7 grudnia 2019 Marcina, Ambrożego, Teodora

Budżet obywatelski 2020

dodał 2019-07-19
Budżet obywatelski 2020

Burmistrz Pasłęka zaprasza mieszkańców do zgłaszania projektów, które poddane zostaną ocenie opinii publicznej i mają szansę na realizację ze środków finansowych zapisanych w budżecie na rok 2020. Termin składania projektów ustalono od 29 lipca do 6 września br. Poniżej szczegóły w ogłoszeniu burmistrza Pasłęka.

jp


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Logowanie / Rejestracja

#Obywatel   2019-07-21

Ja proponuję zbudować skate park dla młodzieży .


#Nick#Obywatel  2019-07-22

Z drewna lub podobnego materiału. Napisz projekt i zgłoś.


#Skatepark   2019-07-22

Skate park dla dzieci i młodzieży


#SierŻant   2019-07-20

Och te ,,Czewrone maki,,... Łza się w oku kręci na wspomnienie jak my sierżanci LWP śpiewaliśmy na zapleczu kasyna oficerskiego,nawaleni jak ruskie plecaki.


#Marek Chrapan#SierŻant  2019-07-20

Różnica jest taka, że my wynoszący z domów wartości narodowe nawet bez bezpośredniego związku z bitwą o "Monte Kasino", a jedynie uczestnicząc w odtwarzaniu heroicznej historii naszego Narodu (śpiewaniu "Maków") w walce z wrogiem, UCZYMY SIĘ i uczymy następne pokolenia tej zakazanej w komunie historii. Oczywiście, byłym kapusiom WSI/SB(a w realiach - nadal obecnym tyle, że w innych formacjach) nie "po nosie"propagowanie patriotycznych postaw i dlatego ten tu kapuś WSIarzy przysięgający nie tylko na "kacapów" ale i na ich bandyckie ramię - KGB /GRU, co raz nazywa mnie "bolszewikiem", mimo, że to miał "czerwoną legitkę", a nie ja. LUSTRACJA CO NAJMNIEJ DO 3 POKOLENIA!


#Twój fun#Marek Chrapan  2019-07-21

W życiu nie uwierzę, że ty mogłeś śpiewać Czerwone Maki. We wczesnych latach sześćdziesiątych na dokładkę w knajpie było to nie do wyobrażenia. Skąd to miałeś kasę na chodzenie do Słowiańskiej. Tam szmaciarzy ni wpuszczali. Jeszcze napisz, że na dancingach tam bywałeś. I jakie to niby wartości wyniosłeś z domu, że jako małolat pobiegłeś na ochotnika służyć komuszej armii. Na dokładkę nic ze swojej przeszłości nie zrozumiałeś bo przecież to tu chwaliłeś się z korzyści jakie z tego tytułu odniosłeś. Zawsze płynąłeś z prądem jak zdechła ryba albo i inne goowno. Skończ z tym niby śledzeniem ciebie, nie opisuj tutaj swoich manii prześladowczych.


#Były ubek bez teczki z emeryturą 5 koła#Marek Chrapan  2019-07-21

Kapusie nie musieli mieć czerwonych legitek. Na żadnego z czerwoną legitką, na żadnego utrwalacza poprzedniego systemu nie ma teczki a na koniunkturalistów co to wcześniej dla korzyści podpisywali papier a teraz niby patriotami się mianowali teczki są. Coś jest na rzeczy skoro naszego niby bohatera na liście Wildsteina nie ma.


#SierŻant#Marek Chrapan  2019-07-21

Sierżancie LWP, o sobie mówisz ,,my,,.Wic wy sierżancie musicie wiedzieć,że idąc do szkółki baniackiej,zlewów i kompotów daliście świadectwo wszystkim normalnym,jakie to wartości narodowe wyniosłeś z domu.No,ale demencja starcza robi swoje.


#Rzadki   2019-07-20

,,Rzadki,, żadziutki ten komuszy sługa.


#Marcin   2019-07-20

Powinien powstać basen miejski, inwestycja godna uwagi. wszyscy powinni domagać się wręcz tego.


#Hej#Marcin  2019-07-20

Basen był, zbankrutował, jak skończyli remont Jeziorka


#Pasłęczanin#Hej  2019-07-20

Basen był przy ul. Józefa Piłsudskiego. Został bezpowrotnie utracony, gdy spychaczem zasypano go ziemią i zabetonowano na amen. Czy słusznie? Teraz jest tam boisko.


#Marek Chrapan   2019-07-20

Likwiduje, bo w treści samego artykułu ukazuje się kim byli ci studenci. W latach 60-tych "Czerwone maki" były często śpiewane nawet przez byłych żołnierzy frontowych LWP (po kilku "głębszych") w kasynach oficerskich i bardzo rzadko widziało się kogoś siedzącego przy tej pieśni. (A tu "studenci" siedzą). Jeszcze bardziej dziwnym byłaby komenda "wydawana" do byłych żołnierzy doskonale znających zasady tej pieśni - "Nie tańczyć!" (może widząc siedzących "studentów" do nich skierował ten rozkaz). Ani w kasynach, ani nawet w elbląskiej "Słowiance" (wówczas"S" kategorii do której nie wolno nam było wchodzić ale przemycaliśmy się) nie widziałem nikogo nawet z oznakami chęci do tańca kiedy grano "Maki". To było tak oczywiste jak to że jest dzień i noc. Ci "studenci" jednak nie znali tych zasad.


#Pamiętam#Marek Chrapan  2019-07-20

W tamtym czasie Czerwone Maki na Monte Cassino dorównywały świętością pieśniom kościelnym.


#Pasłęczanin   2019-07-19

Czerwone maki pod Monte Cassino. Ważna rocznica ale brak miejsca na wypowiedzi na ten temat. Czyżby Redaktor uważał, że pasłęczanie nie zechcieliby dodać coś od siebie, dodać własnych wspomnień? Wszak żyło w Pasłęku trzech Uczestników tej bitwy i ich rodziny zapewnie pamiętają ich opowiadania.


#Pytam#Pasłęczanin  2019-07-20

jp likwiduje komentarz na temat Słodownika. Ciekawe jakie haki ma na niego ten wieloletni funkcjonariusz aparatu ucisku.


#OBSERWATOR   2019-07-19

A jak się żegna zwykłych pracowników odchodzących na emeryturę?Czasami nawet kwiatów szanowni pracodawcy na odchodne nie wręczą,ale ich trzeba pożegnać z wielką pompą -OBŁUDA.


#Nick   2019-07-19

Słoneczna do roboty zbierac podpisy !!!


Dodaj komentarz


Aby dodać komentarz musisz podać wynik
Akceptuję Regulamin
Akceptuję Politykę prywatności

Przypominamy o wystawie

Pozostało2 dni

Piotr Adamczyk dyrektor Biblioteki Publicznej w Pasłęku zaprasza na otwarcie wystawy...


Zbiórka krwi - każdy może wziąć udział

Pozostało2 dni

W związku ze zbliżającymi się Świętami Bożego Narodzenia 9 grudnia w godzinach od...


Pierniki i marcepany

Pozostało3 dni

Biblioteka Publiczna w Pasłęku oraz Pasłęcki Ośrodek Kultury serdecznie zapraszają...