15 sierpnia 2020 Napoleona, Stelii

Bonusy bukmacherskie na start – ranking 5 najlepszych promocji

dodał Ponad 2 tygodnie temu, 2020-07-23
Bonusy bukmacherskie na start – ranking 5 najlepszych promocji

Praktycznie każdy bukmacher oferuje nowym graczom dostęp do specjalnych promocji startowych. Jest to powszechnie wykorzystywana metoda, która ma zachęcić pasjonatów obstawiania do założenia konta. Niemniej poszczególni bukmacherzy mogą oferować zupełnie inne rodzaje bonusów startowych. Oto 5 najlepszych promocji na start!

1. Bonus od pierwszej wpłaty

Podstawową częścią oferty powitalnej jest z reguły bonus od pierwszej wpłaty. Choć widnieje on w ofertach niemal wszystkich legalnych bukmacherów, jego wysokość może być zupełnie inna. Przykładowo, bonus STS od pierwszej wpłaty wynosi aż 1200 złotych. Jest więc to jedna z najbardziej opłacalnych ofert na rynku. Co więcej, każdy nowy gracz może dodatkowo wykorzystać specjalny voucher STS. Dzięki niemu warunki promocji startowej są jeszcze korzystniejsze. Oczywiście formą vouchera jest w tym przypadku standardowy kod promocyjny STS, który należy wykorzystać podczas rejestracji konta.

2. Bonus od drugiej wpłaty

Niektórzy bukmacherzy wprowadzili do swojej oferty bardzo ciekawe rozwiązanie. Mianowicie poza standardowym bonusem od pierwszego depozytu oferują oni bonus także przy drugiej wpłacie na konto. Obecnie coraz więcej firm decyduje się na takie rozwiązanie. Jednakże walka o klienta jest nieraz tak zacięta, że część bukmacherów idzie o krok dalej...

3. Bonus od trzeciej wpłaty

Tym krokiem jest zapewnienie graczom bonusu również przy okazji dokonania trzeciego depozytu na konto. Taka oferta będzie szczególnie korzystna dla osób, które zamierzają korzystać z usług danego bukmachera przez dłuższy czas.

4. Zakład bez ryzyka – cashback

Wszystkie opisane dotychczas bonusy opierają się na tym samym założeniu. Jednak część bukmacherów korzysta także z innych akcji promocyjnych. Wspomniany kod promocyjny STS pozwala graczom na uzyskanie dodatkowego zakładu bez ryzyka. Cashback to bardzo atrakcyjna promocja, której głównym założeniem jest zwrot postawionej stawki w razie przegrania zakładu. Dzięki temu gracz może obstawiać mecze bez żadnego ryzyka!

5. Darmowy zakład – freebet

Niemniej żadna inna promocja nie może równać się z freebetem, który jest ulubionym bonusem wielu graczy. Jak sama nazwa wskazuje, ten bonus można uzyskać zupełnie za darmo. Tym samym gracz nie musi nawet wpłacać depozytu na swoje konto, aby uzyskać dostęp do tej promocji. Powitalny STS bonus obejmuje freebet o wartości 25 złotych. Jest to zresztą jedna z najwyższych ofert na rynku. Jeżeli więc ktoś posiada ważny STS voucher, naprawdę warto założyć konto u tego bukmachera!

 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności