8 sierpnia 2022 Cypriana, Emiliana, Dominika
Reklama Heops

Boćki z Zamkowej

dodał 2021-06-16
Boćki z Zamkowej

Bociany z ulicy Zamkowej dochowały się ponownie potomstwa. W gnieździe są dwa małe pisklęta. Przy okazji remontu ul. Zamkowej usunięte ma zostać drzewo, na którym jest gniazdo. Mamy nadzieję, że administrator drogi znajdzie rozwiązanie bocianiego problemu. Niestety nie ma młodych boćków w gnieździe na ulicy Partyzantów.

jp

0
0
0

Dodaj Komentarz

Walidacja: słowo na dziś :mury

Komentarze

 • spokojny
   2021-06-16

  to jeśli w tym są małe bocianki a w tamtym nie ma to wyciąć tamto a to zostawić

  Zygmuś
   2021-06-16

  Szanowny Redaktorze, tu nie ma co "mieć nadzieję", tylko zdecydowanie wesprzeć Burmistrza w interwencji do administratora drogi (Starosty), oddz. RDOS w Elblągu. Wydaje się, że jest czas do 15.11.br ze względu na zakaz do tego czasu wycinek. Obecnie żadnych prób przenoszenia gniazda ze względu na duże prawdopodobieństwo porzucenia piskląt! Na Mazurach pomimo wielu wycinek pięknych alei, można spotkać miejsca, gdzie zaniechano wycinek, pozostawiając na zawsze zwężenia drogi. Nie bądźmy barbarzyńcami!!! Zachowajmy zdrowy rozsądek!!

  • ten sam Zygmuś
    2021-06-16

   To w końcu jak wg ciebie? Wycinać czy nie wycinać? Jeździć wygodnie czy rozbijać się o wystające drzewa? O jaki rozsądek wołasz?

  • inkink Zygmuś
    2021-06-16

   Człowieku, jeśli Ty w tamtym miejscu nie trafiasz w drogę i rozbijasz się na "wystających drzewach", to zdrowy rozsądek jest poza twoim zasięgiem. Nic z tym nie zrobisz.

kocham jarka
gp reklama