegrali tak zwana inteligencja kto przeżył komunę nie dopuści czerwonych świń do koryta .Dzisiaj komuniści głosowali w UE przeciwko Polsce i polakom .Precz z komuna niech żyje wolna Polska .


#Miastowy   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Szybciej do Prezydenta się dodzwonisz jak do Prezesa. Takie mamy służby bezpieczeństwa państwa.


#Abc   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Mnie to nie śmieszy,Mnie to przeraża ile chamstwa jest wokół nas jak ludzie lubią ośmieszać drugiego człowieka i cieszą się z tego mdłości mam jak patrzę na p.Budkę i jego bandę


#Magda   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Niech żyję JA!


#Logo   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

O ho odezwal sie obronca ucisnionych i gloszacy prawde moralne, uczen urbana Jerzy P. Smieszna to jest Twoja opozycja totalna co wszyscy razem nie nazbierali glosow zeby w drugiejj turze pokonac dude. Holownia mial byc bezpartyjny a juz zapowiadal ze bedzie w sejmie.. nastepny rysio petru, palikot i inme wydmuszki tajnych sluzb... Ciagle wmawiaja ze istnieje jakis podzial Polakow i ze to Jarek sklocil wszysykich a jedynymi ktorzy dziela sa oni. Pseudoelity uwazajacy sie za lepszych bo maja karte z debetem. A prawda jest taka ze zadnej roznicy w programie miedzy Po ani Pis nie ma. Na sile wywolywany jest konflikt ktorym zywia sie ludzie pokroju redaktora i reszta lemingow ktorzy nie maja celow w zyciu a rzadzacy na zmiane Polska agenci inni szubrawcy pala cygara i smieja sie z ciemnego l


#Xc   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

To są jak zwykle "tematy zastępcze", dobre na jeden-dwa dni "śmiania się".


#Jarosław Schetyna   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Zobaczcie teraz wyborcy PIS jakie wasza ukochana partia mają w swoich szeregach miernoty. Wyborcy PO skulić ogony bo do szoguna jeszcze mu daleko. PIS PO jedno barachło. Czołem wielkiej Polsce.


#Brak kasy   Ponad 2 mieiące temu, 2020-07-16

Zwiększenie maksymalnego mandatu za wykroczenia drogowe z 500 do 5000 zł. Wykroczenia wobec pieszych mają być karane mandatem w wysokości minimum 1000-1500 zł.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności